Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Spyro, moc krasne saticky, moc ti slusely. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Arti moc děkuji už se těším na večer :-)
Odpovědět
Ahoj holky, mám šaty od ebridal a jsem úplně maximálně spokojená! Nechala jsem si je šít podle obrázku v barvě ivory, komunikace s obchodem byla výborná, hned mi udělali kalkulaci, zaplatila jsem zálohu 80 dolarů, oni je měli do měsíce ušité, tak jsem doplatila zbytek a do týdne tu byly! Padnou jako ulité, prostě nádhera. Jen je nechám někde vyčistit a vyžehlit, kde to dělají? Máte nějaké tipy? Asi si pod ně ještě pořídím nějakou spodničku, ale jinak můžu vřele doporučit, kdybyste chtěla některá pomoct s objednávkou, napište mi zprávu.
Odpovědět
Profilova fotka
Arti: Můžu se taky přidat k prosbě o link na tvé albičko, děkujiii ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Arti: Tiež by som ťa chcela poprosiť o ten link na album s šatočkami. Mooooc pekne ďakujem. Asi ti zas narobíme roboty. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Arti: jestli jsi z nas uz nezesidevela, muzu taky poprosim o link na tve album prosim ? :-N
Odpovědět
velners: Jestli jsi z Prahy, tak jsem se tento týden ptala v OC Eden, tam je čistí do druhého dne, cena kolem 500 Kč. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
spyro: krasne foto, vsetko dobre prajem :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
spyro: fakt super. ;-)
Odpovědět
spyro: Nádhera ;-) Moc, moc gratuluju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
spyro: super, mám radost, jinak nemáš za co :) sem ráda, že se povedly a svatba taky x-) holky, já samozřejmě nestihla to poslání toho odkazu a pak to vypustila.. |-| už mám v mobilu upozornění na večer, tak pak pošlu |-| omlouvám se :-.
Odpovědět
Ahoj holky, už mám doma upravené šaty od Aprilbridal. Konečně se do nich vlezu, ale dneska mě ségra zkoušela šněrovat a nějak nám to nejde - vzadu se šněrovačka krabatí, nestahují se jen 2 protilehlá očka, ale i očka pod sebou...A pak mi taky korzet padá dolů - jakože se po chvíli nošení začne skládat k pasu...Myslíte že je to málo vyztuženým korzetem a nebo je na to nějaký fígl v zavazování???
Odpovědět
Článek se načítá
ahojte skoromanželky ;-) predávam dvoje krásne šaty na prezlečenie, ani raz neboli použité. Arti dosvečí že sú krásne, viď Arti? :-D jedny sú kupované v Anglii majú na sebe číslo 3-4 :-( podľa mňa je to niečo ako 36-38... su vhodné na menšie prsia... tak do košíčkov B- majú všitú podprsenku, ale zakryjú bruško :-D kúpil mi ich pred pár rokmi bývalý a moje prsia do nich nedám ]-( a barva svetlozelena druhé šaty sú šité- nemajú vysačky, ale neboli nikdy použité a dokonca ani vyprané. Nesadla veľkosť :-( ale šikovná krajčírka by ich dokázala upraviť, no ja som to potrebovala rýchlo a tak som si kúpila nové na ukrajine :-D možno aj tie predám :-N sú zelenomodré.. taká zvláštna farba, ale krásna... pridám k nim aj šálu z rovnakej látky zdarma a tiež kúsok látky z ktorej šikovná krajčírka ušije kravatu nebo malú kabelku ;-) fotky o chvilku vložím do galerky, na fotkách ich mám trochu stiahnute lebo sú mi veľké a chcela som aby vynikol strih šiat.. veľkosť asi 40... pre pražandy možnosť vyskúšať v letňanoch u mňa doma
Odpovědět
Profilova fotka
tak sem holky updatovala album o šaty co mmi holky poslaly, jen poprosím ty, co svatbu už měly, jestli bby mi nemohly nějaký poslat, když mi je ještě neposílaly, abych to mohla tam přidat. kdo chtěl a znám ho, tak sem mu link poslala, nebo co sem našla že mi psal do vzkazů, omlouvám se na koho sem zapomněla nebo přehlídla, dál neposílám ho každýmu, nemíním kolovat někde po netu v nabídkách salonu anebo na aukru, že jsou to realný šaty jaký si nechali šít a podobně. Už se to tu bohužel stalo, takže nickům s málo příspěvkama a podobně, co je tady neznám z diskuze ho neposílám. Je to i ochrana holek, ne jen mě.Tak díky že to pochopíte. Ten kdo si fakt chce objednávat z ebay šaty a podobně, není problém ale jen tak na kukandu, bohužel. jinak romi, ty šaty jsou oboje nádherné, dej je do bazaru to je nejlepší :-)
Odpovědět
Ahoj holky tak už mám taky po svatbě.Šatičky od asapa jsem měla až do konce.Byly velice příjemné,lehké.Všem se moc líbily.V albu mám jen pár foteček,později přihodím víc.
