Menu Forum

Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

(cz & sk)
15. kvě 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
Registrovala se 5. června 2010 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků a 5 inzerátů. Má 3 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
Registrovala se 5. června 2010 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků a 5 inzerátů. Má 3 přátele.
 Martinkaa opravdu se neboj, Zimo ještě nikdy nezklamal a vždy šaty poslal. Počkej až přijdou ,to budou všichni doma čubrnět emoticon emoticon
21. říj 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinkaa (31 r.)
Registrovala se 14. ledna 2008 na mojasvadba.sk. Přidala 390 příspěvků. Má 49 přátel. Region Prešov.
  • Svatba byla 30. dubna 2011
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
martinkaa (31 r.)
Registrovala se 14. ledna 2008 na mojasvadba.sk. Přidala 390 příspěvků. Má 49 přátel. Region Prešov.
    Slovensko
 ranja: emoticon mas pravdu. Uz nebudem na to mysliet a budem sa tesit, ze coskoro dojdu.
A musi mat nevesta zavoj? Lebo ja neviem ci si ho mam dat.
21. říj 2010 v 19:39  •  Svatba byla v dubnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuziiiiicek
58
Registrovala se 2. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 541 příspěvků a 1 album. Má 62 přátel. Region Vyškov.
fotoportrét
fotoportrét
zuziiiiicek
58
Registrovala se 2. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 541 příspěvků a 1 album. Má 62 přátel. Region Vyškov.
 martinkaa: no ja myslim, ze ho mit nemusi. A taky hodne premyslim jestli mit zavoj nebo ne...a jestli jo tak jaky?Bojim se abych pak nebyla preplacana,rozumis?emoticon
21. říj 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinkaa (31 r.)
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
martinkaa (31 r.)
    Slovensko
 zuziiiiicek: ja by som chcela len nejaky jednoduchy, bez cipky
21. říj 2010 v 19:48  •  Svatba byla v dubnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
 Zuziček pokud budeš mít šaty s velkou nařasenou sukní ,tak bych to viděla jen na nějaký krátký dvouvrstvý závoj,posazený na hlavě dost vzadu.Podívej se na album Kajsav ,taky měla bohatou sukni a závoj.
21. říj 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuziiiiicek
58
fotoportrét
fotoportrét
zuziiiiicek
58
 martinkaa: bez cipky? nerozumimemoticon
radkaja: no já právě nevím,jestli ho vůbec mít...možná bych ho radši vynechala,co si o tom myslíš? Chtěla bych totiž rozpuštěné vlasy s volnýma loknama a myslím,že se to k tomu moc nehodí...
21. říj 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
 Hmm s těmi rozpuštěnými vlasy se mi ten závoj zdá taky moc. Čipka = krajka. emoticon
21. říj 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuziiiiicek
58
fotoportrét
fotoportrét
zuziiiiicek
58
 no tak ja myslim ze zavoj necham bytemoticon me samotne a ani priteli se na me stazene vlasy nelibi takze urcite budou rozpustene...

martinkaa:jsem zvedava na tve satky, pak reknu zda zavoj ano nebo ne podle meemoticon
21. říj 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
 Zuziček :a co budeš mít za ozdoby ve vlasech? Mě se třeba hodně líbí živé květy. emoticon
22. říj 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinkaa (31 r.)
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
martinkaa (31 r.)
    Slovensko
 Ja budem mat asi celenku vo vlasoch, pozri do mojho albumu, mam tam perlovy set. Ten budem mat
22. říj 2010 v 10:30  •  Svatba byla v dubnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
 Moc hezký emoticon
22. říj 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinkaa (31 r.)
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
martinkaa (31 r.)
    Slovensko
 emoticon Dakujem. Dufam, ze najdem aj nejaky pekny zavoj a ked nie, tak budem bez zavoja
22. říj 2010 v 10:51  •  Svatba byla v dubnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuziiiiicek
58
fotoportrét
fotoportrét
zuziiiiicek
58
 radkaja: přidala jsem do alba bižu a čelenku co bych chtěla, tak mrkněte a poraďte prosím....emoticon
martinkaa: krásnej set!emoticon
22. říj 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
 Ta čelenka je pěkná ,jen ten náhrdelník se mě osobně zdá moc mohutný ,ale samozřejmě nevím, jak by vypadal se šatami. Nejlepší je počkat, až budeš mít šaty doma a pak to všechno vyzkoušet. emoticon
22. říj 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuziiiiicek
58
fotoportrét
fotoportrét
zuziiiiicek
58
 me se právě takový mohutnější nahrdelník líbí, navíc chci mít kyti do fialova tak by to mohlo hezky ladit,ale jak říkáš, uvidíme až to vyzkouším dohromadyemoticon
22. říj 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ranja
Registrovala se 3. října 2008 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk přidala 104 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
ranja
Registrovala se 3. října 2008 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk přidala 104 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele.
