Viniční altán, Praha. Máte zkušenosti?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěsty, chtěla bych se podělit o zkušenosti s těmi, které plánují svatbu ve Viničním altánu nebo ji tam už měly. A zejména by mě zajímalo zda tam někdo taky bude mít/měl hostinu. Momentálně jsem totiž jednáním altánu dost znechucená a chtěla bych se ujistit, že je to jen mými přehnanými nároky ;-)
Odpovědět
Mirco, nechodím, protože se tu řeší věci, které nejsou pro mě už aktuální ;-) Holkám vždycky akorát poradím, pokud je to v mých silách, ale jinak už svatbou nežiju. Bylo to krásné, ale teď zas musí přijít jiné krásné věci :-) Byt pořád hledáme, takže v tomhle nic nového.. :-p a už mě to teda fakt šíleně nebaví, hledat a hledat a hledat.. :-p Určitě jsi báječně opálená, co? A nevadí, že na Lefkadu už se nevrátíte, zas poznáte jiná báječná místa :-) Teda pokud už nebudete jezdit jen na Madeiru :-D :-D
Odpovědět
Biibi, já sem také moc nechodím a svatbou už také nežiju :-) . Akorát prohodím pár vět s holkama a poradím, pokud vím. Dobře si pamatuji, jak jsme tápaly my dvě a nějak nám neměl kdo poradit. Musely jsme psát holkám, které tam už měly svatbu do IP, aby nám odpověděly na některé dotazy. Naše následovnice to mají jednodušší - my jim umíme poradit. Hlavně proto jsem tady. A také nevylučuji, že se na ně nepůjdu do altánu podívat ;-) . Bydlení určitě brzy najdete. Vidíš, divila jsi se, že moje kamarádka hledala tak dlouho... Ono se to nezdá, letí to rychle =-) . Držím palečky, ať najdete takový byt, po kterém toužíte v koutku duše ;-)
Odpovědět
Jo, a určitě nebudeme jezdit jenom na Madeiru, třeba nás chytne za srdce ještě nějaká jiná země ;-)
Odpovědět
Miru, máš pravdu, já se divila. A teď se divím ještě víc, protože už mě to nebavííííííí :-D Dnes máme prohlídku, achjo.. nic si od toho ale neslibuji, cena je celkem vysoká, jdem se jen mrknout :-S Určitě chytne vás i jiná země ;-) Co mimino, plánujete nebo zatím ne?
Odpovědět
Biibi, za prohlídku nic nedáte ;-) . Začnu pátrat po další zemi, určitě ještě něco objevíme :-) . My neplánujeme vůbec nic :-) . Až přijde čas, bude mimís :-) . Moje kamarádka se směje, že my si určitě mimino pořídíme v době, kdy budeme stavět baráček. Prý mě už vidí, jak s obrovským břichem běhám po staveništi a komanduju dělníky :-D :-D :-D :-D . To odpovídá mému temperamentu a způsobu života 8-) . Vy už pracujete na mimískovi ;-) ?
