Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Teď jsem volala panu W. že chceme Elieho na půl dne. Je to sice za stejné peníze, ale je to i s albumem nebo co. Přiše mi ten celý den hodně. lenule: jak jsi to měla ty?
Odpovědět
kde jste holky?
Odpovědět
Profilova fotka
barca ako to myslis s tym elliem, ved aj hotelovy fotograf dava CD a album, nie?
Odpovědět
To nevím, asi ano. Jen, že Elie má stejnou cenu za celodenní a nebo půldenní s albumem, víš? Tak jen, že jsme zrušili celý den a vzali ho jen na půl dne. Myslím, že to stačí. Vy máte rozhodnuto?
Odpovědět
Profilova fotka
ja som si objednala toho steeva, co som spominala predtym. pre mna je ellie moc drahy ;-(
Odpovědět
ahojky, konečně pozitivní zpráva: pan W nám poslal smlouvu a faktury:-)) svatbu máme v květnu 2011.. je to úplně jiný pocit než když to ještě nemáte ofiko ;-) všichni už to vědí, ale ještě to musím říct babičce, nevím jestli bude mít pochopení :-S
Odpovědět
Profilova fotka
tak super evaamy, dufam, ze coskoro ju posle aj nam :-)
Odpovědět
No to je super Evaamy. Snad ji pošle i nám když odlítáme v dubnu. Jen jsem zvědavá co na to přítel.V to msrpnu jsme z toho byli oba nadšení ale ted jak se skoro 3 měsíce nic nedělo tak už začíná říkat že to jsou vyhozené peníze. Snad nám to brzo taky přijde...
Odpovědět
Profilova fotka
neboj luci vsetko dobre dopadne, ked vam pride zmluva zase budete obaja z toho nadseni
Odpovědět
ahoj holky, jste tu?
Odpovědět
evaamy: no vidíš. na každého dojde, jen to dělá postupně ;-) Babičce nic jiného nezbyde. Jsem zvědavá i na naší rodinu. To bude taky sranda. lucil: to je přesně ono. Když to člověk nemá hned, tak pak nad tím čím dál tím víc přemýšlí. Musíte si říct, jestli to tak chcete oba. kata: na mě je Elie taky drahý, ale nechala jsem to na příteli. Aby to pak náhodou na mě nesváděl, že beru všechno, co mi kdo řekne :-D My víme už před zářím, že to ak chceme a nepřešlo nás to. Snad se nic nezmění. Posílala jsem pani peníze za oznámení. Chtěla jsem 20 ks s obálkama a platím 880,-. To je super, ne? Myslela jsem, že to bude o jiných částkách.
Odpovědět
Profilova fotka
nasa najblizsia rodina to uz vie, a vsetci to zobrali ok :-) barcaa ja vlastne skoro vsetko vybavujem sama a uz som aj tak prekrocila limit aky mi bol stanoveny :-D tak s fotografom to uz radsej neprehanam :-p
Odpovědět
Článek se načítá
Barčo, my jsme ho měli na celý den za 900euro. Pokud nechcete fotky na pláži, tak půl dne určitě stačí-focení příprav je stejně takové nijaké-nezajímavé... Fofr při focení určitě není, ale jak jsme si to užívali, tak jsme úplně zapoměli, že nám na pokoji leží lampionky, které jsme chtěli pustit. Pak jsem z toho byla celkem smutná, protože foto s lampiony by byly určitě nádherné!!!
Odpovědět
Tak jsme myslela že když má Evamy smlouvu a je květnová že to bude první vlaštovka a ostatní smlouvy budou co nevidět ale my zatím nic........... Holky fotky máte moc krásné.
Odpovědět
Holky co myslíte těmi lampionky? Jako ty lampiony přání? A kolik jich tak s sebou berete? A není s tím problém na letšti?
Odpovědět
Tak jsem se dívala do mailu a v polovině září mi pan W. psal,že smlouvu pošle co nejdříve. Přítel o tom přestal mluvit, ta k se obávám, že tím, že se to už neřeší a nemáme nic podepsané, že s tím už ani nepočítá...
