Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
tak máš asi tohoto?
Odpovědět
Jojo Vladi poslala jsem ti ho do IP. Je to podrobně napsané, sice ne žádné fotky atak-jen pár ale o každém místě je tam něco, my toho moc nepochytíme při výletě od průvodce tak si to přečtem:)
Odpovědět
@lucil07 ja by som rada išla na ten výlet po ostrove a už keď to bude len s anglicky hovoriacim človekom tak nech o tom aj niečo vieme
Odpovědět
@vladenas No právě přítel se divil že průvodce nebude čech:) My si dáme ten MYslický jih-je ta všee zajímavé, líbily by se mi i ty výrobny čaje a cukru apod-jenže ty exkurze jsou na docela dlouho a fakt bychom v AJ výkladu z toho moc neměli. takže taxíkem jih ostrova a vnitrozemí, pak rybolov nbo projíždku katamaránem a podle chuti i výlet do města taxíkem, chceme si užít i lenošení na pláži:)
Odpovědět
@lucil07 My jsme na tom podobně, určo dáme mystický jih a pak se uvidí, z AJ toho taky moc nepochytíme, tak to nebudeme hrotit. Ten průvodce je dobrá věc ;-)
Odpovědět
@lenule26 Ještě jsem se chtěla zeptat, jestli byla na pokojích třeba balená voda,( na čištění zubů, nebo tak). Aby nás nedostali nějaké střevní potíže :-D
Odpovědět
@petik83 My máme minibar v rámci AI a je tam nealko i pvo a káva a nějaké tyčinky. Myslím že Maurisius není místo kde by hrozily průjmy-nebo jo??
Odpovědět
@lucil07 Nemám tušení, neslyšela jsem o tom, ale všichni mě před tím varují, tak právě nevím, ale je pravda, že na takové problémy si tu nikdo nestěžoval :-)
Odpovědět
@petik83 Myslím že tam to nehrozí-Egypt a Tunis to je jiná-tam jsme si kupovanou vodou i čistli zuby:)
Odpovědět
@lucil07 Tak to jsem ráda, já se vždycky nechám tak vybláznit 8-) :-D
Odpovědět
@petik83 Beruško, to je Mauricius ne Egypt :-D čistit zuby si opravdu můžeš vodou z kohoutku. Na pokoji minibar je, ale vše co vypiješ či sníš platíš. Ale všude v barech-lobby i pláž Ti samozřejmě balené vody dávají v ceně AI ;-)
Odpovědět
@lucil07 Teda Luci nevím zda vy máte jiné info, ale my vše co jsme z minibaru vypili nebo snědli, tak jsme taky zaplatili. Mají tam u toho pěkně ceník. A měli jsme AI.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@lenule26 no my tiez mame v AI napisane: Neomezenou konzumaci z vašeho pokojového minibaru, který je pravidelně doplňován (nealko nápoje, ovocné džusy, pivo, voda)
Odpovědět
@lenule26 :-D :-D :-D moc díky Luňulko, koukám, že přestanu řešit rady okolí a budu se jenom těšit :-D Díky ;-)
Odpovědět
@lenule26 Jé leni máme to napsané v těch papírech od pana W-tu konzumaci z minibaru-že je v rámci AI.
