Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
má je v albu tuším pellulinka;)přímo od zima
Odpovědět
Profilova fotka
já mám šaty od Maggie Sottero - Ambrosia to nejsou ty co má bybi v albu... ale v albu mám malou spodnici takže nevypadají tak hezky jako ve skutečnosti. Na svatbu si spodnici půjčím ze salonu, větší
Odpovědět
Profilova fotka
Toto je Sabelle od Maggie Sottero :)
Odpovědět
Profilova fotka
pardon pardon, ale jsou si trochu podobné;)
Odpovědět
Profilova fotka
tekynka su trosku podobne... Ja som sa rozhodovala medzi tymito dvoma, ale ked som tie moje obliekla, bolo rozhodnute :-) Su krasne...
Odpovědět
Profilova fotka
Nikto tu nie je ale aj tak napisem. Dneska som zaplatila a poslala zimovi vsetky miery na saty... Tak dufam ze sa mu podaria a potom podam hlasenie. Drzte paste :-)
Odpovědět
Profilova fotka
výborně :-) Tak držím palečky, ať se povedou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky držím palce a už jsem zvědavá;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak objednávám další šatky od zima, tentokrát společenský pro ségru. udělá je v šibeničním termínu. 27.8 by měly být v čechách a chce za ně úžasných 165 US. pro ty co pořád váhají pak dodám foto ;-)
Odpovědět
Caute baby, ja akurat predavam na bazari saty od Asapa, bola som s nimi velmi spokojna, ak sa niektorej nechce cakat a chcela by ich lacnejsie, tak kuk do bazaru...
Odpovědět
ahoj holky, poslete mi prosim do ip email na zimu, potrebuji zatim spolecenske satky, vloni jsem mela od asapa, ale kdyz to tak posloucham.. asi zmenim dodavatele :-) diky moc a mejte se fajn - vsechny mate satky moc krasne a preju jen to nejlepsi
Odpovědět
Ahoj, můžete mi prosím taky poslet kontakt na zimu? Má někde webové stránky? ráda bych se podívala... děkuju... můj mail je halfarovahana@seznam.cz Jde mi spíš o společenské šaty... jinak dá se platit i z účtu na účet? A v jakém rozmezí cen ty šaty prodává... je mi jasný, že levně, ale jde mi o to jak moc levně... děkuju moc za odpověď... Hanka
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Kocky posielal vam zimo fotky siat kym ich sil, alebo len ked ste si vyziadali?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, včera jsem si byla vyzkoušet svoje první svatební šatky, můžete mrknout do alba.:-) Šaty č. 4 mi myslím seděly nejvíc, jsou mi typově nejbližší a podobné těm co si nechám šít od Zima. Jak jsem na ně doma koukala tak si říkám jestli to nejsou skoro ty samé co má od Zima pellulinka.:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj zuzííííí, no typově trošku ano, ale jsou rozdílné. dám do alba fotku mých originálů....
Odpovědět
Profilova fotka
Tak moje šaty jsou hotové (na převlečení), travalo to cca 20 dní. Takže teď začínám netrpělivě vyčkávat balíček :)
Odpovědět
Profilova fotka
pullullinka: účesy jsou fakt bomba a k těm šatům to sedne perfektně.
Odpovědět
Profilova fotka
zuzíček: vážně?? jen teda ofinu mám neučesanou a hlavně přerostlou a ta to dost kazí
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: tak snad se pak pochlubíš;-) pellu: účes číslo 1. je lepší, je parádní, moc se mi líbí ty lokny!
Odpovědět
Profilova fotka
Pellullinka: opravdu ti to mooooooc sluší obrázek číslo 1, jak říká zuzííííííícek. K tvým šatům se perfektně hodí. Čím luxusnější šaty nabírané či jinak zdobené je pak lepší mít jednoduchý účes bez závoje. Není to pak tak přeplácané. A jak se říká v jednoduchosti je krása.
Odpovědět
Profilova fotka
Zuziiiiiicek: šaty už jsou v Lipsku, tak doufám, že po víkendu budou doma :)
Odpovědět
Profilova fotka
holky děkuju. ale zatím všichni kdo to viděli říkali jasně účes číslo 2 :-D a já sem ráda že se dá zaaranžovat ta čelenka, protože to je jediná věc kterou mám darovanou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pellu: mně se líbí víc dvojka, jednička je taková "havajská", super na pláž. Dvojka je jiná, než mají ostatní a sedne ti :)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem si šaty od Zima vyprala sama a vyžehlila i když to dalo pořádnou fušku. Jsou krásně voňavé.
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzicek: tak to seš dobrá...a šlo to?
Odpovědět
Profilova fotka
obrátila jsem je na vrub na 30 stupňů bez ždímání. Šlo to decela dobře.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak šaty na převlečení jsou doma, moc hezky udělané, jen jsou široké (ale to je moje chyba), delší, než chci (schválně, aby se dalo zkrátit přesně op kolena) a bude to chtít spodničku, aby držel tvar jako na obrázku. Jinak myslím, že se povedly :)
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: ty jsou krásný, na kolik tě vyšli?
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: já si myslím, že jsou krásný! fakt moc pěkný, taky se mi hrozně moc líbí fialová takže super!;-) a až budeš mít spodničku a doladěné detaily tak se pochlub, jsem zvědavá;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: no taky by mě zajímala cena;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?