Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 :-D jasne, koupime to az... miluju to:-) on se stavi jeste pro hnedou barvu, takze to z te sede jeste prebarvim... mam to vyriznute - jedno bylo takove malicke na ruce, tam mi dali umelou tkan - dneska uz se moc nesije a to velke na dekoltu ani nevim, co s nim udelala. rekla, ze mi ho serizne a ne vyrizne, protoze v nem nehrozi pry zadne nebezpeci. Kdyby ho vyrizla, pry by to byla moc oskliva jizva a dekolt se nehoji. nevim, nejsem doktor, nerozumim, tak uvidim, co tam je, az to odlepim:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 spis doufam, ze se mi to zhoji nejak rozumne do odletu... my se stejne hodne mazeme, ale i tak...
Odpovědět
@rozzaarka :-)) všichni chlapi stejni :-). Tak ať se to dobře a rychle zahoji ,jdeš tam ještě na kontrolu před odletem nebo ne ?? Tak prinejhorsim to můžeš mít na slunci prelepene :-). Já potom nemohla 2 týdny do posilovny,ne ze by mne to nějak mrzelo :-D . Už jste rozhodli ,co s tím autem ? Půjčovat nebo taxi ??. A písničky mate na CD ?
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 jj, bracha mi je vypali. nakonec vezmeme asi taxi... za tech 59E. chceme hlavne Casela a vanilla, zbytek je mi celkem fuk. Jeste uvidim, co ty kola, ale to spis na nejaky vylet po okoli. nechci je nechavat nekde u vstupu... ty jo, ja uz chci jet:-)
Odpovědět
@rozzaarka je to nejaké to taxi z těch stranek ,co jsem posílala ? Budeš si to rezervovat přes net nebo až na míste ??. No já bych ty kola taky viděla ,jen na kratší vyjíždku po okolí :-)). Prosím te vy už jen 3 týdny ,my 3 mesice :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 ja vim... 3 tydny... na jednu stranu si rikam, ze to uz je za par, na druhou, ze to uz nevydrzim:-D ale ono to utece. s detickama to ted leti jako blesk:-) uz mam podvazek:-)
Odpovědět
@rozzaarka si vyráběla podvazek ?
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 :-) no jo, jsem magor:-)
Odpovědět
@rozzaarka ale nejsi :-) mas v albu ? jdu mrknout
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 Zuzi a co vase pripravy?:-) musis byt uz taky natesena:-) uz pred tremi mesici jsem si skoro kousala nehty:-D
Odpovědět
@rozzaarka dohodli jsme se, že až budu vědět čas obřadu, tak mu nebo koordinátorka zavolá a on přijde tak hoďku předtím, aby nafotil přípravy. Nakonec to tak úplně nestihl, byla jsem připravená dřív, takže třeba šaty na ramínku jsme fotily až potom. Fotky měl za dva dny hotové. My jsme si půjčovali auto a jeli do Casela parku, ehm okolo tvého hotelu, mimochodem moc krásný :-) , a on tam za náma přijel a předal nám fotky. Má totiž office v Tamarinu. Pokud tě cokoliv zajímá, písni.
Odpovědět
@rozzaarka no to víš,ze jsem natesena ,jen mi to porad nějak nedochází :-)). A taky nemam co pripravovat :-(. Jen jeste vybrat nejakou tu hudbu ,to je jeste cas a naplanovat vylety ,to taky jeste pocka :-). No jsem zvedava uz na ty Vase fotky :-).pristi mesic doplacime zbytek ,vubec nesleduji kurz :/(. Ale pro nas bude asi jednodussi to poslat v eurech s nasich zahranicnich uctu .plati se BM Jen v € nebo I v korunach ? Mela bych si asi procist smlouvu he he
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@pe04czpl zajima me uplne vsechno:-) meli jste taky ten 3h balicek? jak se vam tam jezdilo na druhy strane? a za kolik auti a od koho? a co znaceni cest?:-)a co lvicci a tygri v casela?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 muzes bud tak nebo tak. rozhodne se to vyplati zaplatit cely v E. kurz CS pro posilani plateb je mnohem horsi nez u CNB, takze pak ti to skoci klidne o 30 haliru nekam jinam. posli to v E a mas klid:-) musim taky jeste brachovi napsat ohledne hudby... mas nejakou predstavu? my mame vsechno cesky:-)
Odpovědět
@rozzaarka tak diky,posleme v € ,pro Nas lepsi :-) Ja vim,ze mate cesky ,to je fajn:-) U nas to bude zahranici ,zatim asi Bruno Mars marry u :-) a Rihanna -shine bright like a diamond ( ale ta jeste neni na 100procent ) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 nastup http://www.youtube.com/watch?v=S7TiI4... ale mam malicko lepsi verzi prstynky http://www.youtube.com/watch?v=T4tej2... zbytek: http://www.youtube.com/watch?v=veAc-E... http://www.youtube.com/watch?v=gW3SXk... http://www.youtube.com/watch?v=gQwYK3... tamty 3 posledni chci v tom poradi. jak to je? nastup je jasny, pak asi podkres a pak az prstynky?
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 mas uz cesky slib?
Odpovědět
@rozzaarka moc pekny playlist ,zlatovlaska je nejlepsi :-)) prosim te slib vuuuuuuuuuubec nemame ,ani nevim jestli bude cesky :-) vy uz mate ? pochlub se ? Ja na ty sliby moc nejsem ,takze u Nas to bude kratky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 taky jeste nemam, ale asi to bude dojak a budu brecet:-) honza mi taky rekl - co tam mam jako plkat? Prece miluju te rika vsechno:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 a je to:-)
Odpovědět
@rozzaarka no Honza ma pravdu :-) my na sliby mame oba stejny nazor jako on :-))
Odpovědět
@rozzaarka krasny uces jsi vybrala,budes tam mit nejakou tu ozdobu ,jak ma nevesta na fotce ? A co nehty ? Francie ?
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 nehty francie, ozdobu ne. mozna popremyslim o nejaky kytce. co myslis? ja zuz bych tam nervala nic. mam hodne zdobny nahrdelnik a nausnice, at se to netriska:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 ja to s tim slibem chapu, jen mi prijde takove pekne mu rict to vsechno proc ho miluju:-) ale to je tak na tyden:-D takze asi taky budu muset najit nejakou zkracenou verzi:-)
Odpovědět
@rozzaarka no tak uz by bylo asi preplacane,kytka bude asi stacit. To uz by jsi s tim slibem mela pomalu zacit ,za chvilku letite :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 no prave... a dneska svatba, pristi sobotu svatba atd. NESTIHACKA:-)a jeste ty jeho boty:-)
Odpovědět
@nikus30 Plati se v Eur, muzes i v Kc, ale kurzove riziko je na tobe.
Odpovědět
@rozzaarka užijte si tu dnešní svatbu :-)
Odpovědět
Prosím ty, kteří byli ve Victorii, jak je to s all inclusive v restauracích "A la Carte" co je zahrnuto a co se připlácí?
Odpovědět
Profilova fotka
@vede jo tak a la carte mi taky vrta hlavou:-) za 3 tydny touhle dobou jsme v letadle:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?