Odpovědět
Profilova fotka
rendl: gratulujem a vsetko dobre :-)
Odpovědět
Jů holky já vám tka všem závidím.....všehny jste byly nádherné nevěstinky...už se těším,až budu mít svoje taky ušité(časem ještě mám čas) a že s epovedou jako ty vaše x-)
Odpovědět
Tak co holky, neporadíte mi s mým výše popsaným problémem? :-(
Odpovědět
salomme, řekla bych, že je to málo vyztužené. Já jsem si šila svatební šaty sama, tak vím, že když jsem je zkoušela zavazovat nevyztužené, krabatily se na zádech. Pak jsem dala dvě kostice na zadní žvy, které jsem měla asi uprostřed lopatek a další dvě kostice asi centimetr na každou stranu šněrovačky. Pak už šněrovačka krásně držela tvar. Kostice lze koupit v galantérce, prodávají se na metry a lze je přišít i v ruce ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Tak uz mam taky po svatbe... v satech od Asapa x-) Arti dekuju moc, fotky dodam az je budu mit vsechny, at mam z ceho vybrat, zatim mam jen tech par v albu "na ochutnavku" :D Saticky byly super, mela jsem je az do noci, pak zacali byt jak mucholapka na vselijakou havet na zahrade, tak jsem je sundala... ono preci jen v ty nasi divocine, kde jsme slavili... se normalne chodi v gumovkach a teplakach :-D Korzet se mi taky trochu krabatil... ani ne tak u zavazovani, jako spis na bocich a pod prsama, ale nic moc viditelnyho... i tak vypadaly skvele, kazdy je chvalil :D A kdyby znali jejich cenu, koukali by s vykulenyma ocima asi jeste vic :D
Odpovědět
;-) Ahoj. já si šila večerní šaty a co mě první napadlo, tak to taky bylo zjistit, jestli tam vůbec nějaký kostice sou
Odpovědět
ty problémy co popisujete jsou málo vyztuženým korzetem. Já si nechávám šít jednoduché šaty bez korzetu. Ale probíraly jsme se švedlenou rozdíl mezi šaty z Číny a těmi co jsou šité u nás... A rozdíl je teda opravdu veliký - měla jsem možnost to porovnat na vlastní oči... Ale zas když vezmu kvalita versus cena, tak to není až tak špatné no.
Odpovědět
ja bych rekla ze v tech origos satech ktery maji tvrdy korzety sou i nejaky tvrdy latky nebo co to je a je to po cele plose toho korzetu nasity nebo je to jen kosticema? fakt nevim...kazdopadne je to poznat kterej korzet je pevnej a tvarujici a kterej ne...
Odpovědět
Jojo, byla jsem na poradě se švadlenou a bude to tím málo vyztuženým korzetem, jsou tam jen 2 výztuže a to velmi tenké ve předu . Takže slíbila, že mi našije ještě 2 výztuže dozadu podél šněrovačky a upraví zip, protože je tam našitý klasický, jako u riflí, tak nad tím se zhrozila a řekla, že mi tam našije krytý. Už ty šaty začínají vypadat trochu k světu, ale je fakt, že kdybych je nenechala upravovat (velikost, výztuže, šněrovačka), asi by to taková sláva nebyla. Snad to všechno dobře dopadně, a pak už je mi to putna :) Cenově i s těma úpravama pořád ještě vyjdou pod 10 000, což je slušná cena, půjčovné bylo v této výši a myslím, že takovéhle by mi tu nikdo za ty peníze neušil.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak mne prisli vcera satky od asapa pre kamaratku a musim povedat, ze som sklamana aj z kvality siat aj s komunikaciou a aj s dorucenim, takze z mojej skusenosti su aj iny lepsi vyrobcovia
Odpovědět
A dáš aj nejaké foto. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky...tak se taky pridavam s prosbou.. vyhlídla jsem si naprosto dokonale saty a jiné nechci... jsou ale veeelmi slozité a moje postava neni zrovna souměrná, taky jsem tlustčí a potřebuju aby me korzet vytvaroval, jak tu pisete ze asap ma meke korzety..byla jsem zááásadne proti sití, ale vim ze tyto saty nikde neseženu a chci si je nechat ušít z obrázku, myslíte že by to zvládly? mam je v albu2 uplne na konec--ty cerno bilé (cernou ale nechci)
Odpovědět
alkapinka - tak osobne bych to toho vubec nesla sou opravdu extravagantni a od asapa se mi libi jen 2styly satu ktery asi sije nejcasteji tak mu jdou perfektne ;-) ale takovyho vyraznyho modelu bych se dost bala :-( a jeho korzet te podle me (co tu vidivam na fotkach) prilis nevytvaruje bohuzel, ale zase na druhou stranu neni to zadna zavratna suma tak to muzes zkusit mozna budes mile prekvapena a nebo se pak pokusis ty saty prodat kdyz se ti nebude libit vysledek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kata267: díky za názor osobně jsem si to taky myslela...ale ted je vyreseno .-) Volal mi kamarád který zjistil ze hledám svadlenu/nebo nekoho kdo mi ty saty dá dohromady/ a rekl ze má známou návrharku svateních satu která vyhrává soutěže, takže krize je zažehnána- budu to mit od ní- je to uplně čerstvá informace:-) Snad to taky zvládne :-)
Odpovědět
no tak at se satky povedou :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?