Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Profilova fotka
@anetkaerik tak jsem ti ten odkaz na nase mini video poslala v mailiku. Doufam, ze to pofachci. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kotatko77 a libily se ti nejake?
Odpovědět
Profilova fotka
@monikaxoxo jasne, bude to v pohode. Zavisti skrabu rukama na zed :-) uzijte si to!
Odpovědět
Profilova fotka
@kotatko77 ty jo. To je skoda. :-( my rodinu pozvali jen na vecu, pokecali jsme o svatbe, ukazali fotky a videa a bylo to taky super. Ty low key oslavy jsou nejlepsi.
Odpovědět
@kotatko77 ahojda... prosim tě jakto že děs běs? tak jsi ještě třeba nenarazila na ty pravý :o))
Odpovědět
@bromlegirl jj my máme v plánu až přiletíme tak má přítel oslavu 30tin.. takže normoš oslava a že jim chceme jen ukázat fotky z dovči takže pustíme normální fotky jak jsme kde byli a pak na konci svatební :o) to jsem zvědavá jak budou všichni čučet :D
Odpovědět
Profilova fotka
@bromlegirl Děkujuuu
Odpovědět
@kotatko77 nesmíš být k sobě tak kritická - ty máš pocit že je to hrůza ale v očích přítele a i ostatních ti to určitě bude slušet :o) počkej až Ti nějaké padnout že budeš spokojená :) mě už přišli poštou a doma jsem se do toho navlíkala sama a sama i šněrovala :D ramena jsem měla trochu vykloubený ale tak nějak jsem to zavázala a myslim že to bude ok... jde hlavně o to že tam budete vy dva a na tak krásným místě si řekne ano - teda Yes, I do :) uvidíš bude Ti to slušet :-*
Odpovědět
@monikaxoxo tak už se ti to blíží kóčo, coooo? Já si včera objednala kufr, abych si mohla šatky vzít s sebou na palubu do letadla :-D ...mám úplnou paniku z toho, aby mi neztratili kufry, už se mi to stalo jednou a byl to zážitek! Vše připraveno? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzineckah Blíží blíží :-D Strašně se těším, ale přitom mam i nervy, nechávám doma nemocného kocoura, moje dítě chlupaté, tak se bojím. No to věřím s tím kufrem, to bych taky nechtěla zažít. A nechceš si radši vzít šaty na palubu? Mě by se teda do kufru ani nevešly, mam asi milion věcí sebou, většinu asi zbytečně, ale to jsem celá já. Já dostala v salonu jen takový igelit, tak jsem si objednala hezký obal na svatební šaty a snad mi je letušky bez problémů pověsí a přítelovi oblek taky. Jen to tahání s tim v Dubaji bude asi na nic, ale vezmeme si vozíček. No dneska si ještě sepisuju výlety, ať v tom máme přehled, musim vypálit hudbu, dojít si na pískování zoubků a zítra už jen naházim vše do kufru a v sobotu můžeme vyrazit :-)
Odpovědět
@monikaxoxo jj, právě jsem si ten kufr objednala jako příruční batožinu, už jen doufat, že se do něj šaty vejdou, protože ty ještě nemám :-D To jsou hooodně příjemné starosti, viď? Moc vám přeji ať se vše vydaří a už teď se těším na fotky :-)Do kterého resortu jdete a na jak dlouho? Jinak, nevím jestli už si byla v Dubaji, ale pokud ne, tak vřele doporučuji nechat skoromanžela hlídat kufry a vyrazit po shopech, jsou tam perfektní ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzineckah To jo, moc děkujeme, já doufám, že vše bude v pořádku a fotky pak hned sem nějaký dám, snad to Ellie ještě stihne než odjedeme, nechce se mi na ně dlouho čekat. My jedeme do Paradisu na 10 nocí a vy? V Dubaji jsme ještě nebyli, ale je mi to jasný :-D jenže já mam takového skoromanžela, že kufry nechá hlídat mě a po shopech bude lítat on. No budeme se tam muset krotit, byli bysme schopný tam nechat všechny penízky na dovolenou :-D Ale potřebuju bílé plavky na ranní focení, tak snad tam seženu.
Odpovědět
Článek se načítá
@monikaxoxo tak to máš docela vzácný exemplář chlapa teda, blahopřeji :-D :-D ten můj mi ještě i ke svému svatebnímu outfitu řekl jen tolik "zlato, něco mi objednej, ty máš dobrý vkus" :-D takže ten neřeší ale že vůbec, já obchody taky zrovna nemusím, takže si rozumíme :) ještěže vymysleli e-shopy :-D a co bude mít drahý na sobě? Můj půjde v bledých (možná bílých, ještě nevím) kalhotech a nějaké hezké ležérní košili, která bude ladit + žabky, nebo mokasíny, uvidíme, co seženeme. My jdeme do Shandrani, taky na 10 ;-) už se těším, i když se krotím, aby to vyšlo (obvykle se něco vys***e, když se člověk těší, že)...ale dá se na tohle vůbec netešit? Nedá :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzineckah Jooo to on je to takovej modýlek :-D oblečení řeší až moc a blázen na parfémy a boty, má jich mnohem víc než já :-( On bude mít klasickej oblek, taky jsme přemýšleli nad něčím odlehčeným v bílé barvě, ale já chtěla trošku princeznovské šaty, tak v obleku se ke mě bude hodit víc a stejně si ho chtěl pořídit i na jiné příležitosti. Asi se tam ale upečem 8-) Nad Shandrani jsme taky přemýšleli, líbí se mi tam ta divoká pláž a že je vše AI. Muž ale nakonec řekl, že chce být u tý hory Le Morne, takže jsme vybrali Lux a po další schůzce s Waltrem jsme to změnili na Paradis, snad jsme vybrali dobře, i když ono je to tam určitě všude super. Noo tohle znám, to my jsme měli malé problémy u všeho co jsme zařizovali, tak doufám, že už jsme si to vybrali.
Odpovědět
@monikaxoxo modýlek :-D :-D :-D to u nás nehrozí, kdybych mu nehlídala garderóbu, tak je schopen točit 3 košile a 2 obleky, a to je právník!!! Jakože nekoupil by si nikdy kšunt, jen značky, ale on si myslí, že stačí jednou za rok :-D No to my jsme začínali u Řecka na 5 dnů a skončili na Mauríciu na 10 :-D ...a opět se projevil můj nastávající - nejsme žádný trochaři, když už tak už, jdeme do nejlepšího :-D :-D :-D Já osobně si myslím, že prostředí je krásné tam všude, každý resort má něco do sebe a své kouzlo. Možná ty služby budou malinko vyšperkovanější, ale já stejně plánuji ležet na pláži, s pina coladou v jedné ruce, mojitem ve druhé a nohama nahoře 8-) dva roky jsme nebyli na dovolené, takže po těhotenství a dost těžkém porodu se opravdu těším na to nicnedělání ;-) Jeden výlet a šnorchlování, to je můj limit na akci :-D
Odpovědět
Holky jak já vám závidím...sice jsem doma jen necelý měsíc od příletu a hned bych jela znova :) Jediné, na co se teď upíná moje těšení je alespoň svatební oslava, kterou máme příští týden. Aspoň si na ni můžu znovu obléci svatební šaty :) Moc si to tam užijte!!! Ty výlety řešte co nejdřív - hlavně, pokud máte v plánu lvi. My měli schůzku s koordinátorem hned druhý den po příletu, ale lvi byly už na celý náš 10 denní pobyt vybookovaní, tak jsme se tam nedostali.
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzineckah Tak aspoň že si nechá do toho mluvit, to já se naopak snažim toho mého mírnit v nakupování. My jsme chtěli původně Seychely, ale jsou moc drahé, pan Walter nám sice udělal na jeden hotel slušnou nabídku, ale zas bysme museli kupovat Elliemu letenku, protože tam dobrého fotografa prý nemají a na Mauriciu jsou prý ty svatební služby stejně lepší. Pak jsme přemýšleli nad Thajskem, líbila se mi představa, že přijedu na slonovi, ale když jsem zjistila, že svatba je jen na oko na pláži a vzít bysme se museli doma a nebo po dlouhém zařizování v Bangkoku, tak jsme to zamítli. My jsme byli spolu naposled před 3 roky v Dominikáně a pak každý jednou sám, já v lednu v Tanzánii a na Zanzibaru, ale byl to poznávací zájezd, tak se teď těším taky na odpočinek. Šnorchlovat chci taky a na kočky a to ostatní se uvidí.
Odpovědět
@monikaxoxo ahoj my měli take Elieho ,i když jsme tam byli po svatbe jeste týden ,fotky nebyli .ma toho strašně moc :-(. Poslal nám jen asi 10 hned ten večer na mail a zbytek by Nám měl přijít snad uz brzy poštou ,říkal cca 3 týdny . Jinak mi jsme byli na lvech,gepardech ,velkých zelvach a vse bylo mega suprovy !!!! My jeli na lvi o víkendu a je to lepší ,není tam tolik lidi ,ve výběhu jsme byli 4 a na gepardech jen 3 :-). Pry přes týden tam jezdí hodne školní výlety :-( .
Odpovědět
Profilova fotka
@sarusbride To se nedivím :-D Já bych nejradši pořád někde cestovala, kdyby byla možnost. Všichni si Mauri chválí, tak jsem opravdu zvědavá, jestli je to tak úžasný :-) Moc děkujeme a tobě přeju, ať se oslava vydaří! My máme schůzku v den co přiletíme. Na procházku jsem původně taky chtěla jít, ale myslím, že mi bude stačit jen hlazení, chci jít ke lvům i gepardům, tygři tam teď bohužel nejsou a dost ušetříme, jde mi o to si je pohladit a vyfotit se. Myslíš, že na to je taky potřeba rezervace? Já jen doufám, že mě odtamtud nevyhodí, když neumím pořádně anglicky, píšou tam, že se umět musí.
Odpovědět
@nikus30 Ty želvy byly asi nejlepší :D :D máme z toho asi milion fotek a řidič nás musel po hodině ve výběhu nahánět, že toho máme ještě hodne :D
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 Děkuju za info. Chjo tak to kdyžtak budeme muset vydržet na fotky, ale kdyby teda aspoň poslal taky něco jako vám. Tak super, aspoň vím, že máme jet o víkendu :-)
Odpovědět
@monikaxoxo Tak to nevím, my jsme tam totiž nakonec nejeli vůbec...extra platit za to, že s nima budu chvíli v kleci nám přišlo zbytečný a drahý. Zase jsme ale jeli na delfíny a to bylo super - sice hodně lodí, ale plavali jsme s nima :) V neděli doporučujeme zajít na jejich veřejnou pláž, Flic en Flac tuším že se to jmenuje. Tam se o víkendu schází celé rodiny místních, grilují, prodává se tam snad všechno a člověk tam vidí to, jak se tam opravdu žije. Ale vy to máte asi daleko, ale busem se tam asi dá dojet :)
Odpovědět
...i katamarán na Ilot Gabriel je příjemný výlet, my měli hodně vln, takže to byl i adrenalin a legrace na palubě, protože to ve finále během plavby nahodilo snad všechny a byly jsme mokří :)
Odpovědět
Profilova fotka
No my přemýšlíme si půjčit auto, ale uvidíme, každopádně děkuju za tip, to zní zajímavě ta pláž. Tak my jsme do koček blázni, tak to musíme a delfíni jsou úžasní, ale už jsem byla, chtěla bych ty velryby, ale myslím, že tam teď asi nejsou. A asi bysme chtěli výlet katamaránem na nějaký ostrov,nevím jestli Gabriel nebo IIe aux Cerfs, byl jste někdo?
Odpovědět
@monikaxoxo jj to on Vám určitě nejaky pošle ,mu řekni ze nejaky potřebuješ pro rodinu ,jak ja :-) a je to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 Jasný :-D
Odpovědět
@monikaxoxo My Gabriel :)
Odpovědět
@sarusbride ani nemluv o fotkách ,ja na ostrove nafotila asi 500 fotek :-) jj želvy byli super !!! A jak kdyz viděla ty kočky ,tak jsem byla natesena jak maly děcko ,ti 5 měsíční lvi byli tak roztomili :-)
Odpovědět
@monikaxoxo my byli na to katamarunu na ostrove Gabriel ,nádherná pláž a voda ,dost tepla ! :-) jo a viděli jsme velrybu a spoustu delfínu :-) výlet doporučuji !
Odpovědět
@nikus30 To věřím :) No my máme fotek asi 5000 takže jsem se jimi probírala fakt dlouho, ale muž je schopný jednu věc vyfotit 20x aby byla pak ta správná. Takže ani nemluvím o fotkách západu slunce :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?