Odpovědět
Profilova fotka
lucil neboj, ked pride zmluva tak bude vsetko ok. my sa tiez o tom velmi nebavime, ale to len preto, ze ked sme vyberali hotel tak sme sa o to nonstop zaujimali a teraz uz len cakame na zmluvu. aj ked u nas to vyzera ok, raz za cas nahodim tu temu a tesime sa stale obaja, aj ked som mala predtym obavy... a co keby si zavolala p. W a vysvetlila mu aka je situacia, ci by ti tu zmluvu nemohol poslat co najskor?
Odpovědět
martinasmid - my jsme měli lampiónky štěstí a nikde na letišti s tím problém nebyl, akorát jsme na ně ve svatební den nějak zapomněli :-), takže jsme je pak pouštěli až doma na oslavě
Odpovědět
Profilova fotka
Ták, nejpozději koncem příšího týdne máme smlouvu doma :-)
Odpovědět
Profilova fotka
rawenna to nam uz pan W povedal 2x 8-)
Odpovědět
Kate já už počkám kdy přijde a uvidím co na to přítel.dnes jsme počítali výdaje co máme do konce roku a jsme na nějakých 90tis-a přítel se tomu divil jak se to hromadí a tak mu povídám jestli nezapomněl na svatbu že to bude taky pálka ale jinak jsme to neprobírali....Taky si ted když mám čas nad tím přemýšlet jestli to není trochu sobecké že bychom utratili tolik peněz jen za nás dva ale asi není, pořád se jen honíme a odpočinek žádný, takže si ho určo zasloužíme.
Odpovědět
Marti, my měli taky lampionky štěstí-na letišti určitě problém nemají. A dopadlo to jako u Dellores-zapoměli jsme je o svatebním dni pustit a ještě teď je mám doma v polici :-D Škoda-fotky by byly určitě krásné!!!
Odpovědět
Holky já měla na dnešek první noční můru o svatbě. Byl ijsme na Mauriciu-byla zima jako hrom, šli jsme k oltáři a vzpomněli jsme si že nemáme fotografa, já jsem odběhla a jakéhosi domluvila. neměla jsem udělané nehty ani vlasy a fotograf se s kýmsi zapovídal a nic nevyfotil :-D No ale pak jsme si řekli že hlavně že jsme svojí a jeli domů. To jsou teda sny 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D lucil ja som uz tiez mala par podobnych snov, ze som uplne zabudla na vsetko a v den odchodu rano som zhanala saty a vsetko ostatne, poobede sme mali odlietat :-D
Odpovědět
Já si určitě lampionky pořídím a musím si dát pozor, ať je nezapomenu na pokoji :-D lucil: určitě si to zasloužíte. Peněz je to dost, ale....koukej si to užít. Ty hele, chce on tu svatbu vůbec na Mauriciusu? Třeba to dělá jen kvůli tobě. ;-) Ale co, viď? :-D :-D :-D lenule: myslím, že nám ten Elie bude stačit. Fotek udělá až až a my sami budeme mít plno fotek. Holky, tady je tak hnusně, že bych tam jela už teď...
Odpovědět
Ahojky, chystáte někdo svatbu v hotelu Les Pavillons??
Odpovědět
Ahoj,.my jsme uvažovali nad tímto hotelem, ale pak jsme zvolili Shandrani.
Odpovědět
Ja jsem pořád na váškách :-| proč jste se rozhodli pro Shandrani??
Odpovědět
Je tam nejlepší AI na ostrově - to bylo hlavní, hotel je krásný a má právě tři pláže jako jediný. Dvě klidné a nádhrné a jednu divokou. Prostě je nejlepší. Les Pav. je samozřejmě taky úžasný, ale za ty peníze chci toho víc. Ne jen krásný pokoj a zahradu. ;-)
Odpovědět
Na nás je tam asi moc rušno, u Pav.mi vyhovuje to klidný prostředí pro svatbu..ještě se mi líbí Legends a Paradis.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?