Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
@pavla_h Užijte si to!! Pozdravujte Steeva :-) a už se těším na fotečky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pavla_h drziim palce, nech vam vsetko vyde, uzite si to tam. jooj by som hned isla naspat 8-)
Odpovědět
@pavla_h Taky přeju štastnou cestu a krásnou svatbu a budu se pak těšit na recenzi a fotečky :-D Pořádně si to užijte.
Odpovědět
Holky tak jsem dnes odeslala svoje svatební šatky-až mi to přišlo divné, že je posílám pryč. Visely v šatně a sem tam jsem na ně mrkla, ale zas jsem ráda, že jsou prodané:)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 tak super, a celkom rychlo sa ti ich podarilo predat ;-) by som si este raz zopakovala to tristvrte rocne cakanie a pripravy :-p
Odpovědět
@kata13 No bylo to krásné těšení ale zároven jsem byla i nervozní aby vše klaplo jak má takže jsme ráda že jsme novomanželé a svatbu máme za sebou. Ale chystání a těšení t bylo hezké.
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 Taky nám chybí to těšení!
Odpovědět
Tak už máme oddací list a nakonec to bylo za 3 týdny hotové. Takt ted začnu vyřizovat-že toho ale bude-občanka, pojištovny, zdr pojištovna, doktoři, katastr, techničák, řidičák-snad to je vše:)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 tak to bola rychlovka, my este stale cakame ]-( a este min mesiac pocitam, ze si pockame. tak drzim palce pri vybavovackach ;-)
Odpovědět
@kata13 Konečně to vyřídíme-ját ed všude uvádělo podle občanky staré jméno ale ěnco jsem podepisovala nový a nevěděla jestli to nevadí:) tak to bude konečně oficiální:)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 ja to mam podobne, tiez stale pouzivam stare, kedze nemam este ziadny doklad o novom. no uz by som to najradsej mala vsetko doriesene :-)
Odpovědět
@kata13 No já taky ted jsem si měnila tafif u t mobilu a muselo to být podle občanky na staré jméno a ted to budu hend měnit.
Odpovědět
Článek se načítá
ahoj, nám po 5/6 týdnech dorazil oddací list, ale jako adresu tam máme Les Pavillons, to je asi blbě..?je to mezi údaji o profesi, vyznání apod..nebo tam máte taky uvedený hotel ve kterém byl obřad? a nikde nejsou naše adresy, rodné čísla ani ty naše podpisy..............???????????? jak to máte vy?díky za odpovědi:-)
Odpovědět
@evaamy A to ti teprve dorazil oddací list z MAuricia s apostilou nebo už ze Zvláštní matriky?? My na tom českém máme mauricius a město ve kterém byl hotel, jména, rodná čísla, jména rodičů, jméno které budem užívat a datum snatku.
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 myslim, ze im prisiel este len list z Mauricia, ak som to spravne pochopila. @evaamy a to vam nestihli dat ten list pred odchodom z Mauricia? ja si to uz presne nepamatam, nemam ho so sebou, viem, ze hotel sme tam napisany mali urcite a za nim mesto kde. rodne cisla tam tiez asi nie su, predpokladam, ze oni to nepouzivaju a nase podpisy tiez nie su na nom. no mozem ti to vecer presne pozriet, aby som ta nezavadzala. no predpokladam, ze to mate spravne
Odpovědět
jj KATA13 pochopila jsi to správně :-) prosím podívej se a dej mi vědět, budu ti vděčná. čekali jsme asi 3 týdny na tu poštu, pořád nic tak jsme volali delegátce. ta volala do TNT, prý do týdne to budeme mít doma. nepřišlo.. můj pak volal Walterové,ta mu řekla, že z důvodů špatně uvedené adresy se pošta vrátila na Mauricius. OPĚT se snažili hodit pocit viny NA NÁS. samozřejmě adresa byla uvedená správně, nejsme debilové a víme kde bydlíme ]-( navíc jsme ji nechávali delegátce, na vyžádání delegátky ještě řidičovi(nevím proč-asi ji ztratila nebo já nevím) a taky ji má Walter přece..a razítko na apostlie je ze dne 7.6.!!!! takže dřív to ani poslat nemohli. mají v tom pěkný bordel. my měli obřad 11.5. 8-( ]-( :-( :-| fuj to jsem se zase rozčílila:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evaamy jasne pozriem ti to a dam vediet. tak to ma fakt toto jednanie prekvapuje. my sme mali svadbu den pred vami 10.5.-v utorok a v piatok sme uz mali oddaci list s apostilou na izbe. tak nechapem preco to vam tak dlho trvalo. to sa ani necudujem, ze mas nervy, toto by rozculilo aj mna. ale hlavne, ze uz ho mate doma. dam ti vecer vediet
Odpovědět
@evaamy Jejda to mě mrzí-zas takové trable. Nám na Mauriciu tvrdili že se to nestihne-a to jsme měli svatbu v úterý a odjížděli až další úterý. Nakonec nám oddací list s apostilou dali. A ještě chtěla svatební koordinátorka 50Euro za doporučený dopis-zapomnla na to že firma BM tohle hradí...
