Menu Forum

Viniční altán, Praha. Máte zkušenosti?

19. čer 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
Registrovala se 4. prosince 2008 na beremese.cz. Přidala 2674 příspěvků. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
Registrovala se 4. prosince 2008 na beremese.cz. Přidala 2674 příspěvků. Má 1 přítele.
 Šárko, už to máš za chvilku!!! Teď to čeká evelnyku.
Evel, přeju hodně štěstí ve svatební den emoticon
4. srp 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
Registrovala se 25. února 2009 na beremese.cz. Přidala 1059 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Praha.
  • Svatba byla 12. září 2009
    V Praze ve Viničním altánu, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
Registrovala se 25. února 2009 na beremese.cz. Přidala 1059 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Praha.
 Evel: přeju taky hodně štěstíčka emoticon emoticon
4. srp 2009 ve 14:00  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Šárko, já vím, že už jsi to tu někde psala, ale nemám hlavu jako pátrací balón a nepamatuji si vše emoticon emoticon . Vy se z Viničního altánu přesouváte do nějaké jiné restaurace? Budete juchat až do rána, nebo to plánujete zabalit dřív? A co svatební dary, řekli jste si o nějaké, nebo spíš chcete peníze na zařízení nového manželského hnízdečka? emoticon
4. srp 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evelynka82
Registrovala se 21. října 2008 na beremese.cz. Přidala 57 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
  • Svatba byla 7. srpna 2009
    Ve Viničním altánu na Gröbovce, Praha 2, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
evelynka82
Registrovala se 21. října 2008 na beremese.cz. Přidala 57 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
  • Svatba byla 7. srpna 2009
    Ve Viničním altánu na Gröbovce, Praha 2, Region Praha
 Holky, děkuju moc za přáníčko emoticon
už jen nějaké 2 dny a 21 hodin emoticon
4. srp 2009 ve 14:09  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Evel, ty to počítáš na hodiny emoticon ? Neboj, za pár dní tu budeš s námi jako vdaná paní, bude po celých sáhodlouhých přípravách emoticon emoticon .
4. srp 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michvon
Registrovala se 4. března 2009 na beremese.cz. Přidala 888 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
michvon
Registrovala se 4. března 2009 na beremese.cz. Přidala 888 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
 Ahoj holky, tak jsme dnes jednali s pí Pištěkovou ohledně svatby, opravdu tam maj na náš termín ještě druhozu akci, ale zatím to vypadá, že se tam skutečně pohodlně vejdeme všichni, ještě musí změřit stoly emoticon My budeme sedět u terasy a na terase, ta druhá skupina ve velký restauraci. V neděli to tam jdeme ještě okouknout, jestli se tam fakt vlezeme, ale prej se tam vejdou stoly pro 16 lidí, což je přesně nás. Uf, to nám spadnul kámen ze srdce, fakt jsme se báli, že budeme muset zase hledat nový místo, už třetí emoticon emoticon
4. srp 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Ahojky michvon, tak to je teda nepříjemné - dvě svatby na jednom místě. Jak se jim to mohlo stát? Teď přemýšlím, zda je to jenom "náhoda" nebo spíš si řekli, že se jim v 16ti lidech nevyplatíte, tak "omylem" domluvili na ten den ještě jednu hostinu? Neber to ve zlém, měli jsme tam svatbu a byli jsme spokojení, ale tohle mi mínění o Viničním altánu hodně pozměnilo!
Vy budete sedět u terasy a na terase? Nechápu, kde je "u terasy". Místa "u terasy" nejsou krytá. Velkou restauraci tam také nenajdeš, je tam pouze jedna jediná - dlouhá nudle, do které se má vejít 45 lidí. My jsme měli připravené stoly pro 32 lidí a přišlo mi to optimální. V pohodě by tam šel přidat ještě jeden stůl, ale jinak by to bylo moc "namačkané". Také bych se na Tvém místě informovala, kolik lidí bude na té druhé svatbě. Mají tam pouze jednu toaletu pro ženy a vozíčkáře dohromady a jednu pro pány. Mimochodem, jak budou lidé ze svatby v restauraci chodit na toaletu, pokaždé vás uvidí. Myslím si, že jim se také nebude líbit, že musí být pořád uvnitř a budou chtít ven - zase budou chodit kolem vás.
