Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
kata267 Dekuju- práve ze z toho mam hrůůzu, já takovej iniciátor proti šití... no uvidíme..každopádně hotový budou buď az leden unor- taky podle toho jak mi půjde hubnutí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
grizly66 hodim sem predlohu a skutocnost na porovnanie
Odpovědět
Profilova fotka
tak foto je tam
Odpovědět
Profilova fotka
kotatkoz: gratulujem. vyzerali ste super.. fotecky su suepr :-) :-) :-)
Odpovědět
No fakt, nie je to nič moc, ale vyskúšať to dať na nevestu + spodnička, môže to ukázať ok. ;-)
Odpovědět
co to je ten asap?
Odpovědět
Profilova fotka
a staci tam jednokruhova spodnicka?
Odpovědět
Treba poskúšať, ale asi aj áno. artisuke: asap - to sú číňanci, čo šijú svadobné a spoločenské šatky - viac na landybridal.com
Odpovědět
Holky, tak tady čtu vaše stížnosti na asapa... Já jsem si šaty nechávala dělat u EBRIDAL a jsem maximálně spokojená. Okamžitá odpověď, udělali je přesně podle mého přání - pár fotek jim stačilo, ramínka dokonce i odepínací jako na původních šatech od Reem Acra, aniž bych jim to říkala a padnou mi přesně jako ulité! Měřila mě ségra a vše je přesně jak má být - měřím přes 180cm, takže jsem chtěla extra dlouhé, to nebyl problém, takže i v podpatcích mi jsou až na zem. Fotky můžete vidět v albu. Navíc korzet je perfektně řešený, že mi dělá prsa, ani pod něj nemusím mít podprsenku. Můžu jen doporučit. Byly tady do měsíce přes kurýra, ani nesmrděly, nebyly nijak poničené, prostě za tu cenu úplná bomba, kterou jsem nečekala. Kdo byste chtěl nějak poradit a nebo objednat a neumíte anglicky, dejte vědět...
Odpovědět
velners: myslíš stránky ebridal.com.au? Koukala jsem se na ně a nikde jsem nepostřehla, že by se šaty daly objednat
Odpovědět
ahoj, po delší době jsem nahlédla do diskuze a překvapují mě stížnosti na asapa. Jsem ráda, že jsem dala na radu Arti a objednala si šaty včas:-) Jenom se trochu děsím, protože jsem asapa všem v okolí doporučovala... Jinak můžu přidat i zkušenosti s praním šatů. Já měla domluveno, že je prodám do salonu, kde mi půjčovali spodničku nevyčištěné. Tam mi ale řekli, že tak hrozně špinavé šaty ještě neviděli ]-( (a to byla jen ucouraná vlečka) a že se to určtiě nevyperou (údajně s tím mají bohaté zkušenosti, chudáci nevěsty, co si tam půjčí šaty...). Tak jsem je dala do pračky a samozřejmě se vypraly. Vůbec nic se nestalo. Prala jsem je naruby a na jemný program, ždímala na 500 otáček, tak se toho nemusíte bát ;-) Jen mě to utvrdilo, že není nad vlastní šaty. Nebála jsem se v nich při focení sednout do trávy, užívala jsem si tanec bez obavy, že mi na ně někdo šlápne, prostě pohoda:-)
Odpovědět
lilinka28: ne, má taky obchod na e-bay normálně dej vyhledat ebridal store, tak ti to tam najde. Ale nevím, jestli tam mají, že udělají jakékoliv šaty, prostě jsem mu napsala a poslala fotky a obratem mi odpověděli, že ano a že budou stát 150 dolarů :) Tak jsem po nich skočila :) Ty svoje jsem si vyhlídla totiž už před 4 lety v americkém časopise a ty původní od designérky Reem Acra stojí kolem 8000 dolarů... to bych za ně v životě nedala :-D Povedly se moc, jestli chceš, můžu jim za tebe napsat e-mail, s angličtinou nemám problém (beru si Amíka :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj tak s tím praním můžu potvrdit také jsem je dala na rub na 40 a bylo jsou krásně bílé ted bych je chtěla prodat ale nevím jestli se mi to podaří
Odpovědět
ratatooy: určitě se ti to podaří:-) Měla jsi krásné šaty. Teď je myslím na prodej dost mrtvá sezona, v zimě to ale bude lepší, až budou nevěsty hledat šaty na příští rok ;-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Vista: Je to aj o riskovaní, ale zasa ušetríš neskutočné peniažky a potom tie šatky môžeš ešte predať. ;-)
Odpovědět
velners: teď už jsem to našla, díky moc . Zatím jen tak sonduju, kde bych mohla pořídit krásné šaty za rozumnou cenu. Anglicky se celkem domluvim, ale byla bych ti moc vděčná za případné rady, když bych se rozhodla pořídit si šaty přes tenhle server. Přeju Ti, aby se svatební den vydařil a šatičky sklidily velký úspěch.
Odpovědět
holky tak jsem videla u kamaradky saticky ze stranek we we we lightinthebox tecka com a teda super. nechapala jsem ze za ne dala asi 200 dolaru i s postovnym a mela je doma za 3 tydny, ale nadhera. opravdu ted premyslim o satech odtamtud, zkuste mrknout. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mam toho uz strasne moc probrouzdanyho pres net, vcetne cinskych wholesale serveru a mam z toho hlavu kolem... nejradsi bych si udelala vylet do ciny :-D a vratila se se satama :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nevestinka:jedu s tebou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
supr, treba dostaneme slevu :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no vzhledem k tomu, že já budu brát svatební pro mě, pak na převlečenípro mě, dvoje pro družičky a jedny pro svedkyni tak určitě :-D závidím nevěstám třeba z arabských zemí, kde mají svatbu několi dnů a na každý den jiné šaty :-D
Odpovědět
Ahojte nevestičky, ja mám tiež šaty cez net od perimart a musím si pochváliť, boli neskutočné a teraz sú na predja, tak keby má niekto záujem kuk môj album.
Odpovědět
Profilova fotka
lenocka, pekne saticky si mala, peridress mam taky zkouknuty... kazdopadne ty jsi uzulinka, takze dakujem, ale saticky by mi nebyly... :-.
Odpovědět
ahojte:) som tu nová, takže čo sa týka asap a ebay, nemám stým žiadne skúsenosti:( preto Vás chcem poprosiť o pomoc. netýka sa to svadobných šiať, ale obleku pre môjho drahého. na peridress bodka com, sme našli oblek presne podla našich predstáv. Viem , že taký je ťažšie dostať. Chceli by sme risknúť a objednať ho, ale neviem vôbec ako. Nemám ani paypal. dakujem Vám za akúkoľvek radu. ;-)
Odpovědět
Ahojte, neviete mi poradit asi v akej cenovej relacii sa pobybuju spolocenske saty objednane cez ebay. Mali by byt kratke ale s cipkovymi rukavmi.
Odpovědět
Profilova fotka
veronicka: tak hoď obrázek záleží na tom taky jak jsou zdobené a tak ;-) jinak holky ty obchody mají z 99% i prodej na ebay, tam začínají všichni z těhle čínských dílen, takže raději si to vždy zkontrolovat na ebay jaký mají feedback, hezky udělaný stránky nejsou všechno ;-) jinak do číny jedu s váma, já bych tam ovšem raději fotila než koukala na svatební šaty :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sanmon: jak ti vůbec pokračují přípravy? :-)
Odpovědět
Musím napsat svou zkušenost s čištěním šatů. Vzhledem k tomu, že jsem alergik a už v půjčovnách jsem měla velký problém, rozhodla jsem se šaty objednat u asapu. I když byly nové, nechala jsem je vyčistit, protože kdo ví kde se válely během šití, přeci jen je budu mít pak celý den na holém těle. V OC Eden v rychločistírně mi je vyčistili za 400 Kč, paní si dala i velkou práci se žehlením. Šaty jsou teď o milión procent krásnější. Září bělostí a čistotou a já se je nebojím vzít na sebe. :-)
Odpovědět
arti..no mam dva fotografy haha no a jinak tak pomalu polehoucku, saty jeste posunuju vubec se mi nechce zkouset ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?