Menu Forum

Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

(cz & sk)
15. kvě 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
zuziiiiicek
58
Registrovala se 2. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 541 příspěvků a 1 album. Má 62 přátel. Region Vyškov.
fotoportrét
fotoportrét
zuziiiiicek
58
Registrovala se 2. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 541 příspěvků a 1 album. Má 62 přátel. Region Vyškov.
 @2011daska Krásný šaty, opravdu. Nemyslím si, že ho štveš, on už je myslím zvyklý na ledacosemoticonemoticon "Dear friend" píše snad pokaždý.emoticon
Co se týká materiálu tak nevím, já je mám ze saténu, já je původně chtěla z taftu, ale Zimo mi psal, že ten typ co chci by nebyl dobrý z taftu. A bohužel ani nevím, jestli tu nějaká holčina měla od něj šaty z taftu...třeba se někdo ozveemoticon
A sklady-ty já mám na svých šatech taky na korzetu a myslím si, že jsou moc povedený...
A nenech se odradit. Mému příteli se líbila cena, tak říkal ať to risknu. A naši mě v tom podpořili. Co se ale týká okolí a tak, tak samozřejmě, že když jsem řekla, že si je nechávám šít v Číně tak se moc netvářili. Všeobecně mi přijde, že se to tu bere, že co je Made in China je shit.emoticon
5. únor 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pellullinka
7
Registrovala se 10. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 3282 příspěvků. Má 16 přátel. Region Tábor.
fotoportrét
fotoportrét
pellullinka
7
Registrovala se 10. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 3282 příspěvků. Má 16 přátel. Region Tábor.
 HOlky prosím o radu. Kamarádka si nechává šít šaty u zima a on po ní chce tyto míry:
Back closure
back shoulder to waist
shoulder to bust

Já už si nepamatuju jestli to po mě chtěl taky, ale vím, že jsem koukala na nějakej obrázek kde to bylo popsaný. Už ale nevím kde sem ho našla. Poradíte prosím?
5. únor 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pellullinka
7
fotoportrét
fotoportrét
pellullinka
7
 @zuziiiiicek teda jak to že jsi nenapsala že šatky už jsou doma!!!!!!!!!!
říkala jsem, že budou úžasný emoticon tak gratuluju emoticon
5. únor 2011 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pellullinka
7
fotoportrét
fotoportrét
pellullinka
7
 Myslým že back shoulder to waist je od ramene k pasu a to shoulder to bust je od ramene k poprsí. Ale to první je jako délka zipu nebo šněrování,? to nechápu
5. únor 2011 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuziiiiicek
58
fotoportrét
fotoportrét
zuziiiiicek
58
 @pellullinka Peti promiň, měla jsem toho včera večer moc tak jsem se tady pochlubila, hodila fotky a pak už jen sem tam přiskočila.emoticon A děkujiemoticon
Pošli mi do IP tvůj email, já tu fotku s těma mírama mám někde v mailu tak ti to přepošluemoticon
5. únor 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuziiiiicek
58
fotoportrét
fotoportrét
zuziiiiicek
58
 @pellullinka Jinak BACK CLOSURE není míra, chce vědět jaký chce "uzavření" vzadu - jestli zip nebo šněrování.emoticon
Back shoulder to waist je opravdu od ramene k pasu a shoulder to bust je od ramene k poprsí - přesněji k bradavceemoticon
5. únor 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bybi
Registrovala se 18. července 2006 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk přidala 1709 příspěvků. Má 27 přátel. Spojené království.
fotoportrét
fotoportrét
bybi
Registrovala se 18. července 2006 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk přidala 1709 příspěvků. Má 27 přátel. Spojené království.
 @2011daska daska moje saty su z taftu a ja som spokojna, podla mna je kvalita uplne v pohode emoticon
5. únor 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
meindzi
26
Registrovala se 22. července 2010 na beremese.cz. Přidala 222 příspěvků a 6 alb. Má 8 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
meindzi
26
Registrovala se 22. července 2010 na beremese.cz. Přidala 222 příspěvků a 6 alb. Má 8 přátel. Region Praha.