  • Neví, kdy bude svatba
 update Zimo: tak dnes po znacnej otravnosti z mojej strany mi konecne odpisal(a). Saty su vraj hotove a zajtra ich posle. Na tento sposob nekomunikacie raz asi narazi, lebo ja uz som mala pripravenu moznost ze im do ciny cez skype zavolam (mam cislo na pevnu linku keby dakto chcel emoticon ). Proste po skusenosti s lightinthebox mi to pride take odveci, neseriozne, a to su popritom v tom istom meste.
27. říj 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
carrynka
174
Registrovala se 15. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 1950 příspěvků a 3 alba. Má 84 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
carrynka
174
Registrovala se 15. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 1950 příspěvků a 3 alba. Má 84 přátel. Region Brno.
 Ahoj holky, určo jste si některá objednávala šaty přes Ebay nebo nějakou jinou stránku ušité v Číně. Nemůžu sehnat své vysněné, tak přemýšlím, že bych si je podle fotky nechala ušít tam. Zajímá mně, jestli šaty vypadaly tak jak jste si je představovaly a taky jaké byly materiály a cena. Díky.
29. říj 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ranja
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
ranja
  • Neví, kdy bude svatba
 @carrynka: ja som bola svojimi ruzovymi velmi prijemne prekvapena, nebyt toho cla, skakala by som po piate poschodie, takto len po tretie emoticon . To bol ale specificky pripad, lebo oni predavaju cez svoje vlastne fotky a nie "pozicane" z internetu, takze som nemala ocakavania podla vyphotoshopovanych nastajlovanych fotiek. Ked sa zacitas do tohto vlakna, tak vacsina dievcat bola spokojna, niektore dokonca viac, ako so satami zo salona, ale je to vec individualnych predstav a ocakavani.
30. říj 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
carrynka
174
fotoportrét
fotoportrét
carrynka
174
 ranja: a ty jsi je objednavala kde a jak? Ja mam prave fotky satu co chci ale mam trochu strach. Uz jsem do jednoho obchodu psala, a cena vic nez uzasna...jen se bojim tech materialu. Ty jsi byla s materialem spokojena?
30. říj 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ranja
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
ranja
  • Neví, kdy bude svatba
 carrynka: moj material bol specifikovany ako elasticky tkany saten a nevedela som co si pod tym mam predstavit. Ale realita je fajn, je to take tensie, leskle z oboch stran (inak by tie kusky latky asi divne vyzerali). Saty maju x-milion podsivok, niekolko kostic ako vystuz korzetu a subjektivne mi pripadaju dost tazke. Vobec nemam pocit lacnosti materialov, ani prevedenia.
Na svadobne saty vacsina preverenych cinskych vyrobcov pouziva taiwansky 395 saten, tiez neviem co si pod tym predstavit, ale je to asi najtazsi (a najhrubsi) saten co maju k dispozicii. Potom taft (je to lahsie ako saten), sifon a organza. Vsetko je samozrejme z umelych vlakien, hodvab skutocny by sa do tej ceny asi nevosiel.
Ti menej prevereni vyrobcovia pouzivaju lahsi a lacnejsi saten (tensi), co sa moze prejavit na vysledku samozrejme.
Ked mi dojdu saty od zima (maju byt satenove) tak hodim sem fotky, ze ako ten taiwansky saten vlastne vyzera.
30. říj 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
 carrynka, když si projdeš tuhle diskuzi ,tak tu najdeš v albech dost fotek šatů od číňana Zima a můžeš sama posoudit jak kvalitně šije. emoticon
31. říj 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
helenkaka
Registrovala se 2. listopadu 2010 na beremese.cz. Přidala 12 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
helenkaka
Registrovala se 2. listopadu 2010 na beremese.cz. Přidala 12 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Karviná
 ahojte holky, tak bych se chtěla přidat k diskuzi, dotazům...svatbu budeme mít v srpnu, uvažuju, že si šaty taky objednám, protže jsem trošku pochodila po salonech ostravských i v našem okrese. zjistila jsem, že značkové šaty jsou na půjčení dost drahé, některé salony maji podle mě na půjčení šaty aspon tady u nás z polska emoticon (a taky se tváří značkově a draze emoticon nebo právě z číny, zimo šije pěkně, zatím nebyl snad s nim problem, jen se bojim komunikace, kamarádka objednávala přes nějaký světový vyhledávač a co ji přišlo si nedovedete představit - obrázek byl samozřejmě super, ale ta realita....tak váhám emoticon
2. lis 2010 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ranja
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
ranja
  • Neví, kdy bude svatba
 @helenkaka: kamaratka objednavala cez dhgate? tam je milion dodavatelov, je problem sa cez ponuku vobec preklikat... A ku tym obrazkom: oni pouzivaju original od dizajnerov, alebo si pozicaju od ineho cinana (ako mam v albume cinskych siat od zima daktore vyzeraju byt od milly a pod), takze to nikdy nebude 100% zhoda.
