Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Profilova fotka
@thaniam Nejlépe ti ty právní věci řeknou na Zvláštní matrice v Brně. zápisy manželství a zápis registrovaného partnerství Helena Vitulová, DiS., matrikářka, tel.: 542 175 180 Lydie Krištofová, matrikářka, tel.: 542 175 182 Jiřina Jedlová, matrikářka, tel: 542 175 188 Ivona Horňáková, matrikářka, tel.: 542 175 176 Miroslava Patáková, matrikářka, tel.: 542 175 177 Popisuji praxi a realitu.
Odpovědět
Profilova fotka
@jana_dovolenasnu Tak dnes som zistila (medziclanok nie agenture), ze vraj to poslali, ale sa to vratilo ako neprevzate (podla ich slov sa za 2 tyzdne udialo to, ze zasielka prisla postou na SR na poste uskladnuju postu 3 tyzdne a stihlo sa to tam vratit) nejako mi tu pocty nesedia =-) , dalsie SLOVA pani Sandrine, napr. mala poslat zehliacu dosku v den svadby , mala nam poslat mail s naskenovanym oddacim listom myslite, ze nieco s toho urobila =-) . Oddaci list surne potrebujem kvoli pracovnej zmluve a agentura sa zmoze iba na to, ze ved oni je pisali , ale ona neodpisuje.
Odpovědět
Profilova fotka
@thaniam Co na to říci, je to v lidech. Někdo se snaží více někdo jen prodává. Držím palce ať se to podaří co nejdříve dořešit.
Odpovědět
@thaniam dúfam, že ste neboli cez Blue Marlin...
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzineckah ano cez Blue Marlin aj ty mas zle skusenosti?
Odpovědět
@thaniam, práveže nie, máme cez nich zaistenú svadbu v máji 2014 a doteraz len samé dobré referencie som na nich mala, tak si ma prekvapila...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak na svadbe sa nema co pokazit to usporiadava hotel a agentura Solis ( koordinator), ale ako som az teraz zistila tak s oddacimi listami to je horsie, jedna napisala, ze jej ho stratili pri dorucovani a museli vystavit novy (2 mesiace) a jednej nedali apostill, ale ta to zistila uz na hotely a obe boli cez BM. A kde budete ubytovaný?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, pročítám vaše příspěvky a rady. My letíme 28.2.2014 na Mauritius do hotelu Le Canonnier, tak doufám že budeme spokojeni, máme to na 10 nocí s All. Doufám že to bude nezapomenutelná svatební cesta. Přístup pana Waltera musím zatím jen chválit. Mne teda při objednávce hotel nijak neodsuzoval. Máte nějaké rady a tipy na cestu? Co nezapomenout atd? Nechali jste se očkovat?
Odpovědět
Profilova fotka
Hotel Le Canonnier je dobrá volba, velice oblíbený pro svatby. Je tam jeden z nejlepších svatebních koordinátorů. Hotel má pláže ze tří stran a nachází se v blízkosti živějšího městečka Grand Baie. Mauricius je bezpečný ostrov, nepotřebujete žádné očkování.
Odpovědět
@thaniam aha, tak to neviem, zatiaľ som sa nestretla s nikým, kto by mal s nimi problém. Ale tak stať sa može, takže si treba na to dať pozor a dobre si všetko skontrolovať.
Odpovědět
@modry_mauricius a čo poviete na hotel Shandrani? Ten sme vybrali na základe toho, že nám bol doporučený ako najlepší resp. jeden z najlepších...
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzineckah Neviem, co musis kontrolovat s tym nic nespravis, ked Ti v den odchodu povedia, ze bohuzial oddaci list neprisiel ( kazdy den sme sa pytali na recencii, zajtra urcite pride, a to stale dookola ), ze Poslu ho postou a potom len cakas a cakas .... , keby si si precitala celu diskusiu tak by si zistila, ze sa to stava, aj osobne sme si pisali (mali by sme zalozit asi stranku "Cakajuci na oddaci list") . Inak boli sme Shandrani
Odpovědět
Článek se načítá
@thaniam tá kontrola - to som reagovala na to ako si písala, že jednej pani to dali bez apostily... Celú diskusiu som naozaj nečítala, na 325 stránok nemám čas :-D Ale dobre vedieť, prejdeme si ešte raz zmluvu a ak to tam nie je, budeme trvať na dodatku, kde sa zakotvia podmienky ohľadne doručenia oddacieho listu. Ak nebudú súhlasiť stornujeme celú objednávku (máme to poistené, nie je problém a času je dosť). Vzhľadom na takéto skúsenosti bude rozumnejšie ošetriť to vopred ako sa potom s niekým naťahovať... Ale stále si myslím, že tých bezproblémových pobytov je nepomerne viac... A ako ste boli spokojní v Shandrani (odhliadnuc od nepríjemných problémov s odd. listom)? Tá koordinátorka bola p. Sandrine, čo si ju spomínala, že bola nie veľmi spoľahlivá?
Odpovědět
jak jste si vybírali kytku? Z hotelu vám poslali několik návrhů a vy jte si vybraly nebo jste si něco našly na netu vy?
Odpovědět
ahoj holky tak to nějak uteklo a zítra už letíme :) snad máme vše... mějte se tu krásně a myslete na mě... papa
Odpovědět
Profilova fotka
@anetkaerik Hodně štěstí, ať vše vyjde!
Odpovědět
Profilova fotka
@akivdeh Nám den před svatbou koordinátorka na schůzce ukázala katalog s pár fotkama, přesně taková jakou jsem chtěla tam nebyla, tak jsem jen ukázala jakej chci druh kytky, řekla, že jí chci kulatou a jaký barvy a ona řekla, že to není problém.
Odpovědět
Profilova fotka
Jsme na miste (hotel Paradis), je tu nadherne, jeste lepe, nez jak jsme si to prestavovali. Bereme se az skoro za tyden, tak mame jeste hodne casu na opaleni a aklimatizaci... Myslete na nas :-) snad vse vyjde podle predstav!!!
Odpovědět
Zdravím, máme termín svatby 29.4.2014 v hotelu Le Canonnier, nebude někdo někde poblíž ? :-) Zatím máme pouze objednaný zájezd a řešíme spoustu věcí a dnes jsem narazila na netu na tuto zajímavou diskusní stránku, tak jsem moc ráda, že se můžu nechat inspirovat a přečíst si vaše zkušenosti.
Odpovědět
@aliciane juuuu, tak ať vše vyjde podle vašich představ :-N Už se začínám těšit. Jak počasíčko? Nebe bez mráčků a teplo nebo horko?
Odpovědět
Profilova fotka
:-) Děkujeme! Je tu krásně. Teplo kolem 28 stupňů. Mráčky jsou a vítr fouká, ale je to moc příjemné, protože právě není takový ten spalující žár...
Odpovědět
máte někdo zkušenost s fotografy- exocitafotos a ido?
Odpovědět
Profilova fotka
@akivdeh nás fotil exoticafotos, komunikace, jednání, fotky supr, můžu jen doporučit
Odpovědět
Profilova fotka
Dlouhodobě spolupracujeme s Exoticaphotos a naši klientu jsou s jejich prací velice spokojeni.
Odpovědět
@akivdeh ido za nas super,poloviční cena a srovnatelné foto s tema drahyma.Andy byl skvelej a měl na asistenci jeho přítelkyni co me furt upravovala atd...fotky rychle vyvolaný a dovezený na hotel..
Odpovědět
moc moc díky :-N
Odpovědět
@miskule666 rýchlosť ale tiež napatrí k ich silným stránkam, či? So posielala mail už pred 4 dňami a nič :-D Ale snáď to bude lepšie než D. Villiers, ten mi odpovedá na ďalší e-mail už mesiac :-D 8-)
Odpovědět
@zuzineckah aha..nam odpověděl co si pamatuji do 2-3 dnu,možna toho maji vic, jak je sezóna,my se ptali a svatbu měli mimo sezónu na Mauri :-) maji i FB pokud mas,můžeš zkusit i ev.tam..
Odpovědět
@miskule666 jj, díky, zkusím to :) no zrovna včera se mi po hoooodně dlouhé době ozval Daniel Villiers, ale evidentně zapomněl, že jsme chtěli doposlat nějaké další info, a on mail napsal hezky od začátku :-D asi mě mrskne, fakt :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@aliciane Tak super, to jsi mě potěšila, že se vám tam taky tak líbí, pro mě to bylo taky lepší než představy. Tak si to užívejte a ať ten váš den je co nejkrásnější. Máte koordinátorku taky Lauru?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?