Viniční altán, Praha. Máte zkušenosti?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěsty, chtěla bych se podělit o zkušenosti s těmi, které plánují svatbu ve Viničním altánu nebo ji tam už měly. A zejména by mě zajímalo zda tam někdo taky bude mít/měl hostinu. Momentálně jsem totiž jednáním altánu dost znechucená a chtěla bych se ujistit, že je to jen mými přehnanými nároky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo jsme v poho. Teď už to bereme tak jako že se to bohužel stalo. Dokonce mni teď i říká, no nabourala jsi správmou stranu, ale příště by to chtělo zadek ten už je trošku potlučenej tak, že by to byla vhodnější oprava. Taky jsem měla štěstí,že jsem o milimetry minula světlo, protože nové světlo vyjde na 5 tisíc, takže jsem v postatě ušetřila ;-) . Tohle jsou věci který se asi měli stát. A jak pokračujete s přípravama. Já už začínám být nervózní a neustále přemýšlím jestli máme všechno atd. Pořád nám chybí hudba na obřad, koláčky a to už snad bude všechno. Zbytek už je doma nebo je zamluvený. Tak uvidíme
Odpovědět
tak jsi hvězda ;-) , já ještě nemám boty, závoj (ve středu si půjdu ještě jednou zkusit šaty - zjistila jsem, že na smlouvě je uvedeno, že je nezkracují, tak nevím... :-N :-N), drahouš nemá taky co na sebe... Nemáme ani výzdobu, vlastně ani oznamko :-N :-D :-D. Nicméně všechno je tak nějak ve stádiu rozpracovanosti a pořád si říkám, že 2m je doba dlouhá a my se před tím zvládneme ještě přestěhovat ;-) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sarka, my máme svatbu chvilku po vás a taky nám strašně moc věcí chybí, nějak se mi to nechce řešit :-p
Odpovědět
jj, pořád si říkám, že času je dost... ;-) ;-) Ve středu jdu ráno ke kadeřnici, tak jsem říkala, že bych chtěla zkusit i nějaký ten účes, tak uvidíme...:-) Holky, kde jste kupovali boty? Nějak pořád nemůžu na nic rozumného natrefit... ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
já koupila boty tady v bazaru, jsou to menbur, ty prodávaj ve spálený. ale já mam nenošený o 600 levnějc než tam :-) maj tam docela velkej výběr, ale dát za boty na jeden den minimálně 1500 mi přijde teda dost :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem boty kupovala přes mimibazar ,ale velký výběr mají na Národní tříde.Obchod se jmenuje střevíce a více a mají i internetové stránky tak zkus mrknout.
Odpovědět
Profilova fotka
kaculka, to myslíme ten stejne obchod :-) ale je to spálená, ne národní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo to je ono. Opravdu tam toho mají hodně. Já když jsem si tam kupovala boty na maturiťák teď v lednu tak jsem z nějakýho svatebního časopisu vytrhla slevu 20% na boty v tohmle obchodě. Což bylo fajn jinak mám pocit,že jsem tam slevy nikdy neviděla.
Odpovědět
díky za tip, zkusim mrknout na web:-). Mám dost širokou nohu, takže kromě vzhledu musím řešit i použitelnost a to už vážně "překladatelský oříšek" :-D :-D
Odpovědět
tak jsem na to koukla, jsou to celkem "pálky" :-N =-) =-) . Nejlevnější, které by se mi líbily, mají za 1800.. Někdy se tam asi zajdu podívat:-)
Odpovědět
Profilova fotka
vždyť to říkám, jsou pěkný, ale drahý. já bych na tvym místě zkusila akro, mimibazar, zdejší bazárek... jestli potřebuješ boty bílý, a ne smetanový jako já, máš úspěch zaručenej :-)
Odpovědět
potřebuju "slonovou kost" :-) :-N Navíc s botama (s šířkou) mám obecně problém, takže bych je i tak chtěla zkusit... Mám takovou nohu "Baťovku" a zrovna nic použitelného nemají... Co jsem oběhla dál tak bylo nepoužitelné vzhledově, kvalitou nebo pohodlností:-(. No jo, na něco snad narazím:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
hm, tak to máš celkem bůbý :-( no v nejhorším koupíš drahý a pak je tady střelíš. já mam taky široký nohy, boty mi sedí dobře, ale stejně se hned po obřadu přezuju do balerínek z mimibazaru za 200 :-) dřív jsem si neuměla představit boty bez podpatku, a stačily tři roky na mateřský a neumím na tom absolutně chodit :-N
Odpovědět
Já jsme taky v práci dřív chodívala pořád v podpatkách, teď už ne, nestíhala bych s chlapama tempo, když vyrážíme na oběd :-D :-D . Navíc už mám málokdy oficiální jednání, takže si můžu chodit jak chci:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, hlásím úspěch, včera se mi podařilo koupit podprsenku pod svatební šaty. sice jsem ji pak večer našla na netu o 250 levnější, ale to neva, stejně jsem potřebovala poradit od prodavačky. jinak na netu teda kupuju všechno ;-) takže jeden úkol splněnej, teď to nejhorší, najít šikovnou švadlenu, která mi zabere šaty a příteli zkrátí kalhoty.
