Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja a jak mu to mám zdůraznit? a hlavně, nevím jak to myslí, jak to bude vypadat :-D si připadám jak trubka.. :-(
Odpovědět
@terulilinka :třeba mu pošli fotku šatů od té Senmark a napiš že tam chceš dvakrát více toho tylu než má ona. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja že jo, mě se zdá právě, že tam má toho tylu málo o proti těm mým.. :-) ale má je krásný :-)
Odpovědět
@terulilinka :jo jo, raději mu stokrát piš ,než abys pak byla zklamaná
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja tak jsem mu poslala ty senmark a pak z blízka ty co chci já, že mi prostě přijde že tam je víc toho tylu než tři.. tak uvidíme :-D
Odpovědět
Moje saty od cinanky Sunny...original siat a moje na mne ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem pročetla skoro celou diskuzi... :-D Trvalo mi to asi 4 měsíce.. No já ráda čtu.. :-D Takže Asap už je nespolehlivý takže ted Zimo? Jsem opravdu nadšená ze šatů jaké mají pettulinka (i další dvě holky co mají stejné šaty, zuzicek... no je jich hodně, ale tyhle holky a šatky utkvěly v paměti) :-N U mě zatím svatební šaty musí počkat, ale plánuji si jednou určitě objednat svatební šatky od Zima (doufám, že se nezhorší jako Asap 8-( ). Zatím bych si chtěla nechat ušít společenský šaty, protože nemám žádný pořádný a vyzkoušet si tak Zimu na vlastní "kůži." Dlouho jsem přemýšlela, jestli nějaké princeznovské (podobné budoucím svatební šatům, jaké se mi ted líbí), nebo nějaké užší, abych je mohla nosit více let.. No nakonec jsem se rozhodla pro tu druhou možnost a obrázky 2 šatů které se mi líbí, můžete vidět v mém albu s názvem šaty. Co myslíte, které by Zimo zvládl ušít líp? Jakou látku asi použít, na těch šatech byly původně dvě vrstvy saténu a na tom průsvitná vrstva šifonu, myslíte, že tyto látky od něj budou dost kvalitní? A kolik myslíte, že by tak ty šaty stály? Fakt se bojím, aby seděly, přece jenom tyhle mít nebudou šněrovačku ale asi zip... Děkuju za odpověď... 8-)
Odpovědět
@lucimia :Tak šifon jsem zatím na žádných šatech od zima neviděla,tak nevím jak dobrý ho má . Satén na svatebních šatech má spíše takový silnější ,takže nevím,jestli má i jemnější splývavější. Cenu ti napíše dopředu. Šaty by mohly sedět,kdyžtak by se zkracovaly ramínka ,nebo by se spravovala délka těch nařasených prsních dílů( u těch žlutých).
Odpovědět
Ahoj holky, odepisuje vám Zimo na maily? Psala jsem mu, že si chci šaty objednat a ať mi napíše, jak se mám změřit a ještě asi dva dotazy, psala jsem mu už v pondělí a do dnes se neozval :(
Odpovědět
@judita83 :Možná,jestli tam nemají nějaký čínský svátek. Jinak komunikace s ním někdy opravdu vázne,chce to trpělivost a další maily. :-p
Odpovědět
Mají nový rok :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@judita83 mě odepisuje normálně, a to mi přijde že hodně otravuju :-D
Odpovědět
Článek se načítá
@judita83 : ak neodpisal od pondelka, napis mu znovu..navod na meranie najdes napr. tu (je pri kazdych satach, ktore ma v ponuke na ebay, tak som vybrala jedny) : http://cgi.ebay.com/white-ivory-Sweet... Je tam aj vzorkovnik farieb a komplet popis, co vsetko uviest do objednavky (vlecka, zapinanie..)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, chtěla jsem se zeptat zda jste si nechávali šít v Číně i společenské šaty (např. v červené nebo žluté barvě). Díky :-)
Odpovědět
@lucineska1 : Barvy asi nebude velký problém ,třeba Zimo i ostatní mají vzorkovník barev. Možná ,že odstín barvy co si vybereš ,nebude pak ve finále úplně stejný ,je třeba počítat s malými odchylkami.
