Vdáváte se také 20.8.2011?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, je tu někdo se stejným datem svatby? ;-)
Odpovědět
@kajovaevicka No moje řeč!!! My máme tedy podstatně víc lidí (na oběd asi 40) ale nejraději bych se na nějaké krabičky vyprdla a ať si každej vezme kolik chce na svatbě a pak kdyžtak dáme výslužky... no nevím, zkusím to navrhnout doma :) ale myslím, že se s úspěchem nesetkám... :) říkala jsem si, že jestli moje svatba klapne alespoň tak z poloviny, tak se stanu asi profesionálním organizátorem... :) Jen to nesmím řešit moc s nastávajícím, nebo mi uteče... ale to je asi problém všech, že? :) Tak díky za odpověď
Odpovědět
No holky nám se to pomalu zvrhává :-D Původně to měl být jen malý rodinný oběd s úzkou rodinou - cca do 20 lidí a večer oslava s kamarády a známýma - tam už se počítalo s větším množstvím lidí... Nakonec to ale dopadlo tak, že na rodinném obědě bude 36 lidí plus my dva - přítel trvá na některých členech rodiny, se kterými jsem nepočítala. To mi nevadí, je to svatba nás obou :-) akorát mi začíná jít hlava kolem z toho, že musím dělat víc dárků, výzdobu děláme taky dvakrát, protože oběd bude jinde než večerní oslava.... No a ta oslava se nám vyšplhala na cca 120 lidí... No bude to mazec :-D Mám stavy, že mě to baví, vyrábím si různé blbinky atd. a z toho bych nejraději někam utekla a vzala se s přítelem o samotě bez nikoho :-D
Odpovědět
@kacabkav Jo myslím, že to je stejné všude :-) Chlapi se o tom moc bavit nechtějí... Nebo i když chtějí, tak dlouho nevydrží :-) Ale já jsem teď vyzkoušela fígl, co tu psala Baracudas, nebo která z vás holek to byla, už přesně nevím (tak se kdyžtak omlouvám, jestli je to špatně :-) ). Do google kalendáře jsem mému příteli zadala meeting na ten a ten den a tu a tu hodinu, že se budeme bavit o svatbě a to jste měly, holky, vidět, byl připravenej jako by šel v práci na poradu :-D No paráda :-D
Odpovědět
@lusijap tak to nemá chybu, dobrej nápad, uklidňuje mě, je je to opravdu všude stejný, holt chlapi
Odpovědět
Tak mi cukroví nebudem objednávat vůbec. Budou koláčky a dort a myslím, že to stačí. Bude vydatný oběd s dezertem a myslím, že nikdo by toho tolik nesnědl. U nás je to spřípravou svatby fajn, přítel se cekem podílí a bavíme se o tom celkem dost a je to fajn, ale u nás se zas vůbec nestaraj rodiče. ne že by se svabou nesouhlasili, ale ani z jedné strany to nehrotěj. Všude je něco.
Odpovědět
Já si taky myslím, že to cukroví je celkem zbytečné - v srpnu na to nikdo chuť mít asi nebude. My taky budeme mít jen koláčky a dort. Mám zkušenost s tím, že cukroví stejně vždycky zbyde. Nebudeme dělat ani výslužky - to bychom se zbláznili. Jen pro rodinu, která bude na tom obědě budeme mít mandličky a podobné věci na památku. A všichni dostanou čokoládku. @pincola přítele bavilo vybírání prstýnků, sem tam nějaké přípravy ho baví. Ale např. výzdobu nechal na mě - prý on tomu nerozumí :-D A nejhorší bylo z něj dostat seznam hostů - na to jsme museli mít ten meeting :-D Jinak rodiče by se i snažili, ale my jsme jim to celkem zakázali (ale vše v dobrém) - chceme to mít podle sebe :-) A myslím, že během svatebního dne si toho taky ještě užijou, tak ať se teď nestresují :-D
Odpovědět
@lusijap Tak vidíš, to se počítá, vybíral s tebou prsteny a další věci. Seznam hostů ho obtěžuje určitě protže je dlouhý, ne protže je svatební. A ndekoraci jsem taky vybírala sama. teda do restaurace nám to dělají přímo tam, tak to jsme si vybrali z katalogu spolu, ale jinak kytky a šerpy na auto, to neřeší taky, ani jsem mu neříkala že to edu koupit. Ukázala jsem mu to až když to bylo doma:-) Nám do toho taky nikdo nekecá, to je výhoda, ale já bych občas brala, kdyby se zeptali ;-)
Odpovědět
@pincola Docela Tě chápu. Naši, když o svatbě začnu, tak se o tom baví celkem se zájmem, ale sami o tom nezačnou.... Tak mám někdy pocit, že o tom pořád žvaním a nevím, jestli už je to taky neotravuje... :-D
Odpovědět
@lusijap Já si taky myslím, že s tím otravuju. Na druhou stranu je to přece svatba :-( vidíme se 1x nebo 2x za měsíc, tak to by mohli přežít.Já zas měla sen hrůzy. Že v den svatby byla na zámečku ještě jiná svatba a té se každý věnoval. na nás ze zapomnělo. Musela jsem se několikrát přijít připomenout. Mezitím nám většina hostů odešla domů a mne uvadla kytice. Když konečně přišel oddávající, poslal nás pro jinou kytici do města a obřad měl začít až někdy v 7 večer, až seženem jinou kytku. Začla jsem v autě brečet ať to zrušíme a vezmem se jindy za normálních okolností :-D :-D
Odpovědět
@lusijap Teda holka.... jako bych ten mail psala já... :-o Mám naprosto stejný problém. Oběd máme stejně tak s jediným rozdílem, že máme alespoň oslavu na stejném místě. Inu tebe si s dovolením pohlídám :-D a budu využívat tvých informací, třeba ohledně cukroví (množství apod) jestli ti to nebude vadit. ;-) Jinak stavy mám také podobné... bude to děs, ale pak když si představíš, že ty budeš ta krasavice a bude na tebe čučet tolik lidí... :) no není to krásné... Tak zatím ahoj a těším se na ,,týmovou práci" ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kacabkav No koukám další zapálená nevěsta:) Holky, už aby to bylo....
