Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
ju, fotečku, fotečku! 8-)
Odpovědět
musim zmensit fotky a dam ich na chvilu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vidím zatím jednu, ale vypadají úplně jako originál! :-) super x-)
Odpovědět
Profilova fotka
fnuk..to je ta moje zlutá.. tka ted jsem zvedava co mi prijde:-(
Odpovědět
Profilova fotka
hm, tak ty jsou fakt luxusní, aspon z toho,co jde vidět, tak se teda Číňánci předvedli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty sou tak kráásnýýý x-)
Odpovědět
je tam par fotiek,nie su velmi kvalitne,lebo som sa vacsinou fotila sama,takze treba to brat s rezervou ;-) a hlavne nie su dobre zasnurovane a su este vykrcene, ked sa pozehlia bude to zase o niecom inom ;-) Takze ked to zrekapitulujem som spokojna nadmieru a nelutujem vobec,su lahucke a sedia super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jeeeeeeeeeeee jsou krasne :-) uplne super :-D :-D :-D budes krasna nevesta ;-)
Odpovědět
dakujem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nadhera:)
Odpovědět
Profilova fotka
sú naozaj velmi pekne, pekne vypracovane aj ti super sedia..
Odpovědět
nellina - nádherné šaty, opravdu povedené :-)
Odpovědět
Článek se načítá
paráda nelina
Odpovědět
Profilova fotka
nellina23: jeéé ty jsou krásné:-)))
Odpovědět
alkapinka: a kdy mají příjít ty tvoje vysněné? jsem moc zvědavá, jaké budou, protože ten korzet, co sis vybrala se mi mooc líbí taky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
misicka - jo to bych taky ráda vedela :-| dneska je to 5týdnů co je tam maji a kdyz jsem rikala ty holcine jestli jim nenapise aspon aby mi napsaly ze treba v lednu.. takhle vubec nevim co a jak, tak mi napsala ze mu pisem tak casto ze tam na ni nejspis budou uz alergický..tak jsme radsi nepsaly..at je neprovokujeme.. takze vuubec netusim, ale muj odhad je cca 14-15leden..:-l fakt?? tka to je super:-) ja ho asi hodinu pred obednáním zmenila a vůbec toho nelituju :-):-) taky jsem zvedavá jak ho pořeší .. mam docela prsa tak aby to korzet"unesl" ...
Odpovědět
alkapinka: já si objednám dnes, přávě mi přišly penízky :-) mě se právě ten tvar korzetu líbí moc, zdobený ho chci jinak, ale ten tvar je parádní! mám taky docela prsa - 70D, tak doufám, že v tom budem kočky! :-) doufám, že se pochlubíš fotečkama, až ti šatky dorazí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to každopádně:-) teda jestli v tom budu vypadat krásně:-):-) ale určitě je sem pověsim až dorazi.. ježiš už aby to bylo.. už je to hrozná doba a pořád nic :-/ všechny to mely tak rychle... jim závidim- jeste takový krásný...
Odpovědět
to jo, taky jsem koukala, poslední dobou ty výtvory od asapa fakt překvapují, myslím, že se dost zlepšili, což mě těšííí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja myslím že jsou dobrý už dlouho, ten odkaz co tu někde pořád koluje je z doby asi cca 1996 co si pamatuju, tak je jisty ze jestli porad funguje i kvalita a povedenost satu se evidentne zlepsila..spis uz bych neverila tomu ze se mu nepovedou a poslou hadr... ale ty saty nelli jsou faaakt naadherny.. a i ta spodnicka k tomu sedí
Odpovědět
podle mě je na každém, na co má a nemá finanční prostředky, nepotřebuju mít na jeden den půjčené šaty, které jsou od nějakého renomovaného návrháře za 15 tisíc na jeden den, když můžu mít za půlku svoje vlastní, originální :-) a tady ty fámy o nekvalitním šití podle mě rožšiřují hlavně ty, které si šaty úšít nenechají a rovnou to odsoudí :-/
Odpovědět
Profilova fotka
jéé to tady vypisuju a ono mi to zmizi... chjo..takze ve zkratce: rikam ze bych tomu verila ale takovym tem prodejcum na ebay a spol.. kdyz mas nekoho jako asap kdo je tak "provarenej" a vysledky jsou evidentni tak na co mit strach..taky kuli tomu sjem do toho sla.. ne kuli penezum(i kdyz nerikam ze mi to neni jedno)ale spis kuli tomu ze jsem byla vsude nespokojena, nic se mi nelibilo, a nebo mi nebylo, tak proc nemit saty v kterych nebudu nastrelená a budou podle mýho... :-) :-)
Odpovědět
alkapinko, nemyslím si, že by byli číńani alergičtí, že se na něco často ptáš, oni na to totiž ani nemají povahu... já je otravuju docela často a jejich reakce je vždycky: je to tak OK? omlouváme se, že máme zpoždění atd... jsou strašně zdvořilí, uctiví... spíš jestli to není lenost té holčiny ;-) (to jen tak na okraj)
Odpovědět
no.... mne bolo tiez trapne,ja som im pisala skoro kazdy druhy den pre malickosti,ale vzdy mi odpisali,mozno im to aj liezlo na nervy,ale sme ich zakaznici a ked o nas nechcu prist tak musia odpovedat no nie?! ;-)
Odpovědět
Já s číňany hodne komunikuju i v práci a u nich je normálka, že od nich dostanu třeba dva, tři mejly každý den... takže oni to možná vidí trochu jinak než my :-)
Odpovědět
Profilova fotka
neli,ty šaty jsou fakt bombastický a čučím,jak Ti perfektně sedí!!
Odpovědět
Diky :-) No ja som bola tiez prekvapena,ze mi tak dobre sadli,lebo som ratala s tym,ze s nimi bude treba nieco robit... lebo som sa merala sama ;-)Musim vymysliet pripnutie vlecky a este vyzehlit a bude dobre,len rozmyslam ci ich vyprat,alebo nie,nie zeby smrdeli,alebo boli spinave to nie....ale predsa,fakt neviem ci sa pustit do prania :-p
Odpovědět
Profilova fotka
nu,většina holek,kterým přišly,tak je praly,přecejen pořádně ještě prokouknou a budou krásně vonět :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nelli: saticky od asapa se nemusis bat vyprat, pred svatbou jsem je vyprala ve vane v tekutem prasku a jen v ruce vyzdimala a pak nechala vykapat, prokoukli a hlavne voneli... no ale co me prekvapilo ze po svatbe bez uhony prezili prani v pracce a to normalne s praskovym Arielem... dala jsem je tam na rucni prani ale protoze jsem je vytahla a byli porad jak cune,preci jen na svatbe jsem dostali zabrat .-)tak jsem si rikala no co stejne je nechci prodavat ale nechci je davat do skrine spinave tak to risknu na normalni program a na 50st. a normal zdimanil...jediny koralek neupadl a vypadaji skvostne, takze se prani neboj .-))
Odpovědět
Profilova fotka
jo a jeste jednou ti musim saty pochvalit, nemuzu se na ne vynadivat :-) jsou uzasne ... vetsinou se me libili jen ciste bile saty ale ty tvoje jsou opravdu nadherne... je me jasne ze vam ted vsem budu zavidet nove a nove saticky a to ze vas ten Den teprve ceka :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?