Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Profilova fotka
@beremka steeve je velmi ochotny, ak mas nejake navrhy urcite mu povedz, aj my ked sme mali nejaky navrh sme povedali a nemal ziadne namietky, dokonca nas par krat pochvalil za napad ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak vložila jsem Vám fotky - místo svatebních se mi tam nejprve nahrál mauricijský výběr, ale už to tam nechám, ať se můžete pokochat :-)
Odpovědět
@rawenna SUper-už jsme koukala, těch tam ale je:) Jsou moc krásné a slušelo vám to-já ted přemýšlím jestli tě odněkud neznám 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 No, tak to popřemýšlej :-)
Odpovědět
@rawenna Nebydlíš tak 18km severně od okresního města??:)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 Bydlím v Olomouci :-)
Odpovědět
@rawenna No tak nevím, dke jsme se potkaly:) ale v Olomouci jsme chodila na SŠ i VŠ. ALe ty jsi určo mladší:)
Odpovědět
@rawenna Moc krásné fotky. A ještě jednou gratuluji :-D Můžu se zeptat na jaký foťák je to focené? Vážně je máte moc pěkné...
Odpovědět
@rawenna Prosím a kde najdu ty fotky? Já je na Tvém profilu nevidím! A jak se Vám líbil ten hotel? My se do něho chystáme příští rok, doporučujete ho teda nebo máme uvažovat o změně? Někdo ho tady pomlouval. Díky a gratuluji ke svatbě!!
Odpovědět
Teď se mi ty fotky ukázaly, nechápu to, předtím jsem viděla je stará alba, nádhera:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kalkulka Já nevidím jediný důvod, proč si nevybrat tento hotel! My jsme byli spokojeni na 100% a příště poletíme zase sem! I pokoj, který všichni ostatní museli opustit do 12:00, my měli až do odletu :-) Personál usměvavý a úžasný, prostě MY si nemáme na co stěžovat :-)
Odpovědět
@rawenna Já jen někde četla že tam není dlouhá pláž a že poblíž kotví dost loděk-ale možná to byly starší recenze.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky holky, a nevíte něco o hotelu SHANDRANI RESORT & SPA? Jedeme tam na svatebku a jsme úplně nadšený!!! Ultra all inclusive a všechno v ceně, nááádhera fakt:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 Pláž moc dlouhá není, což je pravda, ale pokud pojedete na přelomu květen / červen, tak tam je jen minimum lidí, takže stačí bohatě pro všechny. Jinak loďky nám vůbec v ničem nevadili. Kousek od hotelu je i veřejná pláž, ale tam asi nebudete chtít chodit :-) My jsme se opalovali zhruba asi jen 2 necelé dny, protože zbytek jsme trávili různě po celém ostrově. V tomto případě nám opalování a válení se na pláži připadalo jako ztráta času. Opalovat se můžeš kdekoli a nemusíš kvůli tomu lítat na Mauritius, že? :-)
Odpovědět
@terulilinka Ahoj a kdypak letíte? My letíme příští rok v květnu do stejného hotelu, budeme tam mít svatbu a rovnou taky svatební cestu. Jinak doporučuji přečíst starou diskuzi Svatba na Mauriciu nebo Seychelách, tam je spoustu informací o tomto hotelu :-D Určitě se máte nač těšit. Přes jakou CK tam letíte?
Odpovědět
Profilova fotka
@nicol8 jsem na to ještě neměla čas (škoda, že tu neni červenající smajlík :-D).. já to vím teprve od včera :-) a přes CK to ti asi neporadím, myslím, že FISHER ale zařizuje to přítel, tak nevím :-)
Odpovědět
@terulilinka O tomto hotelu ví Vladenas a SImas-obě tam byly:)
Odpovědět
Tak to máš fajn :-D U nás jsem přes zařizování já :-( A kdy se tedy chystáte? Já tu diskuzi četla průběžně, je to na delší dobu , ale dozvíš se tam spoustu jak o hotelu tak o ostrově. Jinak většina co tady chodí cestuje přes Svatby v ráji nebo CK Blue Marlin.
Odpovědět
Profilova fotka
@nicol8 21.září jedeme :-) původně jsme mysleli někdy až v listopadu, ale tohle má svý kouzlo hned po svatbě, navíc se chceme snažit o miminko, tak tam to snad vyjde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 děkujuuuu!
Odpovědět
Není zač :-D . Tak by to mělo být, hned po svatbě šup na romantickou svatební cestu ;-) . U nás převrácený postup, miminko už máme /tedy spíše už skoro 3letou malou slečnu/ a teď teprve tu svatbu :-D . Tak ať se vám co nejdřív podaří. Tam na snažení určitě bezva prostředí. Doufám, že si nedovezeme taky přírustek :-D
Odpovědět
@rawenna moc pekne fotky :-) na akych vyletoch ste boli?
Odpovědět
Profilova fotka
@rawenna Opravdu nádherné fotky! Prohlížela jsem je snad pětkrát :-) Konečně sem někdo dal fotky, jak vypadá ostrov a příroda kolem. Hotel Le Mauricia je nádherný, ty palmy okolo jsou úžasné! Svatební fotky máte taky moc krásné. Můžu se zeptat, kdo Vás fotil?
Odpovědět
Profilova fotka
@martinela Měli jsme na výběr ze 2 hotelových fotografů, z nichž jeden fotil klasicky - což se nám nelíbilo, bylo to jak od amatéra a druhý fotil takto - udělal nám rovnou i svatební knihu - fotoalbum bylo na nás zase moc klasické :-D Byl strašně super a všem se jeho fotky moc líbí. Stál kolem 300,- Euro
Odpovědět
Ahoj holky :-) ...dajte rady prosim, na co urcite nezabudnut pri baleni, alebo uz priamo na Mauriciu??? Dakujeeeeeeem 8-)
Odpovědět
@mauricius2011 Já ti ani nevím-řekla bych že jsem zbytečně vezla 3/4 kalhoty a trička-to sjem moc neunosila. večer se fakt ženské docela strojily. Když měla některá 3/4, triko a sandále tak razila. takže ybch radila nějaké pěkné oblečení na večeře. Svatební boty byly zbytečné, nakonec jsem chodila bez bot:) A boty do vody nám ve Victorii chyběly-ty by se hodily.
Odpovědět
@rawenna Moc krásné fotky! :) Holky, měla jste některá pod šaty i spodničku? Většina z vás měla šaty pěkně nadýchané a takové róby :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mauricius2011 Na Le Mauricii se nám líbilo, že na rozdíl od Le Canonnieru se dalo na večeře chodit normálně. Prostě super hotel. V Le Canonnieru už pro nás byli všichni moc načančaní frajírci :-) Neberte to zle, ale nám to takto vyhovovalo. Jinak boty do vody jsme tam nepotřebovali, trika jsme si nakoupili :-) Jinak na Mauriciu je velmi levno! (pokud nepočítáš předražené značkové obchody), takže co nejvíc peněz s sebou, my tam utratili majlant :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@beremka Já měla jen tu 4 kruhovou :-)
Odpovědět
@beremka Já spodničku neměla. @rawenna Jé vidíš a nám tám přišlo hrozně draho a to oblečení se mi líbilo-tady nosím jen 3/4 a trika a žabky a líbilo se mi že po letech se mám kam nastrojit.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?