Po zkušenostech se svatbou a hostinou v altánu bych do varianty "terasa" nešla. Odhadnout počasí na konci září je velice těžké. My jsme měli svatbu 19.6. a počasí bylo proměnlivé. Kolem šesté večer se trošku ochladilo, maminkám začalo být chladno, tak jsme se přestěhovali dovnitř. Sice jenom na hodinku, ale padlo vhod trošku se ohřát. Pak se zase oteplilo a až do půlnoci bylo krásně teplo, tak jsme seděli venku. Kromě tomboly, tu jsme také dělali uvnitř. Bylo skvělé, že jsme se mohli přesouvat, jak se nám chtělo.
Pokud se vám to bude zamlouvat a přstoupíte na to, asi bych s nimi vyjednávala nějako "slevu". Asi sis četla podminky, že pokud neutratíte v altánu 20.000kč, platíte za každou hodinu pronájmu myslím 1.000 kč. Nevím, jaký máte rozpočet na hostinu, my bychom to v 16ti lidech asi neutratili, takže by se nám altán nevyplatil. Zkus si vše spočítat a domluvit nějaké podmínky, aby jste ve finále nebyli nespokojení.
Je, napsala jsem tu šílenou kritiku. Necháp to špatně, michvon, pouze jsem Tě chtěla upozornit, co můžeš čekat emoticon
4. srp 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michvon
fotoportrét
fotoportrét
michvon
 mirca, neberu to jako kritiku, ale jako velice cennou přopomínku, dík! paní pištěková nám ukazovala nějakou fotku, že bysme byli jako u baru, tam se prej vejdou 2 stoly pro 8 lidí, a oni v tý nudli. plus terasa že by byla naše, páč máme zájem o grilování. jinak samozřejmě varianta, že hostina pro 16 lidí neni moc velkem džob, nás napadla jako první, to je logický emoticon v neděli tam máme namířeno, okoukneme to, zhodnotíme. ale s těma záchodama je to teda nepříjemný emoticon
slevu na nájmu nám samozřejmě nabídli hned, o tom pí pištěková mluvila, žádnou konzumaci 20 000 prej mít nemusíme. no uvidíme... v neděli to rozlouskneme.
na druhý svatbě prej bude na hostinu kolem 30-35 lidí, navečer jich pak bude asi kolem stovky. ale my to nepotáhneme dlouho, tak do šesti, máme přece jen malý děti.
já taky doposud na altán neslyšela nic špatnýho, tak chci věřit tomu, že je to fakt nějaká výjimka. je pravda, že se pí pištěková omlouvala a přiznala, že je to její vina a omyl.
4. srp 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Michvon, ten bar je na začátku "nudle". Je to opravdu dost úzké. My jsme měli uprostřed restaurace ze stolů dlouhou nudli a když někdo seděl u stolu na židli, dalo se kolem něj projít bez rušení, ale bylo to jen tak-tak. I když vám tam dají ty dva stoly, stejně druhá svatba bude chodit stále kolem vás. Ale pokud to v neděli omrknete a rozhodnete se jít do toho, tak přeji, aby to klaplo na jedničku a byli jste spokojení emoticon .

V kolik máte obřad, že budete mít hostinu jenom do šesti? Já vím, že v altánu se dělají hostiny až pro tu poslední svatbu, která je v 15:00, což jsme měli my. Ve čtyři jsme jedli a opravdu si neumím představit, že by to trvalo jenom dvě hoďky a byl by konec emoticon . Ale s malými dětmi je to jiné emoticon .

Mně přišla paní Pištěková velice seriózní a milá, ale pokud jste už dopředu naznačovali, že budete jenom krátce, tak si umím představit, že nechtěli být proděleční a domluvili si tam ještě jednu hostinu.

100 lidí v altánu, to musí být docela záhul. Hlavně si to neumím představit na těch toaletách emoticon .
4. srp 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michvon
fotoportrét
fotoportrét
michvon
 my máme obřad ve 12. Hostinu nám slíbili hned na začátku, ani nemluvili o tom, že to dělaj až pro poslední obřad, ale je pravda, že na náš den měli úplně volno. Máme svatbu ve čtvrtek. Celou dobu jsme mluvili o tom, že bysme tam byli tak do šesti, ne do tří emoticon Abysme se rychle najedli a vypadli, když jsou obě rodiny mimopražský a po svatbě hned pojedou domů, to v žádným případě. No představa, že jsme tam jak sardinky, se mi teda nijak zvlášť nelíbí emoticon
Trochu jsi mě opět vystrašila, po počáteční euforii nastoupily znovu obavy, ale lepší to vyřešit teď, než abysme měli oni i my zkaženou svatbu emoticon
4. srp 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
biiba
Registrovala se 9. října 2008 na beremese.cz. Přidala 1465 příspěvků. Má 3 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
biiba
Registrovala se 9. října 2008 na beremese.cz. Přidala 1465 příspěvků. Má 3 přátele. Region Praha.
 Ahojky,
tak mě napadla ještě jedna připomínka..
Kdo bude mít svatbu dřív oni nabo vy? Nedovedu si představit, že vy už obědváte na terase nebo kde a kolem vás se chystá 45 lidí k obřadu.. nebo obráceně - vy se chystáte na obřad a dole už hlaholí 45 lidí na hostině..
Michvin, přeju hodně štěstí, ať vám to klapne, jak si přejete. Já bych do toho ale nešla. Moje nejdůležitější podmínka k hostině byla soukromí..
Také jsem tě nechtěla nějak nazlobit, jen mě tohle napadlo emoticon
4. srp 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michvon
fotoportrét
fotoportrét
michvon
 biiba, připomínky od vás obou beru, vždyť to tam přece znáte a měly jste tam svatbu! Obřad máme my ve 12, oni ve 3, s tím rámusem máš teda pravdu, to my budeme asi zrovna v nejlepším emoticon
4. srp 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
biiba
fotoportrét
fotoportrét
biiba
 hihi, tak snad to nějak vymyslíte ke spokojenosti..
já tam hostinu neměla, pouze obřad. Ale k obřadu se máš dostavit asi tak 15 minut předem, my tam byli ještě o něco dřív, protože jsme věděli z netu, že tu hodinu před námi tam nikdo svatbu nemá. naši lidi tam různě posedávali po terase, někdo si dal i něco k pití, my tam vyřizovali potřebné formality před uzavřením manželství.. zkrátka čekalo se na obřad. a terasu jsme zaplnili celou, nedovedu si představit, kde jinde by ty lidi od nás čekali než tam.. vím, jde jen o nějakých 20 minut, ale stejně.. potom focení, kdy my se fotili v altánu a svatebčani na nás opět čekali na již zmíněné terase emoticon
4. srp 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
 michvon: to je tada síla... emoticon
My budeme mít hostinu (oběd + malý raut) V prak restaurant café hned pod Grébovkou, v celém, prostoru sami nebudeme, nicméně 2. svatba tam taky nebude emoticon emoticon . Dámské záchody tam mají 2 a jeden je i spřebalovacím pultem emoticon emoticon . Možná to zní divně, ale tohle bylo jedno z kritérií, proč jsem vlastně nechtěla hostinu ve Viničním altánu... emoticon emoticon . Říkala jsem si, že na svatbě by fronty být nemusely emoticon emoticon
4. srp 2009 v 17:07  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Tak už mi je jasné, jak to vzniklo. Vám původně slíbili hostinu, i když nejste poslední, protože měli volno. A jistě si ta druhá svatba vybrala termín na 15:00, aby tam pak mohli mít hostinu. Když jsem objednávala termín na 15:00 na Matrice Prahy 2 já, tak hned mi paní říkala, že pouze v případě, že tam budeme mít hostinu. Asi to tedy nebyl původně záměr ohledně malé kapacity hostů. Oni by po vaší hostině normálně otevřeli pro lidi. Ale stejně nechápu, jak to mohla paní Pištěkové přehlídnout v diáři emoticon .
