Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Profilova fotka
@monikaxoxo To je jasné, autentická fotka z místa činu je dobrý nápad, ale bála jsem se, že to bude trvat dlouho. Tak uvidíme, uděláme potom na setkání nejakou prezentaci fotek a ty pak bude rozdávat k narozeninám, svátkům, k Vánocům, jupíí! :-) Ještě se chci zeptat, jaký je Ellie jako člověk? Dá se s ním v pohodě dohodnout? Nejsme totiž žádní modelové, netuším, jak budeme pózovat, aby to focení k něčemu bylo. Jsem tedy zvědavá, jak to z nás chce vymáčknout, bude muset použít asi své osobité kouzlo :D
Odpovědět
Profilova fotka
@aliciane Tak toho se vůbec neboj. Já jsem mu radši hned řekla, že nejsme kreativní a že budeme potřebovat pomoct, tak se smál a říkal, že to bude v pohodě. Ellie je strašně zábavný a pozitivní člověk. Myslím, že díky němu byl ten náš den mnohem hezčí, měl na tom svým skvělým přístupem určitě velkou zásluhu, že jsme se cítili tak dobře. Celou dobu mi ukazoval jak mam pózovat a vždy vtipným způsobem, že jsem si ani nepřipadala při tom tak divně. Focení byla prostě zábava. Jediné co mi trochu vadí, že dělá všem stejné fotky, ale chápu, že zas těch nápadů nemůže mít tolik a hlavně ví, co vypadá dobře, proto to po každém asi chce. No rádi jsme ho poslouchali, sami bysme toho moc nevymysleli. Ale pár věcí jsem si teda řekla a on se tomu nebrání.
Odpovědět
Profilova fotka
@monikaxoxo Super, tak to ráda slyším. Připadám si vždycky totiž jako slon v porcelánu, tak jsem zvědavá. Pustila jsem si pár videí na youtube a je pravda, že focení s ním působí hodně uvolněně. No, uvidíme;) Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
@monikaxoxo Co se týká koordinátorek, jsou běžně v několika funkcích. Nejen, že pomáhají se svatbou, svědčí, běžně i fotí či točí. Často i našim klientům radí se slibem :-) Taková holka pro všechno :-)
Odpovědět
ahoj holky :)) tak jsem nakonec na doporučení daniel Villerse zamluvila fotografku Mayline :) neměla jste ji některá taky? Tak teď už jen ať dorazí botky a prstýnky a je to snad vše :))
Odpovědět
@anetkaerik A proč Anet ji a ne Elieho?
Odpovědět
@kotatko77 líbí se mi její styl focení a když jsem vlezla na její stránky tak jsem věděla že jo že tahle :)) a upřímně? Nechtěla jsem dát za fotografa 650E :-/ ikdyž z Backlightu jsem měla pak taky výhodnou nabídku ale nakonec jsem vzala jí no .. Vy budete mít Ellieho? :)
Odpovědět
@anetkaerik Ano, i když místo skvělého fotografa bych potřebovala super retušéra :-D
Odpovědět
@kotatko77 však to jsou všichni fotografové ;o) a co šatičky byla si tam už? :)
Odpovědět
Profilova fotka
@monikaxoxo Ještě se zeptám, pokud mám šaty široké, na šněrování, je tam ve svatební den někdo, kdo mi s nimi pomůže? Jako pořádně stáhnout a tak? :-) Děkuji za info.. dnes dorazili šatičky a kamarádka švadlena mně do nich asi 5 min soukala, aby to stálo zato, ale držely jak přibité;)
Odpovědět
@aliciane tak se pochlub teda pro inspiraci.....já pořád váhám, jdu si vyzkoušet stejné jako Nikus Reese, a nebo přemýšlím někjaký korzet, i když ty dole mega nadýchané ke krátkým vlasům nejdou....
Odpovědět
Profilova fotka
právě, že je mám mega nadýchané... musí se ještě zkrátit... foto v albu..
Odpovědět
Článek se načítá
@kotatko77 Jsou to krásné fotky od ní na webu...určitě dobrá volba! My měli Backlight a jejich fotky podle mě také nemají chybu a jsou opravdu krásné. My třeba Elieho zavrhli celkem brzo, zaprvé je drahý a za druhé strašně nás třeba odradilo to, že mu na hodně fotkách s mořem ta voda "teče" a je to nakřivo :)
Odpovědět
Profilova fotka
@aliciane Já tam na pokoji měla jen manžela (protože mě už stejně viděl), Ellieho a koordinátorku. Takže mě šněrovala ona a manžel jí trošku pomáhal. Řekl jí, že mi to má utáhnout tak, že když nebudu moct dýchat a umřu, tak to nevadí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@monikaxoxo Tak ten te tedy nesetri! Ale ono je to treba! Saty musi vydrzet cely den, takze poradne stahnout;) dobre, tak jsem zvedava, snad to nejak dame;) diky
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všem... tak i my začínáme přemýšlet, že bychom se vzali na Mauritiu. Nevíte někdo, jak je to s oddáváním přes Vánoční svátky? A byl tam někdo v pokročilém stádiu těhotenství? :)
Odpovědět
@diuse ahoj :)) určitě dobrá volba :)) já myslím že oddávají normálně když je všední den - takže asi ne na Štědrý den enbo ve svátek ale jinak by asi neměl být problém - určitě se zeptej jsou všude moc ochotní a se vším Ti poradí :) Záleží v kolikátém měsíci budeš - myslím, že se dá lítat do 6. měsíce (musíš mít potvrzení od lékaře)
Odpovědět
holky tak dilema s kytkou vyřešena a objednaná vč. pro ženicha a do vlasů :) jen nebude s modrym ale s fialkovym :)
Odpovědět
Profilova fotka
Konečně nám přišly všechny fotky od Elieho, pár jsem jich vybrala a doplnila album, tak můžete mrknout :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, ako dlho Vam trvalo kym Vam prisiel oddaci list, lebo darmo moze byt svadba na Mauriciu pekna, ked potom trpnete ci sa oddaciemu listu vobec uraci prist .
Odpovědět
Profilova fotka
@thaniam Pokud na Mauriciu zůstáváte ještě po svatbě cca týden, tak často ho dostanete přímo do ruky před odjezdem. Jinak pak do měsíce vždy klientům přišel.
Odpovědět
Ahojky, tak jsme už vybrali termín a svatbu máme 4.2.2014 v Le Victorii :-N Nebudete v tuhle dobu někdo poblíž?
Odpovědět
Profilova fotka
@jana_dovolenasnu Ostali sme tam este 5 dni po svadbe a nic nam nedali.Osobne si myslim, kedze sme byvali na opacnej strane ostrova tak sa im po neho nechcelo (videla som to,ked sme boli den pred svadbou na urade sofer dostal nekolko oddacich listov naraz :( ). Uz je mesiac po svadbe a nic. Je to pravda, ze do 2 mesiacov od svadby sa musia doniest na urad oddaci list ?
Odpovědět
Profilova fotka
@thaniam Není, je čistě na Vás kdy to budete legalizovat. Mám i takové klienty, kteří to ještě nelegalizovali za dva roky a nic se neděje.
Odpovědět
Profilova fotka
@jana_dovolenasnu Neviem citala som na MZV, ze to je treba urobit do 2 mesiacov inak sobas zanika.
Odpovědět
@jana_dovolenasnu tak to se omlouvám, ale to je pěkná blbost, co píšeš. Ta svatba je normálně platná a je potřeba co nejdřív zažádat o český oddací list a nové doklady, jako při normální svatbě. Nemůže někdo vystupovat jako svobodný, když to tak není. Třeba při žádosti o úvěr, koupi bytu a tak podobně. O svatbě samozřejmě nikdo neví, ale je to špatně, tak jak píšeš.. nejsem sice právník, ale je to docela logický :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petabon Aj Vam posielali oddaci list?
Odpovědět
ahoj holky prosim Vás objednával jste někdo výlety přes Mauritiusattractions .com ? :) popř. které? a vyjde to hodně levnějc nebo tak nějak nastejno takže je fuk zda to koupíme až na místě:) Díky za jakékoli info..
Odpovědět
@thaniam nene, my ho dostali ještě tam, asi za dva dny, byla to hrozná rychlovka.. ale vím, že několika holkám ho posílali a ten měsíc to vždycky trvalo
Odpovědět
Profilova fotka
@petabon svatba je platná, ale říkám skutečnost. Většina lidí to hned zlegalizuje, ale jsou i tací co to neudělají. Svatba je platná a pokud by se s někým něco stalo tak se postupuje jako když jste manželé. Ale nic se neděje pokud to nepotřebuješ a nejdeš na úřad to legalizovat. Zlegalizují ti to i později. Není nikde sankce, že to neuděláš. Opravdu se nic nestane, když tam jdeš o nějaký den později.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?