Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
@nikus30 Jo, prý jde, ale v Berlíně, a to máme sice blíž, ale dražší cesta vlakem. A my to stejně zjistili až od té paní na matrice, tak bylo pozdě. Ona tvrdila, že jde všechno.
Odpovědět
@kalkulka aha ,no já to mám na ambasádu 40 min busem,:-) no kazdopadne diky moc ,pozeptam se na to ,kdyz jsem si tam dělala pas ,tak mi řekli ,ze OP nedělají ,ale to uz je 6 let ,takže všechno muže byt jinak :-).diky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
.... a taky jsem zvedava, kde budeme debatit az budou mit vsichni tady po svatbe... uz tak obcas mluvim od veci ...jak jste si jiste vsimli :-D
Odpovědět
@bromlegirl no to uz me taky napadlo ,tak my mame ten facebok ( aspon). :-) kdy se chystas do ČR , já začátkem kvetna :-) jeste musím ale koupit letenku :-) uz mi schválili dovcu na svatbu ,skoro 4 týdny ,vse bez problému ,dokonce mi to vyjde ,ze si nebudu muset brát neplacené volno .Mam nejlepší sefku :-))
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 no ty se mas!!! 4 tydny!!! fjuuuu :-) Kolik dovolene mas za rok? S Cechama to jeste nevim. Chtela jsem v dubna pac jsem nase nevidela od srpna, tak uvidime. Zatim zlaty skype :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 S ambasadou v Londyne nemam moc dobrou zkusenost. Kdyz jsem si tam pred 8 rokama sla vyrizovat novy pas, tak mi delali tezkosti s pasovou fotkou ( peknou fotkou!), vubec mi ji neuznali a musela jsem se rychle vyfotit v snappy snap pres cestu. Prselo, ja bez destniku... no dokazete si predstavit tu fotku co mam uz 8 rokem v pasu. Jako z hororu. Celnici si ji vzdycky hrozne dlouho prohlizeji ... tak nevim,.jestli me na ni nemuzou poznat neboco :-) ...uprimne, rada se ji zbavim :-)
Odpovědět
@bromlegirl no skoro 4 ,je to přesně 3,5 :-).Ale ten navrat do práce pak ,to bude strašný . Jeste já mám 23+ 1 den nam dává servis každy rok na víc ,takže 24dohromady:-). Vždycky jsme měli zavřeno v březnu na jeden den ,ale ted poprvé si to můžeme vybrat ,kdy chceme.coz me se parádne hodi :-). mas pravdu skype je nejlepší !
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 No a co vlastne delas?
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 nam dava firma kazde 3 roky den navic, takze po 10 letech jsem na 23 dnech a vic nahoru to uz bohuzel nepujde :-(
Odpovědět
@nikus30 No hlavně by tam měl jít ten oddací list, to by vám taky dost pomohlo, ne? Bromlegirl: Já mám 29 dní a ještě tu bude stoupat :) minulý rok jsem měla jen 25, bylo to příjemné překvapení... asi stárnu, tak to stoupá :D
Odpovědět
@kalkulka no to by Nam urcite pomohlo :-) 29 dni jo,tak to se nekdo ma :-)
Odpovědět
@bromlegirl tak to jsme na tom skoro stejne ,ale lepsi nez 20 nee? :-) Delam catering v public sektoru :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@kalkulka karkulko, takle po ranu me neprovokuj :-D:-D:-D:-D:-D ( s tou vzrustajici dovolenou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 a pro koho varite v tom public sektoru ?
Odpovědět
@bromlegirl no já osobně teda nevarim,to by se moc nenajedli :-) já jsem v coffee shopu atd... Pisnu ti zprávu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 no je half term, mame to tu tenhle tyden jak po vymreni. To mas dobrou pracovni dobu ne? My tu v coffee shopu mame kocku z Puchova... tak, kdyz si obcas kupuju kafco nebo caj tak aspon povykladame cesky:-)
Odpovědět
@bromlegirl :-) luxusni pracovni dobu ,dělám jen 34h. Po-ČT 8-15 vPA 8-14 /-). Víkendy ,všechny svátky volný ,ty to mas taky tak nějak ne ? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 ne, ja pracuju 40 tydne od 9 -18. Domu jsem az okolo 19.30 nebo pokud si pohnu ( pribilinec hadra) tak se domu dostanu v 7 vecer. Ale to je normalka :-) Aspon mam svatky a vikendy volne takze v pohode. :-):-)
Odpovědět
@bromlegirl hlavně ,ze mame práci a mužem na Mauricius :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 mas pravdu, bohu dik, ze ji mame... uz to neni jako pred 7 lety, za bys v patek dala vypoved a v pondeli uz zacala v nove praci. Ted se hlasi na jedno misto treba 50 lidi :-( Ja porad odbocuju.... myslim, ze me spravce z tehle diskuze brzy vyhodi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@bromlegirl a jestli me vyhodi, tak jsem vas tu vsechny mela moc rada :-D :-D
Odpovědět
@nikus30 Ja jsem si uz rikal, ze by me asi bavilo pracovat primo z Mauritia, ale asi bych musel zacit pracovat tak nejak 30 hodin denne a nebo bydlet jako domorodci.
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 a co delas ty, Alfred?
Odpovědět
@bromlegirl Ja jsem takovy obycejny IT guy :-D co pracuje 100 hodin tydne a nebo taky 10...
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 super, aspon uz vime je komu chodit na rady :-) v cem se specializujes?
Odpovědět
Profilova fotka
a jake jine profese tu jeste mame? Holky, v jakych oborech pracujete?
Odpovědět
@bromlegirl Ja jsem takova holka pro vsechno :-) Jelikoz jsem navic i prirozene genialni a skromny, tak zvladam uplne vsechno :-D Ale nejvic asi un*x systemy a SQL databaze.
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 aha ..tak na tohle tema si moc nepovykladame :-D
Odpovědět
@bromlegirl Cim, ze jsem to tusil ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bromlegirl ja jsem uca:-):-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?