S tím nástupem svatebčanů má Biiba pravdu, s tím jsem Tě už nechtěla strašit emoticon .
Také jsem chtěla mít na hostině soukromí a nesmířila bych se s jinou svatbou v daném objektu, když některá zařízení budete muset používat společně. Vem si, že to budete mít jako v normální restauraci nebo hospodě - u jendoho stolu jedna skupinka hlučících lidí a u druhého jiná. Nehledě na to, že by jste chtěli mít puštěnou vlastní hudbu a oni také. A určitě také budou chtít jít k baru. Jo, v některých restauracích a hospodách to jde, ale v téhle nudličce? Já bych Ti tak ráda pomohla a napsala něco pozitivního!!! No, každopádně bych se vypravila omrknout to tam čím dřív, pokud to jde.
4. srp 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michvon
fotoportrét
fotoportrét
michvon
 sarka, mladší dceru taky ještě přebaluju emoticon emoticon To mě teda nenapadlo, shánět restauraci s víc záchodama, ale jak říkám, když jsme to domlouvali, neměla tam ta druhá svatba ještě rezervaci, takže při počtu 16 lidí by dva záchody stačit měly.
Takže natvrdo řečeno, od půl třetí tam fakt budeme překážet emoticon Proberu to večer s přítelem, začíná se mi to opět krutě nelíbit emoticon Ale už jsme museli zrušit Vyšehrad, takže tohle by už fakt bylo příliš velký sousto. Sice jsme byli první, ale je nás míň... Tak komu by asi dali vale... A ty druhý jsou v tom taky nevinně, achjo emoticon emoticon
4. srp 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Šárko, pro nás toalety v altánu stačily bohatě. Nikdo nestál frontu emoticon . Tak nějak se to prostřídalo. Ale je pravda, že si to tam nedovedu představit ve více lidech. Nás bylo tak akorát - všichni jsme se najednou vešli jak do restaurace, tak na terasu emoticon .
Panečku, já jsem tak ráda, že mě nepostihlo to samé jako michvon!!!! Byla bych hooooooooooodně nepříjemná emoticon
4. srp 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
biiba
fotoportrét
fotoportrét
biiba
 Michvon a co omrknout ten park restaurant cafe??? Je to hned pod altánem a tuším je vedle i nějaké dětské hřišťátko emoticon a na čtvrtek a ještě v září tam jistě bude volno emoticon
4. srp 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michvon
fotoportrét
fotoportrét
michvon
 Jojo, že to pak bude otevřený pro lidi, to bylo jasný od začátku.
No a nezapomeňte, že máme fakt maličký děti, takže oni budou krájet dort a naše holky tam budou lítat?! Já myslela, že je to nějak oddělený, ne že je to součást tý nudle emoticon emoticon emoticon Holkám je 3 a rok a půl, takže opravdu nevdržej sedět celej den způsobně na zadku. A když tam nebudou dveře, budou tam lítat, to j jasný. Achjo, je mi vážně do breku, ale jsem šťastná, že mi to říkáte takhle natvrdo, ještě je šance to změnit, kdybysme to zjistili až při svatbě, byli bysme zklamaný oni i my emoticon
4. srp 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 michvon, ale ten obřad v altánu je opravdu krásný. Možná bych zkusila tu restauraci, jak bude mít Šárka. Obřad bych udělala v altánu, stejně vás oddáva oddávající z matriky, ne někdo z altánu a pak bych se přesunula. Vlastně ne, já bych to chtěla celé v altánu, ta atmosféra se nám všem hooooooodně líbila emoticon
4. srp 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
muphi
Registrovala se 31. července 2009 na beremese.cz. Přidala 84 příspěvků. Region Praha.
