Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
bože co to je..to je snad v každým tématu tyhle hlasování...:-(
Odpovědět
Profilova fotka
alkapinka: asi jo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, tak idem sa s vami podelit o skusenosti;oP Uz som tu spominala, ze som si nasla saty na e-bay. Cinanko vystupoval pod mailom tianjiang.jixiang@yahoo.com.cn. Vsetko vyzeralo super..velmi dobra cena...chlapik mily, ustretovy, pre zaciatok mi napisal zopar dakovnych mailov, samozrejme s primomenutim platby;o) Kedze som nemala zriadeni paypal, tak som cakala kym sa to zaplati cez kamosa. Nastastie;o) Poslanie slubil za smiesnych 20 dolarov aj na SVK, do 4 tyzdnov.. Prvy zadrhel bol v tom ked som chcela poslat fotku materialu v ivory...dva dni cakania.. Dalsie dva dni som cakala na odpoved ci robia aj zavoje a spodnicky.. Uz uz som bola natesena ked som dostala fotku latky a prislub, ze to bude kompltne vyzerat presne ako na obrazku...ze uz usil veeela takychto siat. A to mi asi nemal napisat kedze som samozrejme dufala, ze ma aspon jednu fotografiu, pri tom mnozstve co usil..aaa, ja uz niesom male decko, aby mi niekto po troch dnoch odpisal, ze bohuzial nema ziadne obrazky lebo sa mu pokazil pocitac..ale, ze mi dokoncene pre poslanim odfoti a posle...Ale to by mi bolo po zaplateni uz tak akurat na dve veci;o) No neviem, mozno by sa fakt podobali, mozno by bolo vsetko oki...Ale kedze par rokov kazdodenne makam za kompom minimalne 10 hodin a v zivote mi neodisiel komp tak, aby nenavratne odisiel disk aj so svojim obsahom... Tak som slusne podakovala, ze neprosim, ze nebudem kupovat macku vo vreci a ze tak mu treba..ked si v cine take pocitace poskladali,tak nech take maju...Nastastie nic nebolo zaplatene... a vo vypredaji v jednom presovskom salone som prisla za 190 ojro k nadhernym La Sposam;o).. Drzim tapy vsetkym co ste si objednali satky;o)
Odpovědět
Profilova fotka
No pekna skusenost... Ale dobre, ze si od toho radsej odstupila :-) Ukazes nam svoje saticky? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, uprimne, bála jsem se co ti prijde... ptz ta cena byla milá ale podezdrela.. já to mam od asapa, je proverenej, má nekolik fotek takze vim do ceho jdu.. uz jsouobjednaný tak čekám a těším se... nu a jak vypadaji ty tvoje vysnené ?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
dam do albumu fotecky..niesu upne vysnene..ale su takym kompromisom.. a priatelovi sa pacili...dneska ich baby v salone este mali dat vycistit...takze ked ich budem mat v rukach...
Odpovědět
Profilova fotka
ved vlastne si ich mozete pozriet na nete..La Sposa, Minerva
Odpovědět
Profilova fotka
ty sou hezkýý, vzdyt to je skoro to samý jako tamty:-) aspon mas jistotu jak vypadaji a to je super:-) a za tu cenu je to taky super:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, oni sa podobaju na tie san patricky co som chcela... maju za rovanku sumu aj vysnivane la sposa marsella, ale su bohuzial sneho- biele a biela mi fakt nepristane;o(
Odpovědět
Profilova fotka
ty co si si koupila jsou snehove bilý ?? (promin jsem uplne z druhy strany republiky a slovensky uz skoro nerozumim) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kaci, tie co si si nakoniec kupila su mozno este krajsie :) ja chcem tiez la sposy, uvazovala som aj nad usitim v cine ale bojim sa, urcite nebudu take nadherne ako original... ale pri skusani mi najlepsie sedeli dvoje z kolekcie 2010 tak to vo vypredaji asi tazko najdem ;)
Odpovědět
kacicqa mohla by si mi do posty napisat ako sa volal ten salon v presove? Dik moc
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
na landy pribudla sekcia pronovias
Odpovědět
Profilova fotka
alkapinka , nie nie..su kremove, teda ivory ked slovenskej "kremovej" nerozumiesh ;oP
Odpovědět
Profilova fotka
jj rozumim, ale nerozumela jsem jestli je to kremova ba naopak neni krémova:-) :-) tak to je fájn ne?:-) ivory je hezounka. ja se jen bojim jak asap pochopi tu moji máslove žlutou :-D v čb tzv. teplá šampaň :-)
Odpovědět
Profilova fotka
alkapinka mne predtym, este ked bol cinan aktualny, poslal tiez ten isty vzorkovnik co ma aj asap..a napisal, ze z inych svadobne ani nesiju... taq neboj, urcie to bde len niektora z nich;o)
Odpovědět
Profilova fotka
jj šijou, ještě maji barevný vzorník, kde jsou všechny barvičky- zelená, modrá atd, byla tam i podobná těm mým -ta "žlutá" tak uvidím no:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte spolunevěsty :-) Nemáte některá zkušenost s prodejcem na eBay se jménem zimolau318 ? Kromě andypraha ;-) Za příspěvky předem děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a jaký má hodnocení ? má nejaké reálné fotky?
