Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
aj ja som si našla šaty na tidebuy.com ...len tiež neviem, či má s touto stránkou niekto skúsenosti...tie isté šaty som našla aj na dhgate.com co tu už spomínali, že celkom v pohode, len tam vychádzajú drahšie...a teraz mi známa poslala stránku, z ktorej si ona objdenávala šaty je to endenbridal.com ...tak idem pohľadať aj tam, či ich nájdem a za akú cenu...
Odpovědět
tidebuy je dost nova stranka, paypal maju registrovany len od septembra 2010. Na prvy pohlad maju rovnaky redakcny system aj dizajn ako lightinthebox. Dokonca aj vzorkovnik farieb a latok maju rovnaky a celkovo grafiku a styl objednavania. Co ma prekvapilo, tak ze niektore saty sa tam vyskytovali aj niekolko krat a furt s inou cenou. Ako na dhgate, kde je kopa predajcov sustredenych. Tak som troska pogooglila, odtial mam aj ten velmi cerstvy paypal a taktiez ponuka siat sa im zhoduje s ponukou na weddingdresses100 (maju rovnake identifikatory). Zatial nie su zname podvody od nich 8-) . no a cena: zo zaciatku je kazdy jeden cinan lacny, potom cenu zodvihnu. Pre porovnanie zimo v cine predava za 30-80 eur, takze ich urcite nevykoristujeme :-D
Odpovědět
Co sa tyka skusenosti s ASAPOM musim pochvalit :) Objednavala som si saty na konci ledna minuly rok, upozornil ma ze to moze dlhsie trvat lebo maju novy rok nejak vtedy, ale dodal ako slubil a spokojnost maximalna, prijemna komunikacia a cestovali za mnou dhl expres bez priplatku za 3 dni :)Staci ked si to clovek objednava sam a cez ebay a nie iba cez mail.. Nejake fotky mam v albume :)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, taky se chystám si objednat šaty od Asapbay. Mám pár otázek, šaty, které sem si vybrala už nemají v aukci a objednávám přes email. Můžu jim plně důvěřovat, když to nemám ochráněné přes ebay a budu objednávat přes mail. Pak se chci ještě zeptat jak je to s velikostí, je nutné psát přímo velikost, když stejně musím napsat veškeré míry. Díky ;-)
Odpovědět
Dadulka to máš odvahu ,že si objednáváš od Asapbaye .Jistě sis četla v diskuzi jaké s ním holky měly problémy. No třeba se zlepšil . Velikost mu nepiš ,napiš jen své míry. Potom dej vědět jak to s ním dopadlo. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
radkaja: četla sem od začátku, zkušenosti byly pozitivní, jediné stížnosti co sem četla byly doba dodání a na tu já nespěchám. Svatbu plánujeme v létě. Nebo jsou ještě jiné problémy??? A co se týče objednávky přes mail, to je taky odvaha??
Odpovědět
Neboj asap sije krasne :) Je lepsie objednavat cez ebay, lebo tam im nechavas potom feedback a to sa teda snazia aby si im nedala menej ako 5* :) So mnou komunikoval vzdy do hodiny od odoslania mojho mailu, co sa pri zimovi moc nestava ;) Tak skus im napisat, ci by ti tie tvoje saty nedali znova na ebay do drazby....
Odpovědět
Liske :ty jsi byla asi jedna s posledních co neměly s Asapem žádné problémy,pak už to bylo jen horší. Dadulka: jak jsem už psala, Asap poslal nevěstě nedošité šaty a taky popletl zakázky- modely. A co si u něj napřed objednat na zkoušku nějaké levné šaty ,tak by se vyzkoušel jak je spolehlivý a kvalitní ? :-p
Odpovědět
aha tak to som tu uz necitala... ja ho teda vazne doporucujem :) dala som nanho kontakt este dvom kamoskam a tie tiez objednavali... jedna este caka druha uz ma po svadbe a bola spokojna... ono podla mna vazne zalezi ci je to cez ebay alebo len postou... lebo na ebay ma vysoke hodnotenie.... 1 zle za posledny rok... ale tak nechcem tu zase posobit ako nejaky vykroteny zastanca asapu takze kazdemu podla chuti :))) Pozerala som tu saty od zima a boli tiez fantasticke :)
Odpovědět
Profilova fotka
hmmm...tak já jim zkusim říct jesi mi je nedaj znova do aukce....dík :-)
Odpovědět
Profilova fotka
můžete dát kontakt na toho druhého zminovaného prodejce... ;-)
Odpovědět
ad asap: neslo si nevsimnut ze 99% problemov s nim hlavne ku koncu malo spolocneho menovatela: neboli objednavane osobne, ale cez dalsiu forumerku. Mala tu viacmenej monopol, takmer kazda sa na nu spoliehala a saty dochadzali v roznej kvalite a po rozne dlhom case. Vlastne sa ani nevie, ci tie saty boli skutocne od asapa (minimalne jedne boli od ineho dodavatela, kuk na stranu 286), lebo cely proces mala pod palcom. Najviac ma asi dojimali tie priplatky za extra luxusnu latku a pod. Z bab co objednavali priamo od asapa si pamatam len jednu co mala problem (hanina), tie saty boli fakt spackane a ani nemohla vymoct ziadnu nahradu. Ale ostatne dievcata mali nadherne saty, z fleku spomeniem napriklad discomaniak. Osobne mi to pride, ze ked clovek objednaval sam, mal ovela lepsiu sancu vyviaznut bez problemov. Ak chcete mat istotu, tak objednavajte cez ebay. Oni casto aj ked nejake saty odtial zmiznu ich daju po case nazad (relisted), alebo tam daju hocake ine saty. Akurat si asi zapytaju nejaky priplatok. Ale ebay ma ochranu nakupu, do 45 dni od objednavky mate moznost nahlasit ze vam tovar nedosiel a peniaze vam vratia.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak už mi ty šaty hodili do aukce...já to risknu...ty šaty sou nádherný a ikdybych si je chtěla jenom pučit...tak takový tu nenajdu.... ale dík za info....každopádně mi držte palce...at mám štěstí a nepodělaj to :-)))
Odpovědět
@dadulka23: to su tie krajkove s maslickou pod prsiami?