  • Svatba byla 24. září 2009
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
muphi
Registrovala se 31. července 2009 na beremese.cz. Přidala 84 příspěvků. Region Praha.
  • Svatba byla 24. září 2009
    Region Praha
 ahoj michvon, mas ode mne IP, to je nehoraznost!!!!
4. srp 2009 v 17:18  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michvon
fotoportrét
fotoportrét
michvon
 jojo, už to čtu. vítej mezi náma emoticon
4. srp 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michvon
fotoportrét
fotoportrét
michvon
 mirca, ale platit 3000 někomu, kdo nás tak trochu vypek, se nám nechce, to sand chápeš emoticon
4. srp 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 michvon, ba ne, kecám. Prostor baru je opravdu oddělený, teď jsem si to uvědomila. Moc jsme k baru nechodila, tak se mi to popletlo. Moc se omlouvám. Ovšem, nic to nemění na skutečnosti, že pro druhou svatbu by byl bar "tabu". Místnůstka s barem je opravdu hodně malinká, byla jsem tam jednou s dalšími třema lidma a už jsem měla pocit, že je tam plno!
Moc se omlouvám, že jsem Tě uvedla do omylu.
4. srp 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
biiba
fotoportrét
fotoportrét
biiba
 Měli by vás tam oddat zadarmo za to co se stalo! A taky bych jim to tak řekla! A vy si v klidu uděláte hostinu jidne. Jak jsem psala výše ten park restaurant.. to je to samé, co pak psala Mirča emoticon
4. srp 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michvon
fotoportrét
fotoportrét
michvon
 Haha, plno ve 4 lidech, nás bude 5krát tolik emoticon emoticon emoticon No nic, je to průser, jsem zvědavá, jak tohle dopadne emoticon
4. srp 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Michvon, chápu, proto jsem napsala, že já bych to tam chtěla celé.
Jak už jsem psala před chvilkou, opravdu je tam ten bar oddělený, ale myslím si, že by jste se tam moc zdržovat nechtěli a v případě chladnějšího počasí by jste se tam opravdu nevešli emoticon . A také by v barové mistnůstce neměly holčičky vůbec žádný výběh. V restauraci by vám bylo líp, i když je to jenom dlouhá nudle, ale tam by mohly běhat z jedné strany na druhou emoticon .
No, nevím, je to hodně těžká situace, nechtěla bych být na Tvém místě! Nedostanete se do altánu dřív, než v neděli?
4. srp 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Také jsem přemýšlela nad tím, že by je měli oddát zdarma, nebo třeba za 500kč. Kdyby na to přistoupili, udělala bych obřad tam a zkusila tu restauraci pod altánem. To by bylo ideální. A Biiba má pravdu, že u té restaurace je i nějaké hřišťě pro děti, tak by to třeba bylo pro holčičky i lepší.
4. srp 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinka3
2
Registrovala se 27. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 1177 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Praha.
  • Svatba byla 25. června 2009
    V Praze v kapli Libeňského zámečku, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
martinka3
2
Registrovala se 27. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 1177 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Praha.
  • Svatba byla 25. června 2009
    V Praze v kapli Libeňského zámečku, Region Praha
 Teda holky, my jsme naštěstí měli salónek sami pro sebe (a na záchod byl samostatný vchod ze salónku, přestože záchody byly společný)... ale vedle v hospodě měli normální provoz.
Ale určitě by se mi nelíbilo, kdybych v jedné místnosti - neoddělené - měla ještě další nevěstu...

Naštěstí náš salónek byl tak velikostně akorát pro nás (15 lidí) - tj. maličký...
4. srp 2009 v 17:27  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 martinko: Salónek,který je velikostně akorát je něco jiného, než nouzové řešení tohoto typu! emoticon
4. srp 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš