Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
na mne ich uvidite az po vikende, ked ma doma do nich nastroja a odfotia :-)
Odpovědět
Profilova fotka
malatuc: krásné šatičky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mataluc: krásné, už se těším, až hodíš fotky na tobě ;-) Máme stejný termín, aspoň šaty už jsou z krku, že? :-) Letí to strašně.. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak jak je to s tím odepisováním, já jsem psala na zimolau naposled v pondělí.....asi toho mají hodně ne?!;(
Odpovědět
ja som mu pisala vcera rano a vecer mi odpisal ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a můžu se zaptat na email na jaký mu píšeš?
Odpovědět
Profilova fotka
mě taky neodepsal už dva dny ]-( jinak jsem na netu našla jeho fotoalbum odkud si dava obrazky na ebay http://s625.photobucket.com/home/mark...
Odpovědět
Profilova fotka
holky klid, mě taky ještě nenapsal, asi toho je ted víc a pokud mají nějaké ty svátky, tak to musíme vydržet ;-)
Odpovědět
Ahojte. baby, zimolau a asap su dve rozne firmy alebo su to 2 zamestnanci tej istej firmy? Dik
Odpovědět
Profilova fotka
ivo, jsou to dva různí prodejci (zastupují různé dílny)
Odpovědět
tekynka: pisem mu na zimolau318@hotmail.com
Odpovědět
Profilova fotka
děkuju, už napsal asi jsme ho zahltili;)))))
Odpovědět
Článek se načítá
lucique: hej, leti to strasne rychlo a som rada, ze aspon saty mam uz nachystane, odpadol mi velky balvan zo srdca :-) teraz uz len malickosti dotiahnut a budem mat leharo 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
mataluc:můžu se optat kdo ti šil šatečky, co je to za materiál a jaká je to barva? moc děkuju;)))musím si v tom trochu udělat jasno;))děkuji moc
Odpovědět
:-) sil mi ich asapbay, je to taft a je tam kusok aj takej plysovanej priesvitnej latky dole na sukni, ale to neviem aky je material, farba je cisto biela
Odpovědět
Profilova fotka
moc děkuji mataluc;))
Odpovědět
baby podla toho co pise zasielkva sluzba, tak dnes pirjali moj balik so satami v KE. Takaze predpokladam,ze v blizkej dobe pridu. Som taka zvedava :)
Odpovědět
Profilova fotka
gaerys: doufam, ze se nam pak hned pochlubis ;-)
Odpovědět
ano hned ako sa do nich navleciem :)
Odpovědět
Profilova fotka
gaerys:šatky,co sis objednala,vypadají krásn+ě,taky jsem po nich koukala na netu, tak jsem zvědavá,jak budou vypadat v reálu :-)
Odpovědět
gaerys:tak to ti drzim prsty,mne ich v KE drzali tyzden,nechcem Ta strasit,mozno budes vynimka a nebudu vymyslat,ale pre istotu si priprav doklad o zaplateni,lebo ho budu kosicky colnici urcite chciet :-|
Odpovědět
Profilova fotka
tekynka: mě nenapsal :-(
Odpovědět
nellina 23: tak to zas neni problem s tym dokladom,ale neviem,ci im to staci posielat ako fotku cez mali,kedze je to platene paypal alebo neviem ako. A ktovie, ci ho budu chciet,kedze na baliku mam napisane "gift" tak mozno to pomoze a bude to bez problemov a dokladovania :)))
Odpovědět
Holky jak se chci zeptat kdyz ste si merily miry pres prsa tak ve spodnim pradle?
Odpovědět
Profilova fotka
ja sem se merila bez
Odpovědět
ja som sa merala v podprde, lebo tam to aj pisal cinanko, ze sa mas merat so spodnym pradlom, najlepsie priamo svadobnym
Odpovědět
Profilova fotka
mně zimolau na tenhle dotaz odepsal, že se mám změřit tak, jak chci být pak na svatbě, takže s prádlem nebo bez.
Odpovědět
ja som sa merala v spodnom pradel,ale dala som si taku podrpsenku bez vypchavok. baby ja tomu nechapem teraz posielali tie moje saty z kosic do bratislavy. tie moje saty precestuju asi cely svet :)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, citam, ze niektore pisete, ze sa Vam "cinania" neozyvaju-neodpisuju. Teraz tam maju dake "Cinske holiday", to len aby ste sa nebali, ze sa uz neozvu. ;-)
Odpovědět
caute baby, ja tiez premyslam nad kupou siat od asapbay, oplati sa? pordate mi pls.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?