Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Profilova fotka
@alneha my si je chteli koupit az na miste, jeli jsme pro ne do Grand Baie supermarketu, ale nemeli nase cisla a my uz pak dal nepatrali. smirili jsme se s bazenem...ale urcite bych do nich investovala ...aspon v Le Vic !! :-)
Odpovědět
@bromlegirl Já právě slyšela, že tam jsou ježci atd...a naše holky se asi s bazénem nesmíří, takže boty raději koupím tady - snad je tady seženu i v pidi čísle pro malou :-) ...děkuju moc za informace
Odpovědět
@bromlegirl Dívala jsem se na vaše svatební fotky, je to nádhera, hrozně moc vám to na nich sluší, jste krásný pár.
Odpovědět
Profilova fotka
@alneha vis co je zvlastni? Nevidela jsem moc lidi v mori. Jezdeni na bananu / koblihu, slapadla, snorchlovani to jo,;ale jen tak plavat v mori to ne...vsichni byli vylepeni u bazenu...asi si vsichni zapomneli boty do vody jako my :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@alneha dekuju...i za manzela :-) mas se na co tesit!!! uz se tesim na dalsi svatby:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@alneha v jakem stadiu organizovani jsi? Vybiras teprve z hotelu nebo uz mas saty a tak?
Odpovědět
@bromlegirl Ono se tam asi stejně nějak moc plavat nedá, spíš si tam zablbnout a hlavně holky si nejspíš budou chtít hrát na břehu v písku :-) .... My tam jedeme jen na svatební cestu na konci září, svatbu máme 28. června tady v Čechách :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@alneha aha. Kde v Cechach to budete mit?:-)
Odpovědět
@alneha Chladno tam nebude asi nikdy, vetsi vykyv teploty je spis teplota more.
Odpovědět
@bromlegirl Overeni udela asi jakykoli notar nebo posta v CR.
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 a clovek pocasi stejne neovlivni. Tam se to stejne honi a dest jak rychle prijde tak rychle odejde...
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 a kdyz nejsem v CR? Ambasada v Londyne ma taky Czech point, da se to pres to overit?
Odpovědět
Článek se načítá
@bromlegirl To jo, ale ten leden a unor se jako destivy potvrdil - nekdy pred 14 dny museli dokonce prerusit leteckou prepravu mezi Reunionem a Mauritiem, kvuli desti a cyklonu...
Odpovědět
@bromlegirl Ja vim, ze nejsi v CR :) No snad ano, ale ja zase nejsem v UK, takze tezko rict :-D
Odpovědět
@bromlegirl v Kutné Hoře, v Kapli Božího těla , vedle Chrámu Sv. Barbory - obřad bude civilní, ne církevní :-)...fotky mám v albu, když by ses chtěla podívat
Odpovědět
@alfred1 ale jak jsem tak koukala, tak v září je i teplota moře v pohodě, tak snad budeme mít na počasí štěstí :-)
Odpovědět
@alneha já uz koukala ,mas to krasne naplánované :-) a nadherne saty mas vybrané :-)
Odpovědět
@nikus30 děkuju :-)...chceme to v takovém přírodnějším stylu...taky jsem se dívala na tvoje alba, nádherné šaty, už jsem je tu předtím někde viděla a moc se mi líbily, ale já s takovým výstřihem a bez podprsenky - to po dvou dětech nejde dohromady :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@alneha mas postavicku jako lusk ...i po detech :-) taky se mi ty saty moc libi!
Odpovědět
Profilova fotka
@alneha covece ty to mas vychytane. Saty vybrane, kytku a dort si budes delat sama...jsi hrozne vsestrannam Divala jsem se na tve dorty. Nadhera! Ja taky pecu na zakazku, ale ty jsi o tridu vys :-)
Odpovědět
@alneha Ja jsem co se teploty more uz hodne navykly na teplotu more v Egypte (tj. 26-29C), takze jsem zari-listopad zavrhl... To ty otuzile co jsou zvykle na britske pocasi a more, tak ty mohou jet kamkoli, kdykoli :-D
Odpovědět
@bromlegirl vychytané to moc nemám, myslím, že některé nevěsty tady to mají mnohem mnohem vychytanější :-D - jen se snažím co nejvíc věcí zařídit teď, dokud je venku ošklivo, až se udělá hezky, budu pořád s dětma venku a nebude se mi nic chtít dělat :-)...já na zakázku nepeču, jen pro rodinu a kamarádky, nějak jsem na pečení pro cizí nenašla ještě odvahu
Odpovědět
@alfred1 :-) já jsem stará otužilka :-D .... když se sprchuju, tak mi jde ze sprchy oblak páry :-D ...no, přinejhorším nechám moře dcerám a manželovi a půjdu do bazenu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bromlegirl úředně ověřují na poště, nebo na městském úřadě, jinak u notáře...
Odpovědět
Profilova fotka
@alneha Mela bys. Mas na to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@seny83 premyslim, jaky si da notar za to overeni poplatek ... a ten dokument je v anglictine...asi si fakt budu muset zajit sem v Londyne.
Odpovědět
Profilova fotka
@bromlegirl u notáře jsem platila tak 40 kč za A4...
Odpovědět
Profilova fotka
@bromlegirl jo a my taky davali overovat v anglictine, pac jsme tu kopii potrebovali na preklady do cetsiny a slovenciny, a bylo to bez problemu...
Odpovědět
@alneha me se takový styl líbí ,mas to fakt pekne naplánované :-) ten vystrih vypada na fotce větší nez ve skutecnosti :-)
Odpovědět
@bromlegirl Děkuju :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?