Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
@chechnyan wow, no musím říct, že jsou fakt moc krásný!!;-) a cítíš se v nich teda dobře? všechno ti všude sedí? šatky vypadají opravdu moc krásně a sluší ti;-) @aimirin já tvůj názor beru, ale stejně mi to přijde zbytečný o tom tady mluvit. Myslím, že nejvíc vypoví zkušenosti holek co už šaty od jednoho určitého obchodníka mají. Samozřejmě i já si myslím, že se u číňanů můžou holky dost spálit a netroufla bych si objednávat od toho na kterého jsem neslyšela reference...Ale i když se většina z nás v látkách nevyzná, tak věřím, když budu teda mluvit za sebe, že bych poznala kdyby ta látka byla kdovíjak hrozná. Mám šaty ze saténu a vím, že to není kdovíjak špičkový satén, možná ani trochu špičkový:-D Ale mě jako laikovi přijde krásný, je pevný, silný, vůbec ne průhledný jak se tu o saténu od číňanů pořád mluví. A věř nebo ne, šaty mi opravdu perfektně sedí, i když jsem nebyla v Číně ani na jedné zkoušce.:-D A podle mě i mé rodiny jsou moc krásný a cítím se v nich jak princezna, takže věřím, že se budu líbit i ostatním svatebčanům a hlavně ženichovi...a o to jediný mi jde:-) @xmodroocka: a ty se nečerti!;-) já si myslím, že tvoje šaty vypadají moc moc krásně, korzet úplně dokonalej, snad lepší než origoš, na sukni sice nevidím ty květy jak jsou na originále, ale na kráse to podle mě šatům neubírá, pokud jsi na těch květech vyloženě nelpěla.;-) držím palce ať jsou podle tvých představ.;-)
Odpovědět
@zuziiiiicek Já jsem dřív byla docela dost proti šatům z Číny. Už jsem to tu psala, ale je to dost dlouho...a to se moje známá vdávala a brečela mi na rameni doslova...to co jí přišlo, to byl votřes, to si ale nedovedete představit, protože to, co teď máte v albíčkách jsou prostě pěkné šaty. Ale ona dostala prostě otřesnou šaty, otřesnou výšivku, nesedělo to...no hrůza. Teď co jsem tady, na Beremku, mám pocit, i když to možná tak nevypadá, že jsem vůči tomu tolerantnější....to co jsem tady poslední dobou viděla jsou pěkné šaty. Fakt nic, kvůli čemu by se měla nevěsta hroutit :-) Takže ono to možná z mý strany vypadá jako nějaký sarkasmus (a je fakt, že někdy si ještě vzpomenu...a začnu mít na čínany vztek), ale faktem je, že sarkasmus to není, snažím se pomoci (a tím pádem i nenechat těm číňanům dělat si, co chtěj...) Takže není důvod fakt mě nějak napadat. Naopak čím dál tím víc si tady uvědomuju, jak jsou lidi různí a mají různé představy a požadavky..a nelze říct automaticky co je špatně a co ne....
Odpovědět
Profilova fotka
@bubbagump muzu se zeptat od jakeho prodejce na ebay je mas? dekuju
Odpovědět
Profilova fotka
@e.l.i podobne jsem videla na ebay. ale uz nevim od jakeho prodejce. ja totiz prochazela vsechny svatebni saty, takze v tom mam ted chaos
Odpovědět
moje som vcera konecne vyskusala aj so zaviazanim snurovacky..nesedia mi bohuzial na 100%, ale myslim, ze budu potrebovat len drobne upravy (zabrat asi 2- cm na bokoch a upravit kosicky, aby lepsie priliehali)-takze nic az tak zasadneho, dufam, ze pre krajcirku to nemude vyraznejsi problem..ale nastastie som si ich objednala s dostatocnym predstihom,aby na to bol cas..(obrazok mam v albume)..
Odpovědět
Ahojte, nemate, prosim kontakt na Zimu? nebo odkaz na ebay a na jeho stranky? Dik moc :-)
Odpovědět
@majka.pospi zimo318@hotmail.com ;-)
Odpovědět
Ahojte, píšete, že máte výborné skúsenosti so "ZIMOM". Má nejakú webovú stránku alebo dá sa nájsť na ebay.com niečo od neho, nejaké jeho šatky? Potrebovala by som spoločenské šaty a neskôr o niekoľko mesiacov aj svadobné. Šije aj na bacuľatejšie postavy?Koľko Vás vyšli šaty aj s poštovným, prípadne s inými poplatkami. :-) Mám trocha obavy, pretože som bacuľka, či je dobré si dať šaty šiť u neho alebo sa radšej poradiť s krajčírkou na Slovensku.
Odpovědět
@andrea05: Dej si do vyhledávače - Zimolau Ebay - vyjede ti jeho nabídka. Má tam ,ale málo šatů,spíše šije podle obrázků co mu holky pošlou. Bylo by dobré aby sis v salonech vyzkoušela typy- střihy šatů ,abys věděla, které ti dobře sedí. Potom se třeba ještě můžeš se Zimem domluvit,jestli by ti šaty více vystužil -pokud budeš chtít korzetové - aby ti udělaly dobrý tvar postavy .Svatební šaty u zima stojí něco málo pod 300 dolarů i s poštovným , nějaké společenské tady slečně ušil za 150 dolarů .K tomu si ještě přidej nějaké to clo.
Odpovědět
@aimirin Mas s Madora dobre zkusenosti? ta cena na strankach je za usiti satu? to je skoro stejna cena, jako v pujcovne.. pokud bych na to mela dobre reference, sla bych do toho spis nez do ciny, je to cenove podobne a pokud mas u toho i zkousky.. ja chtela pres lightinthebox.com.
Odpovědět
Prave som nasla tieto komentare so skusenostami zien s takymito satami: mrknite to, ne su moc pozitivne :-| http://search.reviews.ebay.co.uk/_Wed...
Odpovědět
@mishkab : To byly naivní nevěsty ,co si nechaly šít u neznámých neprověřených číňanů. Však tady se o tom pořád dokola mluví ,že je dobré šít u číňana o kterém víš ,že šije pěkně - třeba "náš" Zimo. :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@monsulina Nemám je z ebay, ale od jasminesbridalshop(tecka)com. Na ebay je taky najdeš, ale objednat je lepší z jejich stránek, je tam hafo možností. :-)
Odpovědět
@radkaja Asi ano, ja som to nasla nahodou. Ale aj tak nechapem ako si niekto moze kupit saty bez skusania. Ved kazda postava vyzera v roznych satach inak. Videla som nevesty aj tu na mojasvadba, ktore si objednali saty, ktore na modelke vyzerali uzasne a na nich to nebolo ono. Konkretne jedna mala v tych satach taky pas, ze vyzerala akoby nemala boky. Keby si ich skusala v salone, tak si ich nevyberie. Nedavno som bola s priatelovou sestrenicou na skuskach siat a tam to bolo presne vidiet. Ma krasnu postavu a vybrala si asi 20 siat na skusanie, ale skutocne jej sadli asi len dvoje. Niektore jej nerobili pekny pas, ine jej prilis zväcsovali prsia, ale na modelkach nafotenych profesionalne v katalogu vyzerali vsetky dokonale. Jedna vec je, ze nizka cena laka a to je podla mna hlavny dovod, preco sa tu nevesty uspokojuju takymito diskusiami. Ja chcem na svojej svadbe vyzerat perfektne a keby mi prisli saty v ktorych budem mat napriklad velky zadok, tak by ma to sklamalo a pokazilo by mi to cely svadobny den. Jasne, kazdy vam bude lichotit, ked uz ich mate doma, ale v skutocnosti si pomyslia svoje.
Odpovědět
@mishkab : Jo jasně vždycky je tu riziko,že šaty nesednou ,proto ale tady radíme,aby si šaty, které si chtějí objednat ,vyzkoušely v salonu.
Odpovědět
Vsetky asi v salone nie su nie?
Odpovědět
@mishkab : No ale alespoň podobné střihy tam mají.
Odpovědět
@mishkab no samozrejme, ze nie su, ale pokial som si raz skusala saty so sirokou tylovou suknou a proste v nich vyzeram ako velka torta - neberte osobne, myslim tym seba :-) , tak na obrazku sa mi mozu pacit akokolvek a aj tak si ich usit nedam...a ani im podobne s inym korzetom a pod. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bubblinkka jsou krásné a podle mě fakt jako podle obrázku. a sluší ti ! :-)
Odpovědět
@terulilinka : dakujem , velmi si ma potesila :) a to som vopred ani jedny nevyskusala..co som medzitym aj olutovala a trpla som aby mi sedeli..takze radim radsej vyskusat, vybrat si typ, ktory najlepsie sedi a potom sa rozhodnut ,napr. aj pre usitie v cine :) (ale nielen,aby nevyzeralo,ze tento sposob niekomu nutim- kazdy si priority a poziadavky urci sam..)
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja to s tím korzetem.. moje jsou taky korzetový.. to mu to musím napsat?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bubblinkka přesně tak ! :-) taky bych si nenechala ušít šaty ve kterých bych se neviděla.. alespon střih.. přece jenom každé sluší něco jiného :-) mě by ty tvoje třeba neslušely, ale tobě seknou! ženich padne na zadek :-)
Odpovědět
@terulilinka To né .Já jsem to myslela,když je nevěsta více při těle ,aby jí dal nějaké kostice navíc proti normálu,aby udržely postavu.
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja jo takhle :-D už jsem se chtěla začít stresovat co jsem mu nenapsala :-D
Odpovědět
@bolekat Zatím ne, jen s Linií. Rozhoduju se, u koho si nechám ušít šaty. Musím oběhnout pár salonů a srovnat i jejich produkci, uvidím. Zatím ale tu zazněly hlasy, že Madora je lepší jak Linie...Jinak v tématu Madora je na ně hodně pochvalných referencí... Zatím mám nacenění od Linie - dlouhé šaty z pravého hedvábí za 14 tis (včetně tylové spodnice), což je super - v Praze je to mnohdy taky cena půjčovnýho a to ty šaty nejsou zdaleka z hedvábí. Madoru ještě nevím. Bohužel já sním o hedvábném tylu, ale to je látka, kterou jsem našla prodávat za 1400/metr, takže pro mě lehce mimo no :-(
Odpovědět
@aimirin a Linie je cele jmeno vyrobce?
Odpovědět
@bolekat Linie je salon v Praze, Křemencová. Najdeš i jejich webovou stránku. Hlavou je myslím p. Floriánová.
Odpovědět
@aimirin jj, uz jsem to nasla, diky :-) z linie se mi zadne saty vylozene nelibi, madora je lepsi. diky za tip!
Odpovědět
No mně se ta Linie právě taky nelíbí, ale šijou krásně, viděla jsem právě šaty (šité přesně podle obrázku) a super. Krásný šití i materiál, oni mají myslím i vlastní dílnu, kde mají hrozně látek, jezdí pro ně do zahraničí, pak tam vyrábí i doplňky apod. Zase předpokládám, že Madora by mě vyšla o něco levněji. Taky jde o to, co po nich chceš...Já osobně bych se zeptala, pokud chceš (příklad) šaty z brokátu, zda už něco takového šili. Pokud by ta Madora z hedvábí nešila, tak třeba já bych do ní s hedvábnýma šatama nešla, i když je to iracionální asi....na druhou stranu s hedvábím se musí umět pracovat nechová se jako normální látka, v někerých případech jí nesmí třeba špendlit apod...
Odpovědět
holky já vás obdivuju,do čínských šatů bych nešla, co předem nevyzkouším není ono.. ale je to každého věc a vkus,tak to chápu... jinak co se týče cla a daně ze třetích zemí ( mimo EU) platí se 20% z ceny, všchny balíky jsou přes celní kontrolu a náhodně se může stát,že balík otevřou a kontroluju. Pokud je cena vyšší než 150 Euro, požadují doklad o zaplacení a doté doby balík drží, pak vyměří daň a clo. POZOR!! od 1.4.2011 vychází v platnost zákon a limit už bude jen 22 Euro!! Pěkně na ho.no!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?