Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Holky tak me se to uz krati :-) dlouho jsem sve satky nevidela... musim tam jen presit knoflicek... doufam ze mi budou kdyz jsem je od toho co prisly nemela na sobe :-D
Odpovědět
selmice - uz se tesim na tvoje svatebni fotky, mas tady jedny z nejvyraznejsich satu ;-)
Odpovědět
:-) no drzte palce at vyjde pocasi :-) doufam ze me spodem pujde aspon nejaky chladny vzdousek a bude to vetrat :-)
Odpovědět
Držím palce,nech Ti vyjde všetko ako si želáš. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
prave som zistila, ze obleciem svoje zlte spolocenske saty, co sme s Arti objednavali s prvou varkou a boli mi male :-D takze som schudla!!! jupiiiii... :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
kovka2: gratulujeeeeem :-), tie žlté sú vydarené, takže je to super!
Odpovědět
kovka: tak to gratuluju, paráda! ;-) Já mám taky dobrou zprávičku, skorotchýně mi opravila bolérko, povolila mi rukávy a na koncích udělala rozparky, tak je to teď úplně super a jsem strašně moc spokojená :-)
Odpovědět
kovka: Ty žluté jsou opravdu moc krásné, moc ti sluší, nádhera, takové by se mi taky líbily. Kdybys je pak náhodou chtěla prodat, měla abych zájem ;-)
Odpovědět
kovka: vyzeráš v nich super. ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kovka: no vidiš, tak to mám radost, tak to budeš uplně nej x-) sasina: ještě že ty švadlenky máme okolo viď? :))
Odpovědět
artichoke: JJ, ani jsem si nemyslela, že budu mít tak šikovnou tchýni :-) Včera jsem se bavila s mamkou a ta mi říkala: Ještě že ti ta slečna ty šaty tak pěkně zařídila, takhle pěkné šaty bys určitě jinak nesehnala. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Arti, mohla bys mi prosim take poslat link s albem do IP? Chtela bych si ho prohlednout, hledam inspiraci na sve svatebni saty. Dekuji. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
kovka2: co mas predsvadobny stres, ked chudnes?:-) nakoniec by si zapla este aj tie prve svadobne od aspapa ;-) Zlte saticky su fakt krasne.
Odpovědět
Profilova fotka
baby dakujem za pochvaly, aj ja som rada, ze ich obleciem :-) este k nim musim zohnat nejake topanky Drahy je aj trochu nestastny, on chce stale tie mini :-D :-D :-D :-D ale som mu povedala, ze si ich kvoli nemu dam ked uz bude moc teplo :-D sasina: urcite ich budem po svadbe predavat, len sa obavam, ze ty sa v nich utopis, ked vidim tvoje foto, tak ty si chuducka oproti mne ;-) errykah: stresy este nie su, ale myslim, ze zacnu :-D :-D nahodila som vazne chudnutie, kazdy den na plavarni :-D :-D :-D :-D dufam, ze este nejake to 1-2 kilecka zhodim ;-)
Odpovědět
kovka: Možná zlaté nebo stříbrné botky, nevidím moc jasně, jakou máš na těch šatkách ozdobu.
Odpovědět
Artichoke: Ahoj Arti, mohla bys mi prosim taky poslat link s albem do IP? jako všechny tady, hledam inspiraci na svatebni saty :-). Díky.
Odpovědět
Profilova fotka
Arti, tiež poprosím link na albumček so svadobnými šatkami. Mám predstavu, ale rada sa pokochám. :-D Dúfam, že si vyberiem. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
aj ja poprosim link :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sasina: tiez ma napadli nejake zlate, dik za radu ;-) vcera to bolo: "... uz len 22 dni, prosim nezabudni, cas sa krati..." :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
kovka. Skorotchýně mi předělává šaty na převlečení, to jsem zvědavá, jak si s tím poradí :-( Bolérko ke svatebním šatům zvládla na 1* :-)
Odpovědět
Ahoj holky, můžete mi některá poslat odkaz na toho nebo tu asap? Nebo kde se dají tyto šaty sehnat a za kolik? Díííky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
iva: www.landybridal.com
Odpovědět
adelka89: Děkuji ti mockrát, dobrá vílo :-)
Odpovědět
Artichoke: Ahoj Artichoke, mohla by si mi prosim tiez poslat link s albumom do IP? Dakujem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Artichoke: Ahoj Artichoke, mohla by si mi prosim také poslat link s albumem do IP? Dekuji moc moc moc
Odpovědět
Ahojky holky neprocházela jsem teda celou diskusi, ale jaká je stránka asapbay? Vůbec nevím jak to funguje.
Odpovědět
Profilova fotka
raffaelo: adresu máš o pár příspěvků výše nad tvým co se alba týče pošlu večer když na to nezapomenu ;-)
Odpovědět
arti: myslíš to landybridal.com?
Odpovědět
Profilova fotka
Artichoke: ahoj Artichoke, budu moc rada, kdyz posles link i me. Hledam inspiraci na saty jako většina nevěst. Jakou máš zkušenost ty osobne se saty od asapbay? Objednavala jsi si nejake? Dekuji ahoj.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak uz mam i ja po svatbe a saty od Asapa mely obrovsky uspech! Kazdy je chvalil a obdivoval a poklony jsem sklidila i od hoteloveho personalu a fotografa! :-) Pred svatbou jsem si je vyprala, aby prokoukly a byly navonene, a nechala si je v salonu nazehlit (to byl rozdil !!). Vydrzela jsem v nich az do ctyr hodin rano, kdy me z nich unaveny manzel vysnerovaval.. :-) Byly krasne lehoucke, s vleckou jsem litala cely den, jen na tanec mi ji holky pripnuly a pak az v noci :-) No proste spokojenost velika, opravdu jsem si je uzila do syta a citila se v nich cely den i noc primo bozsky! x-) Jeste jednou bych rada podekovala Artince, bez ni bych sve saticky nemela! Arti, dekuju moc, jsi poklad! :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?