Menu Forum

Viniční altán, Praha. Máte zkušenosti?

19. čer 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
biiba
Registrovala se 9. října 2008 na beremese.cz. Přidala 1465 příspěvků. Má 3 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
biiba
Registrovala se 9. října 2008 na beremese.cz. Přidala 1465 příspěvků. Má 3 přátele. Region Praha.
 Mirco, nechodím, protože se tu řeší věci, které nejsou pro mě už aktuální emoticon Holkám vždycky akorát poradím, pokud je to v mých silách, ale jinak už svatbou nežiju. Bylo to krásné, ale teď zas musí přijít jiné krásné věci emoticon
Byt pořád hledáme, takže v tomhle nic nového.. emoticon a už mě to teda fakt šíleně nebaví, hledat a hledat a hledat.. emoticon
Určitě jsi báječně opálená, co? A nevadí, že na Lefkadu už se nevrátíte, zas poznáte jiná báječná místa emoticon Teda pokud už nebudete jezdit jen na Madeiru emoticon emoticon
3. srp 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
Registrovala se 4. prosince 2008 na beremese.cz. Přidala 2674 příspěvků. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
Registrovala se 4. prosince 2008 na beremese.cz. Přidala 2674 příspěvků. Má 1 přítele.
 Biibi, já sem také moc nechodím a svatbou už také nežiju emoticon . Akorát prohodím pár vět s holkama a poradím, pokud vím. Dobře si pamatuji, jak jsme tápaly my dvě a nějak nám neměl kdo poradit. Musely jsme psát holkám, které tam už měly svatbu do IP, aby nám odpověděly na některé dotazy. Naše následovnice to mají jednodušší - my jim umíme poradit. Hlavně proto jsem tady. A také nevylučuji, že se na ně nepůjdu do altánu podívat emoticon .

Bydlení určitě brzy najdete. Vidíš, divila jsi se, že moje kamarádka hledala tak dlouho... Ono se to nezdá, letí to rychle emoticon . Držím palečky, ať najdete takový byt, po kterém toužíte v koutku duše emoticon
3. srp 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Jo, a určitě nebudeme jezdit jenom na Madeiru, třeba nás chytne za srdce ještě nějaká jiná země emoticon
3. srp 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
biiba
fotoportrét
fotoportrét
biiba
 Miru, máš pravdu, já se divila. A teď se divím ještě víc, protože už mě to nebavííííííí emoticon
Dnes máme prohlídku, achjo.. nic si od toho ale neslibuji, cena je celkem vysoká, jdem se jen mrknout emoticon

Určitě chytne vás i jiná země emoticon
Co mimino, plánujete nebo zatím ne?
3. srp 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Biibi, za prohlídku nic nedáte emoticon .

Začnu pátrat po další zemi, určitě ještě něco objevíme emoticon .

My neplánujeme vůbec nic emoticon . Až přijde čas, bude mimís emoticon . Moje kamarádka se směje, že my si určitě mimino pořídíme v době, kdy budeme stavět baráček. Prý mě už vidí, jak s obrovským břichem běhám po staveništi a komanduju dělníky emoticon emoticon emoticon emoticon . To odpovídá mému temperamentu a způsobu života emoticon .
Vy už pracujete na mimískovi emoticon ?
3. srp 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michvon
Registrovala se 4. března 2009 na beremese.cz. Přidala 888 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
michvon
Registrovala se 4. března 2009 na beremese.cz. Přidala 888 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
 mirca, tak v Řecku jsme ještě nebyli, možná napřesrok... Naše svatební cesta je pořád ve hvězdách, ale spíš nebude nic, nebo na pár dní Budapešť, možná Londýn, to je můj sen, ale se dvěma dětma se to prodraží emoticon Zatím jsme ještě nebyli bez nich, tak bysme si to stejně asi neužili a jen mysleli na prťata emoticon
3. srp 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
biiba
fotoportrét
fotoportrét
biiba
 Mirco,
já vím, je dobré vidět toho co nejvíce, tak se díváme emoticon
No, tak u nás muselo padnout rozhodnutí zda vysadit či nevysdit HA, kdybych ji brala tak by nepřišlo nic ani až by přišel čas emoticon Takže jsem ji vysadila, ale nic nechci hrotit. Rozhodně si odmítám měřit nějaké teploty nebo tak něco, necháme to na přírodě a uvidíme emoticon
Však my chcem byt před rekonsrukcí, takže se také může stát, že budu běhat s břichem a škrábat zdi nebo tak něco emoticon emoticon
3. srp 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Biibi, také neměřím žádné teploty - nechtěla bych se stát otrokem plánování a počítání plodný a neplodných dnů. To poslední, co by mě bavilo, by byl sex v určitě dny - ať se chce nebo nechce emoticon emoticon .
Neboj, bude Ti to s bříškem a škrabkou moc slušet emoticon emoticon emoticon .

Michvon, svatební cestu si uděláte třeba za 5 let bez prťat emoticon
3. srp 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michvon
fotoportrét
fotoportrét
michvon
 holky, já jako zkušená matka taky neměřila emoticon emoticon emoticon ani jsme nepočítali plodný a neplodný dny podle kalendáře emoticon emoticon emoticon
nechci vás lekat, ale já pokaždý otěhotněla napoprvé, takže možná už jste v tom a ani to ještě nevíte emoticon emoticon
jojo, svatební cestu klidně odložíme, strašně se nám líbilo na Sicílii a taky nás láká Madeira, což je s malejma dětma nerealizovatelný, tak možná za dva roky je strčíme k našim a odfrčíme někam sami. Aby z toho ale pak nebylo další mimi, jako se to stalo našim, poprvé spolu jeli k moři, poprvé byli na delší dobu bez dětí, a hned tam zadělali na ségru emoticon
3. srp 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
biiba
fotoportrét
fotoportrét
biiba
 Mirco,
přesně tak, být otrokem plodných a neplodných dnů.. tos řekla přesně. Navíc myslí, že čím víc se tím stresuješ, tím míň to jde.. Uvidíme emoticon Jasně, že jo, budu mít krtkovský monterky a bude to super emoticon emoticon

Michvon, my byli na svatební cestě na víkend v Mělníku a bylo to naprosto super. Ještě jsme tou svatbou úplně žili, atmosféra nádherná, užívali jsme si jeden druhého.. i v česku za pár korun emoticon emoticon emoticon
3. srp 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
biiba
fotoportrét
fotoportrét
biiba
 michvon, hihi i kdyby tomu tak bylo, že napoprvé, my se nelekáme vlka nic. Už se toho nebojím emoticon
3. srp 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michvon
fotoportrét
fotoportrét
michvon
 biiba, však se neni čeho bát emoticon
3. srp 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 michvon, tak já vím na 100%, že těhotná nejsem, to by se musel stát zázrak emoticon emoticon emoticon .

Dovolená je hezká kdekoli, stejně jako svatební noc emoticon emoticon
3. srp 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michvon
fotoportrét
fotoportrét
michvon
 mirca, skoro kdekoli, jen ne na Kapverdách emoticon A svatební noc asi taky nebude, bude u nás spát svědek emoticon Nojo, ale my jsme takový netradiční snoubenci, ze srandy někdy říkám, že když si mě nevezme přítel, tak už nikdo, páč jsem zprzněná a mám dva nemanželský spratky emoticon emoticon emoticon Takže svatební noc asi taky odložíme, dokud návštěva nevypadne emoticon
3. srp 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Na Kapverdy jsem teda neslyšela ještě nic pozitivního emoticon ! Tam asi na dovolenou nepojedeme emoticon . U nás nespal nikdo, mimopražští spali v penzionku, abychom měli klid emoticon . Jinak, já jsem nemyslela, že svatební noc nutně musí být! Jenom nechápu, jaký je rozdíl mezi svatební noci doma a svatební noci někde v hotelu emoticon ? Nás ani nenapadlo jít po svatbě někam do hotelu - asi jsme málo romantičtí emoticon . A na svatební noci jsem si také nezakládala, jelikož mi nepřišla ničím vyjímečná, stejně jako celý svatební den emoticon emoticon emoticon emoticon .
No jo, pořád jsem nějak nepobrala, že jsem vdaná a "něco" by se mělo změnit. Nezměnilo se vůbec nic a pokaždé, když řeknu manžel, tak se s manželem na sebe podíváme a začneme se smát emoticon .
3. srp 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michvon
fotoportrét
fotoportrét
michvon
 mirca, doufám, že u nás to bude taky tak emoticon a do hotelu bych teda taky nešla, proboha proč?! abych ráno nemusela ustlat? emoticon emoticon emoticon
no možná nějakej penzion taky zařídíme, nakonec asi nebude kde mít spát sestra, my máme malej byt, sem by se už nevešla ani myš. ještě uvidíme, přítel má na všechno čas emoticon
3. srp 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Michvon, klidně ráno neustelu, když se mi nechce emoticon . Deka neuteče, ustelu později emoticon . K nám by se rodiče vešli, ale já jsem chtěl mít v bytě v den svatby klid a nestarat se ještě o někoho jiného. Teď tu máme rodiče znovu, ale to mi už nevadí, naopak, jsem ráda emoticon .
Nevím, v jaké cenové kategorii hledáte, ale doporučuji Vilu Barbora. Mají tam pokoje v různých cenových kategoriích, je to na Pražského povstání, takže od altánu se tam naši v pohodě dostali metrem a pak asi 7 minut pěšky. Byli maximálně spokojení emoticon
3. srp 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michvon
fotoportrét
fotoportrét
michvon
 Dík za tip, to je kousek od Altánu i od nás, hned kouknu, jestli maj web
3. srp 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Jo jo, mají emoticon
3. srp 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
biiba
fotoportrét
fotoportrét
biiba
 holky,
tak to my v penzionu spali. spali tam všichni, měli jsme skoro samé mimopražské. tak jsme tam spali i my a byla jsem ráda.., že jsem ve tři ráno padla do postele a nemusela přes celou prahu domů emoticon řídit bysme stejně nemohli a než usnout v taxíku emoticon tak raději v penzionu, kde jsme se s hosty sešli ráno na snídani a bylo to fajn. a nějaká svatební noc v tom pravým slova smyslu emoticon se stejně v podstatě konala až doma emoticon
3. srp 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Tak my jsme jeli z altánu taxíkem a za nějakých 10 minut jsme byli doma emoticon . Do penzionu bych se také museli dostat MHD nebo taxíkem, takže to bylo jedno emoticon . Dali jsme si sprchu a zalezli jsme do připravené postele emoticon
3. srp 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
biiba
fotoportrét
fotoportrét
biiba
 Mirco, vždyť vím emoticon A ty zas víš, že mi měli přímo tam hostinu, kde jsme pak spinuškali emoticon Od našeho doma přes celou Prahu emoticon
3. srp 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Biibinko, jo jo, já vím emoticon . ........já vím, my víme.... emoticon emoticon
3. srp 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
Registrovala se 25. února 2009 na beremese.cz. Přidala 1059 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Praha.
  • Svatba byla 12. září 2009
    V Praze ve Viničním altánu, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
Registrovala se 25. února 2009 na beremese.cz. Přidala 1059 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Praha.
 Ahoj holkyemoticon
ad botky, snad někde uspěju, bohužel je musím mít na trochu vyšším podpatku a jsem dost zvědavá, jak v nich vydržím... Podpatkům jsem už dost odvykla... emoticon
Jinak bych vám (Mirče a Biiby) chtěla za všechny budoucí nevěsty poděkovat za rady a tipy, opravdu to díky této pomoci máme jednodušší emoticon emoticon
Ad svatební noc, my budeme v pensionu přespávat stejně jako většina účastníků večerní akce, ráno dáme snídani a když vyjde počasí, tak si ti zdatnější budou moct dát beach emoticon emoticon . Už teď tím nápadem některé kamarády straším emoticon emoticon
Se svatební nocí "v pravém slova smyslu" opravdu nepočítám... Když to klapne, tak se svatebním ránem emoticon emoticon emoticon
3. srp 2009 ve 22:02  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Šárko, ráda poradím, pokud můžu a vím emoticon .
Holky, teď jsem v jiné diskuzi četla, že snad má michvon s Viničním altánem problémy - snad jim tam zamluvili dvě hostiny na jeden den. Zítra mají sraz s paní Pištěkovou. Tak společně se mnou držte palce, ať jim to vyjde emoticon !

My měli svatební noc, ale jenom kvůli tomu, že jsme končii před půlnocí a nějak v půl jedné jsme už byli v posteli emoticon . Do konce prázdnin budeme mít posvatební setkání drtivé většiny svatebčanů, budou se prohlížet a rozdávat fotky a asi i bublifuky, které měli ohromný úspěch a ještě nám zbyly emoticon . A určitě vypustíme zase nějaká létající přání emoticon .
3. srp 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
 Miru, létající přání plánujeme taky, dokonce jsem je chtěla dřív než nám je nabízel náš DJemoticon. Měli jste bílá nebo i barevná? Nejsem si jistá, jestli ta barevná budou dobře vidět... I když kombinace oranžová/červená mě docela láká emoticon
4. srp 2009 v 09:32  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Ahoj Šárko, měli jsme jenom bílá a bylo to hezkééééééé emoticon . Já sjem barevná ani neviděla, kupovala jsem je už někdy v únoru emoticon
4. srp 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
 Je to asi jedno, moc to řeším emoticon emoticon emoticon . Co bude bude, halvně, aby nálad abyla výborná a taky počasí by mohlo aspoň trošku klapnout... emoticon emoticon
4. srp 2009 ve 13:01  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Tak to neřeš a bude to tak nelepší emoticon emoticon emoticon . Na barvě ais opravdu nezáleží. Když se v nich rozsvítí pepo, bude vidět jakoukoli barvu emoticon
Počasí vám určitě vyjde, zatím mně i Biibě vyšlo, tak nevidím důvod, aby Tobě ne emoticon . A nálada, určitě bude slavnostní a pohodová emoticon
4. srp 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
 emoticon emoticon emoticon
4. srp 2009 ve 13:16  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš