Menu Forum

Viniční altán, Praha. Máte zkušenosti?

19. čer 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
Registrovala se 25. února 2009 na beremese.cz. Přidala 1059 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Praha.
  • Svatba byla 12. září 2009
    V Praze ve Viničním altánu, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
Registrovala se 25. února 2009 na beremese.cz. Přidala 1059 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Praha.
 2m, to je úžasná délka emoticon emoticon . K mým šatům by mi to přišlo trochu hodně... A jaká byla šířka? (podle fotek mi přijde podobné jako u toho bílého, který jsem zkoušela). Chtěla jsem si závoj také nechat šít od Ewulie, nicméně nemám v oku tu šířku/řasení... Ty závoje, které jsem zkoušela teď naposledy, byly hrozně nařasené (obzvláště ten druhý model...) emoticon emoticon
28. črc 2009 v 16:21  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
biiba
Registrovala se 9. října 2008 na beremese.cz. Přidala 1465 příspěvků. Má 3 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
biiba
Registrovala se 9. října 2008 na beremese.cz. Přidala 1465 příspěvků. Má 3 přátele. Region Praha.
 sarko, netuším šířku závoje, ale moc nařasený nebyl. mně se to příliš nelíbí, chtěla jsem jednoduchý bez lemů, výšivek čehokoli.. jen dlouhý a závoj byl přesně podle mých představ emoticon
jí šířku neobjednávala, jen délku a že chci jednovrstvý emoticon
28. črc 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
 Díkyemoticon. Já ty lemy, výšivky, perličky a já nevím co ještě, taky nemusím... Nelíbí se mi ani to vlnkování (závoj 1)...
28. črc 2009 v 16:58  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
 Ahoj holky, vůbec nestíhám... emoticon emoticon Na brms jsem se dneska dostala až teď v rámci "krátkého vorazu" emoticon emoticon .
V rámci stejné pauzičky jsem před chvílí objednala šaty pro družičky a ještě po telefonu hrubý design svatebního dortu emoticon emoticon . Moc často se mi to nestává, ale celkem mi třeští hlava... emoticon emoticon . Tak zatímemoticon
29. črc 2009 v 17:07  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michvon
Registrovala se 4. března 2009 na beremese.cz. Přidala 888 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
michvon
Registrovala se 4. března 2009 na beremese.cz. Přidala 888 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
 sarka, s třeštěním hlavy mam bohužel hooodně bohatý zkušenosti emoticon tuplem te´d, když jsou pořád změny počasí
já zas dneska objednala dcerám bolerka přes šaty, tak snad budou podle mejch představ. svatební dort už jsme ochutnali, bude péct máma, nemůžu se dočkat, je děsně dobrej emoticon
29. črc 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evelynka82
Registrovala se 21. října 2008 na beremese.cz. Přidala 57 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
  • Svatba byla 7. srpna 2009
    Ve Viničním altánu na Gröbovce, Praha 2, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
evelynka82
Registrovala se 21. října 2008 na beremese.cz. Přidala 57 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
 Ahojky holky,
za pár dní se vdávám, a tak bych měla jeden dotaz pro vdané: kdy a v jaké formě jste donesli svatební hudbu? Den předem nebo jste jí vrazily spolu s popiskem "co a kdy" chvíli před obřadem? Pouštějí to na nějakém notebooku nebo na aparatuře? emoticon
Nějak jsem už pozapomněla, co nám říkali provozní emoticon díky moc
29. črc 2009 ve 21:46  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
biiba
fotoportrét
fotoportrét
biiba
 Evelynko, ten den. Až budete vyřizovat doklady, vyřídíte i hudbu přímo s pánem, který ji bude pouštět. Hodně štestí emoticon
30. črc 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
 Ahoj holky, o5 zdravím jen na otočku, nějak teď nebývám u svého compu, ale pořád na nějakých jednáních nebo poradách.... nestíhám... emoticon emoticon .
Pozitivní zpráva včerejšího dne: koupili jsme drahoušovi nový oblek... emoticon Sice jsem měla jinou představu, ale ten, co se líbil mně, se nelíbil jemu... Doporučuju (i pro Vaše drahouše, kteří chodí do práce v obleku) mrknout se do OP Prostějov Na Poříčí, mají na obleky brutální slevy emoticon . Sleva z 10 na 2 tisíce je fakt hodně slušná... emoticon .
No a jinak se teď po mailu "povídám" s manželkou mého kolegy na téma svatební dort, dokonce se kvůli tomu chce i sejít a prodiskutovat podrobnosti emoticon . Já bych se spokojila s tím, co jsem jí poslala do mailu emoticon emoticon
Tak zatím emoticon . Jdeme zas něco řešit...
