Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Baby, koľko u Zima stoja krátke spoločenské šatočky? Mám jasnú predstavu o tom, aké by som chcela, ale nikde ich neviem zohnať.
Odpovědět
Prave ukazuju na Markize 4 svadby a nevesta ma saty site v Cine, tak si ich mozete pozriet :-)
Odpovědět
@fliacik : najlepsie je poslat mu/jej fotku siat a on(a) ti napise cenu..zavisi to aj od materialu atd., takze neviem odhadnut..
Odpovědět
baby este jedna vec, ako sa plati cez paypal ked mam len jeho mail adresu? zatial som stale platila len cez ebay a tam to slo nejako samo :)
Odpovědět
Profilova fotka
@jasminka002 taky mi to vrtá hlavou.. :-) netuším jak se platí když je jen email :-|
Odpovědět
@jasminka002 , @terulilinka : tiez som nevedela ako na to, lebo som to nikdy nerobila, ale je to strasne jednoduche- zadava sa tam jeho mail, na ktory mu pisete, takze nepotrebujete ziadne cislo uctu..v podstate aj vy sa na svoj paypal ucet hlasite prihlasovacim menom, ktorym je mailova adresa..
Odpovědět
@bubblinkka cize ked budem posielat peniaze, prihlasim sa na svoj paypal najdem nieco ako odoslat platbu a zadam jeho mailovu adresu?
Odpovědět
Profilova fotka
@bubblinkka a přes co se to platí? ta stránka?
Odpovědět
@jasminka002 : presne tak, po prihlaseni sa na svoj paypal ucet kliknes na "Send money", zadas jeho emailovu adresu do vyznacenej kolonky, sumu, vyberies menu (dolare), dole nechas Purchase- Goods a kliknes na continue..Cele je to jednoduche, urcite sa v tom budes vyznat..Nezabudni skontrolovat,ci mas spravnu odosielaciu adresu a je to.. @terulilinka : ja som platila tymto sposobom cez paypal (www.paypal.com), kde mam vytvoreny svoj "ucet"- navod ako na to sa da najst na googli aj v cestine..
Odpovědět
@bubblinkka este jedna otazocka, davala si si paypal ucet aj overovat? myslim verified card. neviem ci je to potrebne ked chcem ucet vyuzivat len na platenie.
Odpovědět
@jasminka002 : ano davala, postupovala som podla navodu na nete a tam pisali,ze je to nutne,aby mohla platba z tvojho uctu vobec odist- je to kvoli bezpecnosti- karta sa moze dostat do ruk hocikomu..nepamatam si to presne (navod sa da najst),ale ide o to, ze ti paypal stiahne nieco okolo eura, alebo 1.50 z uctu, potom ti o par dni na ucet pride kod vramci transakcie (skuknes na internetbankingu) a zadas ho na svojom ucte pri overovani karty a je to.. inak tiez vyuzivam paypal iba na platenie.. nastavenie na moznost prijimania platieb je tusim o nieco zlozitejsie,ale to som uz viac neskumala..
Odpovědět
@bubblinkka ja viem ako to overovanie prebieha ale ja som praveze citala, ze ak si overis tu kartu, mozes od nich cerpat uver a take veci, preto sa mi to zda zbytocne. v uk som si kartu vobec neoverovala a platila nou viac ako rok cez paypal a slo to v pohode. skusim to, ak to nepojde, tak ju dam overit.
Odpovědět
Článek se načítá
@jasminka002 : aha, tak to som nevedela..- ja som sla podla toho navodu a tam pisali ,ze to overit musim, aby som ucet mohla pouzivat..
Odpovědět
@bubblinkka mozno je to naozaj tak, ze sa to zmenilo a ucet sa overit musi. ja som svoj uk ucet neoverovala a pouzivala som ho v pohode na platbu cez ebay. nevadi, skusim to bez overovania a ak to nepojde tak tu kartu overim.