 Ahoj holky...jsem uz rozhodnuta, ze saty si necham usit u Zima...mela jsem na sobe mnozstvi satu, ale proste nebylo to ono, nebylo to takove to "waw". A proto nechci vrazet hodne penez do pujceni satu, ktere mne na 100% neohromily. Mrzi mne, ze jsem na sobe nemela par satu, ktere jsem si chtela zkusit, ale bohuzel nemuzu vejit do salonu a rict, ze si chci zkusit ty nebo ony saty, kdyz jsou mi viditelne kratke -177cm + 8cm podpatek. Takze jsem zkousela, co bylo v moji delce. A na zaklade pocitu a take fotek - protoze par satu se mi v realu libilo moc, ale na fotkach ne a take opacne emoticon - jsem si vybrala saty, o kterych jsem si myslela, ze si nikdy nevyberu. link: http://www.moonbasabridal.com/mori-lee-blue-collection-wedding-dresses-style-4512-luxe-taffeta-with-embroidery-p-1923.html Mam je take na sobe v albu "co uz mame" foto c. 27, saty c. 5. Proste kompromis. Jenom se mi na tech satech nelibi spodek, proste pri prijdou takove usekle, nebo co emoticon Tak se konecne dostavam k otazce:
1. myslite, ze by bylo lepsi nechat saty jak jsou,
2. myslite, ze Zimo by dokazal udelat neco jako na tehle satech - spodek trosicku jakoby naraseny - jenom nevim, jak by to vypadalo prave i s vysivkou na vlecce http://www.bestbridalprices.com/images/whiteone/large/3012.html
3. nebo udelat na satech neco podobneho, jako mela jedna holka odsud z beremka http://www.beremese.cz/fotoblog/pavlinkaaaaaaa/album/bereme-se/3922479/ - tady ale nevim, jak by to vypadalo zas zepredu.
Prosim, poradite predtim, nez napisu Zimovi? Vice hlav, vice rozumu emoticon diky, diky emoticon
5. únor 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
Registrovala se 5. června 2010 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků a 5 inzerátů. Má 3 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
Registrovala se 5. června 2010 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků a 5 inzerátů. Má 3 přátele.
 Myslim,že ty šaty až budou oblečené tak nebudou tak vypnuté a rovné jak to je nafocené na modelce.
5. únor 2011 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
meindzi
26
fotoportrét
fotoportrét
meindzi
26
 @radkaja mam je na fotce v albu "co uz mame" foto c.27, saty c. 5, tak mrkni tam emoticon
5. únor 2011 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
 Hmm tak nevím,co bych poradila.Nevidím to na přidání krajkové výšivky dole,to by se asi tlouklo s tou nahoře.
5. únor 2011 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
meindzi
26
fotoportrét
fotoportrét
meindzi
26
 @radkaja prave toho se bojim emoticon
5. únor 2011 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuziiiiicek
58
fotoportrét
fotoportrét
zuziiiiicek
58
 @meindzi ahojky.emoticon vybrala sis moc krásný šaty a podle mého názoru bych je nechala tak jak jsou, vypadá to krásně jak na modelce tak na tobě. Myslím, že by tam ta krajka dole opravdu nepůsobila dobře....
5. únor 2011 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bubblinkka
Registrovala se 24. června 2010 na mojasvadba.sk. Přidala 581 příspěvků a 6 alb. Má 37 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
bubblinkka
Registrovala se 24. června 2010 na mojasvadba.sk. Přidala 581 příspěvků a 6 alb. Má 37 přátel.
 @zuziiiiicek : satky su fakt v skutocnosti kraaaaaasne, stali za tie nervy..dufam,ze tiez budem vyskat od radosti, idem si pre svoje buducu sobotu..tesim sa na fotky na tebe emoticon
5. únor 2011 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuziiiiicek
58
fotoportrét
fotoportrét
zuziiiiicek
58
 @bubblinkka bubbli díky mocemoticon Jak se v nich vyfotím hned hodím foto.emoticon A tobě držím pěsti, ať jsi aspoň tak spokojená jako jáemoticon
5. únor 2011 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuziiiiicek
58
fotoportrét
fotoportrét
zuziiiiicek
58
 @meindzi teeeda řeknu ti, tys vyzkoušela pěknou řádku šatůů... to tě fakt obdivuju, já bych na to neměla nervyemoticon Já jsem byla jen v jednom salonu a vyzkoušela jsem jen troje šaty a stačiloemoticon Ale z tvých fotek a fotek originálů je jasně patrný jakej může být rozdíl mezi origoš fotkou a potom realitou...dělalas dobře žes zkoušela. Já jsem svoje ještě nevyzkoušela, až zítra konečně, ale snad to bude OK.emoticon
5. únor 2011 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bubblinkka
fotoportrét
fotoportrét
bubblinkka
 @zuziiiiicek : dakujem emoticon tiez potom hodim fotky emoticon
@meindzi : to je fakt, klobuk dole..ja som napriklad neskusala ani jedny, len som si vybrala co sa mi paci, napisala som zimovi ake chcem upravy..tak dufam,ze som neurobila chybu..ale ak na to mas dost silne nervy,urcite je lepsie vyskusat..a tu krajku dole by som asi tiez uz nedavala..inak su jednicka (ale aj dvojka) velmi pekne..
5. únor 2011 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
meindzi
26
fotoportrét
fotoportrét
meindzi
26
 @zuziiiiicek ani mi nerikej...nejdriv jsem zkousela na slovensku, protoze svatba bude tam, ale nic mne neoslovilo dostatecne...tak jsem zkousela jeste v praze, kde ziju...musela jsem navstivit hodne salonu, prave kvuli me vysce, obvykle meli na mne jenom par satu... emoticon
5. únor 2011 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
meindzi
26
fotoportrét
fotoportrét
meindzi
26
 @bubblinkka ja jsem se prave bala toho, aby mi sedely...vyzkousela jsem opravdu ruzne saty a ty vybrane nejsou ani trochu podobne tem, ktere se mi libily...doufam, ze jsi mela stastnou ruku a vybralas spravne emoticon
5. únor 2011 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuziiiiicek
58
fotoportrét
fotoportrét
zuziiiiicek
58
 @bubblinkka no já jsem původně taky nechtěla zkoušet žádný, ale pak jsem si říkala, že už si nikdy (snad) nebudu moct zkoušet šaty, takže se o to nechci ochudit. Ale hrozně mě to nebaviloemoticon
@meindzi jak řekla bubblinkka - klobouk dolů!emoticon
5. únor 2011 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
meindzi
26
fotoportrét
fotoportrét
meindzi
26
 @zuziiiiicek jo, a abych nezapomnela, mnoho satu jsem vubec ani nefotila, byly kratke, nebo jsem je nezapla, nebo uuuplne nesedely...pocitam, tak 20-25 satu jeste k tomu emoticon
5. únor 2011 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuziiiiicek
58
fotoportrét
fotoportrét
zuziiiiicek
58
 @meindzi no wau!emoticon frajerka...
5. únor 2011 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
meindzi
26
fotoportrét
fotoportrét
meindzi
26
 @zuziiiiicek tvoje saticky vypadaji moc hezky...jsou bile?
5. únor 2011 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinkaa (31 r.)
Registrovala se 14. ledna 2008 na mojasvadba.sk. Přidala 390 příspěvků. Má 49 přátel. Region Prešov.
  • Svatba byla 30. dubna 2011
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
martinkaa (31 r.)
Registrovala se 14. ledna 2008 na mojasvadba.sk. Přidala 390 příspěvků. Má 49 přátel. Region Prešov.
