Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
trdielko,ak ti to posle cez EMS tak sa plati dph (pripadne aj clo) aj z postovneho. Preto je lepsie ked sa to posle inym sposobom, myslim ze DHL nieje expresne dorucenie. Tam sa plati dph iba z hodnoty tovaru. Sice dorucenie trva o cosi dlhsie ale ked mas cas, tak je to lepsie. Ak sa mylim tak ma opravte.
Odpovědět
aj DHL ma Express (poslane v piatok, doslo v pondelok na obed)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, nemáte skúsenosti so stránkou wedding-dress-gown.com? mne sa tam veľmi jedny šaty páčia ale vôbec neviem, či sú spoľahlivý a ako sa to objednáva a podobne. ak máte skúsenosti, prosím o radu :)
Odpovědět
Balik dnes dorazil do krajiny urcenia /aspon ze pochopil a neposlal to do nemecka/, uz to budu len posuvat. Najlepsie je, ze namiesto posty, to ide cez tnt a bez pismenok co mi poslal zimo. Je tam zmienena aj colnica, tak som zvedava co budem cvakat.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, koukam, ze uz se to tu opet resi. Zimo posle saty z Ciny pres EMS, ale ta to pak nekde po ceste preda TNT a do Cech uz to dojde TNTckem. Takze zasilku lze sledovat na TNT strankach.
Odpovědět
Ahojte, ja pridam svoju skusenost. objednala som si saty z aliexpress.com, musela by som sa pozriet od ktoreho predajcu. Musim napisat, ze saty su prekrasne, usite presne podla fotky a sedia mi vynikajuco. skoda, ze som si odtial neobjednala aj popolnocne. material na satach je vyborny, taky hruby saten. lahko sa cistia. komunikacia s cinanmi je velmi dobra. oni su strasne ochotni a mili. odkedy som ich objednala a prisli mi domov uplynuli 3 tyzdne
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
nice202: a neukážeš?;-)
Odpovědět
Ranja už ti přišly šaty od Zima ?
Odpovědět
Nice202 prosím,který to byl prodejce ?
Odpovědět
Zimo update: saty mi dosli az dnes, zial udalost bola uz v sobotu. Takze to nestihli a sla som v tych prvych. To meskanie bolo na jednej strane kvoli zimovi, lebo nedodrzal svoje vlastne terminy a taktiez kvoli tnt, lebo do svedska to doslo este 5.11. a ku mne az 15.11. Platila som mensie clo ako minule, ale v tnt su strasne brzdy. Od stredy minuleho tyzdna mi to presuvali napriec svedskom. Tolko o expresnom doruceni... No a saty: su fajn, ale nechcela by som to zehlit :-D , sedia akurat, dlzka akurat. Je mi luto, ze si ich uz neobleciem. Akurat troska pozmenil original koncept asi, tie zahyby su brutalne nazehlene, az prisite, a saty nie su take zuzene na stehnach ako to posobi na povodnych satach. Coho som sa bala najviac, ze bez spodnicky budu nejake ulahnute sa nepotvrdilo, drzia tvar aj tak. No a tak celkovo mi pridu fajn na vecerne saty, na svadobne asi vobec.
Odpovědět
Je fakt ,že mají trochu jiný střih. Asi ho zimo neuměl okopírovat ;-) Ty záhyby jsou opravdu moc sežehlené. No je vidět ,že takový typ šatů Zimovi moc nejde. :-p
Odpovědět
Článek se načítá
no troska drahe zistenie :-S , pricom ich mal na ebayi, tak som si myslela ze toto uz ma odsite niekolko krat... aj ked uznavam ze ma desilo to zehlenie tych zahybov a aj ci mi nebudu uzke na stehnach, rovnako aj ako dokaze stat sukna bez spodnicky (tu som nechcela, lebo som nechcela siroku suknu). No vsetky tieto obavy boli neopodstatnene, lebo si to zjednodusil. Az tak si to zjednodusil, ze vyzeraju obycajne. Podobny strih siat malo okrem mna aj niekolko inych dievcat, takze tie ruzove boli lepsia volba nakoniec, lebo fakt vynikali. Aj farebne aj strihovo, mali celkom uspech. Takze som rada, ze som bola donutena ist v tych prvych. Len tie nervy posledne tyzdne neprajem nikomu...
Odpovědět
Pridala som fotky origo siat na realnej zene na porovnanie do albumu. A ked uz komentujem, tak aj ten jeho vzorkovnik farieb je specialny. Som chcela povodne svetloruzovu, ale taku farbu tam nemal. Tak som si vybrala cislo 42, co bola taka do oranzova, marhulova skor. No a realne ta farba je skor ruzova :-D
Odpovědět
ahojte, svadbu mam v sobotu, takze fotky dam potom, ak vas to este bude zaujimat ]-( . seknu mi vyborne. su uzasne. jendoducho krasa. porovnatelne so salonmi a za tretinu ceny. predajca: www.xinxinniangweddingdress.com.cn ozaj odporucam. a za taku cenu. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nice202: tak to už jsem zvědavá teď! :-p Ať vám svatba dopadne podle představ a užijte si to!!;-)
Odpovědět
nice202-ahoj a jaký mají ceny,? u modelů jsem je nenašla.
Odpovědět
nice202- a daju sa u nich objednat aj saty podla vlastnej fotky ako u zima, alebo len z ponuky?
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
ahoj nevesty, kdyby jste nektera vedela o nekom, kdo prodava takove podobne saty v rozumne cene, tak mi poslete prosim odkaz do IP. Chtela bych je ale v bile, bylo by topro druzicku ve veku 10 let dekuji http://svatebnisny.webnode.cz/album/d...
Odpovědět
chcela som sa opytat,ci ma niekto skusenosti s asapom aj z poslednej doby.prebehla som tuto diskusiu len zbezne (436 stran by bolo asi na dost dlho..:)) a v minulosti si ho dost chvalili..teraz som ale nasla zmienku o jeho nespolahlivosti..coho konkretne sa tyka?nedodava saty nacas?alebo sa zhorsila kvalita?uvazovala som o zimovi,ale moje vybrane saty maly mat podobne zahyby ao tie co sil pre ranju a to riesenie zazehlenim sa mi od neho az tak nepozdava,tak teraz vaham..
Odpovědět
Asap začal tehdy být nespolehlivý ve všech směrech.Třeba poslal nevěstě nedošité šaty- sukně visela jen na pár stezích a neplnil dodací doby a taky začal být na číňana dost drahý .Nevím ,ale jak je na tom teď.
Odpovědět
co ja viem, jedna nevesta cakala na saty 5 mesiacov!! =-) :-p esteze to objednavala s predstihom. a ked prisli, nebola spokojna a musela ich dat presivat, lebo vrchna cast nebola usita tak ako mala byt :-| a tiez dost davno, cca pred 1,5 rokom, si jedna dala usit a bola sklamana z materialu i celkoveho vzhladu siat. Boli aj take ktorym saty od neho prisli pekne ale najma v poslednej dobe bolo viac tych nespokojnych, tak prestali od neho ine objednavat. Teda aspon sem uz potom nepisali, ak objednali. Teraz si objednavaju od Zimoluau318, tu je spokojnost podstatne vyssia, treba precitat diskusiu nie o 1.stranky ale od poslednej spat ;-) niektore saty ktore boli usite od neho a holky dali do albumov, boli prekrasne ;-)
Odpovědět
ahojte,Prosim vas neobjednaval si nikto tieto saty? Velmi sa mi pacia. Ale chcela by som vidiet ako vyzeraju v skutocnosti. http://cgi.ebay.co.uk/New-White-Ivory...
Odpovědět
Profilova fotka
ja som si min. rok objednala saty na kamoskinu svadbu tu http://www.landybridal.com/ a bola som max. spokojna. Saty sadli ako uliate, perfektny a kvalitny material, saten super pevny, korzet vystuzeny, no proste boli fakt krasne a vsetci ich obdivovali ;-) Stale mi vysia v skrini a dufam, ze este budem mat prilezitost si ich obliect ;-)
Odpovědět
No jenže Landybridal je jiným jménem Asap ,ten co jsme o něm zrovna psali .Před rokem byl ještě spolehlivý ,pak už ne.
Odpovědět
Profilova fotka
jaj tak to som ja vobec nevedela =-)
Odpovědět
Mna by neprekvapilo, keby saty od asapa cez sprostredkovatelku ani neboli od asapa. Co som si vsimla, tak kocky co objednavali same nemali az take problemy (az na jednu) ako tie co objednavali cez tretiu osobu. Takze nad landy/asapom netreba lamat palicu uplne. Ja som objednavala od zima kvoli rychlejsiemu dodaniu, co nakoniec nesplnil. Vecerne saty uz maju za rovnaku cenu, takze cena nehrala velku ulohu. Akurat svadobne ma asap dost drahe este v porovnani so zimom, aj ked zimo usilovne maka na zvysovani ceny 8-)
Odpovědět
tu su moje saty v prevedeni od asapa (pokial to bol realne asap) od evka.tomka http://www.mojasvadba.sk/album/album.... akurat ze na landybridal naposledy stali 299 dolarov
Odpovědět
A nema nahodou niekto skusenost zo strankou : www.tidebuy.com ? Su to tiez Cinania, vyber maju neskutocny, ceny celkom slusne (cez tretiu osobu za 6tisic, tusim aj so spodnicou), videla som jedny svadobne saty od nich na videu- boli naozaj pekne, nevesta si ich chvalila- sadli vraj ako uliate..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?