Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
1
344
345
Profilova fotka
@kacuk76 myt teda az v zari :) mate uz rezervaci? A jaky hotel?
Odpovědět
Hotel Le Canonnier a dnes už mi dělali v agentuře smlouvu:-) Kam jedete vy? A kdo Vám zařizoval?
Odpovědět
Profilova fotka
My zatim rezervaci nemame - puvodne sme chteli duben ale nakonec jsme to posunuli na zari tak uz mam aspon cenove rozmezi od Modry-Mauricius a vahame mezi Shandrani a Zilwa Attitude... smlouvu budeme podepisovat na podzim... oslovili jsme i blue marlin ale jejich arogantni jednani se nam nelibilo... Od koho mate vy? hotel super!
Odpovědět
Profilova fotka
@kacuk76 a na kolik vam to nacenili?
Odpovědět
Profilova fotka
Lux Le Morne, zari 2015 👏🏼, mame Blue Marlin a muzu jen doporucit... Zatim jen v pripravach uvidime vysledek. Velke zklamani v jednani Deluxea, predrazene a neprofesionalni ....
Odpovědět
Profilova fotka
@hippo29 ten je nadhernej! Ale cena je dost vysoka... My bohuzel s BM zklamani voz me mrzi vsude ctu chvalu ale holt asi ne vzdy maji den...
Odpovědět
Profilova fotka
To je skoda, vybirali jsme i podle recenzi a vic bylo pozitivnich. Nabidli o dost levnejsi ceny nez vsichni ostatni. Kdy mate termin?
Odpovědět
Tak my máme smlouvu od Deluxea a spokojenost, dostali jsme od nich nejlepší nabídku. Z Blue Marlin nám vůbec neodpověděli:-( Cenově to máme za 140tis. i s fotografem a letenkou pro syna který s náma letí na 7nocí.
Odpovědět
@hippo29 s kým jste v deluxea jednala? My jsme naopak spokojení moc. Ale záleží vždy na koho člověk natrefí. Cenovou nabídku nám také udělali nejlepší.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to mi mame za 120tis vc all inclusive a svatebniho balicku.... Myslim, ze to byla sl. Nadvornikova, kdyz jsme rekli ze nam Blue Marlin dali lepsi nabidku, zacala pomlouvat jejich praktiky, coz se nedela....mate Lux Le Morne? Taky mame 7 noci
Odpovědět
Profilova fotka
My puvodne chteli duben bohuzel sme to museli presunout na zari 2016 tz jeste spousta casu :) ale 120 tis za Le Morne je super! @kacuk76 My s BM meli dohodnuty telefonat... nikdy nezavolali a kdyz jsem jim napsala ze jsem cekala telefonat ci alespon omluvu tak se zacali chovat hrozne arogantne co jako chci ze mel schuzku... at by mi udelali sebelepsi nabidku ocekavala bych co se pokazi ptz tohle je pro mne znamka nespolehlivosti... z deluxea se mi ozvali takrka hned a i nabidky poslali jak slibili :)
Odpovědět
@hippo29 tak my taky jednáme s paní Nádvorníkovou a fakt zatím spokojenost. Ale je pravda, že takové jednání by mne taky asi odradilo, ale naštěstí jsme se s ním nesetkali. Máme Le canonnier na 7 nocí all in za 140 s fotografem, svat. balíčkem a letenkou pro syna. Jinde se to pohybovalo o 20tis víc:-(
Odpovědět
Článek se načítá
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
@hippo29 jaka byla svatba :)
Odpovědět
Profilova fotka
Uzasna! Az bude cas dam urcite fotky. 😉
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Ahoj holky, jsem tu nová a jdu si pro rady, inspiraci, a třeba i pokec :-) ..dostala jsem od přítele k výročí poukaz na svatbu na Mauriciu (Deluxea), plánujeme předběžně termín 1.3.-10.3.2016.Myslíte že v tento termín už bude počasí stabilnější?původně jsme chtěli únor ale v cestovce nás trošku odradily..A ještě se chci se zeptat - volíme mezi Le Victoria a Shandrani co byste spíše doporučily?A nebudete tam někdo v tomto termínu také?třeba na společný výlet nebo aspoň drink? (přece jen my po 7,5 letech nebudeme potřebovat romantiku ve dvou celých 10 dní ;-) A ještě se chci zeptat na tip- kde sháníte plážové svatební šaty? (ideálně Brno a okolí)..nechci úplně klasiku, spíš něco takového (jen inspirace):http://www.satyeshop.cz/a-strih-do-v-sifon-lemovani-svatebni-saty-bk836.html Ikdyž ten eshop na mě nepůsobí nějak věrohodně, obávám se že to bude čínský šunt..a navíc bych si ráda vyzkoušela osobně?nebo si necháváte šít?děkuji
Odpovědět
@ivettr Ahoj, tak my máme svatbu 22.2. zařizováno též přes Deluxeu a nikdo nás kvůli počasí neodrazoval. Tak snad bude počasí přát:-) Máme to v hotelu Le cannonier a letíme i se 4letým synem. Šaty jsem sháněla přes internet, protože jsem si je také chtěla raději zkusit, ale protože bydlíme kousek od Prahy měla jsem štěstí a jedny nedávno sehnala na MMB, jen musím nechat zkrátit. Ale jsou lehoučký, přesně jaký jsem chtěla:-) Byly dokonce levnější než ty tvoje, upřednostnila jsem pohodlí a jednoduchý styl. Ty co jsi si vybrala jsou moc hezký. My taky s žádnou romantikou nemůžeme moc počítat vzhledem k tomu, že letí i syn, ale budeme se snažit si to maximálně všichni spolu užít:-) Nevím zda se do takového ráje ještě někdy dostaneme:-)
Odpovědět
Holky vy co už máte svatbu za sebou. Kolik si máme na CD připravit písniček na obřad. Bude stačit 5? děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
@kacuk76 určitě. Obřad není dlouhý.
Odpovědět
@jana_dovolenasnu moc děkuji:-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Ahoj děvčátka, budete mít někdo v roce 2018 svatbu na Mauriciu?? :-) :-) :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 10 měsících
@maasa ahoj ano v září
Odpovědět
Profilova fotka
Já zatím nevím, máme rezervované místo v ČR které můžeme diky smlouvě vypovědět a zároveň poptáváme nabídky od agentur na svatbu na Mauriciu 2 dospělý +3 děti. Zatím nejsme rozhodunuti která varianta obě vyjdou finančně stejně. Ale plánuji až rok 2019. Svatba na Mauriciu by byla leden - únor. Svatba v ČR 9.6.2019
Odpovědět
Profilova fotka
@dodinka89 A co vše už máte zařízeno? Kde budete bydlet, přes koho jedete? Cestovka, agentura nebo bez? Děkuji
Odpovědět
Asi všechno bylo to jednoduché :-) budeme úplně na jihu a s agenturou yachtwedding. Vyřizovat jsme začali na konci května kdy jsme se spojili s agenturou. jestli chcete něco vědět ptejte se
Odpovědět
Ahojky, chtěla jsem se zeptat, jestli někdo měl svatbu v červenci na Mauriciu. ..pokud ano. .vyšlo vám počasí a kolik bylo stupňů? Děkuju moc za odpovědi
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 7 měsících
Nechystá někdo svatbu na Mauriciu teď březen/duben? :-)
Odpovědět
1
344
345
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?