Odpovědět
Tak holky, mě dneska dorazil závoj, jsem nadšená. Ještě, že přítel nebyl doma, lítala jsem s ním po bytě jak Rusalka :-D :-D :-D Já taky pořád nevím s těmi koláčky, ani jsem nevěděla, že se objednávají na kila. Myslela jsem, že na kusy :-|
Odpovědět
Článek se načítá
@pincola Tak to je mazec, tyhle sny jsou fakt nerváky :-D
Odpovědět
@kacabkav Jasan, to je v pohodě, ráda se se zkušenostmi a novými informacemi podělím :-) Akorát u toho cukroví taky pořád ještě nevím. Napřed jsme totiž cukroví nechtěli vůbec, pak jsem si říkala že jen koláčky. Ale nakonec asi přece jen nějaké cukroví bude, ale jen fakt málo, protože se bojím, že na to stejně nikdo nebude mít chuť... Takže tak asi aby bylo něco na stůl na ozdobu a to asi bude stačit, jinak spíš ty koláčky. Původně jsem ani nechtěla vůbec dávat výslužky, teď možná nakonec výslužky budou, ale jen pro tu úzkou rodinu co bude na obědě. Ale pořád ještě váháme.... No my hlavně musíme doladit napřed ty prostory, protože to místo, co máme vybrané jsme nakonec zavrhli a máme ho jen jako zálohu, kdyby nevyšlo nic jiného...
Odpovědět
@baracudas tak to muselo být super :-D Věřím, že jsi si to náležitě užila :-D
Odpovědět
@pincola Aničko, nesmíš nad tím tolik přemýšlet... pak se podvědomě bojíš, že se nco pokazí...ale nepokazí, pěkně si to naplánujeme a bude to :-N ;-)
Odpovědět
@pincola Aničko, včerejšek byl báječný, už se těším na příště a naše plánování... to už bude doma snad i materiál na šerpy, kravata, atd. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No holky, snad jste neměly sraz??? Já chci takyyyy
Odpovědět
@kajovaevicka Maličkatej :-) Plzeň a Praha jsou poměrně kousek... :-N byly jsme na veletrhu a parádně si to užily, ale ta slavná svatba za 100.000,- Kč teda stála naprosto za prd, nikdo to nebral vážně, do obřadu jim pořádně nehrála hudba, oba uchichtaní jak puberťáci, lidi do toho kecali a zvonily jim mobily... zas jsme ale okusily koláčky z naší plzeňské pekárny a už mám asi vybráno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Počkat, tam byla ta svatba za 100 tisíc? Na veletrhu? No to bych se na to vyprdla s takovou... No ale příště chci taky... Jasný???
Odpovědět
@kajovaevicka Byla, Evi a stálo to za ..... až mi jich bylo líto. Byli jsme tam s Honzou také přihlášeni, ale nakonec jsem byla ráda, že jsme to nevyhráli, připadalo nám to oběma s Aničkou jako fraška, jako že se vzali, protože jim to zaplatili, ne z upřímné lásky... samozřejmě jim přeji, aby jim to dlouho vydrželo, ale nevypadali na to, svatba stylem "joo, budem v televizi, najíme se, zaplatí nám všecko a musíme se u toho "jen" vzít, tak jdem do toho..." :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady No to je fakt mazec... ale tak jestli i oni sami k tomu měli takový výraz, tak každému, co jeho jest...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, mám problém. Dělám svatební noviny a nevím, jak dál. Chtěla jsem tam dát fotky, ale tchýně mi loni odmítla půjčit jejich svatební fotky, že si nepřeje tam mít svoje fotky, čili ani jakoukoliv jinou. Co mám dělat? Mám fotky úplně vynechat?
Odpovědět
@kajovaevicka Co tam zkusit dát nějaké jejich karikaturky? ;-) a myslím, že ti snoubenci to tak fakt chtěli.... nevím, no, nepřipadalo mi to ani trošku vážné a důstojné.
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady Ona tam nechce dát ani fotku. Neumíš si ani představit, co by dělala, dát tam karikaturu.... Navíc ani nevím, kde ji vzít:( Prostě všichni normální lidi s tím nemají problém, jen ona jo... co si jako myslí? Že se to bude roznášet po náměstí? Fotku do novin dát nechce, ale na její obličej se budu muset dívat celou svatbu... Nechápu, nepřijde mi to logické.
Odpovědět
@kajovaevicka To ne... zkus si s ní o tom nějak rozumně promluvit nebo přítel ať zakročí, že to je prostě jen pro svatební noviny pro ostatní lidi, kteří ji stejně na svatbě uvidí...
Odpovědět
Profilova fotka
Ehm... tohle jsme řešili loni, věř mi, že tam je to neprůchodné:/
Odpovědět
@kajovaevicka Tak tam bohužel asi foto mít nebude..... napsala bych k tomu, že si nepřála zveřejnit svou fotografii, kdyby se hosté ptali...
Odpovědět
Profilova fotka
Nakonec jsem to vyřešila jinak.. Nebudu tam dávat fotky vůbec, i když mě to štve...Ale co se dá dělat, i tak to je dost dlouhé
Odpovědět
@kajovaevicka Co aspoň maličkou fotku, pasovku...to by taky neskousla?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?