Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
@zuziiiiicek @radkaja Tak to som rada, ze som ani netusila, ze su o Zimovom tafte pochybnosti :-D ked som do toho isla... dalsia moja dilema bola farba - z toho vzorkovnika sa dost tazko vybera, ale kedze som nechcela biele, sla som rovno na ivory a som rada.... uf, uz len keby som tu mala niekoho okrem mojho mladeho, aby som si ich mohla zase skusit... a odfotit sa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja a nemáš fotky? děkuju, určitě jsi koukala do alba, právě že mají víšivky a pak je sukně z tylu.. ale bojím se poslat ty peníze a co když mi to nesedne :(
Odpovědět
Profilova fotka
@zuziiiiicek děkuju moc :-) vážně nad tím uvažuju, ale bojím se, přesně jak jsi psala :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@chechnyan :-):-) takhle jsem se cítila včera.:-D nebyl tu nikdo kromě mojeho a já už si je chtěla tak moooc zkusit!:-) a chtěla bych zas:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@terulilinka i já se bála...až do konce, přesto jsem to riskla a jsem moc spokojená. Přeju ti ať se dobře rozhodneš a ať jsou tvoje šaty krásný;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuziiiiicek Děkuju moc :-) a nevíš o někom kdo s ním má špatný zkušenosti? pokud by nebyl nikdo tak super :-D přítel právě říká, abych pak nebyla třeba zklamaná, že mi nejsou nebo tak :-(
Odpovědět
@terulilinka :No právě nevím ,jak se ta nevěsta jmenovala.Ale teď je zrovna úspěšně a velice rychle prodala tady v bazaru. Toho ,že by neseděly ,tak obavu nemám,máš super postavu a všechny šaty cos zkoušela a měly tu tylovou sukni ti velmi slušely. Důležité je ,aby seděl ten styl šatů a to u tebe je,takže se neboj.Jo a které konkrétně šaty bys chtěla?
Odpovědět
Holky a myslite, ze by zvladnul Zimo Pronovias, ktere mam v albu? At uz jedny, nebo druhe. Satky jsou dosti slozite, tak mam obavy.
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja jé, děkuju :-) styl šatů se mi moc líbí, a to jsem princeznovské nechtěla.. spíš se bojím toho, aby seděli podle mír které mu pošlu a aby se mi líbili no.. tyhle bych chtěla:
Odpovědět
@misula.g : Tak zatím jsem neviděla od Zima šaty s organzy,tak jak je máš na těch jedněch Pronovias ,takže nevím jestli má kvalitní organzu a jak z ní umí šít. Ty druhé Pronovias jsou asi ze saténu? Tak ten má Zimo pěkný a umí i takové řasené sukně ,podobné řasení má třeba Zuziiiček ,ale to plizování nevím, jestli Zimo umí.Nejlépe když mu pošleš fotku a on ti napíše ,jestli to zvládne.
Odpovědět
@terulilinka : Myslím ,že se nemáš čeho bát .Jak mají šaty šněrovačku ,tak snad padnou skoro vždycky.Zimo si hravě poradí i s výšivkami,ty umí fakt pěkné. Já bych neváhala a šla bych do toho.
Odpovědět
@terulilinka :Pošli mu potom co nejdetalnější foto výšivek a bude to super. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Napisu mu :-) Jen jsem dnes cely den stravila tim, ze jsem si prohlizela fotky satku usitych z Ciny, ale u zadne nevesty jsem podobne slozite nevidela. Jsem do nich beznadejne zamilovana kvuli nadherne sukni s plisovanim (zkousela jsem ty zdobenejsi), jen bych u nich vymenila korzet za ten skladany, ze satenu a bez zdobeni. Saty co ma Zuziiiiicek se opravdu povedly a sukne je opravdu bohata a hezky rasena.
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja jiný fotky těhle šatů jsem na netu neobjevila :-( leda si je vyfotit v saloně :-D ještě půjdu tenhle týden do pár salonů a uvidím.. ještě jsem je objevila tady: http://www.svatebnieshop.cz/detail/an... a přijde mi ta cena zvláštní na to, že píšou že to jsou pravé Meggie sottero..
Odpovědět
@terulilinka : Ty šaty v tom shopu jsou taky z číny a to je mají teda předražené.Až budeš fotit ,sostřeď se hlavně na ten detail přechodu výšivek do tylové sukně ,aby měl představu jak hluboko do sukně zasahují.
Odpovědět
@terulilinka to bude taky kopie. holky, tu krajku na šatech máte přilepenou nebo přišitou? a korálky? už delší dobu uvažuju o plesových šatech.. jen se bojím i toho tylu :-|
Odpovědět
Čeho se na tylu bojíš? :-.
Odpovědět
kamarádka měla tylové šaty a strašně se jí dotrhal :-| hlavně fotograf jí šlápl na vlečku a strhl ji. a pak platila při vrácení, jak mourovatá :-|
Odpovědět
@pipa : No v takových šatech se člověk musí opatrně pohybovat .
Odpovědět
Profilova fotka
@terulilinka jak řekla radkaja, já bych se toho vůbec nebála, že ti nesednou, máš krásnou postavu a pokud je nechceš na zip - to by musely opravdu být ťip ťop - ,ale na šněrovačku tak myslím že to bude v pohodě;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja no našla jsem je na jedný slečne z anglie a to je hezky vidět..
Odpovědět
Profilova fotka
@zuziiiiicek jéé, děkuju, to potěší :-)) určitě chci šněrovačku, protože co kdybych ztloustla :-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@terulilinka no tak se vůbec neboj, Zimo je šikula :-D :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@zuziiiiicek jo? myslíš že je zvládne ?:-) oni mají teda ukrutně dlouhou vlečku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@terulilinka myslím si, že je zvládne... co se týká vlečky tak se mi na fotkách nezdá, že by byla tak moc dlouhá. Ale přijde mi, že Zimo ty originály šatů má zkouknutý a ví co a jak. Být tebou mu pošlu fotku, on sám ti napíše zda je zvládne nebo ne. Už nás tu je celkem dost co máme šaty od Zima a spokojenost....
Odpovědět
Profilova fotka
@zuziiiiicek a jak jsi začala? nevím co mu napsat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@terulilinka podla mna je najlepsie naozaj rovno im napisat a zistit co povedia, podla mna ak by si nebol/a isty ci to zvladnu tak ti radsej povedia, ze to este nerobili pripadne, ze take nerobia. Vravim len co si myslim ale im tiez zalezi na tom aby sa tie saty pacili pretoze len tak budu mat dalsich zakaznikov. Risk je tu vzdy a podla mna kazda tak trochu rata s tym, ze mozno nebudu take ako chcela, alebo mali byt, ale je nas tu dost, ktorym usili krasne saty podla nasich predstav... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@terulilinka přesně přesně jak říká chechnyan....Já jsem mu poprvé psala, že jsem z ČR a že jsem slyšela na něj dobré ohlasy a přála bych si od něj taky šaty. Jestli jsou možné takové jako mu posílám v příloze.....to je vše, on už se chytne a půjde to samo;-)
Odpovědět
taaak...ve 20.36 jsem psala Zimovi a ve 21.43 mi odepsal...suupr :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@meindzi jj to on ze začátku vždycky píše rychle:-D aby ses pak nelekla, že pak už ta konverzace bude váznout a po odeslání peněz ustane skoro úplně:-) ale zase splní vše co má...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?