Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
lucique: prosímtě kdy si zapalatila šaty a kdy ti zimo napsal že šaty jsou hotové?
Odpovědět
Profilova fotka
zaplaceno 26.11., sit zacali 30.11. a prvni foto hotovych poslal 6.1. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucique: jak víš, kdy začali šít? ale byly v tom ty svátky co? já zaplatila 24.2. a slíbil, že konce března budou.
Odpovědět
Profilova fotka
to mi napsal, platila jsem myslim ve ctvrtek a rikal, ze zacnou v pondeli
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak já budu nakonec taky mít šaty od zima a platila jsem ve středu a měly by být do 20.4 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: tak nám držím palce aby byly do stanoveného termínu :-) lucique: psala si mu během té doby? třeba jak to pokračuje a tak? já sem strašně zvědavá, ale nechci je otravovat
Odpovědět
s tymi terminmi kedy to posle je mozne asi vsetko.Mna nastastie tak dlho nenatahovali, ale teiz mi ich poslali o 4 dni neskor ako slubili. Smutne je to,ze sa s tym nic neda robit :( len cakat a dufat. Povodne som si chcela objednavat aj saty na prezlecenie,ale uz som si rozmyslela,lebo sa mi nechce zas cakat a dopisovat a stresovat:)
Odpovědět
Profilova fotka
gaerys: tak já doufám jen v to, že zimo zatím jak slíbil tak poslal...ale stát se může cokoliv
Odpovědět
Tak ja som zaplatila 30.1, poslal vo stvrtok vecer a teraz v sobotu o desiatej prisli do prahy... ale dhl asi nerozvaza cez vikend :( Ale super rychlo to pride :) Inak mam ich od asap-u. Jaj som zvedava... :-D
Odpovědět
alkapinka: já taky zatím vím velký kulový, takže jsi na tom asi stejně, jak tu čtu. ach jo, tohle byl zas jednou kup století, zas... ASAP! :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ja uz chci taky saty doma. Slibili mi, ze v pondeli je poslou, jenze ted mi neodpovidaji jak to s nima vypada ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, aj ja som mala saty od Asapbaya. Musela som ich ale davat opravovat. Foto v mojom albume.
Odpovědět
Článek se načítá
pajdusa:Mate nadherne fotky zo svadby :) No po dositi tych volanov to ale vyzerlo uplne super :) ako tak sledujem,tak saty s volanmi akosi nevyzeraju moc dobre od tych cinanov,akoby im bolo luto dat tam dost vela latky. No jednoducho treba pocitat,ze objednavane saty niesu tie, co su na obrazku a je pravdepodobne ze bude treba nieco opravovat.Ja musim zas dat skracovat ramienka,lebo ten vystrih je proste az moc :) a aj lepsie sadnu ked sa to skrati.
Odpovědět
Profilova fotka
souhlasim s gaerys,vypadaly po oprave o moc lip.Ale jinak jsou moc pekne a moc ti slusely ;-) .Me by saty mely poslat nekdy tento tyden tak jsem zvedava jestli tomu tak bude :-| ,uz se jich nemuzu dockat
Odpovědět
Profilova fotka
Musela som si so Simonom od Asapbaya vymenit asi 20 mejlov. Presviedcal ma, ze ked dam pod saty spodnicu, ze to pomoze.. :-| Nakoniec som mu napisala, ze bud mi posle 30 metrov volanov, ktore si dam dosit, alebo mu saty poslem naspat. Ale stalo to zato, s vysledkom som bola spokojna :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pajdusa: takže poslal volány? šatky jsou krásné a moc ti slušely!!! A je super, že si jim to takhle nandala! ;-)
Odpovědět
9.3 som prvy krat pisala Zimovi ohladom mojich siat. Hned v ten vecer mi odpisala, ze cena je 190dolarov, co ma teda potesilo :-) Tak som mu hned aj odpovedala, ze cena je OK, ze chcem za saty hned aj zaplatit, aby mi poslal cislo uctu (potrebne udaje na platbu cez paypal). No a od tej doby sa mi neozval :-S Tak som mu v piatok poslala este raz ten isty e-mail a stale nic :-| Je mi to dáke čudne. Tak neviem co mam robit... Vsetky ste tu pislali, ze komunikacia s nim je uplne super, ale somnou akosi nekomunikuje ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
sti_nulka: Tak to netuším. Já mu teď psala tak uvidíme jestli odpoví zítra.
Odpovědět
Pellullinka daj mi prosim ta vediet ci ti odpisal. Nechcem ho zbytocne otravovat (mozno ma dovolenku alebo tak nieco). Ale uz by som to mala najradsej zaplatene, nech mi satky zaradi do vyrobneho procesu :-p
Odpovědět
teda me ten asp pekne sss... od rana neni v kancelari tak mi neni nikdo schopnej odpoved kdy budou saty hotovy...sakris min tynden psal ze v pondeli nebo ve stredu... sem asi dalsi adept na pytel ]-(
Odpovědět
pavlinkaaaaaaa, a kedy si si ich objednavala? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak já mam zpravu ze mi je ofiko odeslal, cislo nemam PRÝ ho dodá dneska(dneska jeste nic) mozna ze tam bude jeste jeden problemek, ale to se dozvim az mi dodá to cislo... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
pajdusa: kde jsi prosím sehnala to bolerko, to sis taky nechala ušít?
Odpovědět
objednavala sem 29.1. a platila 1.2... uz se vyjadril ze 20 posle... jestli 20 nebudu mit cislo prepravy tak budu vostra a budu chtit penize zpatky
Odpovědět
Profilova fotka
pellullinka: Ano, volany potom dosli za 4 dni (z toho 2 dni bol vikend), takze aspon ze si s tymto svihli. Inak som im aj napisala, ze nech tieto saty radsej stiahnu z ponuky, ak ich takto nevedia usit.. mmaarrkkeettkka: Ano, bolerko mi sil tiez Asapbay, priplatila som si zanho tusim 20 USD, ci kolko to bolo. Nechcela som ist do kostola s nahymi pleciami a stolu som nechcela. Tak mi prislo celkom vhod :-)
Odpovědět
Pavlinkaaa a napisala si im kedy mas svadbu? To by ich mozno rozpohybovalo....
Odpovědět
2x tydne jim pisu kdy budou a ze mam svatbu uz 27.3. abych mela aspon tejden rezervu :-S
Odpovědět
Profilova fotka
AHoj holky, tak mám šaty :-) Sice jsou o dost delší než jhsem chtěla a zatim nevím jestli mi seději dobře přes prsa (ještě mě nikdo nesešněroval), ale asoiň se mám v čem vdát :-)
Odpovědět
Profilova fotka
alyssa wau to byla rychlost a kdy ti je posilal? nevis jak dlouho maji na cestu? me je odeslal v patek..tak kdy je mam cekat...:-) a pochlub se at muzem zavidet:-)
Odpovědět
mne moje tiez prave prisli.... :) su nadherne :) i ked itez troska dlhsie a hlavne osm neratala ze to ma tak straaasne dlhu vlecku :) pavlinkaaaa to je zlvasnte.... ja osm im tiez napisala 28.3 aby som mala troska cas na upravy a hned ako som to napisala tak dva dni nato ich odoslali... Ale tka dobra sprava je ze to sem vazne pride za tri pracovne dni tak snad to poslu cim skor.... A s kym sa od nich bavis? Ja som si pisala s nejakym Johnom a ten bol velmi mily a aj rychlo odpovedal....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?