Odpovědět
michvon: tak se švadlenou Ti neporadím, já mám jednu u Pelhřimova :-D :-N :-N , v Praze nevím... Spodní prádlo taky ještě nemám, doufám, že v srpnu pořídím v Londýně ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jé, ty se máš... do londýna bych jela klidně hned. my se chystáme do budapešti, snad to vyjde.
Odpovědět
já bych jela hned i do té Budapešti, nikdy jsem tam nebyla ;-) ;-) . Je důvod, proč by to nemělo vyjít? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
bohužel přítel nemusí dostat dovolenou :-( Ale už jsme byli na dovolený, na sicílii, takže když to nevyjde, nezhroutím se ;-)
Odpovědět
sicílie... Tam jsem taky nebyla :-D :-D A taky bych odletěla hned... Já si budu muset počkat do prosince... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, bylo to nádherný, určitě se tam ještě chceme vrátit bez dětí nebo až budou holky velký, abysme to tam mohli projet, fakt nás to tam uchvátilo. my bysme cestovali furt, skoro každej víkend vyrážíme někam na výlet, jednou za rok k moři, někdy nám to vyjde, že máme ještě jednu malou dovolenou, buď čechy, nebo někde blízko, jako teď to maďarsko. jsme vášniví turisti a cestovatelé a kam se chystáte v prosinci? někam za exotikou?
Odpovědět
jj, ukecala jsem doma dovču Thajsko/Vietnam/Kambodža... Letíme na 3 týdny a taky budeme cestovat:-) Přítel už v těch končinách před 3 lety byl, já bych se tam podívala moc ráda... Navíc je to levná exotika ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tyjo, tak to se budete mít! na to si my musíme nechat zajít chutě, holky jsou moc malý, tak snad za pár let...
Odpovědět
němečtí důchdci tam prý odlétají na vejminek :-D :-D
Odpovědět
nazdárek holky, tak koukám, že už některé finišujete s přípravama. Tak přeju ať vše vyjde tak jak má.. já dodnes vzpomínám na náš den, kdy svítilo slunce a vše vyšlo na jedničku x-) Boty mám taky od firmy střevíce a více.. byly drahý, ale já obešla tolik obchodů a žádný se mi nikde nelíbily :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, my máme svatbu ve čtvrtek, teda až za dva měsíce, ale představa, že je to dneska... má bejt 36... to bych asi nedala :-p
Odpovědět
no zavděčit se nám je dost těžký:-) Včera jsem byla u kadeřnice, pak v salonu (opravdu mi ty šaty budou muset zkrátit, i když to standadně nedělají, naštěstí ještě stále nejsou zamluvené nikým jiným, takže to je bez problémů... I tak budu muset mít podpatek min 5 cm...) Pak jsem byla bance, pak se mrknout po nějakém obleku pro drahouše, pak na masáži, večer domů a sbalit nebb za 3/4 hodiny odjíždíme na firemní vodu... :-p ;-) V práci jsem tak čtvrt hodiny, od rána jsem byla na jednání u potencionálního klienta... Před odjezdem ještě krátká porada, takže zdravím a zároveň se min do pondělka loučím:-)
Odpovědět
Ahoj sarko, koukala jsem do tvého alba. Máš opravdu moc krásný účes. Moc ti sluší, je super x-) Závoj bych vzala jemnější a píchla bych ho zespod pod ty vlasy, aby účes krásně vynikl :-)
Odpovědět
Ahpj Biiby:-) díky za pochvalu, zepředu jsem se v tom moc necítila, tak snad to "naostro" dopadne trochu jinak:-) ;-) Závoj bych asi chtěla mít píchnutý nahoře a po focení ho prostě sundat... Včera jsem se koukala na svoje fotky a asi nejvíc se mi teď líbí ten delší závoj, který jsem měla k těm zkoušeným bílým šatům... Docela mě mrzelo, že v Adině na zkoušení neměli nic moc výběr... :-| :-| Můžu se zeptat, jaký rozměr závoje si měla ty? :-N .
Odpovědět
sarko, já měla jednovrstvý závoj dlouhý 2 metry. Měla jsem ho až vzadu, zepředu nebyl vidět, ale zezadu to byla krása. Objednala jsem si ho od Ewulie, ušila mi ho podle mých požadavků :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?