Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
@terulilinka no populnocni taky premyslim, ze bych vzala od nich. bud si usiju svoje, nebo dozhubnu do svych promocnich nebo si koupim odtamtad. ale svatbu mame v zari, tak to budu resit tak cca duben-kveten.
Odpovědět
Profilova fotka
@arilas moje řeč, já chtěla dát dokonce 15 000 :-D takže je ted jedno jestli clo bude takový či makový :-) a já zrovna chci hodně tylový, a ten je prý háklivej, takže to je další plus :-) a ty chceš od zima?
Odpovědět
Profilova fotka
@bolekat my taky v září :-) no já popůlnočky nechci určitě, chci je mít pořád na sobě :-) ale spíš to bolerko, nad tím uvažuju hodně..
Odpovědět
No já právě o něm moc nevím.Vím jen, že se oněm tady hodně píše, ale dívala jsem se na jeho "stránky" a má tam jen jedny svatební - takže jak jsem pochopila asi šije na míru podle obrázku...? Ale i ostatní prodejci mají psané, že upraví šaty na moje míry... Navíc mám celkem klasickou velikost - 38, no ale na 38 dost malá prsa. Tak buď to stáhnu anebo menší ušijí trochu obvodJá jsem zatím vybrala tady: http://viewitem.eim.ebay.cz/WhiteIvor... http://cgi.ebay.com/Lace-Up-Back-Prom... Nejsem si ještě jistá, které z nich. Mám v plánu jet do Brna, kde mají půjčovnu šatů od Maggi Sottero a vyzkoušet, které lépe padnou...
Odpovědět
@arilas : No holky radši objednávají u Zima, protože je už prověřený . Objednat si šaty u neznámého prodejce je moc veliký risk . :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@arilas jj, pošleš mu obrázek vysněných, on ti řekne jestli to zvládne a cenu, a pak už se jen domlouváte na tom co by jsi třeba chtěla upravit či tak (já ho hodně prudila :-D) a pak ti pošle co potřebuje k ušitý - tvoje míry, a je to :-) u toho prvního jsem neobjevila obrázek a ty druhý jsem zkoušela :-)
Odpovědět
Tak myslíte radši od něj? Já žádné úpravy chtít určo nebudu. Oboje se mi líbí tak jak je navrhla. A jaké jsou rozdíly v cenách? To je asi těžké říct, že.
Odpovědět
Profilova fotka
@arilas já jdu do něj, a co jsem viděla šaty co ušil, tak fakt hezký!! :-) zatim mě žádný šaty nepřesvědčili proč bych do toho neměla jít :-) zkus napsat jemu, jen tak orientačně, a on ti napíše cenu..
Odpovědět
A mohla bys mi kdyžtak poslat odkaz na něj, teď už nevím, kde jsem to předtím našla. A kdy si budeš šaty objednávat? Jak dlouho asi trvá ušití a poslání do ČR? Já bych chtěla objednat nejpozději příští měsíc, ať už to mám z krku. Pomalu se mi už o šatech i zdá.... Chci vybrat ty nejhezčí a co mi udělají pěknou postavu.... no a pořád měním tak tři největší favority. Musím si už vybrat a objednat, jinak nebudu mít pokoj .. Přítel mi dnes říkal, jak pořád, už tolik dní, můžu pořád hledět na netu na šaty....že to nepochopí ;-) A prý ať si teda objednám troje a mám pokoj.... Jenže beztak bych pak zas řešila ve kterých jít na obřad :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@arilas dám ti meil, já jsem jeho stránky na e-bay neviděla.. objednávat budu až tenhle víkend, přítel netušil jestli mě měří správně, tak to svěřím radši mamce :-D cca měsíc to trvá :-) chlapi to vidí moc jednoduše :-D
Odpovědět
Děkují :-) No tak já to budu mít později, ještě si je chci zkusit, ať vím, které :-N Počítám tak příští týden, úplný max. 14 dní a pak mu pisnu. Změřit se není žádná sranda. Já si například myslela, že pas je tam, kde nosím bokovky, pásek atd. no a on je tak o 15 cm výš.. A stejně nevím, kde přesně měřit ty boky.... Na fotkách to tam sice mají ukázané, ale asi radši řeknu tchýni - ta kdysi šila...Jediný co je jasný jsou prsa, ty si měřit výš ani níž měřit nebudu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@arilas on ti pošle hodně podrobně, kde se máš měřit, tak v tom neni problém :-) ale radši to svěřím mamce:-)
Odpovědět
Článek se načítá
@terulilinka ještě mě teď napadlo...Nevadí když moje AJ není zrovna nejlepší? Myslíš, že je na to zvyklý anebo si to lidi nechají radši od známých perfektně anglicky napsat? já bych nejradši si to nějak domluvila sama a pak mám kámošku, která přes ebay normálně objednává různé věci, tak mi to zařídí finančně... Určitě by mi to všechno i překládala a psala, ale nechce se mi ji otravovat, zvlášť když bydlí 50 km ode mně a musely by jsme to všechno řešit přes maily bůhví jak dlouho.. A co kruhová spodnice? Dívala jsem se, ty ji taky budeš potřebovat. kde ji budeš shánět? Dělá to taky?
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzuula ahoj pošli mi prosím taky link. Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj. tak jsem dnes ráno zjistila v jakém jsem průšvihu :-(. V jednom eshopu jsem si vyhlídla dvoje šaty, viz moje album. byla jsem si je tam zkoušet. ty jedny měly jen 36 a ty druhé mají šněrování ale taky snad to bylo 36. tak jsem byla spokojená s tím že si pak objednám podle své velikosti. ráno mi paní napsala, že ty šaty objednat nejdou že má jen ty co má. jako zhubla jsem od poslední návštěvy 5kg ale na velikost 36 se nedostanu, jenom hrudní koš mám 85 cm to mají jiný holky i s prsama a Cher nejsem abych si kvůli tomu nechala vyoperovata žebra. Na půjčovnu prdím, nebu žádným vydřiduchům platit za šaty které mi půjči na 4 dny, buhví v jakém stavu a za 10 tisíc. takže mi zbývá ebay nebo něco podobného, jenže nemám ponětí co s tím :-( Můžete mi prosím někdo pomoct nebo poradit co mám dělat :-( ???? Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :) tak jsem vás tu úspěšně četla asi týden než jsem se dočetla až sem :-) mezitím děkju zuziiiiicek a bubblinkka za zprávičky a rady :-) holky co jste si nechaly šít šatečky jsou fakt krásné a přesvědčílo mě to v tom že si je taky nechám ušít:-) nějaké to clo už mě nevytrhne, hlavně aby se šatečky dostaly ke mě domů vpořádku ;-) jen ještě nevím jaké přeně si budu nechávat šít, protože jsem ještě nebyla zkoušet...teď jedeme na týden na hory a pak už se na to asi vrhnu, protože mi příjde že nedělám nic jiného než že koukám na netu po šatech...a přeci jen mám doma malé dítě a měla bych se víc věnovat jemu a ne internetu :-D ;-) takže ač bude svatba až v září ráda bych měla ty šaty vyřízené co nejdřív ;-) Taky nejsem bůhví jaký odborník na AJ ale doufám že to nějak zvládnu....spíš se bojím jak v těch šatech budu nakonec vypadat...všechny holky tu jsou tak hezky hubené a já mám konf. velikost 42...tak doufám že nebudu jako obrovskej žužu bonbon ;-) Každopádně díky za tipy všem a přeju ať jsme všechny spokojené s výsledkem...protože tohle je podle mě super způsob, jak mít svoje šaty krásné, dle představ, nové, šité na míru a za super peníze:-) protože půjčovné v salonech je nehorázné a navíc když jsem byla na zkouškách kamarádek co se vdávaly, tak mi to vždycky přišlo, že je mělo na sobě snad už 100 holek, já teda nevím jaký z půjčoven máte dojem vy, ale já moc dobrej neměla, takže to ráda risknu a šaty si objednám od Zima ;-) Díky holky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@arilas stačí ti google překladač a slovník na seznamu :-) jj spodnici si nechám od něho, za 30 dolarů :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cenicienta18 zkus tady hodně probíraného zima :-) já od něj taky budu mít :-)
Odpovědět
@gabu13 Vítej do fan klubu Zima. Hlavně si v salonech dobře vyber typ-střih šatů ,které ti nejvíce budou sedět. Pak už by se žádné překvápko konat nemělo. Vzpomínám na chudák nevěstu ,jak si objednala široké princeznovské šaty aniž by je někde zkoušela, a pak byla moc nešťastná ,protože na ně měla špatnou postavu(byla malá a dost "baculatá"). Šaty ale byly super . :-)
Odpovědět
gabu13: ja bych se te velikosi nebala, ja jsem taky nekde mezi 40 - 42. Akorat to opravdu chce zvolit dobry typ satu...jsem mela botahou sukni a ta krasne skryla nedostatky....a to jsem ze zacatku chtela nejake jednoduche a a hladke.
