Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Ahoj holky, narazila jsem na tuto diskusy náhodou. Máme svatbu sice až přš. rok, ale tento už si dělám představy atd., protože od září dělám školu a tak nebude moc času sedět u netu a zkoumat co a jak, já bych chtěla šaty Cambria Marie a taky uvažuju si je ušít, ale mám strach, že by je ten Zimo jak tu o něm píšete nezvládl, nebo bych nebyla spokojená :-( Co myslíte?
Odpovědět
Profilova fotka
@m.o.n.i.k.a tak právě o těchto si myslím, že je Zimo zvládne v pohodě, vidělas moje? je to trošku podobný styl a moc se mu povedly...
Odpovědět
Profilova fotka
@zuziiiiicek tak jsem mu psala a odepsal mi že jdou a že by stály 240 dolarů ale napsal mi že by byli ze saténu(a tylu), to si nějak nedokážu představit, ten satén..
Odpovědět
kocky, tak som od zima upustila- nakoniec si dam saty usit tu na Slovensku. Zimo mi vravel, ze by moje saty stali 260 dolacov a tu mi ich usiju za 290 eur. Je to cosik navyse, ale bala som sa tej predstavy, ze by som si objednavala saty s tak daleka.
Odpovědět
@zuziiiiicek viděla a krásně Ti sedí, fakt se mu povedli, za ty nervy to stálo a Tobě to moc sluší :-) Já mám stále strach si je taky takhle objednat :-N :-D
Odpovědět
@terulilinka na ty moje napsal, ze by take staly 240 USD ;-) ...rada bych vedela, jak to pocita :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@meindzi jak se mu to hodí :-D :-D
Odpovědět
@terulilinka asi ano :-)
Odpovědět
Zimo mi poslal fotku podobnych satu jako Marabu, na nejake neveste (mam v albu). Korzet se mu dosti povedl. S tou plisovanou sukni to uz bude risk :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@misula.g a kdypak jsi mu psala?? to už takhle rychle jo?:-)
Odpovědět
@danulik18 ahoj, a mozem sa opytat kde si ich davas usit? dakujem.
Odpovědět
@jasminka002 Jasminka, davam si ich sit cez esaty.sk. Nepoznam sice osobne nikoho kto by si cez nich daval sit, ale videla zopar ich satociek a boli pekne. Takze cross fingers :), ze budu dobre :)
Odpovědět
Článek se načítá
@danulik18 na tuto stranku som uz pocula vela dobrych ohlasov. pani je velmi mila, pisala som si s nou uz parkrat. a je tu dost dievcat, ktore si cez nu davali sit saty a boli velmi spokojne. drzim palce.
Odpovědět
@terulilinka psala jsem mu asi kolem pul 10 vecer, odepsal obratem :-) asi ranni ptace :-D a dle mailu sympaticky chlapik...
Odpovědět
Premyslela jsem o te plisovane sukni - jak asi bude vypadat, kdyz se vybali z baliku? :-( Musim zjistit, jestli se to vubec muze prat
Odpovědět
Profilova fotka
@terulilinka daj si google len maggie sottero nora, a daj si obrázky nájde Ti veľa pekných detailov. Ja som si ich pôvodne išla od Zima objednať, posielala som mu aj dosť detailné obrázky.
Odpovědět
@jasminka002 ahoj, prosim Ta, tie dievcata, ktore si davali u nej sit - tak aj cena sa pohybovala okolo 300eur? Dakujem :)
Odpovědět
@terulilinka : Tak jsem našla tu nevěstu s těmi tylovými šaty od Zima. Je to Senmark. :-) Má podobné šaty co chceš ty.
Odpovědět
Profilova fotka
@misula.g mě taky odepsal brzo:-D a prej yes, friend :-D to mě rozesmálo..
Odpovědět
Profilova fotka
@rosaria a nemáš je někde? já právě vždycky najdu jen ty hlavní co jsou ofiko maggie sottero
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja děkuju, hned na ní mrknu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@terulilinka tak jsem koukala, šaty moc krásné.. ta výšivka nemá chybu..! akorát se mi zdá, že tam nemá moc toho tylu, že je vidět ten satén.. :( to mi psal taky totiž, že vrchní je tyl a spodní satén..
Odpovědět
@terulilinka : tak v salonu spočítej ,kolik vrstev tylu šaty mají a pak to napiš jako požadavek Zimovi. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja já mu psala, že bych chtěla hodně vrstev tylu, tak uvidíme.. počítat se mi to nechce.. by mě měli za blázna :-D
Odpovědět
Přinejhorším,bys mohla pak nějaké spodní vrstvy si přidat sama,svatební tyl je u nás k sehnání. :-D
Odpovědět
@terulilinka : tak ta nevěsta Senmark,má ty šaty ještě v bazaru a píše,že má 3 vrstvy tylu.
Odpovědět
Profilova fotka
@terulilinka jaký si chceš nechat ušít?
Odpovědět
Profilova fotka
@danulik18 nekupujem cez zima, cez ineho, na ebay ich je strasne vela, ale uz mam vybrate, vyjdu ma 104 euro, tak som zvedava ;-)
Odpovědět
@m.o.n.i.k.a : myslim,ze taky typ siat ako si si vybrala mu celkom ide, mrkni sa na fotoalbumy dievcat, co si nechavali sit v poslednej dobe (zuziiiiicek, chechnyan, martinkaa, pripadne trocha davnejsie pellulinka, kvikinek)- sukna je u niektorych z nich podobna a je tam vidiet, ze aj vysivky robi krasne.. @terez23 : cena siat sa pohybuje cca od 200 do 260 dolarov, postovne je v cene a za spodnicku odo mna chcel 30 dolarov navyse..
Odpovědět
Profilova fotka
@terulilinka proč si to nedokážeš představit?? má krásnej satén, moje šaty jsou taky ze saténu a myslím, že se to na tvoje šaty bude hodit.... @m.o.n.i.k.a děkuji a neboooooj...risk je zisk :-p :-D @danulik18 držím pěsti;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?