Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
dalia: názor ti jistě neberu, ale myslím, že si spíš narazila na špatné fotky. Jinak s červenou barvou prý čínani mají problém. Alespoň co jsem takové šaty viděla
Odpovědět
pellullinka...no tam slo o to, ze celkove to byl hroznej material a i ta pani prave rikala, ze se kolikrat stane, ze jsou saty spatne usity, ze je musi cele presivat, ale pak se stane, ze taky prijde uplna bomba...rikala, ze je to kus od kusu...
Odpovědět
Profilova fotka
dalia: a taky asi záleží na dodavateli...
Odpovědět
pellullinka, to s tou cervenou, na tom nieco bude. mne pisali, ze bude stuha taka ako ma byt - hneda, ale ja som chcela cervenu... no nakoniec mi potvrdil, ze bude cervena stuha ako som chcela... :-D
Odpovědět
do těch barev bych se taky bála, to je fakt. bílá je bílá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dalia: tak třeba téhle nevěstě šaty sedí http://www.beremese.cz/album/view.php... http://www.beremese.cz/album/view.php... http://www.beremese.cz/album/view.php... myslím, že je jich tu spousta!
Odpovědět
Holky mozno iba mala rada pre tie ktore si este neobjednavali... Ak chcete saty podla obrazku skuste presvedcit kupujuceho nech vam ich da na ebay do drazby, lebo ked to kupujete cez ebay, a nie ste spokojne tak date zly feedback a to uz si ti predajcovia vazen strazia aby vas nenastvali.... Ja ked si tu citam, co robia s alkou a misickou tak sa nestacim divit... Ja som to mala cez drazbu a teda boli aj rychli aj pohotovi v odpovediach na maily... Predsa len je to ista forma ochrany ked to mate cez ebay...
Odpovědět
pellullinka: kokrétně ten posdlední odkaz - přes prsa jí moc nesedí :-) ale viděla jsem plno nádherných šatiček od asapa, je to vážně na každé nevěstě :-) já bych za půjčení deset táců nedala, to mi příjde vážně vyhození peněz...
Odpovědět
Profilova fotka
misicka: tak se koukni do jejího alba. tohle je fotkou
Odpovědět
Profilova fotka
nemyslím, že jí nesedí http://www.beremese.cz/album/view.php... jen má velká prsa a to je o něčem jiném než na plošině jako sem já
Odpovědět
fotkou? podle mě by měly sedět ať se pohne jakkoliv :-)
Odpovědět
Profilova fotka
misicka: když má někdo 4 prsa asi těžko je korzet udrží....
Odpovědět
Článek se načítá
misicka...podle me taky te posledni nesedi prsa, ale ty prvni jsou krasne...pravda....
Odpovědět
Profilova fotka
aha, prostě kdo si udělal obrázek už názor nezmění.... :-)
Odpovědět
pellullinka: nemusíš se hned naštvat, jen říkám, že na té totce jí prostě vršek nesedí, to je vše :-)
Odpovědět
pellullinka -ale ne, to neni o tom...prvni fotka se me moc libi, ale na posledni opravdu nemam pocit, ze by ji sedely ty saty pres prsa...ja si puvodne taky chtela saty objednat...nakonec po tom, co jsem jich par vyzkousela a videla fotky, jsem od toho upustila
Odpovědět
ja mam tiez velke prsia a ziaden korzet mi nesedi, preto som si vybrala ramienka... no nie? je pravda, ze s velkymi prsiami ziaden korzet sediet proste nebude... mam to odskusane! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
misicka: nejsem naštvaná, těžko se soudí když neslyšíš ton hlasu a nevidíš výraz. Jen si myslím, že u třetí nevěsty by takto seděly i půjčené šaty vzhledem ke střihu a velikosti poprsí
Odpovědět
Profilova fotka
Já si myslím, že kdyby to ty holky nenapsaly, tak nikdo nepozná, že jsou z číny ;-) pokud se chcete bavit o tom, že někomu šaty nesedí, tak to je jiná věc... Albumy jsou tu plné nevěst, co mají podle mě nevhodný střih a moc jim nelichotí a to mají šaty půjčené značkové a upravené. Když s nimi jsou ale spokojené tak nevidím důvod jim kazit radost a kritizovat :-p
Odpovědět
a ake ma ceny, napriklad ake saty za kolko usil ak smiem vediet, kolko stáli aj s dopravenim?
Odpovědět
Profilova fotka
ivonka: tak šaty z mého alba se šijí za 175dolarů včetně nákladů. Nepočítám s tím,že budou vypadat jako na obrázku, ale doufám, že budou pěkné
Odpovědět
great girl...jasne to je to co rikam...pokud se v tom citi samotna nevesta a saty se ji libi, tak je vsechno v poradku...a to ze jsou z Ciny je me uplne jedno
Odpovědět
moje vyšly na 7200,- vč. dopravy, mám je v albu :-) teda, předlohu :-)
Odpovědět
kedy vám maju prist baby? kolko to cele cca trva?
Odpovědět
Profilova fotka
já bych řekla standartně tak 2 měsíce?záleží asi na složitosti šatiček.....i když jsou tu i delší lhůty, že holky;((mě napsal že okolo 20.4. bych je měla mít hotové a platila jsem před cca 10 dny.........
Odpovědět
Profilova fotka
ivonka: já je nemám objednané u asapa ale u zimolau a platila jsem 2/3 pěněz 24.2. s tím, že do konce března by je měl ušít, pošle mi foto, já doplatím zbytek a on odešle
Odpovědět
Profilova fotka
treba 5mesiců :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
alko a kdy máš svatbu? já si myslím že teď začíná úplně nejhorší doba na objednávání;((sama jsem chtěla přes zimu aby byl klídek a že toho nebudou mít tolik,ale chtěla jsem trochu zhubnout, takže jsem taky objednávala až ted.....svatbu mám v červenci, tak jsem zatím v klidu;))
Odpovědět
aka je jeho oficialna stranka, kde ma ukazku siat a podmienky?
Odpovědět
Profilova fotka
je jich tu víc, každý objednává tam kde se mu to líbí......dají se nalést na ebay......
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?