Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
ono se daji i ty kruhy na spodnici zužit jak potřebuješ, ja jsem taky prtě a mam třihruhovou,ale ten nejmenši kruh jsem musela ztahnout o 20cm, nevim mam pocit že ty přikruhový ten tvar dzi trošku lip ale fakt zaleži na typu šatu
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj damy, neslysely jste neco on topbridaldress.com? vypada to, ze doruci skoro vsechno, postovny zadarmo a za priplatek i rychle. Nasla jsem tam co se mi libi, ale zajimalo by me jestli ma nekdo s touhle strankou zkusenost... dejte vedet - predem diky :-)
Odpovědět
Pre Lenkanz, velmi ti seknu tie saticky. Mne sa najviac pacili tie s vleckou, vyzera si v nich ako kralovna :) ale aj tie lahucke su super, v tych mi pripominas vilu, este nejaky kvietok do vlasov a si kralovna vil :)
Odpovědět
Damy odkial si kupujete take krasne topanocky? z internetu alebo z obchodov vo vasom meste. Lebo ja som v BA zatial nic pekne nevidela.Dik za radu.
Odpovědět
Profilova fotka
baby, ja viem, že mu stačí napísať, ale môžete mi niektorá poslať jeho mailovú adresu? alebo si to mám objednať rovno cez landybridal.com? Poraďte. Radšej by som mu rovno napísala mail, že aké šaty chcem. Aby mi poslal cenu a tak. Koľko vyjde asi doprava u Asapa? Vopred ďakujem za každú radu.
Odpovědět
evkasto: maš to v IP je lepši napsat přimo jemu ;-)
Odpovědět
uz se bliží 19...tak doufam ze uz konecne zacne delat na mejch satech...a uz abych je mela doma sem se od zacatku unora nevyspala, porad musim premejslet co budu delat kdyz mi ty saty neprijdou :-S :-S
Odpovědět
Profilova fotka
ďakujem, tak to skúsim. chcem nejaké spoločenské. on mi vie napísať aj cenu za dopravu potom spolu s cenou za šaty?
Odpovědět
jj napíše ti přimo konečnou cenu v USD když jsem to pak porovnavala s cenama co ma na tom webu tak jsem to měla i levnější
Odpovědět
Profilova fotka
baby, pozerala som túto diskusiu trošku dozadu a to ten zimolau má naozaj poštovné zadarmo? lebo podľa odkazu http://shop.ebay.com/zimolau318/m.htm... je tam napísane free shiping Slovakia, tak neviem či tomu správne rozumiem. inak šaty má krásne a ceny super
Odpovědět
Profilova fotka
jj, já mám od něj šaty a poštovné bylo v ceně (dohromady vše za 150 USD) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
koukala jsem ted na webovky jednoho salonu tady v praze, četla jsem o nich i na idnes, protože tam nabízeli šaty ušít na míru ,ale museli jste je tam pak nechat - to je poměrně chytré, si tím zařídí půjčovnu hezky,ale oni objednávají šaty normoš z číny, protože tam mají i ty samé vzorníky jak asap atd.a měli tam i nastahované fotky od asapa atd. ted už tam mají pouze ty palety barev;)))takže normálně zprostředkovávají jako to tady dělala arti.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
lucique: já uplně zírám 150 dolarů?! :-o to nejsou ani 3000 :-o už jsem se rozhodla, jdu do toho, s kamarádem nějak sesmolíme dopis.
Odpovědět
Profilova fotka
tekynka: myslíš Marry? Tam jsem byla, ale šaty ti zůstanou, ledaže by ti nesedly, tak si můžeš objednat dvoje a platíš jen ty, co si vezmeš.
Odpovědět
Profilova fotka
tekynka: nebo myslis silhouette? ja onich jen cetla, ale na strankach maji vzornik cinanku... stejne jako vetsina internetových obchodu se svat. satama (a ze jich v posledni dobe je spousta) :-N
Odpovědět
tekynka:no to je Marry.... moc skvela prodejkyne ]-( :-x
Odpovědět
Profilova fotka
nn myslela jsem topagenturu nebo topbride myslím....
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, snažila jsem se pročíst touto diskuzí a myslím si,že to opravdu stojí za vyzkoušení. Šatky přesně podle mých představ jsem nenašla a ty, co se jim blížily byly hodně drahé. Proto bych ráda zkusila oslovit Zimolau a uvidíme, jak to dopadne. Mohla bych vás poprosit o poslání jeho e-mailu do mé IP. Svatbu máme letos 12. června, to by se snad stihnout mohlo. ;-) ,
Odpovědět
Holky ten Zimolau taky ušije šaty podle zaslané fotky nebo jen ty, co má v akci?
Odpovědět
Profilova fotka
pipita: já mu posílala fotky a napsal mi, že je ušije. Jen teď nikdo neodpovídá jak tam mají ty svátky, tak doufám, že během příštího týdne to dáme definitivně dohromady
Odpovědět
pellullinka - tak na ty šatky sem opravdu zvědavá jak se mu povedou, protože sou fakt krásný bohatý, princeznovský :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kata267: já sem taky zvědavá, ale chci aby byly stejný styl, neočekávám, že budou ty šaty stejný..hlavně aby mi slušely
Odpovědět
kata267 - to jsou vážně krásný šatičky :-) A napsal ti alespoň přibližnou částku, za kterou ti je ušije, nebo to jste se ještě nedomlouvali?
Odpovědět
pipita - to měla být asi otázka na pellullinku a ne na mě ne? :-) pellullinka - jj hlavně aby ti sedly to je to hlavní, ono ty napodobeniny totiž většinou až tak úplně nesednou :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Nebála bych se toho, v salonu Vám taky musí šaty upravovat, já mám zaplacenou zálohu v kleinodu na šatečky a před svatbou budu muset ještě taky na zkoušky, aby mi je upravili přímo na mě.Spíš doporučuji dojít někde do salonu si vyzkoušet podobný střih, než si je objednáte.protože někdy si nevěsty objednají krásné šaty a k jejich postavě a obličeji se vůbec nehodí....... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
pipita: jestli ta otázka byla na mě, tak mi napsali přibližnou cenu. kata: jasně, jenže já sem přišla do salonu a už ve dveřích mi hlásili, že takhle malý šaty nemají... Tekynka: zkoušela jsem styly šatů a slušela mi bohatá sukně, tak uvidíme no
Odpovědět
Profilova fotka
já chci nějaké takové šatičky co mám v albu, v salonu jsem byla a měli jen jedny, ve velikosti 42, A protože mám plesové šaty, klasický korzet a jedny zhruba takového střihu jako mám v albu, tak přesně vím které chci. ale pro jistotu zajdu ještě do jednoho salonu a zkusím co tam budou mít. Chtěla bych bílé šaty se světle zelenou aplikací, no uvidíme co mi na to napíšou soudruzy z číny :-D
Odpovědět
Jaj, trošku jsem to tady popletla :-) , ale každopádně děkuju za odpověď.
Odpovědět
Ahojky, chci se zeptat, je tu někdo, kdo by přes artichoke zaplatil a objednal u ASAPA šaty a vůbec mu nedorazily? Já už čekám 2 měsíce a stále nic, na můj poslední mail arti ani neodpovědla... :-(
Odpovědět
Misi: Mně šatky nedorazily, ale protože byly v Německu ukradeny. Tak by mi měl Asap vrátit peníze.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?