Odpovědět
@radkaja @misula.g @terulilinka Tak teda nevím, psala jsem mu v pondělí, pak včera večer, ale to jsem si nebyla jistá, jestli mail odešel, protože mi spadl net a pořád se neozval. Možná je to tím novým rokem, jak psala misula.g, ale zase když Tobě Teru odepisuje, tak to nechápu... :( Každopádně zkusila jsem to teď z jiného mailu, tak uvidím, jestli se ozve :) A bubblinkka děkuji za adresu, pomohla jsi mi :)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucimia já měla šaty na převlečení od zima se šifonem i moje svědkyně a super, oboje je najdeš v albu ;-) těch mých na převlečení jsem se bála, že nebude sedět dekolt, ale byl super, mojí tchýňce se strašně líbily a seděly jak ulité :-)
Odpovědět
moje neteře si objednávaly šaty pro družičky a byly ze šifonu. Byly nádherné. Minulý pátek mi dorazily dlouhé společenské šaty taky ze šifónu a opět jsou nádherné. :-)
Odpovědět
@judita83 Mne taky Zimo odepisuje na maily, nemáš chybku v adrese?
Odpovědět
@misula.g no nechápu to, napsala jsem mu z jiného mailu a odpsal mi hned.... A adresu mám pořád stejnou, tak nevím :( Každopádně jsem ráda, že už vím, co jsem potřebovala :)
Odpovědět
ahojte nevesty, konecne som sa rozhodla ake saty chcem, teda, zuzila svoj vyber na dva modely :-) idem pisat zimovi zas, rozmyslam, ze mu napisem novy mail, aby pochopil, ze chcem ine saty, ako som mu posielala foto pred mesiacom. juuuuj ale sa tesim, ze to uz budem mat z krku a saty sa budu sit :) chcem sa vas opytat, nechavali ste mu aj feedback na ebay po tom co vam saty zaslal?
Odpovědět
@jasminka002 : pokud nebudeš šaty od Zima kupovat přes Ebay ,tak by to ani nešlo. :-)
Odpovědět
@radkaja presne nad tym som uvazovala, len sa trochu bojim, ze ak mu teda nenecham feedback tak aby si dal poriadne zalezat, vies, lebo nebude motivovanym tym, aby dostal dobre hodnotenie.
Odpovědět
@jasminka002 : Ale i když bys chtěla,tak to technicky nepůjde .Feedbacky jsou spřažené přímo s konkrétním zbožím,takže pokud si nic nekoupíš,tak ti feedback nepůjde vůbec napsat ,prostě se nedá vytvořit jen tak . Neboj, já myslím,že se snaží i tak.
Odpovědět
@radkaja ja viem, cez ebay nakupujem uz dlho, len mi to dnes napadlo, ci to ma nejako vymyslene s tym feedbackom. nevadi, treba mu verit :)
Odpovědět
@glumbi ahoj, davala si si sit vsetky satky naraz, alebo najprv svadobne a potom ostatne? uvazujem, ze dam najprv svadobne a potom, ak budem spokojna, dam usit este popolnocky kratke a dlhe a tiez saty pre sestru.
Odpovědět
Profilova fotka
@jasminka002 všechny najednou, nechtělo se mi řešit to dvakrát :-) já jsem byla spokojená a neměnila bych ;-)
Odpovědět
@glumbi ja skusim najprv svadobne a potom objednam dalsie, myslim, ze by to do augusta mal stihnut :-) ved je sikovny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jasminka002 to stihne krásně, já je objednávala tuším v březnu a v květnu byli doma ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@judita83 tak to jsem ráda, že odepsal :-) a necháš si je teda ušít od něj?:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?