Odpovědět
Profilova fotka
@evaamy tak to prave pozeram a mame to tak. adresa je hotel a mesto, rodne cisla nie su, podpisy tiez nie. je tu meno, profesia, adresa (hotel), religion, miesto narodenia, vek. takze to mate spravne, uz to len dat prelozit a odovzdat na zvlastnej matrike ;-)
Odpovědět
děkuji, ani nevíš jakou jsi mi udělala radost! :-) aspon něco je správně :-)) blbý dotaz- na tu matriku musíme osobně? jak to probíhá? možná se to tu někde psalo, ale já zas nemám tolik času to tady mezi těmi kvanty příspěvků hledat, holt nemám přístup na net v práci, ale jen doma:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evaamy neviem ci to je v cechach tak isto ako u nas, ja som dala sudne prelozit oddaci list a potom som isla na normalnu matriku, tam mi teta vypisala ziadost a postou to posielali na tu specialnu matriku a uz len cakam kedy mi zavolaju, ze uz to je. predpokladam, ze sa to da aj postou nejak vyriesit, ak vam poslu ziadost. ja som tam bola sama a manzel tam nemusel byt. skus im zavolat na matriku.
Odpovědět
@evaamy Já nechala soudně přeložit oddací list a s rodnými listy nás obou a tím oddacím listem jsme museli oba na matriku-tam jsme podepsali žádosti, nechali udělat ověřené kopie a poslalo se to do Brna.
Odpovědět
@lucil07 děkuju za info, už se nemůžu dočkat, až to budu mít OFIKO!! :-)
Odpovědět
@evaamy Já jdu na úřad dnes ale zapomněla jsem že musím mít fotku-takže napřed vletím k fotografovi a pak na úřad.
Odpovědět
@titzka Ahoj Titzka, je to s odstupem času, ale jak vás fotil ten váš fotograf, jak dlouho s vámi byl a kolik si za to vzal? My zatím máme Steeva, ale na posl. chvilku se rozhodujeme o někom jiném...nevím, zda už není pozdě. Včera jsem mu psala mail, ale zatím bez odpovědi, tak jsem zvědavá, zda vůbec odepíše.Děkuji za odpověď
Odpovědět
Profilova fotka
@jaruska123 jaké jsou podmínky a kolik by to bylo?
Odpovědět
Profilova fotka
@klarakatzova Kláry, mrkni se do bazaru, dnes jsem tam dávala aktuální info - prodám za 7500kč.
Odpovědět
Profilova fotka
@jaruska123 jj, už jsem to našla. my už máme svůj velký den za sebou, ale tak rychle to uteklo, tak mě napadlo, že bychom si to zopákly jenom jako na svatební cestě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jste ale dobrodruzi :-) ale tohle není jen nanečisto, to je načisto a to vy už máte za sebou :-) nás to čeká za měsíc... @klarakatzova
Odpovědět
Ahoj holky, ja sa uz tak moc tesim, uz pocitam dni 8-) Mam otazocku, aku obuv ste si tam brali, co ste najviac vyuzili, jasne ze slatky, to jasne, ale este okrem toho, napr do restauracie, ked ste isli na obed, veceru? A na vylety je potrebna turisticka obuv, alebo stacia botasky? Dakujem velmi pekne za rady ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?