Svatební cesta - Dominikánská republika. Poraďte!

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, zakládám téma už přímo na Dominikánu - našla jsem pouze tipy kam na svatební cestu apod. a takové rady už nepotřebuji, proto zakládám nové. Máme 5* hotel, all inclusiv, Punta Cana, 21 nocí, říjen-listopad. A chtěla bych se zeptat: - jaká všechna očkování? Žloutenka, co dál??? - kam na výlety,kromě hlavního města? Chtěli bychom aspoň pět výletů... - s kým a jak na výlety? S CK nebo s domorodci...??? - měli jste i nějaký léky proti střevním problémům? My než jsme jeli na Djerbu, začli jsme něco brát a brali celou dobu pobytu a vše bylo OK. Nevím, jestli je něco podobného nutného i sem... - další zajímavé tipy - varování před... ??? - jsou ochotni komunikovat v angličtině? - co s sebou vzít - co by nás nemuselo napadnout ;-) - jak se tam pohybují ceny různých suvenýrů a blbůstek, jinými slovy kolik peněz, když jídlo máme a výlety do toho nepočítám ;-) to je asi vše, předem všem moc děkuji za rady. Už se tam strašně moc těšíme a chtěla bych toho vědět co nejvíc, abych si to tam pak mohla co nej nej užít a nemyslet na to, že jsem zapomněla tohle očkování, ... ;-) x-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jiřinko jak 2 v 1 :-o a co jinak jak se cítíš?nějaké změny? :-N Míšo odepsala jsem ti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem ti take odepsala:)
Odpovědět
Profilova fotka
já už ted také :-D :-D škoda že jste nebyli v termínku jako my :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ale no taaak , ja ti pak pomuzu vozit kocarek:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo a vyzkoušeli jste všecky restaurace? a co je to za zvířátko ze saony jak tam leží jako mrtvé :-( no za týden jste toho stihli opravdu mocinky moc myslíš že ta Saona bude stejná jako s vámi?i to Safari?
Odpovědět
Profilova fotka
2 v 1 jako že na té Saoně byli na dvou místech. Murynko, ty jsi to stejně vychytala, to ti závidím :-) Tak příště si to vyměníme a já budu chytat inspiraci od vás. Nakonec jsem to a celkem nás na tom místě bude celkem sedm :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Markétko, víš co je nejhorší, najednou nějak hodně jim, jako bych se tím už omlouvala. A nějaký změny opravdu cítím, teda jestli si to jen nevymýšlím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
7?jak to? jiřinka,evička,kalex,Míša,Mag,murynka-já :-D jo už vím Pája se kterou se tam sejdu x-) ale takhle vychytat jsem to opravdu v plánu neměla ;-) zase nebudu překvapená to místo znám na 100 procent když jsem viděla asi 5 tis.fotek :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tamto byla mrtva morska krysa:-D, nevyzkouseli jsme jednu Bambu( asijska) Ten program by mel byt urcite stejny:)
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, to nás je, viď :-D Markétko, určitě to máte dobrý, vyberete to nejlepší a co se vám nejvíce líbí. Když si to vemeš, tak každá máme nakonec jiné fotky a vždycky najdeš něco zajímavého ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to tedy jo :-) 7 holčinek na stejným místečku x-) papinkáš ju?to já ted baštím také nějak hodně ale přikládám to k vysazení HA x-) pobolívá mě podbřišek občas tam píchne..ale tak zvláštně nikdy mě tak břicho před MS nebolelo,ale neříkám že jsem těhu jen je to prostě jiné..ale to budou ty hormony 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
No uvidíš :-D Ráno mě vždycky strašně bolí hlava, ale špatně mi není, to je nějaký pomatený :-D Podbřišek mě také bolí, ale spíš jen chvilkově, pak zase nic. Jdu do postýlky, ráno mám strašný probémy stávat a o víkend zase nic moc nedospím :-( Papa a dobrou noc
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
holčiny dobrou noc já se loučím jdu do hajan :-) zítra tu dopoledne určo budu do práce jdu na 12,tak doufám že tu někdo bude :-S myslete na mě ju?a nenechte mě tu samotinkou |-| x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja na tebe myslim:D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
mag: urcite si muzes cokoliv zkopirovat ;-) ..jsem toi zapomnela odepsat:/
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, konečně jsme zase měla čas zasednou k PC; u nás finišujou přípravy na svatbu :-) mury - dneska nám přišli vouchery, jsou docela rychlý, včera odpoledne volat, jak si to předáme a dneska ráno to tu bylo x-) pipiii - jdu kouknout na další fotky z DR ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, konečně už mi jde net zase doma, jsem happy :-D Akorát vy jste už všechny šly asi do hajan, co.. :-( Pipiii: prohlídla jsem všechny fotky, taky jste se teda činili, uf :-) Hrozně vám to sluší, fotky bomba a představ si, na co jsem přišla!!!! Jak jste focený s Kalex na té Saoně, to poslední místo s tou kládou na pláži, tak to je to místo, kde jsme byli s Italem!!!! A to říkal, že tam jezdí jen on!!! :-D Ale je to tam božské, co, já z toho byla vydřená.. cestou zpět nás taky vzal do těch mangrovových porostů a i do té vesničky s těma krámkama.. Dá se říct, že úplně stejný výlet a to se Antonio kasal, jak to tak dělá jen on, to mě chlapec teď trošku zklamal. Jiřinko: ta moje kámoška dnes byla na ultrazvuku, tak tomu už bije srdíčko a to na běžné prohlídce nic nepotvrdili, že by byla těhu. No já čekám na ovulku a holt se do toho taky pustíme.. ale nebudem to hrotit, uvidíme, co z toho a kdy bude :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tady nikdo není?? :-( :-( :-( Evi to znám,kasá se každý jen aby ten zájezd prodal :-D koukám že to bude stejný jako v Egyptě a všude jinde |-| mě hlavně láká ta cena za ty výlety :-) za oba pro oba 280 dlarů to je paráda x-) já bych to měla dostat ted o víkend normálně ale při tom vysazení HA to může být i za týden ]-( v půlce příštího týdne udělám test 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-( :-( ;-( ;-( ;-( kde jste????? =-) |-|
Odpovědět
Profilova fotka
http://airstop.cz/last-minute/dominik... na 14dní z franfurktu 20 800 :-) já se picnu milé dámy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, já jsem v práci, tak moc nemůžu ;-) Koukala jsem na ten odkaz, vypadá to také moc krásně, ale je to na severu v Puerta Plata, to jediný je asi o přemýšlení. A jak to máš s cenou na váš termín, klesá to, nebo je to stejné? Tak ti budu držet palečky, ať to vyjde, jak si přeješ. Já měla hroznou výhodu, že po vysazení jsem měla cyklus stále stejný. Jinak zatím u mě stále nic :-N
Odpovědět
Profilova fotka
http://airstop.cz/last-minute/dominik... tady je ten náš ale je to hotel ne bungalov :-) je tam i z Dráždan ale jen na 10 dní a pak ten náš z Lipska ale cena o moc dolů nešla,ale bungalov je možná dražší a ten tam už na ten náš termín není takže jsme udělali moc dobře x-) proč Puerta Plata?nebrat ju?? :-o no vidíš jak dlouho jsi po té vyvolávačce??
Odpovědět
Profilova fotka
Dostala jsem jí v pondělí a píšou do týdne, tak ještě čekám. Četla jsem, že Puerto Plata je živější letovisko a nejsou tak hezké pláže, ale nevím. Koukala jsem na obrázky a nechytli mě jako pravý karibik ;-) Já bych tam asi nejela, to spíš tu Samanu.
Odpovědět
Profilova fotka
a testík jsi si ještě nějaký dělala?? ;-) jo samana ta je krásnáááá :-N
Odpovědět
Profilova fotka
dělala v pondělí a úterý a už celkem dost jasné. Teď už asi jen budu čekat na to další pondělí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jiřinko ty se tak máš :-N x-) první mamina..1 jsi byla v tomto hotelu a první otěhotníš :-D kdo tam byl po tobě?evička?a já?budu jako poslední :-( no jestli to nedostaneš do tohohle pondělka co bude je to jasný!!!!!!! 8-) moc Vám to přeji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tady pořád nikdo není??a já za chvíli letím do práce ]-( tam se asi vůbec nenapojím... ;-( a večer se budu muset věnovat manžílkovi :-) a o víkendu tady také nikdo nebude ch jooooo :-( tak si užijte víkend děvčátka
Odpovědět
Profilova fotka
Mury, my byli také na té samé pláži, ale nabyli jsme tam sami. Holky od Itala nás jelo asi 6 a další pak ještě přijeli z jiné cestovky. Oni prostě naplní tu loď. Ta Soana nás troch nebavila i proto, že jsme na ty druhé lidi čekali asi hodinu a to bylo úmorné. Mangrovy jsme také viděli a v té vesnici jsme také byli. Tam máme to úžasné video s tím chlapečkem, jak chtěl zvednout pro to ovoce.Rozhoduje hlavně cena. My měli Soanu za 70 dolarů. Mury bacha, ta asijská r., restaurace proti diskotéce i Café restaurace se platí, ať pak nejsi překvapená jako pipiii. Ještě jsem to nedostala, včera jsem si dělala test, ale jasně vyšlo, že těhu nejsem. Mám to teď jen nepravidelné po vysazení antikoncepce. Ale je to bomba, vůbec nekrvácím jako dřív celý měsíc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mag děkuji :-) za upozornění..jsi hodná x-) to bych pak asi koukala jak vyvoraná myška :-N a ty máš zpoždění menstruáce že jsi si dělala test??
Odpovědět
Profilova fotka
mury Puerto Plata je uplne na severu ostrova, je to u atlantiku, takze priroda je tam uplne jina, pisek zluty a more je dost rozboureny. Proste ocean. Ale urco bych tam klidne jela radi v zime pac tam jsou ty velryby a delfini. S kubikem se nam tam opravdu chce moc vratit:)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?