Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Nejlépe by bylo zavolat tam, jestli ty šaty jsou opravdu u nich .Aby je neměli na jiné pobočce. Možná ti tehdy volali, že ti ty šaty vezou a ty jsi jim ten telefon nebrala, tak to nechali na pobočce.
Odpovědět
Profilova fotka
gabi: to už si musíš domluvit s nima.
Odpovědět
Nie nie ... mala som 15 mailov od DHL ale v spame, ale ani toľko vecí nemám objednaných čakám už len 3 balíky ... ked som ich otvorila tak som dostala do PC vírus Trojský kôň ... tento vírus je už po celom svete ... takže ked som zistila, že mám až 15 mailov a len 3 veci objednané tak sa mi to zdalo čudné ... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Holky prosím vy co máte zkušenosti s ušitím šatů od zima, myslíte, že by ušil takové šaty co mám v albu? Ty první, nebo nějaké tip kde nějaké takové sehnat? předem díky za rady
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj sarpie, jsou to moc krásné šaty a myslím, že na ušití nebudou těžké. pošli mu fotku s dotazem zda je schopen je ušít..uvidíš co odpoví. Ale myslím, že by to neměl být problém
Odpovědět
Profilova fotka
sarpie: Zim zatím neměl problém s ušitím žádných šatů. Vždy si s tím poradil. Klidně se podívej do mého albíčka mám šaty od Zima ušité.
Odpovědět
Profilova fotka
sarpie: nebo se podívej k holkám pellulinka, kvikinek či glumbi, která má už po svatbě. Všichni máme šaty od Zima. A to jsou šaty hodně složité.
Odpovědět
Profilova fotka
sarpie: souhlasím s pellu, nejlepší bude když mu tu fotku pošleš a rovnou se zeptáš jestli to pro něj bude obtížné. Myslím, že by se do nich Zimo nepustil kdyby si myslel, že je nezvládne. Můžeš mrknout i do mojeho alba, poslední dvě fotky šatů jsou ty, který chci o Zima a na ně mi napsal, že tento styl pro něj nebude žádný problém.;-)
Odpovědět
Hlavně si holky, než si šaty objednáte ,vyzkoušejte někde v saloně šaty podobného střihu ,aby jste si byly jisté že vám šaty budou dobré.Pár nevěst tady bylo nemile překvapeno ,když jim šaty pak nesedly.
Odpovědět
Profilova fotka
radkaja: určitě je to jistější. Ale já tu možnost neměla a naštěstí sedí jako ulitý :-)
Odpovědět
ahojte, uz dlhsie citam tuto temu a mozno by mi niektora z vas mohla poradit, nasla som si saty na nete....dopatrala som sa aj k stranke, zistila som ze saty do ktorych som sa zalubila su na predaj....ale problem je ze su az v Juznej afrike :D:D:D. Napisala som mail, a ozvali sa mi ze hladaju moznost ako mi ich dopravit na slovensko. a preto sa vas chcem spytat, ked vam posielaju saty z ciny ze kolko to stoji, a cez aku prepravnu spolocnost to riesite a kolko vas vyjde uplne komplet so vsetkymi nakladmi ta preprava cize aj nejake clo ak tam je. vobec netusim ako to funguje cele. DAKUJEM
Odpovědět
Prodejci ,u kterých holky nakupují, si sami určí jakou poštovní společnost použijí .Někdy dávají i vybrat jestli cheš třeba rychlejší nebo pomalejší doručení. Pošta s číny stojí od 10dolarů do 30dolarů - podle rychlosti doručení. Jak je to ale v Africe tak to nevím . Poštovné ti klidně ,pokud nejsou seriozní, můžou navýšit třeba i na 100dolarů. Nebylo by jednodušší si stejné šaty dát ušít třeba tady u našeho osvědčeného číňánka ?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
radkaja: souhlasím a určitě si nějaký ty svatební salony obejdu než si objednám svoje vysněné šatky. I když už jsem pro ně rozhodnutá tak si přece nenechám ujít to zkoušení šatiček:-)
Odpovědět
Profilova fotka
dala jsem do alba fotku upravených šatů ale byly bez spodnice a potřebovali ještě malinko dotáhnout
Odpovědět
Profilova fotka
Kocky, zimo je ten asapbay alebo to je druhy??? Ja mam saty uz vybrate, ake by som chcela, dneska som ich skusala, ale original a su nadherne... A teraz potrebujem niekoho zodpovedneho, kto mi ich aj usije. Nasla som par predajcov na ebayi, ktori ich siju, ale ak mi viete vy odporucit, budem len rada :)
Odpovědět
bybi - zimo je zimolau 318 a prodává na ebay...asapbay je jinej prodejce, kterej taky prodává na ebay ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dakujem... A ktoreho odporucate viac?
Odpovědět
no v poslední době jsou holky spokojený s tím zimolau a když se tak dívám na šaty, který jim chodí tak je opravdu šikovnej...
Odpovědět
Zimolau 318 - Zimo je teď nejlepší . ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kocky poslite mi mail na toho zima... nejako to tu neviem najst... Dakujem :)
Odpovědět
Profilova fotka
holčiny nepatří to do této diskuse, ale potřebuji poradit se spodnicí. Jakou jste si koupily vy? Potřebuji spodnice k šatům viz. v albíčku.
Odpovědět
Profilova fotka
zuzícek: já mám spodnici z e-elegance tříkruhovou a je super...drží dobře a má takový měkčí kruhy, takže když v ní sedíš, tak nemáš kruhy až u krku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tam jich je docela hodně. Bude těžko vybrat, kterou z nich.
Odpovědět
Profilova fotka
Je tu aj niekto kto nebol spokojny so zimom??? :-N :-D :-p
Odpovědět
Socině trochu popletl šaty. Chtěla je s tylovou sukní a poslal jí se saténovou. Je třeba mu poslat raději co nejvíce podrobných instrukcí a fotek.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak som dneska tomu zimovi pisala. Komunikacia s nim je uzasna, vymenili sme si uz asi 6 emailov, zakazdym do hodiny odpovedal. Takze to vyzera tak, ze sa dneska pomeram a objednam si u neho saty aj ja :)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je super bybi! Tak doufám, že budeš spokojená. A ukážeš nám plánované šatky? Já plánuju objednávku u Zima koncem září. O té komunikaci máš pravdu, taky už jsem si s ním psala a bezva. Nevím jak stíhá tak rychle odepisovat když i šatky dělá v celkem rekordním čase. :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Uz som pridala, ale necham ich tu len chvilku, nech ich moja polovicka nenajde :) A dufam aj ja ze budem spokojna :)
Odpovědět
Profilova fotka
bybi tak ty šaty jsou nádherný! přesně styl jaký se líbí i mě. a je fajn, že je máš už i vyzkoušený. tak jsem zvědavá jak se Zimo předvede;-) držím palce ať jsou co nejkránější;-) a pak samozřejmě očekáváma ukázku;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja som sa ho pytala ci take uz sil. Pisal ze dvoje ale bohuzial nefotil... Tak snad sa podaria, potom urcite napisem hodnotenie :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?