Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: teď jsi mi nasadila trochu brouka. Mě psal Zimo, že mi moje šaty udělá z taftu, což se mi zdálo v pohodě, ale píšeš tu, že ti psal, že má jen dost lesklý taft? Nevím co si pod tím představit. A nevím jestli to teda na těch mojich nebude vypadat blbě.:-(Mám je kdyžtak v albu na konci. Satén bych zase asi nechtěla, protože mi pellu psala, že jsou ty šaty pak dost těžký.:-( poraď prosím jinak dvojka za to praní a žehlení se mi taky zdá opravdu dost a rozhodně to za to dát nechci tolik:-( máte někdo zkušenost s brněnskýma čistírnama??:-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: ajo, poslední tvůj příspěvek jsem četla až teď. tak to potom jo, když jsou v tom i ty úpravy tak by ta cena odpovídala;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem našla v Praze čistírnu, která mi vyčistí a vyžehlí šaty za necelých 500kč
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
zuziii: mě posílal fotky a bylo to lesklý, ale třeba má už jinej ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nechávala jsem si od zima šít šaty byly z taftu a hodně lesklé teda nebyly, nebyly matné to ne, ale do vzhledu saténu měly opravdu daleko....nebála bych se
Odpovědět
Profilova fotka
tekynka: děkuji uklidnila jsi me, ale az budu objednavat tak se ho stejně na to radši zeptám.;-) nemáš nějakou fotečku tvých šatů?;-)
Odpovědět
zuzi já když se tak dívám na ty tvoje šaty ,tak se mi zdá že i na modelce nejsou ze saténu .Ona je ta sukně nahoře hodně jemně řasená a ten satén by spíše dělal takové větší boule .
Odpovědět
zuziiiiicek: tie saty na fotke c.56 su prekrasne :-) paci sa mi aj ten uces modelky, ale aj tie tebou vybrane su pekne, myslim ze toto zimo zvladne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
díky za názory holky;-) no on mi sám psal, že je udělá z taftu a že to pro něj není obtížný styl šatů. jen jsem se lekla toho lesklýho taftu o kterým psala glumbi, lesklý bych je moc nechtěla a satén bych zase nechtěla kvůli tíze. claire767: šaty na fotce 56 jsou opravdu moc krásný, je to vlastně podobný styl, Zimo po mě chtěl detailnější foto výšivky tak jsem mu právě posílala tohle foto:-)
Odpovědět
ahoj holky, chtela bych vam moc podekovat :))) pri procitani diskuze jsem se odhodlala a saty nakonec od Zima objednala... muzete videt v albu... jsou prekrasne, jeho prace je fakt neskutecna. Navic od objednani do doruceni ubehlo neuvaritelnych 19 dni... fakt se prekonal... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
senmark - klobúk dole, fakt sú nádherné. a o tej dobe doručenia ani nehovorím
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
senmark: honem se jdu mrknout, jsem taky jedna z adeptek na šaty od Zima:-D
Odpovědět
senmark - su prekrasne!! :-) :-) velmi precizne vysivanie :-) dobre si si vybrala strih, super ti sedia, navyse krasny material :-)
Odpovědět
Profilova fotka
senmark: jeeee ty jsou krásnýýýý!! moc ti sluší a vypadá to, že i výborně padnou. ta doba doruceni je opravdu bezkonkurenční, stejně jako jeho ceny za takový krásný šaty!
Odpovědět
Profilova fotka
senmark: všimla jsem si dobře, že je máš na zip?? i přesto ti padnou dobře?? to bych si asi netroufla:-) ale vypadá to, že Zimo je fakt frajer:-D
Odpovědět
aj ja som si az teraz vsimla ze tam je zips a ako ti presne sadli :-) mne s avelmi paci fotka odzadu, ta masla je taka jemna a pritom cely model tak zvyrazni, krasne opravdu :-)
Odpovědět
holky, díky:-) zip jem chtěla, šněrovačka se tam nebodí, kvůli té mašli a moc se mi to nelíbí... jinak šaty jsou mi trošku větší přes prsa (je to tím, že jsem trochu zhubla, určitě to není Zimova chyba... ), dělá to tam takový sklad, takže budeme zužovat, když jsme to seckvali na správnou šířku, tak se sklad vyrovnal a šaty se zvedly...
Odpovědět
nadherne saty senmark...naozaj sa pochlapil x-)
Odpovědět
Profilova fotka
senmark: šaty jsou vážně krásný!!!
Odpovědět
Profilova fotka
tak ty jsou fakt nááádherny!:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zim je nejbáječnější ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky našla sem také napodobeninu mých šatiček ale uznejte že tohle je hrůza!!! http://www.recycledbride.com/listing/...
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je fakt des :-S
Odpovědět
Zlatý Zimo
Odpovědět
Profilova fotka
no to Zim je zlatý
Odpovědět
Baby poradte ... práve som si pozrela mail schránku a v spame mám asi 15 mailov od DHL spoločnosti píšu mi toto : Hello! The courier company was not able deliver your parcel by your address. You may pickup the parcel at our post office personality,The shipping label is attached to this e-mail. Please print this label to get this package at our post office. Thank you for attention. DHL Delivery Services. Znamená to, že im mám poslať e-faktúru z Paypalu ? ... ale ja neviem za ktorú danú vec to je ... :-S :-S :-S
Odpovědět
gabi: tady mas preklad... Dobrý den! Doručovací společnost nemohla doručit vaši zásilku na vaši adresu. Můžete si ji vyzvednout v našem skladě/pobočce osobně. Doklad k vyzvednutí (v angličtině doklad o zaslání) je přiložen k tomuto mailu. Prosím vytiskněte si ho a k vyzvednutí předložte na naší pobočce. zavolej si tam, kam si máš dojet a musíš si to vazvednout osobně...
Odpovědět
A to ako kde ? ... doteraz nebol problém všetko mi prišlo ... ale nechápem napr. môžem ísť myslím, že najbližšie je to v Košiciach alebo Prešove ... proste vytlačím si ten doklad a mám ísť do Košíc na ich pobočku DHL ? =-) =-)
Odpovědět
No smola to je len vírus ten trojský kôň ... takže ked som mala mail v spame ja som ho otvorila spustila sa mi taká modrá tabuľka a akoby mi to skenovalo ... a teraz mám vírus v PC ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?