Odpovědět
Profilova fotka
jjj....sou nádherný....koukala sem na ten britskej obchod jak si dávala odkaz na stranu 286...vypadá fakt dobře...ale tydle šaty tam nemaj...a já sem se do nich zamilovala :-) udělaj mi k tomu i závoj i bolerku...ale nevim jesi to není drahý...za závoj si řekli 50 dolaru a bolerko 60
Odpovědět
Profilova fotka
ještě co se týče komunikace, tak miodpovídaji téměř hned po odeslání mého emailu...
Odpovědět
@dadulka23: su krasne a asap bol v krajkach dobry (teda pokial to bol naozaj on). Zavoj a bolerko by si asi nasla aj za menej, ale zasa platit dalsie postovne nie je nic moc... no a nikto ti nezaruci ze to bude rovnaky material/farba. Ak to mas z jedneho zdroja, malo by to sediet spolu. komunikacia: kym ta lakaju, vsetci odpovedaju promtne, potom uz nie
Odpovědět
Profilova fotka
jj...to si taky rikám, že je lepší dát vic...a mít to všechno od jednoho....no tak ještě jsem to neobjednala...mám čas si to pořádně rozmyslet.... uvidíme teda jak budou komunikovat :-)) sem zvědavá
Odpovědět
dadulka - drzim palce.... :)
Odpovědět
Profilova fotka
děkuju :-) ještě si asi pudu zkusit jedny co sou naprodej v bazaru :-)
Odpovědět
este by ma zaujimalo, ci okrem zima sije aj niekto iny z cinanov saty podla poslanej fotky. a robi napr. asap na ponukanych satach upravy podla priania? totiz jedny zo siat, ktore sa mi pacia maju na sukni 4 sifonove volany, zda sa mi to vela, chcela by som len 2..
Odpovědět
Profilova fotka
já to teda nevim....ale co sem tak četla, že udělá na přání.. požádala sem jesi mi k tomu udělají bolerko a závoj....prý ano...mám poslat jak vypadá o malé upravě taky přemýšlím a určitě si o ní řeknu....tak dám vědět co a jak....ale myslim, že v tom nebude problém.... spíš už bych ty šaty chtěla mít doma :-) a být si jistá, že se fakt tak hezký jak to vypadá :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
Dívala jsem se na stránky www.tidebuy.com co jste tu zmiňovaly, mají tam velikej výběr,nádherný šaty a ještě lepší ceny, moje vybrané tam mají za 175 dolarů (doprava zdarma), Zimo mi nabídl cenu 249 dolarů....je to rozdíl, proto bych taky byla ráda kdyby se ozvala nevěsta,která má s těmito prodejci zkušenosti;-) Chci objednávat asi tak v půlce prosince a doteď jsem si byla jistá,že budou od Zima:-(ale asi stejně budou...
Odpovědět
Asap urobi aj podla fotky, dalo sa objednat cez ebay, landybridal alebo mailom. A upravy boli bezne. Az natolko bezne, ze si tam dievcata zacali velmi vymyslat a to sa udalo ako dovod preco daktore saty potom nedopadli najslavnejsie. Takze radsej len s mierou dievcata :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a co je zač ten Zima? furt to tu někdo píše :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ranja: jo věřím, že si lidi vymýšlí kraviny...a pak to blbě dopadne....
Odpovědět
Profilova fotka
zuziiiiicek: ty joo...tam to maj fakt levný...a maj větší výběr toho co se mi líbí...sem právě přišla na to že si ujíždim na Vintage :-)) to bych byla taky ráda kdyby někdo přidal zkušenost.... a mají na výběr z mnoha barev
Odpovědět
Profilova fotka
ještě mám dotaz, barva Ivory...je lehce do béžova nebo je to bílá....na vzorníku vypadá jako bílá, když googlim tak to hází různý odstíny béžový....tak nevím...bílou nechci
Odpovědět
Tidebuy je fakt nova stranka (paypal 2 mesiace aj s cestou!) takze som nenasla ohodnotenie ani na googli, nieze niekto z nasich koncin. Ono to chce asi troska guraze objednat od nich, lebo dakto musi byt prvy. Aj od zima niekto raz objednal, saty boli dobre a cele to zacalo. Takze mozno ze aj tidebuy je rovnaka vyhra. Len ci vam tie usetrene peniazky za to stoja, ked si budete doma hryzt nechty :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jo to je právě to....radši dát vic a mit jakž takž jistotu
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?