31. črc 2009 ve 13:43  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
Registrovala se 4. prosince 2008 na beremese.cz. Přidala 2674 příspěvků. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
Registrovala se 4. prosince 2008 na beremese.cz. Přidala 2674 příspěvků. Má 1 přítele.
 Ahoj holky, hlásím návrat ze svatební cesty. Měli jsme se báječně, ale shodli jsme se, že pro nás i nadále zůstává TOP1 Madeira. Když jsme odjížděli z Madeiry, hned jsme veděli, že se ještě chceme vrátit. Tentorkát se ten pocit nedostavil emoticon . Ovšem, to neznamená, že tam nebylo krásně emoticon . Bylo tam nádherně, ale jednou stačilo emoticon . Měli jsme pořád krásné počasí, moře bylo nádherně čisté ve všech odstínech modré emoticon . Kombinovali jsme koupání v moři s turistickými výlety. Také jsme byli na několika výletech lodí. Náááááádhera, ale já chci na Madeiruuuu emoticon emoticon emoticon
31. črc 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
biiba
fotoportrét
fotoportrét
biiba
 nazdááááár emoticon
31. črc 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
muphi
Registrovala se 31. července 2009 na beremese.cz. Přidala 84 příspěvků. Region Praha.
  • Svatba byla 24. září 2009
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
muphi
Registrovala se 31. července 2009 na beremese.cz. Přidala 84 příspěvků. Region Praha.
    Region Praha
 ahoj, mame svatbu a hostinu ve Vinicnim koncem zari a jak jsem se tak procitala prispevkama, zacinam mit pocit, ze jsme tezce ve skluzu... pani, se kterou nas skontaktovala matrika, nam rekla, ze staci, kdyz ji dodame menu dle jejich nabidky v pulce srpna, tak jsme se nikam nehnali... na to je samozrejme navazany rozpocet z jejich strany... mate z jednani s nimi nejakou zkusenost? a druhy dotaz mam ohledne vyzdoby restaurace, uz si nepamatuju, co presne je zahrnuto v cene...
1. srp 2009 ve 23:59  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kacikaci (31 r.)
Registrovala se 27. září 2008 na beremese.cz. Přidala 57 příspěvků a 1 album. Má 21 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 22. srpna 2009
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
kacikaci (31 r.)
Registrovala se 27. září 2008 na beremese.cz. Přidala 57 příspěvků a 1 album. Má 21 přátel. Region Praha.
    Region Praha
 Ahojky, chci se zeptat, jak je to s hudbou ve viničním altánu..kolik je potřeba skladeb? a jak dlouhých?my byli na tý schůzce už přímo tam, ale jaksi jsme to oba zapomněla, jsme trdla, byli jsme tak nervozní, že si nepamatujem skoro nic :D
předem Vám děkuju za odpovědi.
Hezkou neděli!
2. srp 2009 ve 13:39  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michvon
fotoportrét
fotoportrét
michvon
 muphi, my taky ještě nemáme menu emoticon
2. srp 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
muphi
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
muphi
    Region Praha
 michvon - jj, drahy se tvari, ze je na vsechno spousta casu a ze zbytecne freakuju... asi nesmim travit tolik casu procitanim beremka, mam pak pocit, ze vsichni maj uzasnou vyladenou a vystylovanou svatbu a ja nestiham zarizovat ani ty zakladni veci (navic kreativita a ja jsme nikdy nebyly moc vleky kamosky) emoticon kazdopadne ale cinknu zitra na "povolana" mista a poptam se na tema nasi konverzace z IP emoticon
2. srp 2009 v 19:07  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
muphi
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
muphi
    Region Praha
 kacikaci - co se hudby tyce, na strankach Vincniho altanu jsou 3 ukazky hudby, kterou nabizeji: prichod svatebcanu, prichod zenicha a nevesty a blahoprani. me ta muzika nenadchla, tak si prineseme vlastni. (pry ani zive hudebni produkci by se meze klast nemely emoticon ) jak dlouhe maji byt, to netusim, ale asi se to taky odviji od toho, kolik svatebcanu bude prichazet a jak dlouho vam budou blahoprat emoticon pokud budes chtit presnejsi info, myslim, ze ti poradi na matrice nebo rovnou oddavajici, jestli uz vite, kdo to bude...
2. srp 2009 v 19:38  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Ahoj holky,
několik odpovědí:
my jsme menu domluvili s paní Pištěkovou na začátku května, svatba byla 19.6. Jakmile jsme paní Pištěkové napsala, co všechno chceme, do druhého dne mi poslala kalkulaci. Týden před svatbou jsem ještě přiobjednávala dva obědy, nebyl problém. Opět mi bratem zaslala kalkulaci. Domluva byla - polovinu ceny uhradit předem, polovinu po svatbě, přímo na místě. My jsme předem uhradili asi 75%, abychom pak nemuseli mít u sebe zbytečně moc peněz. Dá se platit i kartou emoticon .