Odpovědět
Profilova fotka
holky, co myslíte, šel by k těm mým šatečkům závoj??
Odpovědět
Profilova fotka
četli jste to? http://www.levnesaty.ic.cz/
Odpovědět
@terulilinka : zavoj urcite :), ide aj k tvojim satkam.. uz len vybrat aky sa ti paci typ..ja svoj budem mat na fotenie a obrade,potom, vzlhadom k tomu,ze sa taha po zemi si ho zlozim..ale bez neho sa mi zda,ze by to nebolo uplne ono.. tu linku som uz citala..este predtym nez som si objednala saty od zima..aj preto som nechcela experimentovat a vsadila som radsej na vyskusaneho predajcu..cinskych predajcov na ebay su podla mna stovky,takze su urcite aj lepsi aj horsi..myslim,ze zimo urcite patri urcite k tym prvym a podobne do oci bijuce problemy u jeho siat ako su na tych obrazkoch som nevidela..netrvdim,ze sa nemoze vyskytnut nejaka drobnost,ale urcite nie viditelna.. a inak tie s tymi cervenymi kvetmi nevyzeraju ktovieako ani v originalnej verzii :)) co sa tyka cipiek, mam jednu na zavoji a je pravda, ze je tuhsia, pevnejsia, ale aspon dobre drzi tvar..
Odpovědět
Profilova fotka
@bubblinkka no mě se líbí právě ty dlouhý :-D viděla jsem tady na beremku v bazaru, ale jak nemam ještě šaty tak nevím právě:(
Odpovědět
Profilova fotka
@terulilinka zaujimavy clanok......ja si myslim, ze cinske napodobeniny su stale iba napodobeniny. Ja osobne by som sa bala objednat si svadobne saty cez net, preto vas obdivujem, aku mate odvahu. Ale stale sa najde aj u cinana niekto, kto to moze usit dobre. Podla fotiek co mate od Zima vyzeraju pekne, takze si na siti dava zalezat ;-) Skor by ma zaujimal material, latka ci je kvalitna / ci je saten dostatocne pevny.... @bubblinkka mas pravdu, ze sa najdu rozni predajcovia- podnikavci, preto treba dobre zvazit, u koho sa satky usiju, Ja by som potrebovala spolocenske, ale este neviem ake....
Odpovědět
@terulilinka : Tak sa skus mrknut niekde na nete, ci nenajdes satky podobne tvojim s nevestou s dlhym zavojom aby si mala lepsiu predstavu..Ale ja myslim,ze by sa hodil aj dlhy..Pripadne si mozes nejaky vyskusat aj v salone ak sa Ti tam chce..Ja nemam na satach vlecku,tak som si to vykompenzovala zavojom a navyse sa mi strasne pacia fotky, na ktorych ten zavoj tak "vlaje" vo vetre..Tak dufam,ze bude na foteni nejaky vietor ..:))Tiez je dobre mat zladenu farbu, preto som si svoj nechavala robit u Zima..Skusim sem hodit vzorkovnik cipiek,co mi poslal,ak by si sa chcela mrknut..
Odpovědět
@terulilinka: takze tu su tie cipky, ak by si chcela lepsie rozlisenie mozem ti poslat do mailu..
Odpovědět
@anica : co sa tyka toho satenu ,nie som odbornik na latky- ledva viem,ktora je ktora :), ale tena saten sa mi zda pevny dost .. a co sa tyka cinskych siat, aj v obchodoch ,ktore sa tvaria "na urovni" som sa uz stretla s tym, ze predavaju cinske saty-aj som take skusala, nevyzerali zle, visacky boli presite na logo ich firmy,ale asi si nevsimli ,ze meno cinskeho vyrobcu bolo na niektorych putkach..:)
Odpovědět
Profilova fotka
@bubblinkka to já bych spíš jednoduchej, protože ty šaty jsou přece jen hodně zdobený... ale je fakt, že mají mít dlouho vlečku.. tak nevím.. spíš bych uviděla až by přišly..
Odpovědět
Profilova fotka
@anica nooo, zimo šije hezky podle mě... a spousty holek říkalo, že třeb aten tyl je lepší jak tady.. takže to je pořád pro a proti ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?