Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
@bubblinkka: Tak už jsem ji našla :-D U tebe v přátelích :-D Jinak teda ty sežehlovaný nic moc... Tak jsem mu nakonec napsala o jiné. Ranja měla v albumu i jiné šaty co Zimo šil a docela se mi tam zalíbili ty červené.. No uvidím, co odepíše na tento mail... :-|
Odpovědět
@ichem : Šaty s podobnými volány měla Kvikinek. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuziiiiicek na kolik kg mas pracku? ja jsem si saty prala v pracce (na 5kg naplne) a bylo to bez problemu. Nemela jsem sice tak bohatou sukni jako ty, ale i tak to bylo dost latky. Vzhledem k tomu, v jak malem balicku dorazily, jsem si rekla, ze to risknu, obratila jsem je naruby, hezky poskladala do balicku, dala na jemne prani a zdimani to nejmensi, co slo, a krasne se vypraly. Pak jsem je povesila do sprchace, nechala okapat z nejhorsi vody, a pak uz normalne dosusila rozlozene na susaku. I to zehleni jsem nakonec zvladla sama, ale zehlila jsem teda tim parnim strojem.
Odpovědět
@lucimia : tie druhe saty u ranjy nesil zimo, ma ich z lightinthebox.com. To su tiez Cinania, ale maju vlastne webove stranky a dost velky vyber,tak sa skus mrknut aj k nim..
Odpovědět
holky, nemáte některá na svých šatech od Zima organzu barvy "ivory"?
Odpovědět
Profilova fotka
@misula.g ja nemam organzu, ale taft ivory....
Odpovědět
ahojte kočky, ideme na svadbu a potrebovala by som nejaké spoločenské šaty, najlepšie ušité na mieru od nejakého čínskeho predajcu, v požičovniach sa mi nič nepáči a všetko veľmi drahé. Spomínate nejakého predajcu zimo, ale na ebay som ho nenašla. Poradíte please?
Odpovědět
Prosím Vás, jak se řekne anglicky - rozšířený - spodní část šatů - jako jsou často takové šaty že jsou uzké uzké uzké a dole širší... Nevíte někdo? :-| A pak jak se řekne - nařasené? Nevíte někdo? Že nechci tam mít takové nařasení jako je na obrázku. A poslední, jak se dá říct, že chci dvoje šaty zkombinovat - to combine? Moc děkuju za radu... :-(
Odpovědět
@andzi: Zrovna si s Zimem taky dopisuju ohledně společenských šatů a je to teda docela mazec, protože nerozumí co mu popisuju. Stačí mu poslat fotku a podle ní to ušije. Problém je, pokud člověk nemůže najít fotku, na které se mu šaty 100% líbí... - JÁ! :-D
Odpovědět
@chechnyan Díky :-) ta je hezká, také bych chtěla hodně světlou barvu, ne úplně bílou... Nepamatuješ si náhodou číslo té tvé barvy ivory? V Zimových vzornících je jich asi 10, ne-li víc :-) ale to je u saténu, taftu... U organzy má jen dvě, bílou a ivory
Odpovědět
Profilova fotka
@misula.g ahoj - men poslal take vzorky, kde ivory bolo pod cislom 117 - dokonca som ho poprosila, aby mi napisl co ktore cisla su... ja som v tom mala kus chaos, lebo podla mna sa to dost tazko vybera, ale v salonoch som skusala aj ivory aj deep ivory ( tmavsia ivory) a bielu som nechcela, tak som sa rozhodla podla toho pre ivory....
Odpovědět
Profilova fotka
@lucimia no neviem teda, ci myslis to co myslim ja, ale ak mas na mysli taketo saty, tak volaju sa bud marmaid style alebo fishtail ... co sa slovicok tyka tak rozsirene mozes povedat ako 'becomes wider' kombinovat mas dobre combine and to nariasenie ma nevie napadnut.. sorry ak ma napadne dopisem...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@lucimia nařasené zkus třeba napsat objemné - extensive :-)
Odpovědět
@lucimia Ďakujem, napíšeš mi prosím do IP jeho mail, prípadne nejaký kontakt na neho, či už na ebay alebo vlastnú webovú stránku. Ako dlho asi trvá ušitie šiat? Ja ich potrebujem mať hotové do 2 mesiacov.
Odpovědět
@chechnyan jasně, mně se v salonech právě líbila ta světlounká, ale bojím se, abych si nevybrala barvu nažloutlou :-) díky za tip
Odpovědět
Profilova fotka
@misula.g to som sa prave bala aj ja, ale ta moja ivory je super, presne taka aku som chcela... :-)
Odpovědět
@misula.g : ja som si ani nevsimla, ze ma organzu len v 2 farbach..lebo ja som si vyberala farbu Natural z toho vacsieho vzorkovnika..saty mam zo satenu a vrchna cast je cela z organzy..Tvaril sa ,ze to cele bude v Natural a farky spolu ladia, vyraznejsi rozdiel nevidim..Takze zeby to bola nakoniec preda len Ivory ?:)
Odpovědět
@lucimia : narasene skus ruched alebo shirred, aj ked neviem ci je to to prave- skus si hodit do googlu ake ti k tomu vyhodi obrazky,ci je to aspon priblizne to co myslis..
Odpovědět
@andzi : sitie trva cca 3 tyzdne, do 2 mesiacov to urcite stihne..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte baby.... tak som sa pridala k vám ;-) riskla som to a objednala som si šaty od predajcu "asapbay" tak som zvedavá aké budú - potom vám môžem dať vedieť ako som dopadla ;-) no zatiaľ komunikácia bezproblémová ;-) došije mi nejaké volániky, ktoré som chcela navyše (a to ani nezvýšil cenu)...
Odpovědět
@bubblinkka Poslal mi asi tři vzorníky saténu, tam těch barev ivory bylo opravdu moc, a napsal, že organzu má jen ve dvou barvách - bílá a ivory, ale protože je transparentní, tak výsledná barva záleží na barvě té podkladové látky
Odpovědět
@mayca83 : tak to jsem zvědavá, jestli se už zase zpátky zlepšil a všechno bude v pořádku. Jsi odvážná ,žes ho riskla.
Odpovědět
@mayca83 : drzim palce.. @misula.g : aha, tak ja som to snim tak detailne nepreberala, len som vybrala farbu a usitila sa,ze vsetko bude spolu ladit a ladi ..:)
Odpovědět
Profilova fotka
Baby co myslite zvadol by zimo tieto saticky..a kolko priemerne u neho sitie stoji.. bo som kukala ich i na ebay, tam su tak kolo 100eur, a to sa mi zda nejak malo..no nejak sa bojim riskovat
Odpovědět
@e.l.i jedna nevěsta je prodává na bazaru za 10 000 kč .Má je originály.
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja fuuu... ja potrebujem lacnejsie.. bo mame dost maly rozpocet...su moje vysnivane...a preto hladam takuto alternativu...
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzuula ja sa chcem spytat ci uz ti nejake saty z ebay dosli, lebo moje saty su tam kolo 100e...vies mi poslat link od koho objednavas...
Odpovědět
@lucimia ďakujem. Ešte sa chcem opýtať, ako je to s poštovným a cez akú kuriérsku spoločnosť sa doručuje, resp. poštou? Platili ste aj clo? Koľko cca stojí poštovné?
Odpovědět
Profilova fotka
@e.l.i no ja mam objednane zatial 2 saty ktore mi este neprisli, ale kamaratky maju super skusenosti, mali odtial saty a krasne, presne sedeli fakt netrebalo nic upravovat, boli perfektne, zalezi vela od toho ako sa pomeras, najlepsie je keby ta pomerala nejaka krajcirka ktora sa tomu rozumie ;-) poslem ti linky na predajcov s ktorymi mam skusenosti
Odpovědět
Cenu poštovného ti pošle mailem spolu s cenou šatů... Pak se můžeš rozhodnout. Clo jak jsem tu četla tak platil někdo, protože celníci namátkově některé balíčky kontrolují...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?