3. lis 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ranja
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
ranja
  • Neví, kdy bude svatba
 Zimo update: mna z toho cinana asi poraziiiii, saty vraj poslal (nic mi nedoslo), tracking number mi vraj posle, neposlal. Na maily aby mi poslal to cislo neodpisuje emoticon . Zacina mat asapovske maniere a nepaci sa mi to!!!!
3. lis 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
trdielko149
Registrovala se 9. února 2010 na mojasvadba.sk. Přidala 1237 příspěvků a 1 album. Má 109 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
trdielko149
Registrovala se 9. února 2010 na mojasvadba.sk. Přidala 1237 příspěvků a 1 album. Má 109 přátel.
 ahojte ja som sem raz davno pisala ale kedze to neviem najst zapisali ste fakt mnoho tak pisem opat ako keby som bola novacik emoticon rozhodla som sa po dlhom vahani a premyslani ze si dam usit satky od zima uz som mu pisala mail aj s obrazkami siat ze nam problem usit vsetky troje ktore sa mi pacia tak musim skocit do salonu poskusat ktore mi najviac "pasnu" chcem vasm velmi krasne poprosit (ale nejaku Slovenku ak sa tu nachadza) o informacie o polatkoch clo ako to je vlastne kde saty pridu (jedna baba mi pisala ale nie od zima ma saty ale z inej stranky opat cinskej) ze jej to poslali DHL cize kurier prisiel ku nej domov aj so satami a clo tym padom neplatila iba 19 % dan zo siat ... tak chcem o tom vediet viac dakujem za info!
3. lis 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
johankakoz (41 r.)
8
Registrovala se 14. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 509 příspěvků a 5 alb. Má 21 přátel. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
    ?????????????????????????
fotoportrét
fotoportrét
johankakoz (41 r.)
8
Registrovala se 14. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 509 příspěvků a 5 alb. Má 21 přátel. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
    ?????????????????????????
 pokud nekdo chcete doporuceni na usiti sat z ameriky napiste do ip emoticon emoticon emoticon
3. lis 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
 Ranja zásilky s číny jdou i 10 dní ,tak ještě počkej.
3. lis 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ranja
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
ranja
  • Neví, kdy bude svatba
 @trdielko149: platba cla/dane nezavisi od dodavatela (ze ktory cinan) ani od prepravnej spolocnosti. Zavisi od hodnoty nakupu, ktora je deklarovana. Pod 150 eur sa plati dph, nad 150 dph aj clo. Pod cca 20 eur ani dph. Mas vo vseobecnosti niekolko moznosti:
1. Balik deklarovany ako gift
1.a - mas stastie a colnici to zozeru, neplatis nic
1.b - stastie nemas, colnici to vyberu a ziadaju hodnotu = platis podla hodnoty balika (obcas aj shipping sa rata do hodnoty)
2. Balik deklarovany na nizsiu hodnotu - platis podla nizsej hodnoty
3. Balik deklarovany na plnu hodnotu - platis podla plnej hodnoty
DHL ma vyhodu v tom, ze ta zastupia v colnom konani a vybavia to za teba. Zimo vacsinou posiela cez EMS. No a ze ako je balik deklarovany, uz zavisi od dodavatela, ze ako sa s nim dohodnes a co z toho dodrzi emoticon
3. lis 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ranja
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
ranja
  • Neví, kdy bude svatba
 @radkaja: ono to nemeska preto, lebo to ide dlho z ciny, ale preto, lebo to poslal az dnes! Cusal ako vos pod chrastou, lebo to nemal este poslane a asi ani hotove. Dnes som z neho vyemailovala tracking number a poslali to az dnes, cez EMS. Podla kamosky to dojde za par dni, je to expresna sluzba. No a minulu zasielku som si pekne odsledovala na nete, takze mam predstavu, kolko to trva sem.
3. lis 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
podzim
Registrovala se 4. listopadu 2010 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky.
  • Svatba byla 12. října 2011
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
podzim
Registrovala se 4. listopadu 2010 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky.
  • Svatba byla 12. října 2011
    Region Praha
 Ja bych do toho odvahu neměla, je to velký risk, aby šaty seděly. Kolikrát tady nevěsta napíše, jak jsou šaty supr a pak na fotkách vidím, že jí to tady odstává a támhle táhne. Ale kdo chce...
4. lis 2010 ve 13:25  •  Svatba byla v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš