Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
@martina2904 my jsme měli chlapíka s celým jeho týmem, jmenuje se Vidour Nunkoo a dostali jsme skoro 200 fotek na CD, video na DVD + na Blue Ray. Cenově úplně někde jinde než Ellie, Daniel Villiers atd :) pár fotek jsem tady hodila, o pár stránek dál :)
Odpovědět
@mishap Exotica Fotos nám ve Svatbách v ráji určitě nenabízeli - tam nám nabízeli svého fotografa, který stál o hodně víc. Tyto jsem na šla na doporučení na této diskusi a rovnou jsem si našla jejich stránky a napsala jim na email.
Odpovědět
@martina2904 No tak nám je tam nabízejí :-) nebo spíš je doporučují. Máš hezké fotečky... Začínám mít depku z těch nevěst tady. :-N Všechny jste byly v naprostém luxusu, my to pojali obyčejněji :-)
Odpovědět
@martina2904 A prosím poslala bys mi odkaz na jeho webovky?
Odpovědět
@mishap Tak to uz asi ve Svatbach zmenili, my to objednavali loni v prosinci, tak to treba jeste bylo jinak... Na stranky se ti podivam, ale kdyz zadas do vyhledavace exotica fotos, tak ti to urcite najde taky. Ty fotky co tady mam jsou jen z naseho fotaku, ty profi fotky jsem sem nedala, protoze manzel nechce byt na fotkach na netu :-) Kdybys mela zajem, muzu ti je poslat na soukromy mail. Jinak my nemeli taky zadny super luxus a bylo to nadherny. Trvali jsme akorat na all inclusive.
Odpovědět
@mishap www.exoticafotos.com
Odpovědět
@martina2904 už jsem to našla, děkuju :-) jako fotky musím uznat má nádherné a nejsou předražené, jako ostatní. No byla bych ráda, když bys mi fotečky poslala, ale jestli nechceš nemusíš, chápu to :-) Můžu se zeptat, jak si byla spokojená s agenturou? Už jsem strašně nedočkavá :-)
Odpovědět
Ahoj všem, jsem na začátku rozhodování o svatbě, máte tip jak se ve všech informací vyznat :-)))) Nevíme hotel, agenturu ani termín... předem děkuji :-)
Odpovědět
@finchovka a co by tě zajímalo? My měli svatbu 13.5. v hotelu Shandrani. Podle nás výborná volba. Jeli jsme přes Blue Marlin. Pokud se rozhodnete, nečeká vás opravdu nic složitého, spíš naopak, oproti klasické svatbě téměř nulové starosti ;-) Jediné, co je potřeba jsou peníze ;-)
Odpovědět
@mishap ahoj, my jsme měli kluky z backlight, trochu jiný styl než všichni ostatní, podle mě, mrkni na stránky http://www.backlight.mu/
Odpovědět
@zuzineckah Ahoj,děkuji Ti za reakci, zajímaly by mě celkové náklady na svatbu :-) Vyčíslení od BM máme, dokonce na hotel Shandrani :-) Kolik se cca pohybují další výdaje? Ti fotografové jsou všichni tak drazí ? tvoje fotografie jsou senzační, takové jiné než mají ostatní....
Odpovědět
@finchovka Díky :) měli jsem úplně jiného fotografa než je běžně "k dostání" :-D Tady mám fotek jen pár, jinak jich bylo téměř 200... :-D Shandrani je senzačné, už jen kvůli kulinářským zážitkům bych si to zopákla :-D a tamní divoká pláž a také spa...no nádhera! Rozpočet ti zašlu do IP :)
Odpovědět
Článek se načítá
@pe04czpl Děkuji Ti za tip... nějak se nemůžu dopátrat Tvých foteček, myslíš, že bys mi mohla alespoň jednu dvě poslat... A kolik stáli kluci? Vypadá to zajímavě.
Odpovědět
@mishap jinak, stejného fotografa měla i rozzaa rka, mrkni na http://www.beremese.cz/blog/rozzaarka/
Odpovědět
@pe04czpl Tý jo, to jsou krásný fotečky...
Odpovědět
Holky, jaké jste volily boty pro partnera?
Odpovědět
@zuzineckah Ahoj, take odletame v zari na Maur. Shandrani, mame to take pres Blue Marlin. Mohu se te zeptat, jak vypadaji pripravy pred svatbou a samotny obrad tam, jak je dlouhy slib......pritel neumi anglicky, tak mam obavy, zda to zvladneme. Budu rada za jakekoliv info. Diky
Odpovědět
ahojky, chtela jsem se zeptat zda se nekdo vdaval v obdobi zari na Mauriciu? - zajima me hlavne teplota ( aby nahodou nebyla zima ) :-) Vdaval se nekdo v hotelu Lux Le Morne ? Diky za info
Odpovědět
Ahoj,my letíme také v září:))Le Victoria,fotograf-kluci z Backlight.Na obřad zvolíme žabky,ale nejradši bychom šli na boso:)v sobotu jedem pro prstýnky a příští týdem skáknu na nějaký ty šaty. Právě zařizujeme formality,rodné listy,překlady.Letíme 14.9. ,svatba 19.9.2014. Krásné přípravy všem!:)
Odpovědět
@yannya Ja bych take nejradeji sla na boso,ale bojim se, aby to nebylo hloupe. Tak to mate termin par dnu pred nama, my letime 21.9. Take jeste nic nemame zarizene, v pondeli chceme sjet na rodne listy, v tydnu chci jit na saty, nakonec si je necham asi usit a prstynky musime uz take nekde zadat, abych pak nebyla ve stresu.
Odpovědět
@tabicek Nebyli jsme sice v Shandrani, ale chtěla jsem ti napsat o té angličtině - manžel taky neumí a všechno bylo v pohodě. Slib nam říkali tak po 3-4 slovech abychom to zvládli v pohodě opakovat a nikdo neřešil jestli nějaké slovo zopakuješ špatně něbo s jinou výslovností.... já jsem z této věci taky měla obavy, ale bylo to naprosto v pohodě.
Odpovědět
@tabicek Manžel měl světlé žabky a byl spokojený. Bylo mu to pohodlné a k bílé košili a kalhotám se to hodilo.
Odpovědět
@tabicek Ahoj, no upřímně ti závidím, střihla bych si to klidně ještě jednou :-D V Shandrani budete určitě spokojeni, po příletu se v hotelu setkáte se svoji svatební koordinátorkou, ta vám sdělí vše potřebné. Před samotným obřadem se neděje nic mimořádného, my jsme byli dopoledne ještě na člunu :-D já pak šla ke kadeřnici/vizážistce na 13.hodinu (obřad byl v 15.00), předtím jsme si dali oběd a drink ;-) Protože byly volné pokoje, manžel dostal vlastní apartmán na přípravu, hned vedle našeho, kde jsem se připravovala já. Měli jsme dvě svatební koordinátorky, v den svatby to docela bodlo - jedna zajišťovala věci související s obřadem, druhá nám pomáhala (ženichovi s myrtou, nechtěla držet :-D), mě se šaty... Pak na místo odvezla golfáčem ženicha, poté přišla pro mě :) Měli jsme obřad na divoké pláži, v pozadí otevřený oceán, podle nás nejhezčí místo, ale to má každý jinak :) Obřad trval asi 35 minut i s krájením dortu, v Shandrani oddávající povoluje slib v Češtině - to znamená, že na její otázku odpovíte Yes, I do a pak při výměně prstýnků si řeknete slib jaký chcete :) Ona vás pak zase anglicky prohlásí za manželé :) Nás oddávala úřednice, se kterou jsme vybavovali papíry na úřade před svatbou, velice sympatická paní :) Pokud by tě něco ještě zajímalo, písni klidně IP.
Odpovědět
Ahoj holky, mám na vás dotaz. Samozřejmě jsem si tady toho přečetla mraky o přípravách ve svatební den,ale přece jen-je k ruce vždy nějaká šikovná pomocnice, která vás našněruje do šatů??Mám klasické svatebky se šněrovacím vrškem a ačkoli jsou celkem jednoduchého střihu,tak bez pomoci se do nich ani nenavleču,natož cokoli jiného :)) tak z toho mám trochu trauma,aby prostě šaty držely tak, jak mají,aby bylo vše super :) jo a svatbu máme v Le Victorii..
Odpovědět
@yannya ahojky, brali jsme se bosí v Le Victorii-bylo to krásné!!
Odpovědět
@markisek_ předpokládám, že budete mít svatební koordinátorku, určitě ti ráda pomůže ;-) my měli dvě (ale jinde), jedna pomáhala mě, druhá dohlížela na manželovi přípravy :-D
Odpovědět
@zuzineckah jj,koordinátorku máme :) tak snad to bude v pohodě..Byla jsem právě na zkoušce šatů a přede mnou tam svědkyni a mamince nevěsty vysvětlovali,jak nevěstu našněrovat,upravit a přišlo mi to hrozně komplikovaný :))) tak jsem získala pocit,že já tam na to budu úplně sama a bude to hrozné :) tak díky za info :)
Odpovědět
@mishap tak mna by to tiez zaujimalo, uz som sa to na forach pytala, ale odpoved ziadna :) ja to prave skusam vsetko zariadit sama, s cestovkami som nebola na dovolenke ani raz v zivote, takze si verim aj v tomto :) A ty ako?
Odpovědět
@shmoulinka1 Můžu Ti dát odpověď za sebe. Snažila jsem se opravdu hodně, abychom to zvládli sami, ale nakonec jedeme přes cestovní kancelář. Jelikož cestovka, kterou jsem kontaktovala přímo na Mauritiusu, nám udělala opravdu super nabídku, perfektní přístup a opravdu dokonalá komunikace, jenže se to zaseklo ve chvíli, kdy jsem zjistila, že jen za vyřízení svatebních formalit chtěji skoro 800 EUR, což tady v cestovce dáš za svatební balíček a vše za Tebe zařídí. Proto jsme to nakonec zavrhli.
Odpovědět
@mishap no ja riesim Seychelly, letenky sme kupili len tak na dovcu, lebo bola super akcia a nakoniec sme sa rozhodli aj na svadbu. Co som videla, tak cestovky svk a cz riesia len drahe hotely, my to ideme trochu low-costovejsie poriesit. Kontaktovala som miestne agentury (asi 6), fotografov, rozoslala som asi 100 ludom emaily (guesthousom, hotelom) a samozrejme aj miestny Civil Office. Ozvalo sa ludi dost s ponukami, tak sa rozhodujeme. Akurat horsia komunikacia je s tym uradom, lebo ti ma rovno odkazali na miestne agentury.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?