Viniční altán, Praha. Máte zkušenosti?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěsty, chtěla bych se podělit o zkušenosti s těmi, které plánují svatbu ve Viničním altánu nebo ji tam už měly. A zejména by mě zajímalo zda tam někdo taky bude mít/měl hostinu. Momentálně jsem totiž jednáním altánu dost znechucená a chtěla bych se ujistit, že je to jen mými přehnanými nároky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
biiba, máš pravdu, to je asi jediný slušný řešení, co by nám mohli nabídnout. Abysme za ten stres ještě platili, to snad ne. A jestli je v tý druhý hřiště, bylo by to fajn. Holky, díky strašně moc za podporu, jsem fakt na nervy ;-(
Odpovědět
Sice je to něco jiného, ale já bych nechtěla ani restauraci s provozem.. Asi jsem fakt náročná, ale my hodně času trávili venku a byla jsem ráda, že tam nepotkávámi cizí lidi z hospody ;-) Michvon, určitě to dobře dopadne a kdyžtak řešení s restauračkou se mi zdá fajn. Je to pěšky za pět pomalou chůzí deset minut od altánu a pro děcka je tam určitě větší výběh :-D
Odpovědět
Souhlasím si Biibou, zadara obřad v altánu a v restauraci s hřištěm pokračování. Myslím, že by to bylo nejlepší řešení a měli by jste nervy v klídku ;-) . Hodně štěstí a dej vědět, jak jste dopadli ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nojo, to by taky bylo řešení, obávám se, že bysme těžko hledali jiný místo. Ale furt mi to přijde dost nefér :-(
Odpovědět
michvon, nefér to je. ale to neznamená, že nemůžete mít supráckou svatbu ;-) :-) držím palce x-)
Odpovědět
Profilova fotka
biiba, dík. Rozhodně dám vědět, jak to dopadlo.
Odpovědět
michvon: restaurace je do 10 min. pěší chůze mé 92-leté babičky :-), je fajn, že se nemusí hned někam přejíždět... Jednání s restaurací je super, jen se připrav na to, že v tomhle počtu ji pro Vás nebudou rezervovat celou... Nás bude na oběd cca 35 a taky ji celou nezavřou... Nicméně ve čtvrtek bych tam moc velký provoz nečekala :-N ). My budeme mít rezervé jen pro sebe až na večerní akci a tu máme jinde (a taky ve vyšší počtu ;-) ). Dá se sedět venku na terase (jak píše Biiba, je tam i dětské hřišťátko) nebo uvnitř (prostor s klimatizací) a na terasu se dá vycházet... Kdybys chtěla nějaké info, písni, co budu vědět, řeknu/poradím... ;-)
Odpovědět
Ahoj Šárko, alespoň Tě zdravím, když už nic neřešíme ;-) . Michvon, dej nám vědět, jak se věci mají dále. Držím palečky ;-)
Odpovědět
Tak jedna drobná novinka: včera jsem si domluvila schůzku s květinářkou na příští úterý... A taky jsem včera zkusila udělat první vývazek (zatím bez správného špendlíku, v galanterii měli jen barevný mix :-| :-| ). To půjde ;-) ;-) . A jedna trochu jobovka: v restauraci, kde budeme mít večer akci, nám mohou uvolnit ubytování až po druhé hodině :-( :-(. Budu se muset nějak domluvit, jak to uděláme s ubytováním resp. s převlékáním a ranní organizací... :-|. Majitel volal drahoušovi a ten mu řekl, že se s nimi domluvím já... :-N. Klasika... :-)
Odpovědět
Šárko, přeji hodně trpělivosti při vývazcích ;-) . S ubytováním to většinou bývá až po poledni. Hosté většinou mají ubytování opustit do 10:00 a personál musí mít čas na úklid. Ale třeba vám poskytnou jeden pokoj, aby jste si tam mohli nechat věci, případně se převléknout. Když se chce, domluvit se to dá ;-) . Můž manžel by reagoval úplně stejně - hodil by to na mě :-D . Ale stejně bych ho nevyměnila 8-) !
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak jsme v Altánu zrušili obě svatby, na matrice nám totiž řekli, že se to nestalo poprvé, paní, s níž jsme mluvila, byla opravdu chápavá a zdálo se, že dost rozhořčená. takže tak :-p Ať se jdou všichni v Altánu vycpat. Druhej prá má na věc stejnej názor jako my, tak jsme se jim na to vybodli společnš. Kdo chce moc, nemá nic. :-p
Odpovědět
Ahoj michvon, tak jste zase na začatáku, co? Docela mě mrzí, že v altánu to neklaplo, doteď jsme byly všechny nevěsty spokojené. Jaké místo teď vyberete? Naštěstí, ještě máte nějaký ten týden čas a určitě najdete něco hezkého. Držím palce, ať jste spokojení a nezapomeň na tuhle diskuzi ;-) .
Odpovědět
Článek se načítá
michvon: a brát se tam budete? ;-). To místo je krásné... x-) Ani se Vám nedivím... :-| Miru: taky doufám, že to dohodneme alespoň takto provizorně :-), původní info bylo, že tam mají volno a svatebčani se budou moci ubytovat už ráno, ale snad to nebude žádný problém ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nojo, zase od začátku... ale říkám si, že je lepší tohle, než abysme měli zkaženou svatbu my i oni. Mě taky mrzí, že to neklaplo, ale jak říkám, na matrice říkali, že nejsme zdaleka první, koho takhle vypekli, takže se divím, že se to ještě nerozkřiklo. Jsme ráda, že aspoň vy jsme měli hezkou svatbu ;-)
Odpovědět
Šárko, to víš, kapacita se naplní a rázem je vše jinak =-) :-N ;-) . Ale věřím, že vám vyjdou vstříc ;-) . Michvon, docela se divím, že se to ještě nestalo žádné nevěstě tady z beremese. Je pravda, že když jsme domlouvali termín my, tak na ten den byly už jenom dva volné termíny - myslím, že v 11:00 a v 15:00 a zatím tam hostinu domluvenou neměli. Navíc, v 11:00 hodin zůstal termín neobsazený. Jsem ráda, že jsme měli štěstí a vše klaplo naprosto perfektně. No, tak teď budeme nevěstám říkat, ať se pořádně ujistí, zda tam budou na hostinu opravdu jediná svatba. Neodsuzovala bych altán na 100%, my jsme byli spokojení a i holky, které tam letos měly svatbu a zašly do této diskuze. Za sebe můžu altán i nadále doporučit na 100%, ale chce to asi jasnou a možná i písemnou domluvu hned na začátku. Pokud to začneme vyžadovat v písemné formě, třeba v tom budou mít větší přehled. Já bych do toho šla znovu ;-) . Určitě se vám povede udělat svatbičku někde jinde a bude pro vás ta nejlepší ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já na ně taky doposud neslyšela nic špatnýho, což ale nemění nic na tom, že nás takhle zklamali :-S A na matrice říkali, že nejsme první, komu se to tam stalo, tak nevím, kde je pravda, já jen popisuju naši situaci. Je pravda, že jsme neměli nic písemně, ale domluvu jsem za jasnou považovala - po telefonu dvakrát potvrzeno, že se tam koná hostina od cca 13 do cca 18 hodin, paní Pištěková dokonce pokaždý říkala, že nám to teda rezervuje do 20 hodin. A pak tohle... Ale písemně ani ň :-S Ale co mě hlavně namíchlo, a to mi došlo až po včerejším jednání s pí Pištěkovou, je to, že kdybysme se s druhou svatbou úplnou náhodou nesetkali tady na BRMS, tak oni by nedělali asi nic, to si fakt neumím ani v nejhorším představit, jak by to vypadalo =-) =-) =-)
Odpovědět
michvon, prosím Tě a jak jste tady na BRMS na sebe narazily??? Vám paní Pištěková o té druhé svatbě řekla a jim ne? Teda, to nechápu =-) ? Nechce se mi tomu ani věřit, ale věřím Ti ;-) . Neříkám, že se to nemohlo stát i před tím, ale zatím tady nikdo takovou zkušenost nepsal. Někde na začátku této diskuze psala nějaká nevěsta, že jim tam chtěli dát nějakou druhou akci, ale byli proti, tak jim tam nikoho nešoupli. Ale to bylo ještě v roce 2006. Naprosto chápu tvé zklamání a je mi jasné, že o nich teď nic hezkého neřekneš. No nic, uvidím, jak budou spokené další holky. Držím jim palce :-)
Odpovědět
ahoj, my jsme ta "paralelni" svatba s hostinou k te michvonove. do puntiku potvrzuji, co michvon pise. michvon: jeste jednou dekuju za to, jak jste celou vec vzali, reagovali na nas a postavili se k tomu! a podekovani i matrice Prahy 2 za pochopeni a vstricnost!
Odpovědět
Profilova fotka
muphi, dík, že se přidáváš :-) i my dík a obdiv, že jste necukli :-) a matrice taky dík :-)
Odpovědět
muphi, ani na vteřinu jsem nepochybovala o slovech michvon a ani bych si netroufla ji podezírat. Přece jenom, už si tady delší dobu píšeme. Akorát mi to přijde hodně nepředstavitelné a jsem opravdu ráda, že jste to, holky, vyřešily dohromady a vzájemně jste se podržely :-) . Jinak, muphi, myslela jsem si, že vy jste ta "paralelní" svatba, ale nikdy jsi do této diskuze nepřispívala, tak jsem si nebyla jistá ;-) . Držím vám palce :-)
Odpovědět
dekuju! moc toho takhle po chatu nenakecam, spis cerpam informace a inspiraci, takze diky vsem za prispevky! a v podstate to byl i zamer, protoze tohle je/byla dost choulostiva situace pro vsechny 3 strany. ale slibuju, ze az probehne svatba, podelim se rada o zkusenosti a typy i ja!
Odpovědět
muphi: Přeji moc štěstí a hodně pevné nervy ;-) . Máte už nové místo obřadu?
Odpovědět
zatim jen napad, ani nevime jestli je to realizovatelny, v utery kvuli tomu mame schuzku. esli to klapne, prozradim ;-) jsem krapitek poverciva :-) a samozrejme dal vymejslime pro pripad, ze by to neslo. chteli bychom zustat na praze 2, zijeme tu a mame to tu moc radi
Odpovědět
muphi: Držím tedy palce, ať vše klapne na jedničku a jste moc moc spokojení ;-) . Dej nám pak vědět :-)
Odpovědět
urcite, dekuju!
Odpovědět
muphi a michvon: j edocela klika, že jste se tady "potkaly". Něco jiného je na "provizorní řešení" přistoupit, něco jiného o něm nevědět a pak být nemile překvapen... :-( Držím oběma palce a dejte vědět, kde obřad a hostinu nakonec budete mít ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem dneska ráno na poště vyzvedla šatičky pro družičky, rozbalila jsem zatím jen jedny (a nechyla je u drahouše v práci). Jsou hezké, jem mi přijdou malé.. 8-( 8-( . No snad mám jen špatný odhad... :-N :-N A taky jsme byli s drahoušem podepsat kupní smlouvu na byt a potvrdit podpisy u notáře... A v devět jsem už byla v práci, zvládli jsme to všechno celkem rychle ;-)
Odpovědět
Ahoj Šárko, tak doufám, že šstičky budou dostatečně veliké :-) . K bytu gratuluji ;-) . Já jsem dnes byla akorát podepisovat s dcerou mé kamarádky kupní smlouvu na baráček. Večer si jedeme pro klíče a o víkendu bude stěhování :-) . Kamarádka si zatím užívá na Samosu :-D
Odpovědět
Tak to má ta kamarádka dobře zařízené :-D :-D Jsem zvědavá, kdy dostaneme klíče od bytu my... :-N :-N
Odpovědět
Kamarádka musela nutně "vypnout", jinak by se ze všeho zbláznila. Dostaly jsme Plnou moc a organizujeme my dvě :-D . Ve čtvrtek se kamarádka s manželem vrátí z dovolené už do nového x-) . Určo dostanete klíče brzo, vždyť máte objednanou montáž kuchyňské linky ;-) :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?