Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Já mám ty šaty-jsou obyč ale nechal jsem na nic hcedulku pro případ že bych sehnala něco jiného a tyto bych pak prodala. ALe na ty plážové svatby se mi osobně líbí ty jednoduhé šaty. Vítám novou nevěstu.
Odpovědět
to máš pravdu s tím letištěm:-) martinelo, já to měla naopak..s tím přemlouváním, zvládneš to!
Odpovědět
Máš hezké šaty. Jiné bys asi našla, ale to snad pokaždé. Je to jako s botama.
Odpovědět
Profilova fotka
barrcaa: Díky za přivítání! :-) To já ho přemluvím a jestli ne, tak jdu hledat nového ženicha!!! :-)
Odpovědět
Já si čím dál častěji uvědomuju, jakou máme výhodu, že nemáme to klasické zařizování jako ostatní nevěsty. To už bych musela začít. :-D
Odpovědět
záleží na tom, jak moc chce na svatbě rodinu a přátele. Přítel není předváděcí typ, takže mu tohle vyhovuje.
Odpovědět
Profilova fotka
nikissek: Tak to ti závidím! :-)
Odpovědět
holky, mějte se. Jd se dívat na telku a pak spát. ;-)
Odpovědět
a už máte představu o místě obřadu? u mě zatím vládne pláž:-)šaty volím taky jednoduché a kde si je vybíráte?u paní W se vám žádné nelíbí?
Odpovědět
Profilova fotka
No uvidíme ]-( Už se těším, až některá pojedete a budou zase nové zážitky a hlavně fotky!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já zatím ještě nic neřeším, teď jsem se začala rozkoukávat. Zatím je času dost! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj děvčata, tak já jsem právě objednala svatební oznámení :-) Já myslím, že do Vánoc to je co by dup a po Vánocích to rychle uteče :-)
Odpovědět
Článek se načítá
ahoj holky, další na řadě jsem asi já...letíme za tři týdny. Všechno už máme zařízené, zvládli jsme to během měsíce...takže v pohodě. Dokonce i ty letní hadry jsem sehnala, i když to byl asi ten nejtěžší oříšek :-) A prstýnky jsou tak krásné....
Odpovědět
Martinela: Ahojky, tak to mě těší, že tě mé fotky tolik inspirovali :-D Vítej mezi nás. A určitě nebude problém přítele přemluvit. vyhnete se stresům z plánování svatby v ČR a tam si užijete pohody a hlavně budete jen a jen spolu.... Denisonek: Přidej foto prstýnků, šatů a tak ;-) Jůůů už to máš za pár...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Leni! Fotky máte opravdu nádherné! Moc vám to spolu sluší :-) Ten fotrograf je perfektní, je lepší si připlatit, než mít zkažené fotky. Prosím Tě, jak jste vyfoceni v tom bílém altánku, tam se taky oddává? Ten se mi moc líbí, to je asi v zahradě v té Victorii. A ty lvíčci jsou taky super, to je někde poblíž hotelu?
Odpovědět
Profilova fotka
denisonek: Tak ať Vám to všechno klapne! :-) Do kterého hotelu letíte?
Odpovědět
maertnela: Ano ten altán je v zahradě ve Victorii a oddává se i tam. Lvi jsou v Casela parku a ten je cca 1-1,5hodiny od hotelu.
Odpovědět
Leni a měli jste za příplatek tu večeři na pláži??jaké to bylo??stálo to za to??
Odpovědět
Profilova fotka
Leni díky moc za info :-) Ten altán je fakt super! Já už jsem ho okukovala i ve fotkách cestovky BM, ale tam byl u hotelu Le Mauricia. Asi to popletli nebo je v každém hotelu! :-) Já bych raději jela do Le Mauricia. Řekla bych, že tam bude víc rušno. Jak to bylo se zábavou v té Viktorii? Tam to vypadá takové klidnější.
Odpovědět
Lucil: Večeři jsme na pláži neměli. měli jsme ji v italské restauraci, ale stůl nám udělali stranou-a byl asi tak metr od pláže. přišlo mi zbytečné připlácet jen za to, že stůl budeme mít o metr dál-akorát že musí chodit dál, tak za to chtějí poplatek. Jídlo je úplně stejné... Martinela: Myslím, že ten altán bude tam i tam. Nevím jak to bylo se zábavou ve Victorii :-) Jen vím, že tam každý večer byl nějaký program asi tak do 23.00 My máme rádi klid, takže jsme se nezajímali o to, zda tam něco je... To jsem ti asimoc nepomohla ]-(
Odpovědět
No já právě taky uvažovala, že než platit 100E za večeři na pláži že bycho si rezervovali tu rybí. Jen jsem myslela že bych šla i na večeři jako nevěsta ale to už asi ne že??
Odpovědět
MArtinelo říkal nám pan W že zábava i noční klub je v Le mauricii-proto ji doporučují lidem co rádi "paří" My máme taky radši klid 8-)
Odpovědět
ahoj holky...my taky nechceme děsný klid. Přece jen tam budeme 14 dní, takže po týdnu přijde nuda ;-)
Odpovědět
lenule26: ty jo, já žádné fotky nemám...ale ty šaty už tady některá z holek má a prstýnky bych musela vyfotit. Vybrali jsme si je hned v prvním zlatnictví...měli tam fakt mraky snubáků, takže bylo z čeho vybírat. Za pár to fakt máme, uteklo to hrozně rychle a strašně se oba těšíme...
Odpovědět
martinela: ahoj, vítej mezi námi. Letíme do Le Cannonier, je to spíš klidnější rodinný hotel, ale to jsme chtěli :-)
Odpovědět
denisonek: to fakt uteklo. My se taky těšíme, ale je to daleko. Teď se těším na Vánoce, až to oznámíme rodičům :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My chceme jet taky na 14 dní. Proto chci, aby tam byla i nějaká zábava. V Le Mauricia se mi líbí, že je to tam velké a ještě se může využívat služeb toho vedlejšího hotelu. Barrcaa a kam jedete vy?
Odpovědět
My jedeme do Shandrani. Nechceme vidět během pobytu účet na placení a nebo na podpis :-D
Odpovědět
Profilova fotka
baby nemate niektora skusenosti s tymi lampionkami? chcem si ich konecne objednat a neviem sa rozhodnut ci cervene ci biele. neviem si predstavit, ci tie cervene vyzneju tak krasne ako tie biele
Odpovědět
Barrcaa: Tak to úplně chápu-ty podpisy nám opravdu lezly na nervy. To vědět, tak taky vybíráme hotel, kde se nepodepisuje :-) Lucil, myslíš rybí ve Victorii? Tam máš taky hned výhled na oceán-takže skoro jako na pláži :-) Já ti nevím-mně přijde blbé jít na večeři ještě ve svatebním-ale každý jsme jiný. Takže pokud si to přeješ, tak proč ne ;-) Musíš si to přeci užít se vším co si přeješ... Zase pokud nemáš nějaké princeznovské šaty ale jen jednoduché, tak proč ne. Já v těch svých bych si na večeři připadala fakt blbě. Já si speciálně na svatební véču vezla šatičky. kata13: Já si lampionky sice vezla, ale zapoměli jsme je na pokoji. takže Ti neporadím... Denisonek: To to letí viď? Za chvíli si budete užívat slunka a my tu budeme mrznout a závidět Ti :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?