Odpovědět
Tak nevím, jestli těch odstínů bílé a smetanové není zbytečně moc. :-| Zbytečně se pak všechno komplikuje a taky pro každého může být třeba ta máslová žlutá úplně jiný odstín. Obzvlášť, když se šaty objednávají z netu a tu barvu člověk nevidí na vlastní oči. (Každý monitor vykresluje barvy trochu jinak, takže to určitě ani podle nějakého vzorníku na fotce nejde určit přesně. :-( )
Odpovědět
Profilova fotka
Na eBay má 100%. Andypraha je se svýma velmi spokojená, prý jsou srovnatelné s těmi v salonech. Nabídl mi ušít moje vysněné Roble (Pronovias) za 150 USD vč. poštovného :-)
Odpovědět
Profilova fotka
michasia: nu ja mu pro jistotu poslala si 5obrázku na kterých byly ty žluté šaty, jak fotky tak modelovský šaty, tak doufejme že to pochopi, snad neni zas blbej, nevadilo by mi kdyby to byla ivory nebo zlatá, ale ta zlutá je prost enáádherná a chtela ybch ji moc.. no hlavne né bilou- ale tak uvidime:-):-)už se tesim jak malá holka. lucique: nuu, je to hold risk, tohle jmeno slysim poprvý, ale tak jestli uz je nekdo snim spokojený koho znáš, tak to musis zvázit sama to riziko:-) já do toho sla.. sice tam kde je to hoodne overený, tak uvidime
Odpovědět
Profilova fotka
pre tie baby ktoré nevedia po anglicky a chceli by kopie sv. siat na mieru za rovnaké peniaze ako z cíny skúste zadat do vyhladavaca saty na mieru / saty na míru niektore firmy maju aj foto siat v skutočnosti
Odpovědět
Profilova fotka
alkapinko, hodila jsem do svého alba příprav fotky, co mi Číňan poslal jako reference (srovnání originálních fotek s šaty, co podle nich ušil) - docela povedené, co? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jdu se na to kouknout:-):-)dekuju
Odpovědět
Profilova fotka
wauuu, tak to je luxus . je mi jasny ze to jsou nejvydařenější práce, ale teda..klobouk dolu..a ty prvnííí x-) ty jsouuu, ty jsou uplne nadherný- bože do tech jsem se zamilovala-ale do tech od asapa - ne originálu :-) :-) jeste ze nejsem hubená..:-) ptz by me to mrzelo, takhel vim ze já bych je mit nemohla:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Myslíš, že až tak..? ;-) Ostatní prodejci to přece šijou podobně, nebo jsem fakt kápla na šikovnou dílnu a navíc za velmi slušný peníz? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a co to je za cinana?? jsem myslela ze asap :-N no myslim ze od usitých uz neocekávej více...
Odpovědět
Profilova fotka
To je ten zimolau318 viz http://shop.ebay.com/zimolau318/m.htm... (nevím teda, jestli mi tu ten odkaz nesmáznou)
Odpovědět
Profilova fotka
tAK o tom jsem jeste neslysela:-) thyjo ale ten sije dobre
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?