Viniční altán, Praha. Máte zkušenosti?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěsty, chtěla bych se podělit o zkušenosti s těmi, které plánují svatbu ve Viničním altánu nebo ji tam už měly. A zejména by mě zajímalo zda tam někdo taky bude mít/měl hostinu. Momentálně jsem totiž jednáním altánu dost znechucená a chtěla bych se ujistit, že je to jen mými přehnanými nároky ;-)
Odpovědět
2m, to je úžasná délka ;-) ;-) . K mým šatům by mi to přišlo trochu hodně... A jaká byla šířka? (podle fotek mi přijde podobné jako u toho bílého, který jsem zkoušela). Chtěla jsem si závoj také nechat šít od Ewulie, nicméně nemám v oku tu šířku/řasení... Ty závoje, které jsem zkoušela teď naposledy, byly hrozně nařasené (obzvláště ten druhý model...) =-) 8-(
Odpovědět
sarko, netuším šířku závoje, ale moc nařasený nebyl. mně se to příliš nelíbí, chtěla jsem jednoduchý bez lemů, výšivek čehokoli.. jen dlouhý a závoj byl přesně podle mých představ :-) jí šířku neobjednávala, jen délku a že chci jednovrstvý ;-)
Odpovědět
Díky:-). Já ty lemy, výšivky, perličky a já nevím co ještě, taky nemusím... Nelíbí se mi ani to vlnkování (závoj 1)...
Odpovědět
Ahoj holky, vůbec nestíhám... :-| :-| Na brms jsem se dneska dostala až teď v rámci "krátkého vorazu" :-| :-| . V rámci stejné pauzičky jsem před chvílí objednala šaty pro družičky a ještě po telefonu hrubý design svatebního dortu :-N :-N . Moc často se mi to nestává, ale celkem mi třeští hlava... 8-( 8-( . Tak zatím:-)
Odpovědět
Profilova fotka
sarka, s třeštěním hlavy mam bohužel hooodně bohatý zkušenosti :-| tuplem te´d, když jsou pořád změny počasí já zas dneska objednala dcerám bolerka přes šaty, tak snad budou podle mejch představ. svatební dort už jsme ochutnali, bude péct máma, nemůžu se dočkat, je děsně dobrej x-)
Odpovědět
Ahojky holky, za pár dní se vdávám, a tak bych měla jeden dotaz pro vdané: kdy a v jaké formě jste donesli svatební hudbu? Den předem nebo jste jí vrazily spolu s popiskem "co a kdy" chvíli před obřadem? Pouštějí to na nějakém notebooku nebo na aparatuře? :-) Nějak jsem už pozapomněla, co nám říkali provozní :-D díky moc
Odpovědět
Evelynko, ten den. Až budete vyřizovat doklady, vyřídíte i hudbu přímo s pánem, který ji bude pouštět. Hodně štestí :-)
Odpovědět
Ahoj holky, o5 zdravím jen na otočku, nějak teď nebývám u svého compu, ale pořád na nějakých jednáních nebo poradách.... nestíhám... :-N =-) . Pozitivní zpráva včerejšího dne: koupili jsme drahoušovi nový oblek... x-) Sice jsem měla jinou představu, ale ten, co se líbil mně, se nelíbil jemu... Doporučuju (i pro Vaše drahouše, kteří chodí do práce v obleku) mrknout se do OP Prostějov Na Poříčí, mají na obleky brutální slevy ;-) . Sleva z 10 na 2 tisíce je fakt hodně slušná... :-N . No a jinak se teď po mailu "povídám" s manželkou mého kolegy na téma svatební dort, dokonce se kvůli tomu chce i sejít a prodiskutovat podrobnosti :-N . Já bych se spokojila s tím, co jsem jí poslala do mailu :-D :-D Tak zatím :-) . Jdeme zas něco řešit...
Odpovědět
Ahoj holky, hlásím návrat ze svatební cesty. Měli jsme se báječně, ale shodli jsme se, že pro nás i nadále zůstává TOP1 Madeira. Když jsme odjížděli z Madeiry, hned jsme veděli, že se ještě chceme vrátit. Tentorkát se ten pocit nedostavil :-) . Ovšem, to neznamená, že tam nebylo krásně x-) . Bylo tam nádherně, ale jednou stačilo 8-) . Měli jsme pořád krásné počasí, moře bylo nádherně čisté ve všech odstínech modré x-) . Kombinovali jsme koupání v moři s turistickými výlety. Také jsme byli na několika výletech lodí. Náááááádhera, ale já chci na Madeiruuuu :-D :-D :-D
Odpovědět
nazdááááár :-D
Odpovědět
ahoj, mame svatbu a hostinu ve Vinicnim koncem zari a jak jsem se tak procitala prispevkama, zacinam mit pocit, ze jsme tezce ve skluzu... pani, se kterou nas skontaktovala matrika, nam rekla, ze staci, kdyz ji dodame menu dle jejich nabidky v pulce srpna, tak jsme se nikam nehnali... na to je samozrejme navazany rozpocet z jejich strany... mate z jednani s nimi nejakou zkusenost? a druhy dotaz mam ohledne vyzdoby restaurace, uz si nepamatuju, co presne je zahrnuto v cene...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, chci se zeptat, jak je to s hudbou ve viničním altánu..kolik je potřeba skladeb? a jak dlouhých?my byli na tý schůzce už přímo tam, ale jaksi jsme to oba zapomněla, jsme trdla, byli jsme tak nervozní, že si nepamatujem skoro nic :D předem Vám děkuju za odpovědi. Hezkou neděli!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
muphi, my taky ještě nemáme menu ;-)
Odpovědět
michvon - jj, drahy se tvari, ze je na vsechno spousta casu a ze zbytecne freakuju... asi nesmim travit tolik casu procitanim beremka, mam pak pocit, ze vsichni maj uzasnou vyladenou a vystylovanou svatbu a ja nestiham zarizovat ani ty zakladni veci (navic kreativita a ja jsme nikdy nebyly moc vleky kamosky) :-) kazdopadne ale cinknu zitra na "povolana" mista a poptam se na tema nasi konverzace z IP ;-)
Odpovědět
kacikaci - co se hudby tyce, na strankach Vincniho altanu jsou 3 ukazky hudby, kterou nabizeji: prichod svatebcanu, prichod zenicha a nevesty a blahoprani. me ta muzika nenadchla, tak si prineseme vlastni. (pry ani zive hudebni produkci by se meze klast nemely :) ) jak dlouhe maji byt, to netusim, ale asi se to taky odviji od toho, kolik svatebcanu bude prichazet a jak dlouho vam budou blahoprat :-) pokud budes chtit presnejsi info, myslim, ze ti poradi na matrice nebo rovnou oddavajici, jestli uz vite, kdo to bude...
Odpovědět
Ahoj holky, několik odpovědí: my jsme menu domluvili s paní Pištěkovou na začátku května, svatba byla 19.6. Jakmile jsme paní Pištěkové napsala, co všechno chceme, do druhého dne mi poslala kalkulaci. Týden před svatbou jsem ještě přiobjednávala dva obědy, nebyl problém. Opět mi bratem zaslala kalkulaci. Domluva byla - polovinu ceny uhradit předem, polovinu po svatbě, přímo na místě. My jsme předem uhradili asi 75%, abychom pak nemuseli mít u sebe zbytečně moc peněz. Dá se platit i kartou ;-) . Co se týče skladeb: My měli jednu na příchod svatebčanů - nastoupili úplně všichni asi za 2,5 minuty. Pak byla "ta naše" - nastupovali jsme s partnerem společně. Vůbec nemusí být dlouhá, jelikož stejně nemáte moc prostoru k nastupování. Pak jsme měli "prstýnkovou" a hned na ní navazovaly asi 4 další na gratulace. My jsme se zůstávali v altánu fotit, tak nám pán nechal puštěné naše CD stylem "zacyklení". Takže nám tam asi půl hodinu pak hrálo těch našich 7 písniček. Na délce písniček moc nezáleží, pokud mají víc, než minutu. Stejně vám je plynule "utnou" podle potřeby ;-) . Co se týče výzdoby: Normálně dělají výzdobu v bílé barvě. My jsme si dodali v den svatby vše potřebné na svou výzdobu (měli jsme vínově-smetanovou svatbu), stručně jsem napsala na papír, jak si to představuji a bylo to připravené přesně do puntíku. Neúčtují si za to ani korunu navíc ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
mirca: díky za odpověď, tak snad to nějak dáme dohromady..
Odpovědět
Mirco, dekuju moc za vycerpavajici odpoved! podle fotek byla vase svatba opravdu pohodova. a neobvykle cerveno-bile saty jsou opravdu moc pekne, vzhledem k tomu, co pises (zbytek dilem nevesty), opravdu se ti moc povedly, moc vam to sluselo a skvele jste ladili! jeste jednou diky a doufam, ze ta nase probehne stejen pohodove, jako ta vase!
Odpovědět
Ahoj mirunko ;-) , jsem ráda, že jste si sv. cestu užili :-) :-) . Bože, taky bych někam jela... Vlastně jo, příští týden na 5 dní do Londýna :-D :-D :-D
Odpovědět
Ještě hlásím úlovek, včera jsme koupili svatební obuv pro drahouše, já jsem byla bohužel o5 neúspěšná.. :-| . Vyrazili jsme i do střevíce a více, bohužel měli v mé velikosti s odpovídajícím podpatkem slovy jeden pár obuvy =-) =-) . Tento týden by snad mělo přijít zboží.... Tak tu druhou návštěvu asi nechám až po Londýně, kdybych nebyla úspěšná tam... 8-( 8-( Jinak Sázava fest byl super :-) :-) :-)
Odpovědět
biiba: díky moc za odpověď :-) Ještě bych poprosila o jednu radu - tu hudbu pouštění na CD přehrávači? Nebo na notebooku? Abych věděla, na co ty písničky dát :-) asi budu muset splašit někde CD, ale kdyby to pouštěli z notebooku, tak bych s sebou (pro jistotu) měla třeba ještě USB, kdyby to z toho CD nešlo :-( Páni, docela začínám mít divný pocit v žaludku :-D za 3 dny a nějakých 23 hodin už budu panička :-D
Odpovědět
evelynko, mají tam výkonnou soupravu - takovou věž. Měli jsme to vypálené na CD. Napiš si na papírek 1 - nástup svatebčanů, 2- nastup.... Tak jak to máte pořipravené. Zkus si tam zavolat, zda to lze i z USB. Vím, že můžeš mít formát i v MP3 ;-) . muphi: Děkuji mockrát ;-) . Šárko, ahooooooj, určitě botičky ulovíš, držím palečky ;-) . Jak se jinak máš?
Odpovědět
Miru: Mám se jinak dost pracovně, takže kolem svatby nestíhám téměř nic 8-( 8-( . Konečně jsme se s drahoušem domluvili na textech na oznamko a na zvací kartičky, k webovkám jsem se pořád ještě nedostala... :-(. Asi to budu muset udělat v tom Londýně, vážně nevím... Navíc drahouš odjíždí v neděli brzo ráno jako vedoucí na dětský tábor na 14 dní, takže to tak nějak spadne na mě... 8-( :-| Do toho jsme si naivně mysleli, že už dostaneme klíče od nového bytu a pořád nic, takže malování atd bude opravdu až koncem srpna... :-N . No a 9.9. je termín montáže kuchyně, abychom to měli vše v klidu, že :-N =-) =-) :-D
Odpovědět
Šárko, ono to bude takhle hektické určitě lepší, alespoň nebudeš mít čas přemýšlet nad tím, že by to šlo i jinak a možná lépe :-D :-D :-D :-D :-D . S oznámením už máte nejvyšší čas ;-) . Vlastně, když už to všichni vědí, tak není kam spěchat. Jaké vůbec chceš botičky? Nějaké princeznovské saténové ;-) ?
Odpovědět
Miru: botičky chci pohodlné :-D :-D :-D . Nicméně kvůli šatům je musím mít tak 6 cm vysoké, barvu bych ráda jinou než bílou, ideálně plnou špičku (podmínky nutná) a plnou patu (preferovaná varianta) s páskem přes kotník (normální lodičky mi občas kloužou 8-( ). A taky moc nemusím ty superšpičaté špičky... Asi mám moc vysoké nároky :-N :-N
Odpovědět
Šárko, jsi jako já ;-) . Naštěstí, já jsme si šaty udělala pak podle botiček - do altánu opravdu nejsou ideální vysoké podpadky. Přístupová cesta je poněkud horší :-) . Také nemám ráda superšpičaté špičky ;-) . Přeji Ti úspěšný lov!!!
Odpovědět
Ahoj holky, už sem sice moc nezavítám, ale chtěla jsem pozdravit Mircu. Jsem ráda, že jste si dovču užili, ikdyž to nebyla Madeira.. :-D Sarko a tobě přeju štěstí s botama, myslím, že nemáš vysoké nároky. Já chtěla plnou špičku, plnou patu, pásek a hlavně neee špičatý a sehnala jsem je :-D Podpatek měly nízký, takže to bylo v pohodě ;-)
Odpovědět
Ahojky Biibi, proč k nám už moc nechodíš =-) ? Máš oblíbenější diskuzi :-) ? Dovolenou jsme si užili, jak už jsme psala bylo to krááááásnéééé, ale.... Opravdu jsem čekala, že se dostaví pocit: Chci sem znovu! Líbilo se mi tam, moře bylo nádherně čisté, počasí výborné, příroda krásná, ale.... Ale to nevadííííí 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
mirco, a kde jste byli?
Odpovědět
Týden v Parze a týden na Lefkádě. Parga je přímořské městečko - je kouzelná, má rozlohu jenom 1x1 km. Před Pargou je moře - krásně čisté a za Pargou hory - nádhera :-) . Na Lefkádě jsme bydleli ve Vasiliki - také moc krásné, byli jsme spokojení :-) . Akorát máme "srdcovku" malinko jinde ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?