Menu Forum

Svatební cesta - Dominikánská republika. Poraďte!

5. srp 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Region Chomutov
 my byli v Bayahibe a bylo to nádherné. Není to takové veliké jako Punta Cana, spíš klidnější, takže nemáš několikakilometrovou pláž jen hotelů, ale dojdeš i na úplně odlehlou pláž v pohodě. Odtud jsou blízko výlety na Isla Catalina a Isla Saona - oba dva stojí za to.
Městem Boca Chica jsme projížděli a nelíbilo se nám tam, pláž už nebyla taková a šlo vidět na nákladní přístav.
31. črc 2009 ve 14:52  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miskamaj
Registrovala se 17. července 2008 na mojasvadba.sk. Přidala 38 příspěvků. Má 2 přátele. Region Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
miskamaj
Registrovala se 17. července 2008 na mojasvadba.sk. Přidala 38 příspěvků. Má 2 přátele. Region Bratislava.
 kocky, prosim, ako to je s plazovymi barmi v dominikanskej? Je tam standardom, ze pri sluzbe all inclusive maju hotely bary aj na plazi?
11. srp 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
Registrovala se 15. července 2007 na beremese.cz. Přidala 5541 příspěvků. Má 19 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
Registrovala se 15. července 2007 na beremese.cz. Přidala 5541 příspěvků. Má 19 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj holky,
přemýšlíme kam na dovču. Kvůli práci můžeme letět nejdříve od 10.10., takže jsem se rozhodli pro Dubaj. Jenže teď jsem našli německé cestovky, a tam 14-21 dní v DR vyjde stejně jako týden v Dubaji. Takže jsme to přehodnotili, že se pokusíme vzít si v prosinci volno a pojedeme na 3 týdnny přes vánoce do DR. Jenže co muž zjišťoval, tak prý na plážích (nehledě na hotel) je plno domorodců, co nabízí suvenýry, atd. a jsou otravní. O víkendech prý do hotelu a k bazénu, na pláž pouští domorodce, aby si taky "užili". Určitě se pokusím přečíst aspoň část vaší diskuze, ale tohle mě tedy opravdu zaskočilo. emoticon
23. srp 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
  • Svatba byla 28. června 2008
    V Kladenské zámecké zahradě, Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
 blani nesetkala jsem se s domorodci a už vůbec ne otravnými jsou moc milý emoticon
ani do hotelu je vůbec nepouštěli emoticon emoticon to je pro mě novinka emoticon emoticon
23. srp 2009 ve 13:17  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
23. srp 2009 ve 14:31 • vista
fotoportrét
fotoportrét
katka0209 (35 r.)
Registrovala se 19. února 2008 na mojasvadba.sk. Přidala 513 příspěvků a 2 alba. Region Bratislava.
  • Svatba byla 12. července 2008
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
katka0209 (35 r.)
Registrovala se 19. února 2008 na mojasvadba.sk. Přidala 513 příspěvků a 2 alba. Region Bratislava.
  • Svatba byla 12. července 2008
    Slovensko
 blanka...v nasom hoteli mali povolene domaci predavat len 2x do tyzdna a tiez vo vyhradenych hodinach. Boli trochu doterni, ale musis vediet ako na nich emoticon a hlavne cenu treba zjednat aj o 60-70% nizsie emoticon Mali vyhradene len urcite miesta v hoteli kde mohli predavat. K bazenom ani na plaz pristup vobec nemali. Ziadne nebezpecenstvo Ti nehrozilo a bolo dobre ze tam chodili, predavali zaujimave veci a suveniry a ovela lacnejsie ako v hotelovych obchodoch emoticon Vsetci predavajuci sa museli riadait pravidlami hotela, inak by ich odtial vykazali, co samozrejme nemohli riskovat, pretoze by tak dosli o zarobok, na ktory su uplne odkazani. Takze pohoda emoticon
23. srp 2009 ve 14:53  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Holky dík za odpovědi, si tam klasicky vysvleču horní díl plavek a budu mít klid, všichni hrůzou utečou emoticon
23. srp 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tonny
Registrovala se 27. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 97 příspěvků. Má 20 přátel. Region Ostrava.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
tonny
Registrovala se 27. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 97 příspěvků. Má 20 přátel. Region Ostrava.
  • Neví, kdy bude svatba
 Blani a už máš něco vybraného?
23. srp 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Nemám, protože to bude asi problém dostat dovču emoticon Zítra hned muž podává žádost o dovolenou od 6.12 do 4.1. (už to vidím, jak mu ji dají emoticon ) a já letím za mým šéfem (budu skromnější 6.12-23.12.) emoticon Pak budeme čekat, jak to dopadne a teprve potom vybírat přesně. Jsme zadali termín, cenu, počet dnů, atd. a vyjelo nám asi 800 nabídek. takže teď fakt nemáme sílu se tím prokousávat emoticon A ještě před rezervací musím zjistit, jak je to se stronem zájezdu, zkusím někde zajistit pojištění storna, protože jestli to budeme kupovat už třeba teď, tak nikdy nevíte, co bude za 2-3 měsíce. emoticon
23. srp 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tonny
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
tonny
  • Neví, kdy bude svatba
 No, já bych taky už vybírala, ale pořád máme ještě starosti se svatbou, takže to nechávám až po ní. Rádi bychom taky přes Vánoce, protože máme také problémy s dovolenou, ale my bychom jeli jen tak na 14 dnů.
23. srp 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 my taky původně chtěli přes vánoce a Silvestra, ale hodně cestovek to má třeba i o polovinu dražší v tuto dobu emoticon Ale jen přes ty vánoce to měli docela ok. A když jsem zjistitli ty ceny, tedy rozdíly podle délky pobytu, tak to není tak hrozné, ona ta letenka je drahá, a pak každý den navíc není zas tak moc. Určitě budeme rádi i za 14 dní, ale jestli bude 21 dražší třeba o 5000,-, a bude dovča, tak není co řešit. Nojsem zvědavá, jak to prohjde v práci. Tak vám i nám držím palce, ať to klapne emoticon
23. srp 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tonny
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
tonny
  • Neví, kdy bude svatba
 jj, třeba se tam potkáme emoticon
23. srp 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Tak už mám nahlášenou dovolenou od 7. do 28.12. emoticon Muž si o ní musí žádat složitěji, takže zatím čekáme na vyjádření nejvyšších míst. Ale dnes jsem si v centru vyzvedla katalog CK Neckermann, paní mi všechno ochortně vysvětlila, jak to s těma německýma cestovkama funguje, pojištění proti stornu taky není problém, tak mám radost emoticon
25. srp 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Tak a je to doma! Dovča schválena u mě i muže, teď hledám dobrého průvodce po DR. Všude si kupuju průvodce od Ikaru, ale ty DR nemají. Tak jsem koukala, měli 2 velké, ale bylo tam jen pár čb mizerných obrázků a samý text nepřehledně. emoticon Tak jsem zatím koupila tento, ale ráda bych něco většího... http://www.mapcentrum.cz/produkt/dominikanska-republika-ottuv-pruvodce-12330905/
28. srp 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
samiria
Registrovala se 24. srpna 2007 na mojasvadba.sk. Přidala 3 příspěvky. Region Prievidza.
  • Neví, kdy bude svatba
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
samiria
Registrovala se 24. srpna 2007 na mojasvadba.sk. Přidala 3 příspěvky. Region Prievidza.
  • Neví, kdy bude svatba
    Slovensko
 emoticon ahojte,Ja sa chystam do dominikanskej rep. teraz v novembri je to hotel occidental grand flamenco-punta cana.Mate niekto skuseností s týmto hotelom?
28. srp 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Samiria - My vybíráme ubytování (na jakoukoliv dovču) přes tripadvisor.com
http://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g147293-d247957-Reviews-Occidental_Grand_Flamenco_Punta_Cana-Punta_Cana_Dominican_Republic.html emoticon Hodnocený je tam jako 55. z 94 hotelů v oblasti, takže žádný luxus, ale je tam spousta horších emoticon
Mám dotaz, opalovali jste se normálně nahoře bez? V tom průvodci jsem totiž četla, jak jsou chlapi otravní (no, když na mě nebudou šahat, tak nějaké narážky jsou mi jedno, stejně nebudu nikomu rozumnět emoticon), ale prý opalování a koupání nahoře bez berou jako flirt emoticon Jaké máte zkušenosti s tímto? (i v druhém průvodci, který jsem si v knihkupetcví jen prohlídla, na toto upozorňovali emoticon ) A ještě píšou klasiku... s krátkou sukní do kostelů nepouští , myslíte že bude stačit nějaký delší šátek místo sukně? A byli jste některá v ZOO a botanické Santo Domingo?
28. srp 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vladka81
Registrovala se 30. října 2007 na mojasvadba.sk. Přidala 241 příspěvků a 2 alba.
fotoportrét
fotoportrét
vladka81
Registrovala se 30. října 2007 na mojasvadba.sk. Přidala 241 příspěvků a 2 alba.
 Skustewww.1800hotels.ie.,y sme si vybrali z tadeto, boli smeod 13.02.09 na 8 dni,v Tropical Luperon BEach Resort, je to blizko Puerto Platy. UZASNE emoticon
29. srp 2009 ve 03:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
usmejsa
Registrovala se 26. ledna 2008 na mojasvadba.sk. Přidala 242 příspěvků a 3 alba. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 27. září 2008
fotoportrét
fotoportrét
usmejsa
Registrovala se 26. ledna 2008 na mojasvadba.sk. Přidala 242 příspěvků a 3 alba. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 27. září 2008
 punta cana je krasa a cayo levantado, o tom ani nehovorim. krasa
29. srp 2009 ve 14:09  •  Svatba byla v září 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Nemáte někdo zkušenost s tímto hotelem nebo oblastí okolo?
http://airstop.cz/zajezdy/dominikanska-republika/punta-cana/bayahibe-1/oasis-canoa-beach-ho-2/?from=01.12.2009&to=31.12.2009&airport=PRGxVIE&daysMin=21&daysMax=21&food=6&stars=4&hotel=oasis+canoa&ref=1823934 emoticon
29. srp 2009 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 nebo tento: http://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g147290-d150887-Reviews-BlueBay_Villas_Doradas-Puerto_Plata_Dominican_Republic.html ? Ale mám obavu, protože tento je na severu u Atlantiku, aby mi tam nebyla zima, do vody, která má třeba "jen" 24st. nevlezu emoticon Ale zas je mnohem lépe hodnocený a vyšlo by nás to o 10.t levnější.. emoticon
29. srp 2009 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
 ahoj holky,
měla bych dotazy ohledně DR, protože o ní uvažujeme jako o svatební cestě, i když je to ještě daleko. aspoň chci zvážit naše reálné možnosti, zda vůbec přichází v úvahu, že bychom tam vyrazili.

