Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
@terulilinka Jo takvoých článků se najde spousta...myslím že to píšou i ti...co pracují v salonech a nechtějí takovou konkurenci...proto tam taky dali ty nejošklivější šaty, a upřímně...mě se teda nelíbily ani ty originály ;-) neboj...Zimo je tu už tolika holkama ozkoušený, že určitě budeme všechny moc spokojené ;-) A k závoji asi neporadím, páč já si ho asi dávat nebudu...teda ani jsem o tom zatím nepřemýšlela :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, založila sem album svých šatů, resp. byly včera dodělané v Číně a poslali mi fotečky, tak na to můžete mrknout a porovnat s originálem! Budu ráda za názor ;)! Fakticky mi šatičky dorazí příští týden.
Odpovědět
Profilova fotka
dievčata nenechala ste si nekterá u zima šít šatky pro malé družičky???
Odpovědět
@janabanana :vím ,že nějaká nevěsta si dala družičkovské šaty šít ,ale nevím jak se jmenuje.Myslím ale, že byly moc pěkné.
Odpovědět
Profilova fotka
@xmodroocka podle mě jsou moc hezký a tobě budou slušet :-) už se těším až sem hodíš fotečky co je budeš mít na sobě :-) ta figurína je přece jen něco jinýho a vždycky na holkách vypadala o 1000% lépe:-) @gabu13 mě se taky nelíbily ty originály :-D tak když si tam někdo nechá vyšít růžičky tak si myslím, že nemůže čekat ani nic jinýho než takovejhle kýč :-D
Odpovědět
@xmodroocka :Trochu se mi zdá,že těch květů na sukni je na originálech více- hustěji.
Odpovědět
@xmodroocka Korzet ti neušil úplně tak, jak měl, usnadnil si šití a tím snížil cenu, totéž sukně.
Odpovědět
@terulilinka podle jaké fotky si necháváš šatky šít? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No ten korzet se mi líbí více na neoriginálech a sukně myslím že bude se spodničkou na těle vypadat dobře. Když jsem viděla katalogové fotky a realitu v českých půjčovnách, tak si troufám říci že je to pěkná práce za pěknou cenu (ale vyšší než ebay). A když se to dotáhne značkovým šperkem, pěknými botkami tak je to něco neokoukaného :D!
Odpovědět
@xmodroocka : Jasně ,nejdůležitější je, že jsi spokojená .Však když budou pěkné ,tak vůbec nevadí ,že se liší od originálů.
Odpovědět
@xmodroocka: Šatky se mi moc líbí... Ty růže na sukni podle mě neudělal, to jste se tak domluvili? Ale i tak jsou krásné! :) Kolik Tě stály?
Odpovědět
Holky, Zimo je prostě úúúúžasný....! Dobu jsem mu vysvětlovala, jak si představuji ty moje společenský šatky a vůbec to nechápal. Pak jsem díky bohu našla 2 fotky šatů které on skutečně šil (v albu Ranji) no a konečně to pochopil a dokonce mi udělal i fotomontáž!!!!!!!! Koukejte...... No fakt jsem nadšená! Jakorát mě teda dostal s cenou, čekala jsem že to bude pod $100 ale on napsal že by za ně chtěl $150. :-S Co myslíte, přijde Vám to jako dobrá cena? Čekala jsem fakt míň....
Odpovědět
Článek se načítá
@lucimia Já jsem naopak čekala,že to pod 100dolarů nebude.
Odpovědět
Profilova fotka
@lucimia věděla jsem jakou technikou ty kytky udělá a souhlasila jsem s tím, cena byla 8600,- se spodničkou.
Odpovědět
@radkaja : presne tak..je uplne jedno ako vyzera original a ci a ako sa saty od neho lisia..original mame na to,aby sme mohli poslat fotku na inspiraciu, ako si saty predstavujeme, z niecoho vychadzat treba..a ci sa potom trocha lisia?ak sedia, nevesta sa v nich citi dobre a zenichovi az ju zbada padne sanka,je uplne jedno aky bol original..aj tak je najkrajsia..:) a uz len tak na okraj- co sa tyka fotiek originalov, samozrejme ked vidim kopiu a porovnam si ich s originalom,tak rozdiely sa vzdy daju najst, ale pochybyjem (ako tu uz niekto trefne napisal),ze matrikar alebo knaz ci ktokolvek z hosti bude mat pri sebe na obrade fotku originalu.. a len tak mimochodom,ked si obcas prezeram fotky neviest s originalmi skusanymi v salonoch,tiez sa mi zdaju ine ako na "original" fotkach..
Odpovědět
To je otázkou, jak moc chtěla nevěsta, aby její šaty vypadaly jako originál. Samozřejmě, že naživo v saloně šatečky nejsou nasvícené, vyhlazené retuší či nejsou photoshopem vytáhlé detaily, takže se zdá, že vypadají trochu jinak než v katalogu (tak jao modelka naživo nevypadá stejně jako na obálce časopisu). Nicméně šití i detaily šatů jsou zachovány. Samozřejmě nikdo ze svatebčanů ty šaty porovnávat nebude, takže záleží čistě na přání nevěsty. Já jsem jen poukázala na to, že dívky neobdrží přesnou kopii, protože ta by byla příliš drahá (materiálem, způsobem šití). Tak aby to někdo náhodou nečekal
Odpovědět
@aimirin Tak já doufám ,že to tady nevěsty ví,že šaty nebudou přesně jak originál . :-. :-)
Odpovědět
To bohužel neví (opravdu ne, už jsem se s tím sama setkala), koukni zpátky, kolik jich tu vyloženě naříkalo, kde seženou nové a kde na to vezmou atd....
Odpovědět
tak to som rada,ze ja som to necakala a tym padom som bola skor prijemne prekvapena :) ak k tomu clovek pristupuje racionalne,tak samozrejme nemoze cakat,ze bude kopia absolutne na nerozoznanie..aj ked vizualne sa moze k originalu casto velmi blizit, tak mi ani nenapadlo si mysliet, ze pouziju hodvab a ze saty za 3 tyzdne vysiju rucne :) v tom mas pravdu, je lepsie si ujasnit co chcem a co mozem cakat..ja som chcela pekne satky, ktore mi padnu, s ktorymi budem spokojna, ktore nebudu vyzerat ako lacny gyc a v ktorych sa budem sama sebe a snad aj ostanym pacit..zaroven nebudu 20 krat predo mnou pouzite, nebudem mat stres z poziciavanim a vracanim a nevyhodim za 4 dni ich "vlasntenia" majland..
Odpovědět
No, já taky nebudu mít ale použité půjčené šaty a přesto si je nenechám šít na druhém konci světa :-) To nic proti tobě,jen že je víc variant...avšak každá má svoji cenu no
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin nejsem z tech co by nebyli ochotné zainvestovat do módy, nemám fake LV kabelky, neoblékám se na tržnici a nesnáším hromadění hadrů ve skříni a jsem zastánce kvality na úkor kvantitě. Ovšem ani práce českých švadlen není úplně 100% a tak jako originál Ti je neušije dle mého názoru nikdo, leda Chuck Norris :D Pořizovací cena originálu je někde kolem 80 000,- na Kč, mě nejde o to, aby byly šaty totožné jak z katalogu, ale aby nebyly tuctové a nudné! Já celkově nechápu šílenství kolem svatby typu hlavně mít za každou cenu všechno, ale v té nejhorší kvalitě. Mnohem raději budu mít malou svatbu, připadat si kouzelně, do šperků investuji více, pač ty utaham, vedle sebe milovaného muže a rodinu a pak za ty prachy hurá do Karibiku....... :D!
Odpovědět
No česká švadlena ti ušije šaty z hedvábí a když je vyhlášená, tak za dvacet tisíc je máš i bohaté, i kvalitní a navrch z pravého hedvábí. A kdo chce, ušije mu i technicky náročný věci, jen si za ně nechá zaplatit - ty čínani nešijou, ať už protože to neumí, nebo proto, že je od nich žádaná nízká cena. 80 tis už platíš i za značku. Cenu LV taky nedělá jen kvalita, ale i značka... Já bych třeba chtěla šaty z hedvábí, protože se v nich člověk nepotí a je to příjemnější, tím, že to je přírodní a není to umělotina. Taky to krásně vypadá, nemačká se apod. A pak si je nechám zkrátit a obarvit a ještě je využiju jako společenské koktejlky. Ale souhlasím s tebou, že je asi rozumnější investovat do cestování než do svatby. Mně to teda taky tak přijde :-) Raději bych jela na dovču než mít místo toho jen svatbu.
Odpovědět
Profilova fotka
@xmodroocka moje řeč!!! náhodou mě se ty tvoje taky líbí víc jak originál.. a modelky jsou holt modelky :-S
Odpovědět
Mně nešlo o to, říkat, co je horší či lepší, pouze poukázat na to, že v detailech jsou ty šaty jiné. Nemusíš se hned nasazovat do obrany, protože neútočím, jen to poznamenávám, že to je dobře vidět i z fotky. Je třeba to říct, protože jsou holky, které čekají, že jim přiletí právě dokonalá kopie.
Odpovědět
Profilova fotka
Každej má na to svůj názor a nemá smysl se s nikým dohadovat.. je to náš den, a stejně, radši budu mít svoje šaty za 8000 než za 15 000 půjčení a strachovat se aby mi je někdo nezničil.. a myslím, že zrovna čínani jsou docela šikovný (neříkám ty co prodávaj na tržnici :-D) a už jsem párktát zaslechla, že třeba ten jejich tyl je daleko příjemnější ;-) ale to je věc názoru..
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin dokonalý nebude nikdy nic ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucimia mam v albu :-)
Odpovědět
No, na tom se shodneme, taky raději budu mít za tu cenu svoje šaty. @terulilinka
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin tak aspoň, že tak :-) já navíc plánuju hodně zajímavý fotky u kterých bych je stejně asi hodně zašpinila a poškodila, takže i proto :-)
Odpovědět
Jo jo, my jsme dřív právě plánovali svatbu v zahraničí a taky bych si je nemohla na tu dobu půjčit :-) Ty jo, to v nich budete plavat?:-D Jako my možná budeme mít sprchu, záleží na počasí :-D Doufám, že ne :-( 8-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?