Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
misi jááá :-D:-D me teda pise furt.. ale na saty uz cekam 4mesice..
Odpovědět
konvalilinka: to by mě šlak trefil, kdyby mi je ukradli :-) ale arti se mi vůbec neozývá, takže teď nevím na čem jsem :-( alkapinka: ještě pořád je nemáš? ty bláho...
Odpovědět
Miši: tak u mě šlo jen o plesovky. Takže mě to zamrzelo, ale zas až tak nic hrozného se nestalo. Jen aby přišly ty penízky
Odpovědět
Profilova fotka
misicka ne nemam.. kdybych je mela hned bych se tu pochlubila.. a za 13dní jedu na 5tý mesic.. a kazdy se mi tu smal ze tak brzo 8-( ... jeste ze tak..
Odpovědět
Profilova fotka
alki:to je fakt děs,na to se nedá nic říct,5měsíců čekat na svatební šaty,když mají být max za 1měsíc hotový, fakt obdivuju Tě,já už bych si tam pro ně fakt snad zajela,nebo požadovala vrácení peněz včetně šatů,šatičky pěkně zadarmiko :-D
Odpovědět
tak zatím máš relativně taky čas :-) ale chápu, že když nemůžeš dokupovat ostatní doplňky, brzdí tě to. a asapíci mají teď nějaký svátky, nebo co?
Odpovědět
Alkapinko, tak snad budou stát za to. Jen mě napadá, jestli sis podobné zkoušela? Nemyslím to nijak zle, jen střihově by to podle mě nemusela být dobrá volba. Ale to je názor jedné z mnoha
Odpovědět
Profilova fotka
bries ze si pro ne pojedu mam v planu v dubnu...:-D ne fakt uz to neni ani vtipny..proste az tam ted po tech jeho debilnich oslavach bude, tak mu napisu at mi pisne naprosto presne v jakym je to stavu a co tam chybi a dám mu ultimátum, aby do dne toho a toho je odeslal i kdyby treba nebyly do vysitý ze si to tu dovysiju sama-to uz umim... 8-( nejhoris je ze na nej nemam zadny páky.. fakt.. on udela miliony satu a jen u me jediny na cely zemekouly ma takovej kiks..:-( misicka jj maji novej rok.. teda mely ho v nedely.. ted pry nemakaji(teda jak kdo) a snad od pondelka uz tam zase budou... no na nejaky mam čas jim ale uprimne seru..tohle si oni mysli taky a me pak prijdou saty den pred svatbou ne??? proc sem je asi obejdnavala tka brzo? ptz jsem se chtela vyhnout tomu presu co tam ted na jare bude, a taky uz jsem je chtela mit doma pekne v klidu.. a presne.. potrebuju k tomu doplnky..hlavne manzovo oblek.. jak mam spesl barvu -tak ted sme na mrtvym bode..a jestli mi ten oblek pro nej mezitim prodaj tak me klepne!!!
Odpovědět
Profilova fotka
konvalinka.. 8-( jop zkousela zase tak blondata nejsem..vlastne si nechavam presivat skoro kopii jednich co jsem si je tu zkousela.. i proto ta zluta..
Odpovědět
Alkapinko: Já tě nechtěla urazit, jen jsem napsala svůj názor
Odpovědět
Profilova fotka
v pohode:) a koukni do nevesty xl atd.. ono je zrovna zajimave ze vetsinou tem "tlustým" tahle slehajda nejlip jde:-) a ne zadnej pytel:-)) nejsem nastvana na tebe..ale jsem zas nastratovana na tu situaci..
Odpovědět
Holky chtela jsem se zeptat proc u nekterych satu na ebay je cena a u nekterych si mas vybrat sama kolik za ne das?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojte kočky, môžete mi niektorá poslať do ip mail na zimolau318? lebo na ebay som pozerala jeho album a ja by som chcela ine, ktore som našla na nete. dakujem za každú radu.
Odpovědět
:-N tak me kdyz neprijdou do 15 brezna... tak uz mam vyhlidlou super nahradu skoro ty samy i v my velikosti... Juhuuu ja toho myho nastavajiciho zeru... x-) nevdam se prece kuli satum.. Ale v pondeli jim zavolam nebudu si snema porad dopisovat, ze nemaj platbu, kdyz sem si nechala poslat potvrzeni platby v bance na taiwanu a platbu tam maj od 5.2
Odpovědět
Profilova fotka
jak to tu ctu tak se zacinam bat abych na moje saty necekala stejne jako alkapinka a jine tady :-N me je zacali sit koncem ledna a bylo mi receno ze maximalne v polovine dubna bych je mohla mit :-| ,tak snad se dockam,protoze uz premyslim kde pak budu schanet na posledni chvily jine 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
no babule, ja zháňam spoločenské, a chcem si ich teraz objednat, ako dlho tam majú tie sviatky? týždeň, dva? mne to celkom ani nevadí, že by to trvalo dlhšie, ide len o to, že šaty sú celkom dosť vyšívané, tak by som chcela, že by to aspoň trochu zodpovedalo obrázku ten zimolau vraj robi celkom pekne šaty, tak snáď to vyjde :-) :-) :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
kocky ja ked som si objednavala saty u luckshopa tak usitie aj s dorucenim tval necely mesiac. asi zalezi ako je dany predajca vytazeny neviem. Ja som rada,ze uz saty visia v skryni.Dnes sme boli v polsku v nakupnom centre v novom saczi a tam sme kupili drahemu oblek,koselu,manzetove gombiky, ja som si kupila bizuteriu podprsenky znacky triumpf za taku canu 2 ako u nas zaplatim za 1 :)
Odpovědět
Profilova fotka
koukám ze u asapa je to běh na dlouhou trať. Máte někdo zkušenost se zimolau318 - jak to u něj vypadá s dodrzením termínu. Já si chtěla šatky objednat přes arti ale ta prý objednává u asapa :-| Anglicky neumím jinak bych si to zařídila sama. :-(
Odpovědět
Ahoj holky, jak to čtu, začínám být solidně nabroušená... No nic, čekám do poloviny března na šaty - což bude 3 měsíce od zaplacení a pak to začnu rázně řešit. Nepřeju jim, aby se toho dočkali... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
gaerys ty si kupovala saty na mieru usite?nie nahodou cez lucielu?lebo ja nad tym uvazujem, ale bojim sa...
Odpovědět
Profilova fotka
Kamarádce přišly včera dvoje šaty a oboje jsou nádherné x-) už se nemůžu dočkat svých!
Odpovědět
evuu84 : ja som objednavala cez ebay cez predajcu luckshop . Ono ak ma predajca dobre referencie,tak je podla mna velka sanca,ze budu dobre usite, teraz si viem predstavit,ze by som si v poho keby sa mi pacili objednala kludne aj zlozitejsie satk :) je to trochu risk, ale podla mna vacsinou stoji za to:)
Odpovědět
Profilova fotka
čaute baby, máte niektorá mailovú adresu na zimolau318? mohli by ste mi to hodiť do IP? chcem od neho objednať šaty, ale iné ako má na ebay, tak by som mu poslala obrázok a uvidím, čo mi napíše. vopred vrelá vďaka
Odpovědět
Profilova fotka
baby prosim vas nesil nejakej nejaky cinancek satky ako mam tie posledne v mojom albumiku, nechce sa mi ich na sr poziciavat za 400ecok a rada by som ich videla aj usite od nejako cinanceka alebo nejakeho lacnejsieho ebayaka ;-) Budem vam moooc vdacna
Odpovědět
Baby, prosim o velku pomoc, padli mi saty a potrebujem si dat surne usit...la sposa leganes...viete mi hodit mail na niekoho, kto by to zvladol? diky moc...svadba 24.4.2010
Odpovědět
Profilova fotka
trinitywhite: určitě ti šaty někdo ušije, ale svatbu máš už za 2 měsíce a to bych neriskovala, bála bych se že nestihnou přijít
Odpovědět
trinity - myslím že to bohužel už nestihneš, nechci tě ale od toho odrazovat ale myslím že je to dost risk jak píše pellullinka...
Odpovědět
Profilova fotka
trinity; mozna by to i stihmly, ale bude stacit malinky zadrhel na celnici, nebo Ti budou trosku delsi a budes potrebovat je doupravit svadlenou a to asi fakt nedas, Ja bych to neriskla.
Odpovědět
Profilova fotka
trinity: holky maji pravdu ja mam uplne jednoduche saty a jejich usiti ma trvat max.2mesice.A nebo se pozeptej jestli by se nedali usit u vas za slusnou cenu.Zilina je velka tam by ti o mohli udelat a nebo potom jeste Sv. Martin,ale spis u vas ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?