prosím, zda byste mi mohly zodpovědět moje otázky. týkají se i možnozsti jet z Německa, odkud je to levnější.
tady jsou, díky

na kolik vás to komplet vyšlo?
kolik jsou další výdaje kromě ceny, která je uvedena u cestovek? já sleduju Airstop. hledali jste někdo tam?
kam přesně jste jeli?
co byste doporučili?
na jakých jste tam byli výletech a na kolik vyšly tyto?
kolik peněz si vzít s sebou?
za co jste dál utráceli?
jak jste se dostali do Německa, odkud jste letěli a kolik hodin trvala cesta na dané letiště?
jak dlouho jste si dopředu dovču zajišťovali?
šlo o last-minute?
ve kterém měsíci jste tam byli a který měsíc doporučujete?
co byste jiného popř. doporučili (rady, tip).
1. zář 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 blani já se nahoře bez opalovala a žádný problém emoticon emoticon emoticon

leni vyšlo nás to na 58 tis.14dní emoticon
další výdaje žádné nebyli.....airstop má konečné ceny emoticon
jeli jsme do Bayhaibe pod Punta Canou romantické místo hotel Viva Dominicus Beach....
doporučuji toto místo hodně palem a taková romantika punta cana už je taková moderní emoticon
výlety půjčili jsme si skůtra objeli jeskyně po okolí a město La Romana...pak Saona ostrov a Safari
výlety vyšli na 6 tis.
měli jsme sebou asi 10 tis.ale dost jsme přivezli není tam za co utrácet jen za výlety a dárky...
do německa nás vezli kamarádi autem letěli jsme z Dráždan a cesta trvala necelé 2 hodky dali jsme jim 1tis.kč na benzín a přijeli i pro nás....
letěli jsme v říjnu a zajistili to v červenci nešlo o last minute...
byli jsme v říjnu a počasí hezké každý den sprchlo ale hned bylo zase hezky emoticon
nejlepší je letět leden únor březen ale to jsou ceny o dost vysoké emoticon
takže ybch se nebála a letěla znovu v období hurikánů emoticon emoticon
doporučuji NĚMECKOU ck UŠETŘENO 60 tis.kč emoticon
6. zář 2009 ve 13:49  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Mury a víš o někom, kdo byl v Puerto Plata? ty ceny jsou tam nižší než do Punta Cana.
ale teď vidím ty nižší ceny od Airstop hlavně z Frankfurtu, což je hrozně daleko. my bychom tam jeli z Prahy. buď sami busem či vlakem, nebo by nás tam někdo hodil, pokud by byl ochotný.
my asi budeme vybírat svatebku jako last-minute.

mně se ta DR líbí, protože jsem viděla tady od vás dost fotek, ráda bych exotiku, přeci jen pak už to bude problém - bydlení, děti, takže penízky půjdou jinam. takže pak se dostaneme třeba až děti odrostou.
ráda bych někam, kde je krásně, kde budu odpočívat na pláži, ale kde bude i možnost hezkých výletů.

moc díky za info.
6. zář 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 leni mě se puerto plata nelíbí..viděla jsem fotky i z této oblasti ale to není ta pravá exotika pro mě emoticon
vím že někdo na to může mít názor jiný ale mě se to moře tam nelíbilo není to takový ten ráj....
a myslím že je to dost rozbouřené a studenější ale nevím zda si to nepletu emoticon

DR je nádherná ale existují i jiná místa třeba Mexiko Srí lanka ta mě také láká emoticon určo je exotika dobrý tip na svatebku protože na tu se prostě nezapomene emoticon emoticon emoticon emoticon
6. zář 2009 ve 14:41  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 mury, Srí Lanka mě láká hodně, ale tam bych jela spíš vyloženě cestovat.
máš pravdu, takový ten ráj na zemi bych chtěla zažít, takže bude spíš pokukovat po Punta Cana. ve stejné oblasti byly i jirinka a pipiii, ze?
mag, evax, okka, sfojap a horejsi byly uplne na stejnem miste?
snad mi sem holky taky napisou. diky.
6. zář 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 my všichni byli ve stejném hotelu emoticon emoticon emoticon

kromě Kačky a Lenky ty byli jinde emoticon
6. zář 2009 ve 14:51  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miskamaj
fotoportrét
fotoportrét
miskamaj
 kocky, tie, ktore ste v DR boli, napiste sem nazov hotela v ktorom ste boli (samozrejme, len ak ste boli spokojne), velmi tym pomozete nielen mne pri vybere emoticon
7. zář 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petka55555 (32 r.)
Registrovala se 12. ledna 2008 na mojasvadba.sk. Přidala 45 příspěvků.
  • Svatba byla 8. srpna 2008
fotoportrét
fotoportrét
petka55555 (32 r.)
Registrovala se 12. ledna 2008 na mojasvadba.sk. Přidala 45 příspěvků.
  • Svatba byla 8. srpna 2008
 miskamaj
my sme boli Grand Paradise Bavaro a boli sme max. spokojni...
8. zář 2009 ve 22:38  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
samiria
  • Neví, kdy bude svatba
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
samiria
  • Neví, kdy bude svatba
    Slovensko
 kočky,bol z vas niekto v hotely--- Occidental grand flamenco-punta cana...? emoticon
13. zář 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
anjelik33
Registrovala se 20. července 2007 na mojasvadba.sk. Přidala 54 příspěvků a 2 alba. Má 10 přátel. Slanec, Region Košice.
  • Svatba byla 22. srpna 2009
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
anjelik33
Registrovala se 20. července 2007 na mojasvadba.sk. Přidala 54 příspěvků a 2 alba. Má 10 přátel. Slanec, Region Košice.
  • Svatba byla 22. srpna 2009
    Slovensko
 ahojte. Mam jednu otazku ci vam netrebalo viza do USA ked ste isli do dominikanskej republiky. dakujem
16. zář 2009 v 16:12  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš