Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
@miskule666 ani nemluv :-( hrozne rychle ,no sak jeste ze je ten facebooku :-).
Odpovědět
@nikus30 to teda!:-) a jak te vítali v praci vlastne?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@miskule666 v praci super,vsichni gratuluji ,I kdyz uz gratulovali pred odjezdem :-) a sefka je bozi ,vedela ze prvni den nebudu ve forme a vsichni si se mnou budou chtit povidat ,tak nam dala vcera vypomoc ,takze jsem toho moc nedelala :-)
Odpovědět
@nikus30 jéé ty jsou krásný :o) a kde si je sehnala? no tak asi budu taky volit něco podobnýho teda :o))
Odpovědět
@miskule666 ok díky mrknu se :o)) tak já ještě uvidim ikdyž tolik času už nemám :D
Odpovědět
@nikus30 tak to je zlata!:-) to je super,ze to pro tebe nebyl takovej sok:))
Odpovědět
@anetkaerik diky ,byli trochu drazsi ,ale moc pohodlny ,strávila jsem v nich i spoustu večeru .mela jsem je ze salonu odkud jsem mela šaty ,tam je objedavaji z USA :-).
Odpovědět
@nikus30 Taky si říkám, že bych se už mohla sbalit a jít odtud, teď už žádnou inspiraci nenačerpám :)
Odpovědět
@sarusbride jj uz to fakt není ono,teda aspon to tak na mne pusobi.treba se potkame na modrem konikovi ;-)
Odpovědět
@nikus30 A to je co? :D četla jsem tu akorát něco o modré kočce či co...ale ráda si tu občas něco prohlídnu, pravda je že už to nemá to kouzlo :)
Odpovědět
@nikus30 aaaa už jsem si to našla...no to ještě ne, tohle v plánu zatím nemáme :)
Odpovědět
Článek se načítá
@nikus30 Já sem taky ještě občas zabloudím, ale spíše je mi potom smutno, že už je to za námi.... jdu sem opravdu jen z dlouhé chvíle. zkontrolovat, kdo tu ještě zbyl :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@anetkaerik co se foceni tyce, prijeli za nama 3 kluci z Backlightu. Jeden fotil, druhy tocil a treti asistoval. Toci a foti te pri pripravach, zvlast, samozrejme pri obradu a po obradu. Vsechno je v pohybu. ..aspon tak to na nas pusobilo a relax. Clovek si kolikrat ani nepripada jak pri foceni. Fotky I video nam dali jeste pred odjezdem. Trvalo jim to zhruba 5 dni ale to mohla byt jen nahoda a dobre nacasovani. Nas termin nebyl moc nacpany. Ceny prej za ten rok povysily tak ani nema smysl zminovat muj balicek. Muzu ti poslat to 2 min video jest se budes chtit mrknout. :-) ale at si vyberes kohokoli, fotky budou bomba! ! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kalkulka ja :-D:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sarusbride no ke konovi jsem odesla asi na mesic a pak se stejne vratila sem :-D
Odpovědět
@bromlegirl ty joo to zni super :o) jéé tak mi ho pošli ráda se mrknu... ale věřim, že budou krásný.. no nám se právě nechce dávat 600 E :-/ nejradši bych byla třeba 30 vyretušovanejch fotek + to kratičký video a nějaký fotky navíc obyč to by mi stačilo :D
Odpovědět
Tak holky - šaty už mám doma :o)) včera jsem se do nich asi půl hodiny šněrovala SAMA!! :D ramena mám vyvrácený ještě teď - no nebylo to úplně ono ale na vyzkoušení stačilo :o) jsou krásný jsem spokojená takhle jsem si je představovala... teď jen dilema s botkama.. našla jsem pár žabek (ikdyž sem chtěla teda podpatky) na ten písek :) mrkněte a pomožte vybrat!! :o))
Odpovědět
Profilova fotka
@anetkaerik Posli mailika :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@anetkaerik mne se asi nejvice libi ty posledni. Zabky jsou dobre, aspon ti tam nepoleze pisek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@anetkaerik a ty fotky bys dostala v takovemhle albu
Odpovědět
@bromlegirl to album je krásný :o)) a vás stálo focení + video kolik?
Odpovědět
Profilova fotka
@anetkaerik bylo to kolem 800 euro I s tim 2-min videem. To video stalo neco kolem 300 euro, protoze je to pry vetsi piplacka nez normalni video. K tomu jsme dostali 20 min video, tohle album a cd se zbytkem fotek.
Odpovědět
@bromlegirl jj tak to je stejný jako mi poslali ty ceny... základ balíček fotek myslim 600 E a když chceš video tak 200 něco E. a v tom je i to 20 min. No to věřim, že to kratší je mnohem větší piplačka - sestříhat to atd... Občas dělám videa z fotek a to mi taky stačí :D ok tak zatím moc děkuji!! mailika máš ve zprávě :)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky už za týden. A odjíždíme v sobotu. Dnes nám pan Walter poslal email a budeme jediní, kdo bude mít na celém hotelu all inclusive, tak snad tam s tím nebudou žádné problémy.
Odpovědět
No , tak nám se to trochu bortí. Oslavu zde jsme kvůli neočekávaným finančním problémům museli zrušit, zbyl tedy Mauritius. Mám za sebou zkoušení šatů....a děs běs........Spíš mám z toho stres. Ach jo. A kde můžu vidět Vaše fotky, vy je máte jen na facebooku?
Odpovědět
@kotatko77 to me mrzí :-( my měli oslavicku jen ve 12 lidech a bylo to super !. A proč nejsi spokojena s šaty ,nechavas si sit ??. Ja mám na FB zatim jen 12 fotek na zbytek stále čekáme :-)
Odpovědět
@nikus30 Nenechávám....no jsem nespokojená, protože hold v týhle situaci vypadám ve všem příšerně....Jediné na tom pozitivní bylo, když mi v Adině, řekli, že jsem pohodová až moc, a že nemám na 36 špatnou postavu....:-)))
Odpovědět
@monikaxoxo užijte si to,je tam krasne!:))
Odpovědět
Profilova fotka
@miskule666 Děkujeme :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?