Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
@petabon tak to uz chápu ,proc jsem vsude cetla ,ze je lepsi tam jit o vikendu :-D :-D . Tak hlavne ,ze mas fotku ,to je hlavni :-) 5-6 ostrůvku to je celkem dost . To vás nechal řidič řídit o potom rumu jo ? Hi hi . Chudák francouzska :-) no jsem teda zvědavá co nám nabídnou :-)
Odpovědět
@nikus30 nemysli si, půjčil nám to do ruky každýmu na dvě minutky, když široko daleko nic nehrozilo :-). Ale nám to stačilo ke štěstí :-)). Jede se rychločlunem a pořádně to hází, tak jí to asi nesedlo :-)) Myslim, že jsou krásný všechny výlety, nejde udělat chybu ;-)
Odpovědět
@petabon :-D :-D aha ,to se moc nepredal :-) Jezis ,tak to hazeni ,to nevim .To by asi neudelalo dobre ani me a to bych nemusela mit v sobe ani drinky:-) takze vylety rychloclunem ,jeste prehodnotime ;-)
Odpovědět
@nikus30 neboj, byla to náhodou sranda. A to že mně je blbě i na řetízkáči :-)). Určitě jeďte, fakt super vejlet!
Odpovědět
@petabon no tak to jsem zvedava ,ja prave nechodim ani na ten retizkac :-D
Odpovědět
Tak jsem koukala, svatba v La Victorii nás za 7 nocí vyjde za necelých 110 000 a Shandrani na 120 000 tisíc , plus Ellie fotograf 700 euro. Tak to je darda. Přemýšlím, jestli se vybodnout na luxusnější hotel, La VIctoria je také hezký, dokonce mi přijde, že z La Victorie máte holky hezčí všichni fotky. Každou radu uvítám.
Odpovědět
JEště jsem se holky chtěla zeptat to vyřizování po úřadech, to jste museli sami nebo to s vami zařizoval delegát, je to v ceně, nebo je to těch 240 dalších euro?
Odpovědět
@kotatko77 fotografa nemusis mit z BM za 700€. A to je jen na 7 noci Jo ?? No vzhledem k tomu ,ze jedem do Victorie ,tak davam hlas pro ni :-D . Myslim ,ze na urady se jedete jen s ridicem , ale s nekym myslim Mirka byla .snad ti napise nekdo ,kdo uz tam byl :-). Na uradech to pry neni nic slozityho :-) ale asi Kdyby jsi si zaplatila tech 240€ za prekladatelske sluzby,tak s tebou asi pojedou:-).
Odpovědět
@kotatko77 myslím si taky ,ze L.Victoria stačí a bude super,v záři potvrdim :)) my máme fotografa ani ne za 300 euro a fotí pekne..našli jsme si ho sami
Odpovědět
@miskule666 prosimte ,pripomen mi kdy vy vlastne letite a do kdy ,ja uz se tady v tom ztracim :-) bude nas nejak hodne :-D
Odpovědět
@kotatko77 ahoj, my byli v Shandrani, brali jsme to tak, ze v tom rozpoctu uz nas par tisic navic nevytrhne. A znovu bych uvazovala stejne.. Shandrani je levnejsi z tech drazsich a je allinclusive a rozhodne to neni nicim osizeny (jak to vetsinou byva), znackovy piti, vynikajici jidlo, vyber z nekolika restauraci ala carte na obed i veceri. A to my jsme vyuzili poctive, jak bary, tak testaurace :-)). Plus vodni sporty, krasny bydleni (meli jsme deluxe room), prostredi, golf, tenis, Jean Paul, no vsechno proste :-)). Ani se nam nechtelo z hotelu :-)). Nic nevnucuju, je to jen moje zkusenost :-)). Ale vsechny hotelu jsou tam krasny, takze budete spokojeny i vsude jinde!
Odpovědět
@nikus30 odlet z Phy 18.9. přílet 1.10. :) no musíme se tam všichni potkat :D
Odpovědět
Článek se načítá
@miskule666 takze vy tam taky dorazite cca 2 dny pred svatbou ? Mate to 21.9 ze ? . Rychle se vzit ,a pak uz jen uzivat :-) doufam ,ze nam zvladnout dat oddaci listy ,casu na to budou mit dost :-) a doufam ,ze dostaneme do odletu I fotky :-) ja uz se tady vubec neorientuju kolik paru nas tam bude 5 ? Vubec nevim :-)
Odpovědět
@nikus30 tak tak :-) hned zkraje a užívat..Jj tipuju tak 5-6 páru a myslím,ze ještě další se tam objeví :-) viď,taky doufám,ze to stihnou všichni všechno,ale myslím,ze času budou mit dost..tak snad ...my první 4 dny plánujeme užívat jen hotel a pak i výlety :-) příští týden snad uz budeme mit final plán konečně:)))
Odpovědět
@miskule666 tak budeme doufat ,ze to stihnou :-). No my asi taky tak nejak ,kazdopadne den po svatbe jsme na hotelu :-D . To jste dobri,ja jeste s planem nezacala :-(. Jeste porad jsem u vyberu pisnicek :-) povezes si saty ve vaku ?
Odpovědět
@nikus30 ještě máme čas,ale uz se mi nechtělo myslet co vse musíme,tak příští pondělí plánujeme :-) písničky jsem doladily dva dny zpátky tak nak s přítelem dohromady za kazdyho naky navrh..Saty ve vaku zvazuju..nebudu je mit moc objemny,tak zvazuju je dat do prirucaku a pak je tam možna lehce prezehlit :-) možna je dam i do vaků a kufru..uz takhle těch věci bude a nechci je ještě někde nechat :))))) jak je povezes ty? :-)
Odpovědět
Mě pan Walter přesvědčoval pro SHandrani taky. Ale v lednu už i nakonec La Victoria bude stát 120 000 a Shandrani nakonec ještě více, takže 130 000. Můj problém je, že fotky ze svateb má hezčí La Victoria, protože mají altán. V Shandrani to máš s pultíkem jak při proslovech na tiskovce :_-))) (omlouvám se, ale dělám PR:-))) A další moje měřítko je, že prý prosinec a duben tam prší , nefouká, to hlavně v létě, ale přeci jenom trochu a větší problém to je v Shandrani, protože to je na východ, když prší a fouká tak více v Shandrani, v horách se to rozbije. Já mám po nemoci jemnoučké krátké vlasy, takže větřík a je to v pr.....:-(((( i kdybych byla v 7 hvězdičkovém hotelu:-((( Takže dilema jak blázen.
Odpovědět
@kotatko77 tak asi i záleží zda chcete cely pobyt byt jen na hotelu..nebo i výlety..to muže byt taky kritérium pro rozhodování..ale hlavní je ta svatba...my ti v záři s nikus30 poreferujeme:) ale uz to asi chceš bookovat ted viď??
Odpovědět
Oni obsadili téměř všechny termíny a mě kvůli vláskům o ten vítr opravdu moc jde. DOufám, že ohledně větru poreferují i ostatní, ale dle fotek ze Shandrani tam nevěsty docela hezky letí:-))) Před operací jsem měla dlouhé a bylo by mi to jedno, ale te´d je to pro mě důležitější než luxusní hotel.
Odpovědět
@miskule666 my delame pisnicky taky dohromady ,ale jsme nejak busy :-( tak zatim mame jen 2 :-). Planujete I nejaky lodni vylet ? Ja taky prave zvazuji ten vak ,mam to jak ty ,saty nejsou vubec objemne ,tak premyslim jestli je dat do prirucniho.nechce se mi s tim tahat.no vyzkousim a uvidim :-)
Odpovědět
@kotatko77 to mas pravdu ,me se altanek taky libi mnohem Vic :-). A kdy mate v planu si to zarezervovat ? A jeste jsou na zapade pry jedny z nejkrasnejsich zapadu slunce :-) zapad no :-). Tezke rozhodovani co ?
Odpovědět
@nikus30 přesně s tema satama,jak je budu mit doma,tak vyzkousim a radši povezu taky v prirucaku:)) lodní spis ne,různé spis po ostrově a vodní sporty a projizdku lodi s proskl.dnem máme na hotelu..z těch lodních mimo hotel vás láká co? :-) Vím,ze jsou tam delfíni a jiné ostrovy..
Odpovědět
@miskule666 na delfiny my nepojedeme . Ja jsem premyslela na ostrov Ile Eux Cerfs ,asi to není úplne správně napsany :-). Je tam možnost parasailingu ,ale nevím jestli bych na to ukecala polovicku ,on ma strach z výšek .a jestli bych šla ja sama ,to nevím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kotatko77 ahoj, my si tlumočení zaplatili a za tu cenu s námi Mirka vyřídila všechny úřady (bylo to fajn třeba u oddávajícího kvůli nějakým papírům ohledně majetku atd.) a hlavně nám tlumočila obřad. Takže bylo super, že i manžel všemu rozuměl, oddávající měl totiž moc pěkný proslov. Jednomu páru tlumočila i třeba na zkoušce u kadeřnice atd. To už je asi na domluvě s ní. Jinak ohledně Shandrani, můžu jako @petabon jen doporučit, ale foukalo tam fakt hodně. Je to sice super, že ti není horko, ale třeba obřad na divoké pláži jsme odmítli právě z důvodu velkého větru a i na tom golfovém hřišti to dost foukalo a na videu je slyšet jen vítr a moře. :-D Podle výletů mám ale pocit, že to foukalo všude, tak nevím, jestli to ve Victorii bude lepší. ;-)
Odpovědět
@kotatko77 Ve Victorii taky foukalo. Ale asi méně, než na východě. Ale to si nevybereš, u moře nikdy nevíš. Mně účes vydržel pár minut, doporučuji vzít fakt echt lak s sebou. Ale všichni mi říkají, že je to na fotkách autentické, lepší, než utažený účes....
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, pokud by to někoho zajímalo, tak se mi konečně povedlo najít ty ceny výletů od Mirky (duben 2013). Oboje byl vlastní program na přání. 1. Den (od 6.15) delfíni 1500 rupií x 2, chamarel 125x2, destilerka s výkladem a ochutnávkou 350x2, auto na celý den s řidičem 5100 a hodina navíc 565 kvůli delfínům celkem 9615 rupií. A sami jsme si pak doplatili vstup na želvy 2x350 a ještě jsme stihli to posvátné jezero a pohled na Black River Park, kde se nic neplatilo. 2. Den (od 9.00) auto 5100, čajovna s ochutnávkou 450x2, celkem 6000 rupií a navíc jsme si platili vstupy do botanické zahrady 2x200 a do akvaria 2x250. Ještě jsme stihli kráter a vyhlídku nad Port Luis a projížďku městem - čínská čtvrť atd. Řidič byl super a auto bylo taky dobrý, takže za ty peníze velká spokojenost. Nikde jsme nečekali, všude nás vzal přednostně a ještě nám dělal výklad.. :-D
Odpovědět
@vikynka33 to vis,ze by nas to zajimalo ;-) diky moc,jdu to prepocitat :-) ses hodna.
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 není zač :-) samotnou mě překvapilo, že jsem všechny ty papíry dohledala :-D tak pěkné počítání ;-) uz se vám to blíží, viď? Budu na vás myslet a závidět, hned bych se vrátila v čase a zopákla si to. :-)
Odpovědět
@vikynka33 no vidis jak jsi sikovna :-)jj blizi,se uz nemuzu dockat. ;-) uz do pocitano ,skoda ,ze si uctujou dakovou dardu za to auto ,to je drsny :-| ,ale jinak vstupne je uplne v pohode :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
@miskule666 ahoj. nevím jestli už máte kalhoty ale my sehnali u Blažka, bílý lněný (takový ty lehký na pláž) ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?