Odpovědět
To mi napsal pan W. pro info:) Sezona a podmínky pro jednotlivé hotely (včetně programu all inclusive) jsou na Mauriciu od 1.11. do 31.10. Pokud byla nějaká nevěsta v Le Victoria v září 2010, pak mohla mít jiné podmínky, než je budete mít vy. V příloze zasílám detailní a aktuální popis (dnes jsem to pro Vás raději hned kontroloval) programu all inclusive, kde je přesně rozepsáno, co je a není v ceně. Z minibaru máte v ceně pivo, sodovky (tj. kola apod.), vodu, džusy. V minibaru jsou některé položky zpoplatněné (např. vína). Pokud půjdete do restaurace nebo na hotelový bar (je u hlavního bazénu), pak tu máte v ceně vše včetně vín a mnoha dalších nápojů. Číšníci Vám nápoje zanesou i na lehátko k bazénu nebo na pláž (též v ceně). Po příjezdu dostanete na recepci kartu, kterou se budete identifikovat. Barmani Vám na přání rádi řeknou, jaké napoje jsou a nejsou zahrnuté v rámci all inclusive (jsou označené v nápojovém lístku). Nabídka all inclusive je bohatá...jistě budete spokojeni. Odbavovací přepážka Emirates otevírá 3 hodiny před odletem. Na letišti musíte být minimálně 2 hodiny před odletem. Pokud přijdete hodinu před odletem nejspíše bude již odbavovací přepážka uzavřená, nebudete tedy odbaveni a vše (cesta, pobyt a svatba Vám propadá). Doporučuji tedy přijet včas :-)
Odpovědět
@lucil07 Achaaaa tak proto my věci z monibaru platili :-D Teda Emiráty mají 3 hoďky před jo? Tak to je mi novina, ale je pravda, že s nimi jsme nikdy neletěli. Tak ještě že jsi mu napsala-fakt jsem netušila, že někdo může zavírat přepážku hoďku před odletem...
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 tak to s tym minibarom som rada, ze to nakoniec je v cene. este som zvedava ake vsetky alko napoje su v cene ;-) no dufam, ze prinutim toho mojho prist aspon tie 2 hod. skor na letiso, radsej si tam dame este nejaky obed a kavu. este neviem, ci pojdeme do prahy v piatok, alebo az v sobotu, no to sa este musime dohodnut.
Odpovědět
@lenule26 A jaké ceny byly těch věcí v minibaru-tam je asi vše dost drahé že?? My se těšíme na tu rybí restauraci snad s etam dostanem. No ještě že jsme napsala-chtěli jsme jet jen hodinku před. Do prahy přijedeme cca v jednu hodinu tak to stihnem dobře, radši zvolíme pendolino.
Odpovědět
@lucil07 Jeee Luci ty ceny si nepamatuju ]-( Ale jelikož jsme si pár věcí vzali, tak to asi nebylo extra drahé :-D V té rybí my nebyli-já nesnáším ryby. Ale nějaká slečna tam měla obřad a taky to nevypadalo špatně ;-) Byli jakoby nakraji a za zády měli oceán... @kata13 Výběr byl celkem fajn ;-) Já si oblíbila takový 3barevný drink-myslím moon night nebo něco podobného :-D
Odpovědět
@kata13 Jo a měli tam něco jako naše Carolans, ale jmenovalo se to jinak a hlavně to bylo mnohem a mnohem chutnější-taky mňamka! :-)
Odpovědět
@lenule26 Tý jo Leni já se ted dívala na mapku hotelu a vidím že ty restaurace rybí a italské jsou každá na jiné straně pláže. Hlavně aby nám dali pokoj s wifi a nebyl blízko hluku:) já jsem nervozní a napjatá:) to ani nesthnem vše ochutnat -chtěli bychom zkusit nějaké fr víno-určité druhy jsou v rámci AI.
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 a wifi je v AI? mne sa zda, ze nie
Odpovědět
@kata13 Je pokud je to v tom pokoji technicky možné. Jen internet na recepci se platí. Snad to je tak.
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 tak to som zvedava, lebo v AI mame napisane nezahrnuje • Telefon, fax, e-mail, internet, poštovné ale my asi aj tak nebudeme brat laptop
Odpovědět
@kata13 My ho berem kvůli spojení s domovem:) Holky myslím psaly že ve victorii je wifi zdarma.
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 to by bolo super, snad sa nam podari aspon cez telefon pripojit
Odpovědět
@lucil07 Jjo rybí je po pravé straně a italská po levé-když stojíš čelem k vodě :-D To víš, že to ochutnáš všechno-jen opatrně na tom slunku :-D :-D :-D
Odpovědět
Téda holky kde se touláte?? Já se dnes byla ptát na pendolino-o víkendu jdem kupovat místenky,AE jezdí co půl hodiny a je zdarma-když máš lístek na pendolino.
Odpovědět
jediné co jsem nesehnala jsou letní šaty...letíme za dva týdny tak nevím jestli ještě něco seženu:-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?