Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Ahoj holky, do alba na picasa jsem dala pro srovnání předlohy mých šatů a hotové výsledky. Nečekala jsem moc od šatů z Číny, ale výsledek předčil mnohonásobně má očekávání. Krátké šaty mě navíc vyšly na neuvěřitelných 100 dolarů včetně doručení kurýrem až do domu a byly ušité i odeslané za 3 týdny!!! Kdo chcete kontakt, napište zprávu. http://picasaweb.google.com/hradecka/...
Odpovědět
Profilova fotka
já nechápu jak můžou ti číňani mít webové stránky s originál názvy a fotkami a pak šijou za 2000,- napodobeniny, není to trochu jako adidas a 4 proužky?
Odpovědět
Nemáte někdo zkušenost s Anne Bridal? Líbí se mi od nich šaty a samozřejmě mám lehké obavy, když tady čtu, jak taky někdo s šaty od Číňanů dopadl.
Odpovědět
Pro upřesnění stránky Anne Bridal jsou wedding-dress-gown
Odpovědět
Profilova fotka
tak ted se mi doneslo že prý asap má doručovací termín 30dní -že to tam má napsaný.. nevíte jak to je? já počítám s 6- 8týdny...
Odpovědět
alkapinka ved si pozri jeho stranku a ked si kliknes na nejake saty,tak tam mas napisane v tej ruzovej tabulke,ze kolko dni ma na vyrobenie siat(working time) a kolko na dorucenie(shipping time) ;-) Ked maju obdobie,ze nie je "sezona" tak je to aj rychlejsie- do 30 dni aj s dorucenim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to já mam prave objednaný saty u nej, ale podle fotky..takze to u nej nenajdu-delala jsem zmeny takze je jasny ze to bude na dýl, jen me to zajima, ptz jedna holcina uz je bude do 30ti dni mit a me to prisel hroznej fofr... :-D to je fakt strasna rychlovka... ale to je super teda:-) to by mohly dorazit driv :.-) dekujuu
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, kdo by mi prosím pomohl s objednáním šatek u asapa? ve čtvrtek jdu ještě zkoušet a v pátek bych je chtěla objednat.... sííííím.
Odpovědět
Profilova fotka
mas to v IP ;-)
Odpovědět
Moje saty uz poslali :-) som zvedava ako dopadli :-p Neviete niekto ako mam najst na Dhl moju zasielku?Lebo sa mi akosi nedari :-(
Odpovědět
Profilova fotka
a máš číslo? tam by meli mít nejaky chlíveček na zadání cisla zásilky a to by ti melo ukazat kde co a jak:-) teda aspon doufam
Odpovědět
cislo mi poslali a ze si mam pozriet na dhl,ale tam to zadavam do hociktoreho policka a nic :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
http://www.dhl.cz/publish/cz/cz.high.... -tam vlevo? a nebo http://www.dhl.cz/publish/cz/cz/eship... ??
Odpovědět
Diky uz mam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se přidávám do klubu nevěst s eBayovskými šatkami :-D Nejdřív jsem měla problém s jedním prodejcem, u kterého jsem šatky objednala, zaplatila a po dvou týdnech přestal komunikovat. Požádala jsem proto Paypal o vrácení penízků a vrátili mi je v plné výši. Pak jsem se dívala na alibaba.com a s jednou prodejkyní jsem se domluvila, že mi šatky ušije dle fotky (ty původní, které jsem chtěla). Vyšli mně i s poštovným 110 USD, ale nejneuvěřitelnější byl čas sodání - fotku a své míry jsem posílala čtvrtek a šatky jsem měla dom následující pátek - takže ušití na mírui zaslání za 7 dní....ale to jsem asi výjimka a většinou to trvá dýl. Jinak šatky jsou náááádherné, sedí mi skvěle a odpovídají obrázku. Takže u mně negativní i pozitivní zkušenost, šatky předlohu i originál mám v albume.
Odpovědět
Profilova fotka
nelia kdepak jsou?:-) me to zajima:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jéé ty se mi taky libily..a sedi ti? mas nejakou fotku jak je mas na sobe?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Na sobě je vyfotím, až mi dojde krinolína, zatím se mi pletou pod nohy :-N Sedí hezky, vzadu mají sněrovačku, pouze skrátím ramínka.
Odpovědět
hudson - šatky vypadají pěkně i ta výšivka :-) jen mě není naprosto jasný proč když je na obrázku jasně vidět že ta vrchní sukně je z více vrstev tylu tak oni tam na ty saty vždycky udělají jen jednu :-S
Odpovědět
Profilova fotka
kata267 - já se nad tím nejdřív taky pozastavila - ale na orázku zezadu je vidět, že je to opravdu jen jedna vrstva saténu, pak vrstva tylu a pak přišitý ty pentličky, které vytvářejí dojem vícenásobné vrstvy tylu.
Odpovědět
hudson - no jo asi mas pravdu taky sem na to pořádně koukla ... tak možná tam není víc vrstev ale je to jen víc nařasený tak to působí že je tam toho víc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hudson, tak to je perfetní a ten čas mě teda dostal! :-) můžeš napsat, kdo ti to ušil, případně prosím o kontakt do IP ;-) moc děkuju, taky zvažuju, že už bych ty míry poslala, ale říkám si, že stejně do Vánoc už nedorazí - že by nakonec jo??? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lucique - tak máš všechno info v IP ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, mě se to tady nechce nikde hledat, můžete mi prosím ještě říct, kolik stojí poštovný? Resp. když je na netu napsáno, že šaty jsou za 89 liber, tak na kolik pak vyjdou ve finále?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, nemate niekto prosim skusenost s tymto predajcom? princessdresses (pripona je webs.com). Jedna sa takisto o sprostredkovanie usitia na dialku, dle zaslanych mier. diky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mavo> to zalezi, nekteri to maji zcasti zapocitane, nekteri ne. Proste pokracuj jako bys je chtela koupit a dostan se na finalni cenu.
Odpovědět
Ahojte , ako dlho Vam drzali saty na colnici?Moje su uz od piatka na colnici v KE a este stale nic,akurat mi volali, z Dhl,ze potrebuju splnomocnenie,aby ma mohli zastupovat v colnom konani :-( uz som z toho nervozna :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Nel neboj ak im oskenujes to splnomocnenie do troch prac dni to mas doma :-D
Odpovědět
uz sa stalo vcera :-) Diky za info ;-) tak mozem cakat dalej...to su nervy :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Babyyyy potrebujem pomooc s prepocitanim mier na inch ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( asapbay mi ich usije len tie miery ;-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?