Odpovědět
Mozno sa budem asi po stíkrát opakovat...napisem mi dobra dusa link na saty z ciny? Dakujem velmi pekne...prajem pekny vecer :-)
Odpovědět
@terulilinka no jsem rozhodnutá tak na 90% že ano :) i se spodnicí mi napsal, že vyjdou na 260$, což by šlo. Včera jsem se byla dívat na šaty v jednom salonu a nejnižší cena půjčovného tam byla 4.300,- takže plus mínus nějaká stovka to vychází stejně jako od Zima (záleží, jaký bude zrovna kurz). Jen se dost bojím, ještě jsem od něj neviděla žádné takové šaty, jaké chci já, takže to bude velký risk...
Odpovědět
Profilova fotka
@judita83 a jaký chceš?:-)) a o tý spodnici jsi mu říkala sama??
Odpovědět
@terulilinka : ak mu napises, ze chces aj spodnicku nema s tym problem, mne ponukol 2 typy (vybrala som si teu, co mi poradil s jednym kruhom- stala 30 dolarov)-ale berie ich od niekoho ineho,nerobi ich sam.. tiez je schopny usit aj zavoj- ja som si nechavala spanielsky s cipkou po okrajoch (tiez za 30 dolarov), k nemu mi poslal vzorkovnik cipiek..
Odpovědět
Profilova fotka
@bubblinkka ty brdo :-) a v čr je drahá spodnička? španělský závoj to vím :-(
Odpovědět
@terulilinka poslala jsem mu šaty a zároveň se zeptala, jakou spodničku by mi pod ně doporučil - napsal 4 kruhovou za 30$. Co jsem se zatím stihla podívat, jsou u nás spodničky mnohem dražší,aspoň tu 4 kruhovou jsem našla kolem 1.000,- Kč. Jinak chci tyto šaty...
Odpovědět
Profilova fotka
@judita83 wooooow, krásné! a kolik ti řekl, že bude mít ta sukně vrstev tylu?
Odpovědět
@terulilinka : myslim,ze sa oplati objednat aj spodnicku- jednak ti poradi aka sa k tvojim satam hodi (ev. ti da na vyber) a jednak som lepsie ceny u nas nenasla-aj ked som skukla len par internetovych obchodov..dalsia vyhoda je,ze je predpoklad,ze ti bude sediet,kedze ma tvoje miery..
Odpovědět
Profilova fotka
@bubblinkka na studio květuše mají levný :-)
Odpovědět
@terulilinka na toho jsem se ho ptala teprve dnes, tak čekám a čekám.... :)
Odpovědět
@terulilinka : hmm,tak to je pre mna uz bohuzial neskoro :( / :).. ja som vtedy,ked som to zistovala otvorila namatkovo asi 3-4 internetove obchody a kedze sa v nich ceny pohybovali vyssie ako ponukal zimo, tak som dalej nehladala- nemala som na to trpezlivost..
Odpovědět
Profilova fotka
@judita83 já ho otravovala s tímhle strašně dlouho :-D mrkni na senmark, ta má šaty od něj, má jen 3 vrstvy tylu a mě pořád tvrdil, že ty moje taky.. tak jsem mu poslala pro porovnání a hned to jsou 4 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@bubblinkka to já radši pořád hledám a hledám :-)) a šatičky máš jaký?:-)
Odpovědět
@terulilinka : kedze mne bez ramienok bohuzial nepristanu,tak som si nechala usit kombinaciu pronovias hamlet (vrch) a pronovias hechizo (spodok)- mam ich v sukromnom albume,po pridani za priatela sa daju pozriet,ale zatial mam iba fotku od zima,saty su u kamaratky,nazivo ich uvidim az tuto sobotu..
Odpovědět
Profilova fotka
@bubblinkka tak pak řekni, jak se ti líbili :-) podle mě budou krásný :-) a hlavně, jak ti sednou :-)
Odpovědět
@terulilinka : ok :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?