Co se týče skladeb: My měli jednu na příchod svatebčanů - nastoupili úplně všichni asi za 2,5 minuty. Pak byla "ta naše" - nastupovali jsme s partnerem společně. Vůbec nemusí být dlouhá, jelikož stejně nemáte moc prostoru k nastupování. Pak jsme měli "prstýnkovou" a hned na ní navazovaly asi 4 další na gratulace. My jsme se zůstávali v altánu fotit, tak nám pán nechal puštěné naše CD stylem "zacyklení". Takže nám tam asi půl hodinu pak hrálo těch našich 7 písniček. Na délce písniček moc nezáleží, pokud mají víc, než minutu. Stejně vám je plynule "utnou" podle potřeby emoticon .

Co se týče výzdoby: Normálně dělají výzdobu v bílé barvě. My jsme si dodali v den svatby vše potřebné na svou výzdobu (měli jsme vínově-smetanovou svatbu), stručně jsem napsala na papír, jak si to představuji a bylo to připravené přesně do puntíku. Neúčtují si za to ani korunu navíc emoticon .
2. srp 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kacikaci (31 r.)
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
kacikaci (31 r.)
    Region Praha
 mirca: díky za odpověď, tak snad to nějak dáme dohromady..
3. srp 2009 v 00:11  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
muphi
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
muphi
    Region Praha
 Mirco, dekuju moc za vycerpavajici odpoved! podle fotek byla vase svatba opravdu pohodova. a neobvykle cerveno-bile saty jsou opravdu moc pekne, vzhledem k tomu, co pises (zbytek dilem nevesty), opravdu se ti moc povedly, moc vam to sluselo a skvele jste ladili! jeste jednou diky a doufam, ze ta nase probehne stejen pohodove, jako ta vase!
3. srp 2009 v 00:28  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
 Ahoj mirunko emoticon , jsem ráda, že jste si sv. cestu užili emoticon emoticon . Bože, taky bych někam jela... Vlastně jo, příští týden na 5 dní do Londýna emoticon emoticon emoticon
3. srp 2009 v 10:57  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
 Ještě hlásím úlovek, včera jsme koupili svatební obuv pro drahouše, já jsem byla bohužel o5 neúspěšná.. emoticon . Vyrazili jsme i do střevíce a více, bohužel měli v mé velikosti s odpovídajícím podpatkem slovy jeden pár obuvy emoticon emoticon . Tento týden by snad mělo přijít zboží.... Tak tu druhou návštěvu asi nechám až po Londýně, kdybych nebyla úspěšná tam... emoticon emoticon
Jinak Sázava fest byl super emoticon emoticon emoticon
3. srp 2009 v 11:00  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evelynka82
fotoportrét
fotoportrét
evelynka82
 biiba: díky moc za odpověď emoticon

Ještě bych poprosila o jednu radu - tu hudbu pouštění na CD přehrávači? Nebo na notebooku?
Abych věděla, na co ty písničky dát emoticon asi budu muset splašit někde CD, ale kdyby to pouštěli z notebooku, tak bych s sebou (pro jistotu) měla třeba ještě USB, kdyby to z toho CD nešlo emoticon

Páni, docela začínám mít divný pocit v žaludku emoticon za 3 dny a nějakých 23 hodin už budu panička emoticon
3. srp 2009 ve 12:21  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 evelynko, mají tam výkonnou soupravu - takovou věž. Měli jsme to vypálené na CD. Napiš si na papírek 1 - nástup svatebčanů, 2- nastup.... Tak jak to máte pořipravené. Zkus si tam zavolat, zda to lze i z USB. Vím, že můžeš mít formát i v MP3 emoticon .

muphi: Děkuji mockrát emoticon .

Šárko, ahooooooj, určitě botičky ulovíš, držím palečky emoticon . Jak se jinak máš?
3. srp 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
 Miru: Mám se jinak dost pracovně, takže kolem svatby nestíhám téměř nic emoticon emoticon . Konečně jsme se s drahoušem domluvili na textech na oznamko a na zvací kartičky, k webovkám jsem se pořád ještě nedostala... emoticon. Asi to budu muset udělat v tom Londýně, vážně nevím... Navíc drahouš odjíždí v neděli brzo ráno jako vedoucí na dětský tábor na 14 dní, takže to tak nějak spadne na mě... emoticon emoticon
Do toho jsme si naivně mysleli, že už dostaneme klíče od nového bytu a pořád nic, takže malování atd bude opravdu až koncem srpna... emoticon . No a 9.9. je termín montáže kuchyně, abychom to měli vše v klidu, že emoticon emoticon emoticon emoticon
3. srp 2009 ve 13:20  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Šárko, ono to bude takhle hektické určitě lepší, alespoň nebudeš mít čas přemýšlet nad tím, že by to šlo i jinak a možná lépe emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon . S oznámením už máte nejvyšší čas emoticon . Vlastně, když už to všichni vědí, tak není kam spěchat.
Jaké vůbec chceš botičky? Nějaké princeznovské saténové emoticon ?
3. srp 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
 Miru: botičky chci pohodlné emoticon emoticon emoticon . Nicméně kvůli šatům je musím mít tak 6 cm vysoké, barvu bych ráda jinou než bílou, ideálně plnou špičku (podmínky nutná) a plnou patu (preferovaná varianta) s páskem přes kotník (normální lodičky mi občas kloužou emoticon ). A taky moc nemusím ty superšpičaté špičky... Asi mám moc vysoké nároky emoticon emoticon
3. srp 2009 v 15:09  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Šárko, jsi jako já emoticon . Naštěstí, já jsme si šaty udělala pak podle botiček - do altánu opravdu nejsou ideální vysoké podpadky. Přístupová cesta je poněkud horší emoticon . Také nemám ráda superšpičaté špičky emoticon . Přeji Ti úspěšný lov!!!
3. srp 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
biiba
fotoportrét
fotoportrét
biiba
 Ahoj holky,
už sem sice moc nezavítám, ale chtěla jsem pozdravit Mircu. Jsem ráda, že jste si dovču užili, ikdyž to nebyla Madeira.. emoticon
Sarko a tobě přeju štěstí s botama, myslím, že nemáš vysoké nároky. Já chtěla plnou špičku, plnou patu, pásek a hlavně neee špičatý a sehnala jsem je emoticon Podpatek měly nízký, takže to bylo v pohodě emoticon
3. srp 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Ahojky Biibi,
proč k nám už moc nechodíš emoticon ? Máš oblíbenější diskuzi emoticon ? Dovolenou jsme si užili, jak už jsme psala bylo to krááááásnéééé, ale.... Opravdu jsem čekala, že se dostaví pocit: Chci sem znovu! Líbilo se mi tam, moře bylo nádherně čisté, počasí výborné, příroda krásná, ale.... Ale to nevadííííí emoticon
3. srp 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michvon
fotoportrét
fotoportrét
michvon
 mirco, a kde jste byli?
3. srp 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Týden v Parze a týden na Lefkádě. Parga je přímořské městečko - je kouzelná, má rozlohu jenom 1x1 km. Před Pargou je moře - krásně čisté a za Pargou hory - nádhera emoticon . Na Lefkádě jsme bydleli ve Vasiliki - také moc krásné, byli jsme spokojení emoticon . Akorát máme "srdcovku" malinko jinde emoticon
3. srp 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš