Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Ahojte, tak přidávám svoji zkušenost s koupí šatů přes net...a můžu jen doporučit, šaty jsou opravdu krásné, sedí jak ulité a jsou i moc hezky ušité, žádné odfláknutí! Přiznávám, že jsem měla trochu strach, ale stály mě fakt směšnou částku (klidně vám pak napíšu kolik přesně ) V podstatě jsem za cenu půjčení šatů (cca 6 500Kc) pořídila svatební šaty, spodní prádlo, punčošky, podvazek, boty a šaty na převlečení (taky přes net). Takže pokud to některé z vás pomůže při rozhodování, tak já DOPORUČUJI Koupené přes ebay.de a prodejce Super dress. Jo a nejdřív jsem oběhla dva salony, zjistila, jaký střih šatů mi sedí a pak podle toho vybrala na netu něco podobného.
Odpovědět
Profilova fotka
lenny, nechces dat do alba fotku satu, at se pokochame? :)
Odpovědět
ahojte, tak jsem se dostala na pc..a dala jsem do albumu teda fotky satu....v patek jsem se to bala uplne rozbalit, latka byla OK dle domluvy, ale bohuzel saty meli mit vice hustejsi sukni (volany) coz teda nema a jsou mi trochu vetsi...takze mirne upravy musi byt,ale sukni jiz nijak nespravime...pry dle svadleny ty volany meli byt nabrane coz nejsou. Jinak teda mam trochu problem s vleckou...je nadherna na fotkach,ale jinak se v nich neda chodit..vlecka se mota pod anohy a je strasne tezka. Tak nevim jestli ji mam stihnout (zkratit) protoze tancovat se v tech satech opravdu neda.Nebo jak jste to resili vy?? Kdyz si to chci prispnout na zadek na knoflik, tak dle delky vlecky me to vyhazi az na zada :-)
Odpovědět
ahoj mersik, jj s vleckou to mam stejne, je moc dlouha, sice krasna ale na tancovani to nejde, takze ji zkratime, aby se dala pripnout na knoflik, je mi ji teda moc lito, ale jinak bych mela saty jen na obrad a pak bych se musela prevlict a to nechci...takze vlecku zkratime u svadelnky :-)
Odpovědět
ahoj lenny,to presne resim...asi ji zkratime, protoze se to fakt neda.Nemuzu se ani otocit a mam strach ze hodim kotrmelec (protoze i ve predu jsou delsi:-) PS:ja mam problem ze mam vsude knoflicky tak nevim kam ho dat :-(
Odpovědět
baby jem i luto,ze si teraz musite davat skracovat vlecky.Ja ked som saty objednavala,tak som si objednavala rovno bez vlecky,aj ked na obrazku je vlecka krasna.Len pri objednavani treba mysliet aj na to,,ze v tych satach musime vydrzat a pretancovat cely vecer az do polnoci :) na vasom mieste by som tiez vlecku prinajmensom aspon skratila a tak skusila ci sa v tom da tancovat a ked ani to , tak pojde celkom dole. mersik : a len tak ma napadlo,ak si budes vecku skrtacovat,alebo ju celkom davat prec, nedala by sa ta latka nejako pouzit na tu suknu,co sa ti zda malo bohata? vies nejako to tam zahustit alebo take nieco.Mozno je to hlupy napad ja sa v siti moc nevyznam.
Odpovědět
Profilova fotka
ja som mala saty tiez s vleckou ale dala som krajcirke ich upravit tak, aby sa dala vypnut..je to v podstate jednoduche..zvnútra na suknu nasit gombiky (podla vahy vlecky, ale aspon 3) a nasit haciky na saty..vobec to nie je vidiet..aj ked neviem ako to je s takymi satami s kopou volanov..
Odpovědět
mersik: ak si das kruhovu spodnicku pod saty, nemali by sa ti pliect pod nohy a myslim, ze aj sukna bude vyzerat bohatsie, teda moj nazor.
Odpovědět
gaerys: dalsi volany tomu dle svadleny nepomuzou.....melo to byt jinak nasite,aby tzv. trceli...no co uz. S tou vleckou jsem to trochu nedomyslela, myslela jsem ze se da v pohode zkratit nez svadlena rekla ze to tak jednoduse nepujde k vuli tomu, ze by me byly videt i nohy ze predu (volany jsou site dokola). Takze asi castecne ustrihneme co pujde a nasijeme ty knofliky. Vierka:nemuzes mi poslat do IP obrazek knoflicku?? Petra: diky za napad..to by mozna pomohlo (ale ja jsem prave volila saty abych nemela spodnicku..citela se v tom jak v brneni :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mersik_ Mám úplně stejnou zkušenost s vlečkou. Na fotkách vypadala nádherně, ale ve skutečnosti s ní nebylo k hnutí, měřila okolo 2,5 metru. Rozhodla jsem se tedy pro jiné šaty, na které čekám dodnes :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mersik netreba ti mit spodnicku jako brneni staci jen jednoduchá s jednim malym kruhom dole....
Odpovědět
Profilova fotka
mersik: bohuzial, uz saty su predane:( ale ja ked som bola v salonoch skúsat saty tak to na vsetkych satach sa takto da vypnut vlecka dovnútra..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
a fakt je, ze spodnicka krasne dvihne saty..sukna vyzera ovela ovela lepsie..ja som mala uplne jednoduchu spodnicku s jednym nastavitelnym kruhom dole..
Odpovědět
Tak pujdu to zkusit..to budu muset tahnout saty asi sebou do pujcovny ze?? To se teda nadru :-)
Odpovědět
no zbohom !!! precitala som si skoro celu diskusiu a uviedlo ma to do takej depky, ze hruuuza !!!! :-S ja som si cez MMB-sprostredkovatelku objednala tieto saty - http://cnasapbuy.en.made-in-china.com... a ako som si tak guuglila a guuglila, tak som nasla toto !!! http://www.levnesvatebnisaty.cz/sekce... a toto http://www.svadobnesaty-online.sk/ind... ......... POMOOOOOOOOOC !!!! som ohromne zvedava, co mi pride ... bude to tesnotka - zaplatila som ich v piatok, dodacia lehota je 4-6 tyzdnov a svadbu mam presne o 9 tyzdnov :-(((((((((((((
Odpovědět
dnes jsem si psala s lucy... saty 15. 3 poslou, takze to vypada ze se to stihne no uz aby tu byli x-)
Odpovědět
Mersik - máš krásné šaty a vlečku určitě nestříhej, však ten knoflík se nemusí dávat na konec vlečky, ale třeba doprostřed, já to tak měla (vlečka byla min.tak dlouhá jak tvoje) a s vlečkou není problém ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
termix: kolik jsi za šaty platila? A napsala jsi té paní, že na šaty spěcháš? ;-)
Odpovědět
Great ... nenapisala ... moje saty + saty pre druzicku - moju dceru (mam ich v albume) + spodnica pod saty = 350 € spolu
Odpovědět
blanka.k: kam prosim te ten knoflik mame nasit?? Doprostred a na zadek se da poutko?? Moc to nerozumim a svadlena bohuzel taky ne :-(
Odpovědět
Profilova fotka
termix: četla jsem, že s barevnými šaty bývá občas problém, je těžké trefit barvu podle obrázku atd. Ale snad to dobře dopadne!!!!A nebude to jako na posledním obrázku. mersik: šatky jsou pěkné a vlečku bych určitě nestříhala, zkusila bych jednoduchou spodnici, a jak píše blanka.k knoflíček se nedává na konec vlečky ale doprostřed, aby vlečka hezky vysela dolů. a ty jí nemáš nijak dlouhou. gaerys: mě se vlečka strašně líbí a chtěla jsem jí. a nevím proč bych v šatech musela vydržet až do půlnoci??? sundám je až budu chtít :-) klidně ve 22 hodin
Odpovědět
mersik: ahojky dám do alba fotečku šatů kam dát knoflík a očko na připevnění vlečky aby se dalo tančit ;-) nahoru očko dolu knoflíček... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dievcence niekde som tu nasla web stranku skde boli len cisto svadobne saty s ciny a teraz ju neviem najst,nebol to ebay,nepoznate ju?Dakujem
Odpovědět
pellulinka, ani ma nestras !!!! uz sme v bordovej farbe nakupili vela veci ... ak to nebude take ako na obrazku, tak ma rovno vykoti a budem sa vydavat hola !!! :D
Odpovědět
Caute bay, ja som objednavala cez dhgate.com. Objednala som 14.02.2010 a uz mi posielaju,takze to islo dost rychlo, este uvidim ako dlho poletia ku mne. Super sa s nimi komunikovalo.Tak skuste aj vy, mozno je to aj rychlejsie ako cez ebay.
Odpovědět
kjajule: diky za obrazek :-) musim to rict svadlene..i kdyz je to mistrova, nikdy nedelala svatebni saty. Jinak zkusim i tu spodnici jak to bude vypadat...pry za 100 kc me ji pujci.
Odpovědět
MERSIK: máš krásne šaty, daj si pod ne najužšiu spodničku, podriadnu podprsenku a budeš mladucha ako z videa :) kočka si v nich...
Odpovědět
Ahojte dievcata - anglictinarky. Velmi pekne by som Vas poprosila, ci by ste mi nepomohli prelozit do anglictiny: 1. Chcem šnurovačku (prekladac mi nasiel corset-co sa mi akosi nezda) 2. Nechcem vlečku, chcem šaty v zadu rovne. 3. Suknu na satach chcem taku veľkú-širokú (ako princezná:-) Nie som velmi dobry anglictinar, tak Vas prosim o radu :) Este sa Vas chcem spytat, ci Zimolau usije aj spodnicku, zavoj a bolerku, lebo na nete ma pisane, ze saty nedodava s doplnkami. PS: lucique a nikuse dakujem za predchadajúci odpoved
Odpovědět
Profilova fotka
snurovačka je lace up vlečka sa povie train, takže ak bez tak no train wide skirt
Odpovědět
Profilova fotka
spodnicku mi pribalil sam od sebe, zavoj uplne jednoduchy taky, na bolerku se s nim domluv a i pokud mas presnou predstavu o zavoji
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?