Odpovědět
Profilova fotka
mirca, tak v Řecku jsme ještě nebyli, možná napřesrok... Naše svatební cesta je pořád ve hvězdách, ale spíš nebude nic, nebo na pár dní Budapešť, možná Londýn, to je můj sen, ale se dvěma dětma se to prodraží :-( Zatím jsme ještě nebyli bez nich, tak bysme si to stejně asi neužili a jen mysleli na prťata :-)
Odpovědět
Mirco, já vím, je dobré vidět toho co nejvíce, tak se díváme :-D No, tak u nás muselo padnout rozhodnutí zda vysadit či nevysdit HA, kdybych ji brala tak by nepřišlo nic ani až by přišel čas :-D Takže jsem ji vysadila, ale nic nechci hrotit. Rozhodně si odmítám měřit nějaké teploty nebo tak něco, necháme to na přírodě a uvidíme :-) Však my chcem byt před rekonsrukcí, takže se také může stát, že budu běhat s břichem a škrábat zdi nebo tak něco =-) :-N
Odpovědět
Biibi, také neměřím žádné teploty - nechtěla bych se stát otrokem plánování a počítání plodný a neplodných dnů. To poslední, co by mě bavilo, by byl sex v určitě dny - ať se chce nebo nechce =-) :-N . Neboj, bude Ti to s bříškem a škrabkou moc slušet :-N :-D 8-) . Michvon, svatební cestu si uděláte třeba za 5 let bez prťat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, já jako zkušená matka taky neměřila :-D :-D :-D ani jsme nepočítali plodný a neplodný dny podle kalendáře :-D :-D :-D nechci vás lekat, ale já pokaždý otěhotněla napoprvé, takže možná už jste v tom a ani to ještě nevíte :-N ;-) jojo, svatební cestu klidně odložíme, strašně se nám líbilo na Sicílii a taky nás láká Madeira, což je s malejma dětma nerealizovatelný, tak možná za dva roky je strčíme k našim a odfrčíme někam sami. Aby z toho ale pak nebylo další mimi, jako se to stalo našim, poprvé spolu jeli k moři, poprvé byli na delší dobu bez dětí, a hned tam zadělali na ségru :-D
Odpovědět
Mirco, přesně tak, být otrokem plodných a neplodných dnů.. tos řekla přesně. Navíc myslí, že čím víc se tím stresuješ, tím míň to jde.. Uvidíme :-D Jasně, že jo, budu mít krtkovský monterky a bude to super :-D :-D Michvon, my byli na svatební cestě na víkend v Mělníku a bylo to naprosto super. Ještě jsme tou svatbou úplně žili, atmosféra nádherná, užívali jsme si jeden druhého.. i v česku za pár korun :-) x-) ;-)
Odpovědět
michvon, hihi i kdyby tomu tak bylo, že napoprvé, my se nelekáme vlka nic. Už se toho nebojím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
biiba, však se neni čeho bát :-D
Odpovědět
Článek se načítá
michvon, tak já vím na 100%, že těhotná nejsem, to by se musel stát zázrak :-D :-D :-D . Dovolená je hezká kdekoli, stejně jako svatební noc x-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mirca, skoro kdekoli, jen ne na Kapverdách :-) A svatební noc asi taky nebude, bude u nás spát svědek :-p Nojo, ale my jsme takový netradiční snoubenci, ze srandy někdy říkám, že když si mě nevezme přítel, tak už nikdo, páč jsem zprzněná a mám dva nemanželský spratky :-D :-D :-D Takže svatební noc asi taky odložíme, dokud návštěva nevypadne :-p
Odpovědět
Na Kapverdy jsem teda neslyšela ještě nic pozitivního =-) ! Tam asi na dovolenou nepojedeme :-D . U nás nespal nikdo, mimopražští spali v penzionku, abychom měli klid :-) . Jinak, já jsem nemyslela, že svatební noc nutně musí být! Jenom nechápu, jaký je rozdíl mezi svatební noci doma a svatební noci někde v hotelu =-) ? Nás ani nenapadlo jít po svatbě někam do hotelu - asi jsme málo romantičtí :-D . A na svatební noci jsem si také nezakládala, jelikož mi nepřišla ničím vyjímečná, stejně jako celý svatební den :-D :-D :-D :-D . No jo, pořád jsem nějak nepobrala, že jsem vdaná a "něco" by se mělo změnit. Nezměnilo se vůbec nic a pokaždé, když řeknu manžel, tak se s manželem na sebe podíváme a začneme se smát :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
mirca, doufám, že u nás to bude taky tak :-) a do hotelu bych teda taky nešla, proboha proč?! abych ráno nemusela ustlat? :-D :-D :-D no možná nějakej penzion taky zařídíme, nakonec asi nebude kde mít spát sestra, my máme malej byt, sem by se už nevešla ani myš. ještě uvidíme, přítel má na všechno čas :-p
Odpovědět
Michvon, klidně ráno neustelu, když se mi nechce :-) . Deka neuteče, ustelu později :-D . K nám by se rodiče vešli, ale já jsem chtěl mít v bytě v den svatby klid a nestarat se ještě o někoho jiného. Teď tu máme rodiče znovu, ale to mi už nevadí, naopak, jsem ráda :-) . Nevím, v jaké cenové kategorii hledáte, ale doporučuji Vilu Barbora. Mají tam pokoje v různých cenových kategoriích, je to na Pražského povstání, takže od altánu se tam naši v pohodě dostali metrem a pak asi 7 minut pěšky. Byli maximálně spokojení :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dík za tip, to je kousek od Altánu i od nás, hned kouknu, jestli maj web
Odpovědět
Jo jo, mají ;-)
Odpovědět
holky, tak to my v penzionu spali. spali tam všichni, měli jsme skoro samé mimopražské. tak jsme tam spali i my a byla jsem ráda.., že jsem ve tři ráno padla do postele a nemusela přes celou prahu domů :-p řídit bysme stejně nemohli a než usnout v taxíku :-D tak raději v penzionu, kde jsme se s hosty sešli ráno na snídani a bylo to fajn. a nějaká svatební noc v tom pravým slova smyslu ;-) se stejně v podstatě konala až doma x-)
Odpovědět
Tak my jsme jeli z altánu taxíkem a za nějakých 10 minut jsme byli doma :-) . Do penzionu bych se také museli dostat MHD nebo taxíkem, takže to bylo jedno ;-) . Dali jsme si sprchu a zalezli jsme do připravené postele 8-)
Odpovědět
Mirco, vždyť vím :-) A ty zas víš, že mi měli přímo tam hostinu, kde jsme pak spinuškali :-D Od našeho doma přes celou Prahu :-p
Odpovědět
Biibinko, jo jo, já vím ;-) . ........já vím, my víme.... 8-) :-p
Odpovědět
Ahoj holky:-) ad botky, snad někde uspěju, bohužel je musím mít na trochu vyšším podpatku a jsem dost zvědavá, jak v nich vydržím... Podpatkům jsem už dost odvykla... =-) Jinak bych vám (Mirče a Biiby) chtěla za všechny budoucí nevěsty poděkovat za rady a tipy, opravdu to díky této pomoci máme jednodušší ;-) ;-) Ad svatební noc, my budeme v pensionu přespávat stejně jako většina účastníků večerní akce, ráno dáme snídani a když vyjde počasí, tak si ti zdatnější budou moct dát beach :-D :-D . Už teď tím nápadem některé kamarády straším :-D :-D Se svatební nocí "v pravém slova smyslu" opravdu nepočítám... Když to klapne, tak se svatebním ránem :-D :-D :-x
Odpovědět
Šárko, ráda poradím, pokud můžu a vím ;-) . Holky, teď jsem v jiné diskuzi četla, že snad má michvon s Viničním altánem problémy - snad jim tam zamluvili dvě hostiny na jeden den. Zítra mají sraz s paní Pištěkovou. Tak společně se mnou držte palce, ať jim to vyjde :-) ! My měli svatební noc, ale jenom kvůli tomu, že jsme končii před půlnocí a nějak v půl jedné jsme už byli v posteli :-) . Do konce prázdnin budeme mít posvatební setkání drtivé většiny svatebčanů, budou se prohlížet a rozdávat fotky a asi i bublifuky, které měli ohromný úspěch a ještě nám zbyly :-) . A určitě vypustíme zase nějaká létající přání :-) .
Odpovědět
Miru, létající přání plánujeme taky, dokonce jsem je chtěla dřív než nám je nabízel náš DJ:-). Měli jste bílá nebo i barevná? Nejsem si jistá, jestli ta barevná budou dobře vidět... I když kombinace oranžová/červená mě docela láká ;-)
Odpovědět
Ahoj Šárko, měli jsme jenom bílá a bylo to hezkééééééé x-) . Já sjem barevná ani neviděla, kupovala jsem je už někdy v únoru :-)
Odpovědět
Je to asi jedno, moc to řeším :-D :-N :-D . Co bude bude, halvně, aby nálad abyla výborná a taky počasí by mohlo aspoň trošku klapnout... :-N ;-)
Odpovědět
Tak to neřeš a bude to tak nelepší :-D :-D :-D . Na barvě ais opravdu nezáleží. Když se v nich rozsvítí pepo, bude vidět jakoukoli barvu ;-) Počasí vám určitě vyjde, zatím mně i Biibě vyšlo, tak nevidím důvod, aby Tobě ne :-) . A nálada, určitě bude slavnostní a pohodová ;-)
Odpovědět
x-) x-) x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?