    Slovensko
 @zuziiiiicek Ahoj Zuzi, tak som velmi rada, ze ti saty dosli domov, a ze som ti mohla nejako pomoct, aj ked len mojimi skusenostami. Saty mas nadherne, pozeram, ze aj ty mas vlecku. Ja sa teraz modlim, aby som v nich vedela tancovat emoticon lebo take honosne saty som este na sebe nemala emoticon Viem si ta zivo predstavit, ako si jasala, ked ti saty dosli emoticon Potom napis, aky mas pocit zo siat, ako na tebe sedia, ci nie su trosku tazke, lebo predpokladam, ze tiez ich mas zo satenu. Moje sa mi zdali trosku tazke, ked som ich pohromade drzala v rukach, ale ked som ich obliekla, tak som sa do nich vzila a nezdali sa mi tazke. No uvidim ako to bude s tym tancovanim, ci mi nebude vadit vlecka a tak. Teraz mam z toho najnovsie depku emoticon A velmi sa s tebou tesim, ze mas saty doma. Maj sa krasne :-*
5. únor 2011 ve 20:03  •  Svatba byla v dubnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinkaa (31 r.)
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
martinkaa (31 r.)
    Slovensko
 @zuziiiiicek a ja som ziadne saty v salone neskusala, moje saty od Zima boli premiera emoticon
5. únor 2011 ve 20:07  •  Svatba byla v dubnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuziiiiicek
58
fotoportrét
fotoportrét
zuziiiiicek
58
 @meindzi ano ano jsou bílé, akorát jsem to fotila večer takže blbý fotky. Zítra snad budu mít lepší fotkyemoticon
@martinkaa Marti Děkujiemoticon Za pochvalu i za všechny rady a pomocemoticon Všem holkám tu moc děkuju, vždycky když si nevím rady tak zabrouzdám sem.emoticon
Vidíš to, nad tancem jsem vůbec nepřemýšlela!emoticon No zítra tu budu mít bratry tak mě navlíknou a hned ten tanec vyzkoušíme. Myslím, že to nebude žádná srandaemoticon Anebo naopak sranda velikáemoticonemoticon
Jj mám vlečku a chtěla jsem po Zimovi knoflík na připnutí, ale nějak na to zapoměl, ale to už je maličkost, to se dodělá. To si tam určitě taky nech udělat. S tím by se ti fakt blbě tancovalo kdybys měla puštěnou vlečkuemoticon
Šaty mám ze saténu a můžu ti říct, že jsou fakt těžký. Nebo mi to tak aspoň přijde, Uvidíme až je budu mít zašněrovaný na sobě jakej to bude pocit, ale když jsem se do nich jen tak nasunula abych mrkla do zrcadla a chtěla jsem je vzadu jednou rukou přidržet tak se to nedalo...
Ještě jednou děkujiemoticon I ty se měj krásně...emoticon
5. únor 2011 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kvikinek
Registrovala se 11. února 2010 na beremese.cz. Přidala 56 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele.
  • Svatba byla 21. srpna 2010
    Rytířský sál Průhonického zámku
fotoportrét
fotoportrét
kvikinek
Registrovala se 11. února 2010 na beremese.cz. Přidala 56 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele.
  • Svatba byla 21. srpna 2010
    Rytířský sál Průhonického zámku
 Zuziiiicek: krasne, moc se povedly emoticon ... tesim se na fotky primo na majitelce emoticon
5. únor 2011 ve 22:34  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuziiiiicek
58
fotoportrét
fotoportrét
zuziiiiicek
58
 @kvikinek díkyemoticon
5. únor 2011 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bubblinkka
fotoportrét
fotoportrét
bubblinkka
 @meindzi : akurat som si prezerala tvoj "skusaci" album a myslim,ze nemusis volit ziadny kompromis- v niektorych satach si vyzerala fakt super, takze by som vybrala tie v ktorych si sa sama najlepsie citila a ktore sa ti na sebe na fotkach najviac pacia+ak chces s nejakymi drobnymi upravami,ktore si myslim,ze pre zima nebudu problem..
6. únor 2011 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
meindzi
26
fotoportrét
fotoportrét
meindzi
26
 @bubblinkka diky emoticon a k tem satum, co jsem si vybrala - myslis, ze mam zvolit upravu, jak pisu vys nebo mam nechat saty, tak jsou? emoticon
6. únor 2011 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš